Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
1. říj 2010

@farmarska čípek je v těhu měkčí, neboj, jde spíš o délku děložního hrdkla a ta se pozná na utz 😉

sarlotta
1. říj 2010

@nikissek28 😔 😔 😔 chuďátko moje ☹ to je mi moc líto rozchod ach joooo 😔 😔 kua fix podzim na h...

@lenik_25 to nééééé 😔 😔 😔 😔 ☹ je mi to líto... u nás je revize 1den, druhý pouští domů.

majjka24
1. říj 2010

Farmi - odpočívej mamino, máš v sobě mimino 😀 !!! Super věc to naslouchadlo, už mám nahlášeno ježíškovi 😉
Leníku je mi to moooc líto , drž se, musíme věřit v lepší zítřky 😉 Jinak já byla v nemocnici 3 dny, protože jsem ztratila prý trošku víc krve a bylo to ve mě skoro 3 týdny mrtvé a rovnalo se 14 tt, takže i větší, tak prý pro jistotu.Ale jinak to nebolelo - ta revize jenom teda.Jinak to bylo au , au, auuuuu.....
Nikísku tak to mě moc mrzí, že jste se s přítelem rozešli, třeba se k sobě vrátíte, jako my loni 😉
Jinak je mi o něco málo líp jako včera, na WC jsem byla zatím jenom3x 😒 , už nevím co mám do sebe dát aby top tam chvíli zůstalo 😖 Nevím jeslti to neděkají ty tabletky co beru, jeslti nejsme nějak převitaminovaná . Beru listovku 800g, (není to moc když nejsem těhu?), mulťák calibrum a Mudr. mi naspala jěště ascorutin, mám slabé žíly či čo 😎 K tomu ten kontryhelový čajík, na čištění s červenou řepou. - teď jsem vyčištěná dokonale 😀 No a jěště teď beru paralen nebo panadol na to nachlazení. Hotová apatika 😵.
A jěště Vám musím říct - jsem vidělá u nás neobvyklý přírodní úkaz - byste nevěřily - taková ta žlutá koule na obloze, myslím, že se jí říká slunko 😉 . Po týdny se objevilo, jsem nechápala 🙂

sarlotta
1. říj 2010

@mirax no krásně přibíráte, šikulky🙂 malý měl 8600g v roce 😲 ale on od 8mého už sám chodil nooo. 😅
se těším až si budou dětičky spolu hrát🙂)) akorát se děsím těch malých hraček, co malý má všude, musím to pak poukllízet 😅 někam do krabice.
no a další dítko 😀 bych si střihla ještě dvě...ale financeeee..tak možná někdy za 5let třeba 😉

sarlotta
1. říj 2010

@majjka24 slunko pošli seeeem 😠 😀
no a listovk ase vyčurá, toho se neboj 😉

sarlotta
1. říj 2010

@cajori17 držím pěstičky a na bráchu řemen jakooooo 😠 😀 😀 😀 dacan, no hlavně ať je zdravý 😉

sarlotta
1. říj 2010

@natalie77 super že je mareček lepší🙂 jsem moc ráda.. vztekací je určo kvůli změnám...bude dobře neboj🙂
znám to i nástup do školky i práci do rána do 6 do večera a pak domácnost..ufff 😒 😉 ale Ty budeš brzo těhulka a na práci hodíš bobek 😀

majjka24
1. říj 2010

@sarlotta tak chytej posíláááááám, 🙂 🙂 🙂 🙂

majjka24
1. říj 2010

@sarlotta máš????nebo znova???? 😀

farmarska
1. říj 2010

šarlotko, no právě že se mi zdál nějakej měkčí 😅 tak dík, hned jsem zase já panikář o ždibek klidnější 😉

sarlotta
1. říj 2010

@handm ještě sem Ti chtěla písnout, kdyžtak mi napiš do IP kdyby něco konkrétního,ju 😉 . a taky je důležité kojit i venku, v autě, obchodě, na návštěvě,v čekárně u doc.... néé že ho udrncáš v kočárku 😉 ... je důležité tak malé mimi opravdu přikládat často..pak to bude ok🙂 držím paleček... víš co doktorka má jen ty své tabulky- váhové a tam se prostě všechny děti nevlezou...ale ona Ti musí nabídnout dokrm, aby to nezanedbala... jenže Ty vidíš jak se malý má každý den, jak je nebo není spokojené miminko 😉 😎

farmarska
1. říj 2010

šarlot teda ty jsi matka činu! 😎 ještě dvě jo?! 😀 😀 tý brdo holka kde bereš tolik síly a jak to zvládáš? 😕

sarlotta
1. říj 2010

@farmarska hele taky sem šmátrala těhu 😲 😝 😀 a doc mi řekl nešátrat ! 😎 je to normálka 😉 😉 😉 bacha jo, mohla bys pak krvácet, to je hned, je to citlivé 😉

sarlotta
1. říj 2010

@farmarska no coooo, školka funguje a malá poslůchá 😀 😀

sarlotta
1. říj 2010

@majjka24 díííky, zatím ale nif mof 😠 😠 😀 😀

farmarska
1. říj 2010

sarlot hadm, žádné psání po ip! 😠 já chci taky čerpat informace! 😀 😀 a nebo mi přeposílejte kopie 😀 😀

majjka24
1. říj 2010

@sarlotta tak já mu domluvím 🙂 🙂 🙂 a za chvííííli ho tam máš v plné svoji kráse 😀

farmarska
1. říj 2010

šarlot no jo, když ty máš doma asi andílky a ne dětičky 😎 😀 a nebo je to všechno o dobrém rozplánování? 😉
já se taky tak už těším na to svoje mímo!!! 😵 😵 😵
sarlot a je to při tom druhém dítku, už jakoby lepší, lehčí? Jako já mám pocit, že ted si to miminko užiju asi víc, než kdysi to první.. 😕 ale oprav mne jestli se pletu..

majjka24
1. říj 2010

Posluchám kdo kde řeže dřevo a žádný soused na obzoru, normálně to ta moje fenka - kdybyste jste to slyšely.. 😀 😀

farmarska
1. říj 2010

majko to máme asi stejnou fenu 😀 moje taky ted zařezává o stopéro! 😀 ale já už si na ten zvuk zvykla, men nepřekvapí 😎

sarlotta
1. říj 2010

@farmarska určo je to lepší🙂 je toho víc, hlavně praní, žehlení a vaření 😝 😅 😉 ale zase neletíš hned při prvním kvíknutí k miminu a malá je prostě hodnějšííí 😵 😵 😉
já mám ráda program, kroužky, zábavu... nebaví mě jen tak chodit s kočárkem každý den... jako i to děláme, jdem na kaštánky, ořechy, šípky....ale musí být i bazén, bruslení , nejradši mám výlety na hřiby a na všelijaké akce pro děti- kolotoče, jarmarky, maškarní atak🙂)

majjka24
1. říj 2010

@farmarska úplně nejlepčíí je, když manža i ona usnou dřív než já, ...nejlepší je vypadnout z baráku, v každém pokoji jeden pes.....štěstí, že kočky jsou venku 😀

madormi
1. říj 2010

@farmarska já tam byla den pred a den po. Přijali mě ve středu po poledni, pustili v pátek v poledne

sarlotta
1. říj 2010

hoj, už sem zpět, sme kojčili a přebalovali🙂 sem ji chtěla nechat spát doma, ale prd..si vybékala kočárek na balkoně 😲 😀

farmarska
1. říj 2010

už jsem taky tu 😉 jsem byla jen posbírat a nasypat kozám jabka a už jsem zase v pelíšku 🙂 Ale nevím jak tu dlouho budu, mladej chce jít hrát "město jméno zvíře" 😝
sarlotko no já mám taky ráda všechny tydle akce 🙂 lepší než se s dítkem otravovat doma 🙂
tý jo a to tvoje slovo- békání ..miluju! 😀
májko my máme v baráku tři velký obludy (psy) a ti když spustí chrápací orchestr, tak to stojí za to 😀
Tudle manža slyšel na zahradě nějaké podezřelé zvuky, tak chtěl poslouchat, co to je, jenže jeden pes ták nahlas chrápal, zvuky nezvuky, že jí musel jít vzbudit, jinak by toho "lupiče" snad ani neslyšel 😀 u nás totiž manža hlídá a psi spí 😀 😀

sarlotta
1. říj 2010

@farmarska hele ale ono to sedí🙂)) jako.. ona fakt brečí bééé, béééé 😀 😀

sarlotta
1. říj 2010

kde stééé kočky ?
malý měl dneska poprvé plavčo se školkou jsem zvědavá na dojmy 😎 už se budu pomalu chystat a tady nikdoooo 😝

majjka24
1. říj 2010

jsem zde, ale zároveň se učím 😕
tež bych si zaplavčila 🙂

majjka24
1. říj 2010

@sarlotta tak co Oskar, polsechl mě?? nebo mu mám dát na zadek?

farmarska
1. říj 2010

já už jsem taky tu! museli jsme si zahrát tu hru a pak jsem udělala k pozdnímu obědu čínu, co jsem si už včera naložila. Ted jsme se nažuchli a přemejšlíme o další činnosti 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru