Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
2. říj 2009

Sir,máš ho tam. To album 😀
No holky s tím říkáním a neříkáním. My třeba u prvního těhu letos neříkali nic a já nakonec skončila v 9tt na revizi dělohy,takže to jsme pak řekli,že jsem jako musela na vyčištění. No a u dalšího těhu,jsem to řekla hned na začátku a stejně to nedopadlo. Já nevím no. Míša taky nechce říkat,až se zadaří,jenže já to asi nevydržím a je fakt,že hned jak to zjistím,tak pojedu na gyndu,odsud se objednám na genetiku a odsud do Prahy na odběr placenty,takže budu furt někde a to stejnak poznaj. A ještě k tomu,když bydlíme s tchýní a naši "pražáci" sem jezdí skoro každý víkend. Švagrová se doma nudí,takže pozoruje,kde co a jak. No uvidíme no.

aronek
2. říj 2009

to nevím, ale už bych chtěla ☹ , ale vím něco na naši známou, kterou hrozně rád drbe a má smůlu 😀 nepovím

markee
2. říj 2009

Tak já si obvázala zas prsa,udělám si kontryhelový čajík a jinak obšívám tu novou záclonu,abych to na zítra měla připravené. Manžovi už jsem to do telefonu hlásila,že jsem koupila záclonu a že zítra mi na zeď přidělá konzoli.
Ani neprotestoval,tak jsem ráda 😅

maendy
2. říj 2009

Ahoooj,tak se hlásím po kontrole na gyn.Vše OK,dle uzv mám na p vaječníku už dva pěkné folikulky 🙂
Mudr mi doporučil antiko,ale pak když jsem mu řekla že mi ani jedny tehdy neseděli a špinila jsem v pulce cyklu,tak to zavrhl.Dostala jsem tu žádanku na genetiku,kam jedem za týden a doporučení počkat min 3 měsíce,at se pěkně zahojím a tělo a hormony se srovnají.Jinak říkal že si myslí že pak brzo otěhotním,snad má pravdu 🙂

Jinak máms tejný pocit jako vy,až se to podaří,tak pokud to pujde,nechci PN hned,snad mi nebude spatne,ted mi ani moc nebylo.A budu to tajit přede všema,budeme to vědět jen já a manžel a basta,až do 4 měsíce 😉

angeles
2. říj 2009

No mně právě bylo taky hodně dlouho špatně a tím se to v práci provalilo, ale pokud se to povede, tak jsem rozhodnutá mlžit do posledníchvíle. Na genetice mi řekli, že bych měla jít hned na nemocenskou a hlídat se a hodně odpočívat. Když jsem to ale řekla moji dr., tak mi odpověděla, že to stejně geneticky neovlivním, ale jak budu chtít, tak mi vyjde samozřejmě vstříc. Taky bych raději chodila do práce, pokud to půjde, doma bych na to musela hodně myslet a to nechci. Já snad holky od vás neodejdu, ale už opravdu musím pro prcka do školy.

sirella
2. říj 2009

katy:Díkas...už to na mě zas zkouší.Pro něj je největší trest ten PC.Ven jít ani nechce ale šel by internetit...držím...a nepovolím.Fakt mě naštval...

aronek:To ti gratuluju...já to měla po ICQ.Mě bylo strašně zle několik dnů a manžel mi říkal že jsem určo v tom...já nevěřila.Pak jsem jen čichla k chipsům co nechal večer na misce a skončila jsem na WC zas a tak jsem se naštvala a našla těhu test co byl jen vzorek zadarmo u nějakého časáku tak jsem šla testit co kdyby...a byly //...tak jsem hodila tyčku zas a hned to manžovi vyprdolila po ICQ 🙂 Jak jel z práce tak koupil nový test(já si říkala že u časáku moc spolehlivý nemusí být) a tak jsem testla znovu(až odešel ven s Filisem) a zas tyčka...
Snad se to povede zas...na ty nevolnosti jsem nadávala,ale brala bych je zpátky ☹

aronek
2. říj 2009

já pomalu letím domů, práce sice šlechtí, ale všeho moc škodí 😅 . Po dlouhé době volný víken bez plánu 😀 , tak si konečně odpočinu 😉

sirella
2. říj 2009

aronek:Jsi fakt dobrá...já bych nevydržela

aronek
2. říj 2009

sirel, mně je blbě ještě někdy i teď, ale doufám, že to přejde. Ale už fakt letím 😉

katyna6
2. říj 2009

já holky na chvíli taky odejdu.Láska se mi vrátila domů,tak se jdu přitulit a taky už mě od pc bolí záda,z toho sedění.Tak později papa 🙂

sirella
2. říj 2009

na chvilku se loučím...manža se vrátil tak jdu vítat a vybalovat nákup...určitě nakouknu znovu...zatím ahojky

murynka
2. říj 2009

holky to stejně neutajíte!! 😀 😀 😀

u mě to věděla tchýně asi týden oplodnění přišla a říká ty jsi těhotná 😕 😕 a já ne my se nesnažíme 😅
test jsme si dělala 20.3 manžel měl 23.3 narozky myslíte že jsme vydržela 😝 😝 😝 hned po vyčůrání na test jsme mu ho běžela ukázat 😝 😀 na PN jsme šla hhned měla jsme chřipku a byla doma a to všem docházelo že jsme zase v tom... 😅 takže to opět všichni věděli od asi 6tt 😀 😀

maendy gratuluji ke kontrole a je dobře že jsi HA odmítla 😉 😉

murynka
2. říj 2009

ha napíšu a všichni zmizí ☹ 😀 😝 😠 😠 😠

sirella
2. říj 2009

murynka:Všichni nee....já dovítala a už jsem zpátky....a k tomu říkání....řeknu jen tady a manželovi 😉 Jinak nic...Já mimčo zapřela i ségře a to se vyloženě ptala...asi jsem si to zakřikla ☹ ,ale jak jsi mi psala už dřív že jsem to ovlivnit nemohla tak mi to hodně pomohlo.Už se nestresuju a nedepkuju...jen vyhlížím příští týden(to asi půjdu na ko) a už se těším na sexík...málem jsem už včera 😅

murynka
2. říj 2009

sir to se ovlivnit nedá ☹ ☹ i když pak ty výčitky 😔 😔
já to první těhu ze začátku jsem měla hrozné stavy depky 😔 😔 a hádali jsme se s manželem a jednou jsem řekla že to dítě nechci a pak ještě jednou a dopadlo to jak to dopadlo ☹
asi má slovo váhu 😖 😖

kopa
autor
2. říj 2009

už jsem doma 🙂
Holky jsem se dneska začala řechtat v drogerce 😅 jsem si koupila řasenku a prodavačka mi pak řekla,že je na baterku 😅 😀 😀 😀 Já nevěděla,že něco takového existuje 😅

kopa
autor
2. říj 2009

a jsem pěkný prase už jsem sežrala celou Toffifee,to stravím den na wc 😅 😀

sirella
2. říj 2009

murynka:Já když jsem šla testit tak jsem nevěděla co chci aby tam bylo...jestli // nebo radši jednu.Mimču jsme nechávali volný průběh a já nečekala že se mi v 34 tak rychle zadaří...a stalo se.Já byla strašně vykulená,protože tehdy zrovna kvantita nic moc,ale kvalita asi ju.(Byly zrovna prázdniny a dovča a prcek věčně s nama)...Příště to chci jinak...prostě už od snažení se na mimčo budu těšit a vyhlížet // a až budou tak se snad zblázním 🙂 Jsem děsná...do včera jsem brečela jen jsem si vzpomněla na to všechno a dneska už ani jednou...fakt...vůbec.Asi se už dávám do richtiku i psychicky...a na to mi pomohl tady koník 😀 V to pondělí nebo kdy jsem se sem registrovala jsem byla fakt na dně

murynka
2. říj 2009

leni víš co jsme snědla po obědě já 😀 😀 😀

celý pytlík želé bonbonů,jogurt a rybičky v majonéze 😝 😝 😝

martinkal
2. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsme na tom stejně, taky jsme teď říkali, že tomu nikomu nepovíme a za hodinu po objevení // to už věděli snad všichni, a to, že máme v bříšku holčičku, tak to věděli všichni ještě dřív 😀

Prostě v tu chvíli jsme se toužili o tu nesmírnou radost s někým podělit, a všichni nám přišli důležitý 🙂

KOPI a jak ta řasenka funguje? to jako sama knitá po řasách? 😀 😀 😀 😀

murynka
2. říj 2009

sir to znám přesně si popsala mě a moje myšlenky ☹ mimi jsme řekli že jo ale že to vyjde hned naporpvé 😅 no byl to šok 😀 😀 přiznávám....a když jsme tam ty dvě viděla jak píšeš nevěděla jsme zda se těšit či ne 😢 😢
viděla jsme konec zábavy atd atd....a na tohle miminko jsme s etěšili od začátku MS 😵 😵
fakt tě chápu!!!!a s koníkem také mi pomohl 😵 😵

sirella
2. říj 2009

kopi:Fakt????Řasenka na baterku????To slyším prvně 😅

Já dnes snědla trochu hovězího vývaru jinak nic.Cosi mi nechutná...ale neva.Nejsem žádný drobeček tak nějaké to kilčo dolů jen prospěje...zatím mám dole za ten týden 6kg Vím že je blbost takto hubnout ale fakt nemám na nic chuť 😒

martinkal
2. říj 2009

No a já snědla jogurt, kedlubnu a teď jsem vypila celej lák z okurek 😀 😀 😀 fůůůůj 😀

kopa
autor
2. říj 2009

Martinkal,fakt kmitá 😀 😀 jak držíš to víčko od řasenky tak to tam zmáškneš a už to jede a řasy mám dost luxusně dlouhé 😵 nepotřebuji ani kleštičky 😀 ještě jsem si koupila lesk na rty a make up 😉

martinkal
2. říj 2009

Kopi a kolik ta řasenka stojí? a od jaké je značky? Astorka ne? 🙂

kopa
autor
2. říj 2009

já dneska taky cucala bonbonky 😉
za chvilku si ohřeji gulášek 🙂

byla jsem si ještě koupit tu listovku budu jí brát třeba obden k tomu femíku.

sirella
2. říj 2009

murynka:Strašně ti to přeju...brzo budeš mít zdravého mimíska u sebe a já sice za dlouho ale taky budu mít 🙂

teď uvažuju spíš o tom že bysme někam vyrazili....mám cosi náladu aspoň výletovat.Před tím jsem se furt hlídala(možná až moc) a teď bych fakt někam vyrazila.Moře jsme vzdali tak možná i k němu...uvidím co na to manža 🙂 Prcek by jel taky hned tak jsme na něj dva

sirella
2. říj 2009

gulášek...mňáááááám 🙂 To je nápad...ten bych si dala.Asi o víkendu navařím...

murynka
2. říj 2009

děkuju já vám všem přeji aby jste co nejdříve našli ty // 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
2. říj 2009

stojí 299 a je to maybelline 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru