Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
24. zář 2009

martikal gratulace k holcicce. aji teda ja uz bych testovala, je by jsem to tak dlouho nevydrzela. ale si statecna 😉

mari111
24. zář 2009

ajo neboj, kdyz to ted neklapne tak priste urcite. ale to pobolivani muze taky znamenat ze to vyslo, no nechci ti davat nadeje, sak uvidis rano, drzim palecky 🙂

aja.83
24. zář 2009

Mari, dyť už mám skoro 3 dny abstinenční příznaky. Nejradši bych papírek počůrala už v pondělí. Ale držím se, tak zítra se ukáže...Chjo, jestli tam bude jen /, tak bude depka ☹

sarlotta
24. zář 2009

aja🙂 my jsme tady nutičky coooooo🙂)))) my jsme zvědavé a natěšené víc jak Ty 😀

aja.83
24. zář 2009

No jo, dyť já taky byla natěšená na ostatní, když farmi testila atd...Však taky já byla odhodlaná testit až v pondělí, to aronek mě ukecala 😀

aja.83
24. zář 2009

Holky, vy mě tak pokoušíte, že bych si test udělala nejradši ještě dnes! Myslíte, že by to bylo vidět, i když to bude večer? Třeba mamatesty?

mari111
24. zář 2009

no jestli to vyslo tak uz by tam eventualne neco ukazalo aspon ducha ale jestli ne tak nestracet nadeji, ju Ajulko 😉 sak neni vsem dnum konec, ja taky jsem trosku nervozni ale furt si rikam ze se to snad jednou povede 😨

mari111
24. zář 2009

ja jsem si delala test vecer a bylo to tam tak skusit muzes ale rano to je lepsi 🙂 teda ti davame, co 😉

aja.83
24. zář 2009

Holky, kuš! 😀 Tak já uvidím a ráno nahlásím!

maendy
24. zář 2009

ahoj holkyyy.
tak jsem obeslala všechny špitály žádostma a vyčkávám 😒

jdu dočítat 🙂

katy nemáš kontakt k té kartářce?já nemůžu žádnou najít ☹

mari111
24. zář 2009

maendy skoda ze si tak daleko, ja mam kamosku kartarku. nebo si udelej vylet do severnich cech 🙂 holky volala sem s kamoskou jak ve ctvrtek porodila, uz je doma , sice ji boli bricho po cisaku ale jinak sou aj s malou Natalkou v pohode, ani bolesti nemela, jen ji vytekla voda, tak ji hned rizli vyndali a hotovo, az naq to trosku bolave bricho, super porod.

mari111
24. zář 2009

ty jo maendy, 335 km by si to mela k nam, to je pekna streka 😝

katyna6
24. zář 2009

Tak jsem holky tady,ale zase hned poběžím.

maendy-ahojky,bohužel tě nepotěším,já k nim přišla úplně náhodou,už nevím ani,jak se jmenovaly.U nás v Km jedna je,ale ta zase nevím,jak je,nebo není spolehlivá.

maendy
24. zář 2009

takže když ted vyjdu,v neděli večer jsem tam 😀
já mám známouco věští z ruky a kyvadlem,ale jen trochu. 😖
ta my pořád říká,že vydí září a kluka a pak za delší dobu holku.když jsem v srpnu otěhotněla,řekla jsem si prd září.a ted na to myslím,že jestli to bude fakt září,tak je čarodějka 😀

aji to by byl mazec,nechci ti dělat naděje,ale mě taky bolelo břicho jako na ms a // 😉
tfu tfuj hodně štěstí 🙂

sarlotta
24. zář 2009

taky přemýšlím nad kartářkou... kamošky mamka to dělá... no ale nevím nevím... se bojím co by řekla 😲 😀

mari111
24. zář 2009

jo maendy tak to aby si uz vyrazila 😀

aja.83
24. zář 2009

Maendy, nevím, jestli to budeš chtít zkusit, ale mě vyložila karty kartářka po internetu. Je s tebou ve spojení přes mail nebo icq a ty ji pošleš jen fotku. No a zaplatíš ji složenkou. Tak kdybys chtěla, pošlu ti odkaz na stránky. Je prý dobrá, plno lidí ji tam chválí, ona nejen vykládá, ale snaží se ti jakoby psychologicky pomoci, najít nějaké řešení. Já byla taky spokojená, vše uhodla a to nemohla nic o mě vědět.

mari111
24. zář 2009

ajiku o tom uz sem taky slisela ale aj to ze prava "carodejka" si za to nikdy neveme penize, tak ti nevim 😕

aja.83
24. zář 2009

Jo, to já bych taky byla radši, kdyby nechtěla zaplatit. Manžovi to nemůžu říct, ten by mi dal, za co vyhazuju peníze 😅 ! Babička mého manžela měla známou kartářku a to byla pravá čarodějka, prý i hádala z ruky a všechno věděla. Taky byla nějaká léčitelka, škoda, že už asi nežije...

maendy
24. zář 2009

už jsem si ji našla na netu katy,třebas tam zajedu.co mi řekne 🙂

maendy
24. zář 2009

aji šup sem s tím,a kolik chtěla? 😕

aja.83
24. zář 2009

Maendy: http://www.vyklad-karet.euweb.cz/karty_cenik.php
Chtěla 300kč za hodinu. A výklad trval 2 hodiny. Ale já jsem byla fakt spokojená.

markee
24. zář 2009

tak jsme doma holky. Copak jste tu dělali?
Já šla když jsme přijeli do krámu pro sekanou a koupila jsem si i punčový řez. Paní jsem říkala,že je dobře,že je manžel v autě,pže jinak remcá,že budu tlustá.A ona na mě: "no to snad ne,tak mu řekněte,že teď si to můžete dovolit,že živíte dva." ☹ Ona nevěděla,což mě zaráží tady na vsi,že jsme o mimčo přišli. No musela jsem jí říct,že už právě dva neživim,že to nevyšlo,nedopadlo dobře ☹ ☹ ☹ Chjo,fakt tady taková drbárna a najednou to nikdo neví. No nevim no.

aja.83
24. zář 2009

Markee, tak nebuď smutná, holt k paní se asi drb nedostal, někdy lidi špatný zprávy nerozšiřují tak rychle. Neboj, za chvíli už třeba zase 2 živit budeš!

aronek
24. zář 2009

marke a to se říká že špatné zprávy se nesou. 😠 ALe s punčem jsi udělala dobře, alespoň něčím obalíš něrvíky 😉

mari111
24. zář 2009

no teda markee, tak asi vsichni nedrbou, s tim se asi jeste obcas potkas, ale ty si holka statecna a nebudes uz smutenkovat. ze jo. 😉 ono to tak bejva, kdyz nechces aby se neco vytaralo tak to je jak rychlik a kdyz chces tak vsichni drzej hubu,co. ja to znam, kdyz sem byla tehu tak to okamzite vsichni vedeli a ted se jeste obcas potkam s nekym kdo na mne rve "cau mamino" to bych se radej zahrabala ☹

markee
24. zář 2009

Jo holky,právě,když potřebujete,aby se nikdo neptal,tak to nikdo neví. A jinak je to opačně no.
Tak jdu pít zas kafe,nějak mám na něj náladu a zakousnu ten punčák 😀

aja.83
24. zář 2009

Jo holky, je to tak, já taky potkala před týdnem kamaráda, nevídám ho tak často a on na mě, prý jakto že ještě nemám pupek? No comment, jsem se chtěla propadnout do západního německa 😅 !

markee
24. zář 2009

No je to maso Ajo,viď.

aja.83
24. zář 2009

No jo, ale musíme se s tím nějak poprat. Já myslím, že těm lidem co se na to zeptají je pak třeba i trapněji než nám. Ale co se dá dělat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru