Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
16. zář 2010

@majjka24 Majko, moc mě mrzí, že tě taky potkal zamlklý potrat! ☹ Holky už asi všechno napsaly, takže ode mě ti posílám hodně síly a štěstíčka do dalšího snažení! 😉

farmarska
16. zář 2010

katuš dík 😉 😎 😀 holky vy mě ale přeceňujete 😉 😀
depko depkovatá, huš od mandy pryč! 😠 😝 mendy přitul se k příteláčkoj a svět bude hned růžovější 😉 ted hlavně, aby zítra ta kontrola dopadla dobře 🙂
markee , u tebe není co dodat ☹ já bych bulela pořád i bez šéfa debila 😔 ale šak víš, život je hrozně nespravedlivej a jen čas to všechno malinko napraví 😔
kopi gratulka ke kontrole 🙂 a to že máš málo plodovky, je v pohodě? 😕

aja.83
16. zář 2010

@kopa Kopísku, gratuluji ke kontrolce! 😉
Kdo je vlastně teď na řadě s porodem? 😀

farmarska
16. zář 2010

májí ted je malému určitě už dobře 😔 a bude tě z vrchu sledovat a pošle ti nové miminko 😵

farmarska
16. zář 2010

jinak jak petroska odpoledne psala, každé se nám, co jsme tady, podaří jednou otěhotnět 😉 a basta 😎
i když teda petros mě to ani na potřetí nevyšlo 😅 ale už je to pryč a ted to prostě už vyjít musí 😎 😎 s jinou alternativou ani nepočítám 🙂

mari111
16. zář 2010

No to ani nepočítej farmi, to je jasnačka že teď už to je v poho 😉
Kopísku gratulka ke kontrole, Vítek je šidlo,jo, že se tam tak mrvil 😅

farmarska
16. zář 2010

jo katuško a ají, koukejte se do toho ted pořádně opřít 😉 já sem teda dělala co se dalo a uplněk neuplněk balancovala jsem s kočkou na zádech, (kočka už to docela vypilovala 😀 ) a i tři chlupy jsem pro štěstí poplivala a hodila pro štěstí za záda 😉 tak snad tendle měsíc už to bude vončo 😉 😎 a běda jestli ne, tak kočku kopnu do řiďky a vysvětlím jí, že když není kouzelná, že nemá nárok snídat konzervičky 😝 😎

farmarska
16. zář 2010

mari to jinak prostě nebude 😉 ted už to mám natrénovaný 😎 navíc na mne tam nahoře dohlíží tatínek a má tam u sebe už mojí holčičku a dvě dětičky, to už by nezvládl 😉 😀

mari111
16. zář 2010

tá naše holka nás jednou sežere, teď byla dlouho vzhúru, napapala se a ještě dokrm na dvakrát, to je ale holka hladová 😅

mari111
16. zář 2010

@farmarska 🙂

kopa
autor
16. zář 2010

@aja.83 díky za gratulku no kdo je na řadě? Kytii,Sirellka,Miru.j, 😀 Dál už si to nák nepamatuji 😉
@farmarska Farmí ona říkala,všeobecně že je tam už mín plodovky 😉 To řikala před prohlídkou.
Jdu se natáhnout,mě zas šíleně bolí ta hnáta 😔

aja.83
16. zář 2010

@farmarska 😀 😀 😀
My se s Katy teda do toho opřem! 😉 Já jsem teda pilná a včera s manžou uragán v posteli a dnes ho opět plánujeme! 😉 Akorát manža kouká na fotbal, tak snad aspoň vyhraje jeho favorit, aby byl dobře naladěn! 😉 Ovulka se blíží, nic se nesmí podcenit! 😀

kopa
autor
16. zář 2010

@mari111 No to bylo něco 😀 Furt to tam skákalo a pak najednou červené světýlko a nic to mě vždy vylekalo,ale to doktorka říkala,že je to tím,jak se hýbe.

mari111
16. zář 2010

no Kopísku jak dál už si to nepamatuju, no přece TY 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
16. zář 2010

@aja.83 že uragán🙂
no jo, jen tak dál ať se brzo povede 😉

farmarska
16. zář 2010

jinak holky, zítra má manža volno, tak si budeme užívat jeden druhého, tak se tu taky moc neohřeju, takže jako si mě koukejte užít ted 😎 😀 😀

farmarska
16. zář 2010

tý brďo jste se nějak rozepsaly! 😨

majjka24
16. zář 2010

@aja.83 tak to budu držet palce 😉 🙂

mari111
16. zář 2010

tak to budeš mít hezkej den Farmíku, že 😵

kopa
autor
16. zář 2010

@mari111 AHA 😅 😅 😅 !!!!!Já potřebuji porodit do toho 15náctého pak v nemocnici malují 😅 a jinam nechci 🤐 Však mám strach,že ta nemocka bude zakletá a budu přenášet jako Handm.Naštěstí jsem se dneska s doktorkou domluvila,že k ní půjdu ještě dvakrát,tak mám radost.

aja.83
16. zář 2010

Kočky, já vás bohužel opustím, jdu se umýt a koukat na nějaký filmek a pak hups na manžu! 🙂 Mějte se tu a přeji vám krásný večer! 😉

mari111
16. zář 2010

jo že ty potřebuješ, to rozhodne Vítek kdy se bude rodit 😀 😀 😀

mari111
16. zář 2010

tak zdárnej hups přeji Ajuško

aja.83
16. zář 2010

Musím dnes akorát manžu trochu šetřit, včera ho při "tom" chytla křeč 😀 Nemá žádnou výdrž nebo co 😀

mari111
16. zář 2010

já du taky proběhnout sprchou když už mi konečně malá hají a du se válet, doufam že se teď vyřádila a že v noci bude hajat princeznička moje 🙂

mari111
16. zář 2010

jéžišky Ajo, no to opatrně na něj 😀

markee
16. zář 2010

@majjka24, je mi líto co tě potkalo ☹ svíčku taky pálím-dost často, a taky myslím na miminka a holčičku.
@kopa,téda- super kontrola. Je skvělý,že je malej tak čiloučkej. A TP už se taky hezky blíží. Bude další miminečko 😀

maendy
16. zář 2010

@aja.83 tak správnej skok 😀 že křeč... teda ty mu dáváš...ale jen at se snaží.... 😀
@majjka24 Já mám maltézajdu.... sendulku miláček muj..... včera měla chovací náladu.... to když ji popadne pořad u musim mucinkat... 🙂
@farmarska Jako vždy si mě rozesmála..... kočka 😀 😀 😀 😀 😀 konzervy 😀 😀 😀 😀
4etla jsem si znova tve 3 nezdary a nakoplo mě to...že to musim zkusit znovu...... 😉
Jo a jinak ja taky pálila svíčku... 9,9 to byl rok a ted k tomu přibyl 13,9...takže příští rok budu met 2 smutné výročí v září....kéž bych v te době měla to vysněné mimíško v břuuušku...jak má být a bylo vše ok......

maarrtina
16. zář 2010

@kopa tak to je super, že KO dopadla výborně. 😵

markee
16. zář 2010

@maendy, v té době bych ti přála už miminečko v náručí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru