Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. zář 2009

tercí tak je rychle pusť! 😨 né tak moc! 😉 ať ti v noci nezatuhnou, neodkrvěj se ti prstíky a Flinta ti je nemusí řezat 😀 😀

tercie
17. zář 2009

Dobrá no, tak na noc povolim 😀

eliska_v
17. zář 2009

maendy: já hned co jsem přišla od Dr. tak jsem vše uklidila a brečela u toho!!
Teď jsem vylezla z vany a celou dobu brečela!!! 😢 😢

markee
17. zář 2009

Murynko,téda krásná sedačka i obývací stěna. No hezky si to zařizujete,to je potřeba.
Farmy,tak ať zítra jsou na testu //
Elisko,breč,opravdu hodně se vybreč.

Holky tak já celý den něco podnikala,dopolko plavčo,pak vyřídit výpis z rejstříku a pak do a uklízela jsem až do osmy. No a hned jak jsem se zastavila,tak opět myšlenky na to jak je mi po mimi smutno. Jak mám v břiše prázdno a jak cítím jen ty hnusné špeky ☹

eliska_v
17. zář 2009

markee: Brečím a chci křičet!! 😢 😔 Nevím proč zrovna mi...Tenhle rok je na hovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😔

eliska_v
17. zář 2009

Já napíšu mi!! já sem debil-my!! 😅 Pardón

markee
17. zář 2009

Eliska,to je v pohodě,pravopis neřeš.
Taky si říkám,proč my a hned dvakrát. Se z toho fakt zblázním.

tercie
17. zář 2009

Eli my ti to prominem, kdybys věděla co za perly dokážu napsat já 🙂

markee
17. zář 2009

Holky,je toho fakt moc,nikdy jsem o tom neslyšela,že by se tohle stávalo. Prostě fakt se něco děje,něco je špatně a nevím proč ☹

maendy
17. zář 2009

Já jsem na hrubky expert.tak nevím asi tu ordinaci přepnu,ten pejsek podle tv programu umře,mám ted u sebe tu mou pusinku a šílím z toho.

Eli a kdy jdes do nem?Máš u sebe manžela?Můj manžel má jak na prd pořád ted službu,tak jsem na to byla sama.

maendy
17. zář 2009

já se včera ptala mojeho,jestli toho bylo taky dříve tolik.

říkal že asi jo,jen se o tom nemluvilo. ☹
tak jsem to přepla,aby jsme se na to obě nekoukali,bulela bych ☹

tercie
17. zář 2009

Holky i ta ordinace poslední dobou mě dostává, samá smrt, a ještě když se něco špatnýho děje dětem, nebo zvířatům, tak já to těžce nesu. Teď tam ten pejsek... řvu tu jak blbec, achjo.

markee
17. zář 2009

Holky to je nálada co?! No Tercie,ale ty bys měla být pořád pozitivní,máš v bříšku mimíska 😉
Už aby uteklo pár měsíců a já si řekla,tak teď už se cítím dobře a půjdeme do toho znovu. Já se snad začnu modlit,aby prostě ty chromozomy si sedli tak jak maj. Chjo, prosím všechny svatý ať už to je v pohodě pro příště ☹
Jdu se sprchnout a spát,jsem po dnešku fakt unavená a moooooc. Dobrou noc.

tercie
17. zář 2009

No Markee mě to sebralo, protože mi to připomnělo, jak jsme před rokem pochovávali našeho prvního psa, Baka, manža jak kopal zmrzlou zem, a jak jsme si pak nad ním brečeli v objetí... a pak si celý odpoledne vyprávěli, co hezkýho jsme s ním zažili a jak šikovnej a statečnej byl v práci... Byl to parťák, člen rodiny. Zrovna včera jsem mu seděla u hrobečku, a vyprávěla mu. A vím, že je s našima dvouma andílkama v nebi a že nás hlídají.
No a mrňouska v bříšku hladím, a vysvětluju mu, že máma není smutná kvůli němu 🙂

kerrie
17. zář 2009

Ježkovy voči.............to zas byla Ordinace.......já u toho řvala jak blázen 😢 to budou asi ty těhu hormony

tercie
17. zář 2009

Kerrie u tohohle bych řvala i netěhu...

murynka
17. zář 2009

jo jo také jsem si poplakala ☹

kerrie
17. zář 2009

já taky............to vím jistě ☹

tercie
17. zář 2009

A teď zas kriminálka a další vraždy, někdy si říkám, kdy v tý televizi začnou dávat něco normálního. To jsou kriminálky celej den, to je na palici.n

tercie
17. zář 2009

Holky budete tu ještě, nebo jdete už spát? Mě manža dorazí asi až tak za hodinu, nějak dneska nechci bejt sama, byla jsem celej den...

kerrie
17. zář 2009

Holky, já hned šla pomazlit našeho čtyřnohýho kamaráda............pak jsem vypla kriminálku a pustila si Lásku nebeskou.........na zlepšení náladičky 😉

tercie
17. zář 2009

Kerr to je dobrej nápad, písky jsem mazlila když jsem je byla pustit, teď chrněj, tak už je rušit nepůjdu, ale zapnu si asi nějakej film. Včera jsem si stáhla Barhory, měla jsem z ní hroznou radost, jenže tam se taky vraždí 😀 To je běs 😀

kerrie
17. zář 2009

Já jdu žehlit, ale budu sem nakukovat 😉

tercie
17. zář 2009

žehlit, takhle po ránu, ty máš teda nápady 😀

kerrie
17. zář 2009

Jůůů, Bathory je krásnej filmek............fakt se mi líbil...........ale nevím, jestli je to to praví pro lepší náladu 😀

tercie
17. zář 2009

Koukám, že jsem to blbě napsala. 😝 😀
Akorát jsem to stáhla slovensky a povedlo se mi to vypálit v divX, naštěstí to náš přehrávač umí, ale jinej zase ne. Já vypalovat neumím, takže i tohle považuju za úspěch 😀 Ale nevím, jestli jsem to v tom divx už stáhla z toho netu a nebo se mi to tak udělalo až v tý vypalovačce, protože v počítači mám u toho souboru příponu avi, tak jsem myslela že to bude normálně... no jsem na to tele no 😀

maendy
17. zář 2009

holky dneska dávají zoufalky,doufam že utoho neusnu 🙂
ta ordinace byla ☹ ☹

maendy
17. zář 2009

tak dobrou a zítra pa.už se těším co farmi a držím i pěsti 😵

tercie
17. zář 2009

Já primu nechytám, takže zoufalky u mě nehrozí. Teď než se mi načetla stránka, tak jsem se stihla jít osprchovat... dobrý co? 😝
Musím zjistit, jakým způsobem je možný se vyvázat ze smlouvy - teda ona vlastně žádná fyzicky není - s tím vodafonem. A pak začnu řešit jiný, spolehlivější a rychlejší připojení.
Holky co máte vy, je ještě něco spolehlivýho, krom netu přes pevnou linku? Já nevím jak to chodí když jí zřizujou, aby mi nerozmlátili zdi v půlce baráku, když je tam všechno nový, to by mi manža nedovolil, a i mě je to proti srsti. To jen, když nebude jiná možnost.

tercie
17. zář 2009

No asi už jdete všechny do hajan, sama tu trčet nebudu. Dobrou noc

Farmi držím!!! 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru