Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
4. říj 2009

teď jse dočetla.. musím uznat, že máte pravdu, akorát nevím, jak to zaonačit...
Rodičům nechci nic říkat, jen by se trápili a nutili mě k radikálním řešením, a manža zítra odjíždí do pátku pryč, a ve čtvrtek a v pátek přijedou naši mi pomoct uklízet dům před stěhováním, myslela jsem, že bych pak zakotvila tam a manža ať si dělá co chce, ale možná k rodičům bude lepší řešení, je to 150km, ale teď k nim nemůžu, bylo by jim nápadný prč tam jedu když jsme domluvení že přijedou oni sem...
Je to zamotaný a já s v tom motám ještě víc ☹
Flair díky za názor a rady, cením si konzultace s odborníkem 🙂

kopa
autor
4. říj 2009

Nici tak super 😉 😵 hlavně že na tebe skočil 😀
My jsme se včera milovali dvakrát po ránu a dneska ráno chtěl taky 😀

m.aa.b
4. říj 2009

Ahojky postupně dočítám ...

Žlaby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 přeju hodně síly a hodně štěstí aby vyšetření dopadla dobře !!!!

Flair gratuluji k // 😵 😵 😵 😵 skvělá zpráva a povzbeuzení pro ostatní ! 🙂

Farmi zen příběh jajk jsi sem dávala ten odkaz je fakt luxusní !!!!!! 😀 😀 😀 😀 Sem se tu řehnila jako blázen a ty banány mě také totálně dostaly !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
4. říj 2009

Nikolko no paráda, tak přece jen to není ztraceno 🙂 Musím se smát, sundej gaťky 😀

Holky já toho svýho chlapa nechápu, minulý pondělí při milování mi do očí řekl, jak moc mě miluje... a to se nestalo už víc než rok.. já vůbec nevím, co chce...proč mi to dělá, myslí si, že jsem špalek dřeva a všechno vydržím?

kopa
autor
4. říj 2009

Ivčo nedávno jsem taly probírala staré fotky,sice sama ale i tak se mi to líbilo 😵

maendy
4. říj 2009

nic 😀 to nejsou blbosti,co já bych za to dala.
Ono to má i své nevýhody mít manžela lékaře,do konce 6 nedělí na mě nevleze i kdybych se postavila na hlavu.
Musím to na něj nějak ušít,dám si ten super korzet a punčoška a snad ho zlomím.
Prostě to bere z medic hlediska aby mi neublížil a pak se bude chránit až do vánoc 😒

nicollka
4. říj 2009

Flair ty jo krásnej testík, opravdu :D nádhera já chci takyyyy.

No nosnice vajuch ale nic z toho :D žádný se snad podle teplot nespustilo :( a řekla bych nejtlustší byly 15,16 a ta 17 už slabší ta testovací.

flair
4. říj 2009

Tercinko, tady těžko radit, kam se vrtnout... Neznám tvoje rodinné poměry atd. Zkus si utřídit myšlenky, vem si papír a tužku a zkus si setřídit kdy co a jak. Kdy bude ted manžel pryč, co se ted kdy má dít, kontroly u dr. atd. Na papíře je to názornější než v hlavě. A taky si napiš, co od partnera očekáváš a na druhou půlku papíru vedle tohoto, co ti dává tvůj muž. Pak si to prohlédni. Pak dopracuj tu první část úkoly kdy co a jak. Třeba ti to pomůže v krátkodobém plánování ted tvého a prckova života. Sluníčko, pokud se u tebe doma dějou takové věci, tak to před rodičema stejně neutajíš, pokud máte blízké vztahy. Vůbec bych neřešila, co si budou myslet, když přijedeš. Čekáš miminko a jsi jejich dcera, pomůžou ti!!!! A pokud by tě k něčemu tlačili, tak je požádáš, že si to chceš vyřešit sama, ale až ty budeš chtít!!! Řekni, jak moc potřebuješ ted jejich podporu. Že nechceš, aby to řešili, že jim sama řekneš co potřebuješ říct...

maendy
4. říj 2009

flair jaké je tvoj epovolání? jestli se můžu ptát?

flair
4. říj 2009

Nicolko, děkuji🙂 S tou tvou ovulací je to nějaké zvláštní 😒 Mos tvým cyklům nerozumím. Piješ třeba kontryhel?? A co kapky Gynex??

markee
4. říj 2009

Maendy,já jsem na tohle taky pověrčivá. Před Johankou jsme ho měli u mé babičky.Ale holky,které chtěli druhé,tak ty měli kočárek doma a druhé děti maj. Takže fakt nevím no.

flair
4. říj 2009

Maendy, nepracuju jako psycholožka, jestli myslíš toto 🙂 Mám sice vystudovanou psychologii a pedagogiku, ale taky odbornou geografii 😅 A pracuju v jedné velké společnosti jako šéfka oddělení a organizuju, pořádám velké společenské akce jako jsou plesy, rauty, bankety, koncerty atd. Jednám s významnými lidmi, také herci, zpěváky, politiky apod. 🙂 Taková docela divoká práce 😅

flair
4. říj 2009

Markee, pověry, nepověry, na to bych se vykašlala. Máš kočárek na půdě či kde, no a co?! Zkus svou mysl přesvědčit, že je to dobré znamení mít kočárek doma🙂 Že miminnko ví, že se na něj moc těšíte, že se u vás bude mít tak krásně!!! A jak budeš mít naladěnou mysl a věřit tomu, tak ono mimčo v kliděčku k tobě do bříška přijde 😵

tercie
4. říj 2009

Teď tu manža nebude, bude na těch závodech, a příští týden jdu v úterý 15. na UZ tak potom se seberu a pojedu k našim, vezmu si radši víc věcí s sebou, ale nechci jim to říkat, minule je to moc sebralo a já je toho chci ušetřit, a kdyby manža přišel k rozumu, tak nechci aby ho nenáviděli, když bych s ním zůstala...

maendy
4. říj 2009

Jééé to je užasná práce,ach.

tercie
4. říj 2009

Ty jo pořád se neozval, čekám bouřku, to bude darda až to přijde... ☹

flair
4. říj 2009

Tercinko, fajn. Než manžel odjede, tak ho zkus ignorovat. Nebud hnusná, nerej do něj, jen ho ignoruj. Nestarej se o něj, starej se jen o sebe. Nic nevysvětluj. Nepiš smsky, neřeš to s ním a už vůbec ne s tou holkou!! Jak bude pryč, tak napiš jen, když ti sám napíše a zeptá se třeba jak ti je. Pokud by psal kousavé sms, tak neodepisuj a ignoruj to. Ten týden budeš mít čas na přemýšlení. A co si budou myslet rodiče, to prosím neřeš!!! Je to tvůj život!!! Ikdyby ho neměli pak rádi, oni s ním žít nebudou. Tady jsi důležitá ty, dítě a tvé manželství. Pokud se to srovná jednou pro vždy, super, pokud ne, tak ne...

maendy
4. říj 2009

Já mám doma v šuplíku takové ponožečky háčkované,žluto černé,nádherné.Už je to 3 roky co jsem je koupila.
Pořád čekám až je budu moct vytáhnout.

Znáte ty pověry,dřív to lidé museli na něco svést,když nebyl uzv a nevěděli proč se to stalo.

Tercie,chápu tě,i já nerada řeším osobní problémy u rodičů,mají toho i tak dost.

Ted jak máme s manželem takové "zadrhnuté manželství",dělám jak je vše ok a věřím že to zase přejde.
Prostě nás ten potrat zarazil do jednoho místa,nevím jetli mě chápete jak to myslím.Jsme v poho,ale něco je u nás ve vzduchu,takový smutek a beznaděj.Jen o tom nemluvíme.

sirella
4. říj 2009

maendy:Tos napsala přesně...u nás je to taky tak ☹ Já jen manžu poslala na ryby aby si chvilku "dáchnul"...My o tom taky nemluvíme ale prostě to tu u nás pořád je

markee
4. říj 2009

Flair,gratuluju moc k //, ať jsi ty i miminko OK a veškeré výsledky dobré. Držím moc pěti. 😉

flair
4. říj 2009

Maendy, koukám, že tě má práce nadchla 😅 Je to zajímavá práce, ale příšerně psychycky náročná a stresová. Musím k tomu stíhat ještě spoustu jiných věcí jako je starost o hotel (naše firma má i hotel a restauraci), propagačn oddělení a především ekonomický zisk. Tzn. že já musím zajistit, aby bylo tolik zakázek, aby to uživilo celou společnost cca 50 zaměstanců 😝 No a době ekonomické krize je to celkem mazc, že...
Markee, děkuji za gratulaci a přání 😵

m.aa.b
4. říj 2009

Terci to je mi líto jak Tě manža "zlobí" ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nějak ani nevím coTi napsat, snad jen ať Ti dopadne tak jak si přeješ aby to dopadlo a snaž se nestresovat - nezapomínej že máš v bříšku schovaný poklad 😉

maendy
4. říj 2009

Flair:To máš pravdu,že je toho dost,na jednoho člověka až dost práce.

Myslím že si nevyberem,pracovat se musí a basta.Ale schvaluju ti že to hned nehrotíš a neutíkáš ke gyn,máš pravdu.

Holky zítra se chytám do práce s tou výpovědí,už mám žal nervozu.Brrr.Sice vím že to šéf chce,ale určitě ho překvapím.

tercie
4. říj 2009

Flair asi jo, tak to udělám, budu ho ignorovat, to asi bude lepší než nekonečný rozhovory kdy mě bude jen uržet a podsouvat mi, jak jsem žárlivá a jak vidím to co není.
S rodičema to nějak skoulím, nechci je trápit, řeknu jim až kdyby šlo opravdu do tuhýho a šli sme od sebe.

Flair máš opravdu zajímavej džob, i když to musí bejt fakt náročný, já bych to asi nezvládla, mám radši, když v určitou hodinu odejdu a práci můžu nechat za sebou a starat seo ni zas až druhej den...

maendy
4. říj 2009

Jo a ktomu kontryhelu,já ho piju už snad 2 roky a je fakt dobrej.
Plánuju si koupit po genetice femigard a femibion 800.

maendy
4. říj 2009

v pátek už tam jedem.Musím si napsat ty onemocnění v rodině,kámoška tam byla,tak abych byla připravená.

maendy
4. říj 2009

Holky aasi papkáte co?Já už mám taky uvařeno.Tak hurá do toho mnam. 😝

markee
4. říj 2009

Flair,téda ty máš opravdu hezkou práci. Musí to být hodně vyčerpávající,ale určo to těší u srdíčka,když se akce povedou a firma prosperuje. Hm. Věřím,že v této době je to o to horší,ale práce tě určo baví,tak to zvládneš 😉
No já jsem zvědavá jakou práci ,v době ekonomické krize,najdu. ☹

tercie
4. říj 2009

Já jsem ještě ani nesnídala, vůbec nemám chuť k jídlu, ale mám hroznej hlad, to jsou stavy. A když se najím, tak mi je pak blbě. Těhu a jetě psychika, to je fakt věc...

markee
4. říj 2009

Maendy,téda už vám to uteklo,co? Tak držím pěsti ať je genetika v pořádku.
My jdeme toho 21.října,bojím se,ale zároveň jsem zvědavá co se dozvíme. Výsledky by tam měli už být a snad stihnou i rozbor krve manži bráchy a matky.
já dočítam,tak hned nereaguju 😅 Ale připravila jsem si brambory,už snad budou studený,takže půjdu udělat bram.salát a večer udělám řízky pro Míšu do práce. Jinak jsme měli zbytky 😀 Míša bram.knedlík s pečeným masem,já houbové těstoviny a malá jedla prý dole u babičky,pže tu měla sestřenici a spolu hezky jedí.Na večer ještě zbyli bram.šišky se sladkou strouhankou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru