Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 aaa, tak to díky.Na jednu stranu jsem ráda, že to je teda ok a na druhou by mě teda zajímalo - PROOOOČ????

cajori17
3. říj 2010

ahoj kocky,jsem tu na skok 🙂
Terculko moje,co to zase ctu? doufam,ze se to u vas co nejdriv vyresi,protoze takhle to uz nejde dal pokud jsi nestastna............
@lenik_25
@pettule holky, je mi lito co vas potkalo,ale verte ,ze bude lip-vim o cem mluvim

sarlotta
3. říj 2010

@madormi kua nes.. taková mlaďule 😀 😀 😀 všechno neeeeejlepšííííííííííííí 😎 😎 😎

@mari111 no k tomu dlouhému spaní, já teda malou nikdy nebudila na jídlo 😉 nechávám ji spát jak ona chce 😎

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 Jako proč to u tebe nevyšlo? Holka, to je podle mě něco mezi nebem a zemí. Pokládám to za hroznou nespravedlnost, když se to stane někomu, kdo po miminku fakt touží a dal by mu všechno co potřebuje vč. lásky. Pak nějaká kravka hodí dítě do záchoda nebo ho pohodí v zimě do sněhu a proč jí příroda dovolila to dítě vůbec donosit a porodit? Ach jo ☹

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 wooow , děkuji za vyčerpávající odpověd 😉 🙂

tercie
3. říj 2010

Šarlot taky na to nemám srdce nechat ho řvát, protože on řve fakt hodně po chvilce.
MAnža je doma tak já končím, aby neřek že jsem stejně furt na netu tak co by se se mnou bavil...
Papap zejtra myslete na mě 😔

lenik_25
3. říj 2010

@cajori17 Jo, už je mi líp, děkuju. Samotnou mě překvapilo, že po dvou dnech se mi psychika docela zlepšila. Možná je to tím, že mi manžel dělal perfektní program celý víkend a že mám dvouletého cvrčka. Těžko říct. Mám trošku víc síly, tak snad se do toho po šestinedělí zas pustíme.

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 to jsem našla na netu

cajori17
3. říj 2010

Tercinko,budu na tebe myslet.........
ja taky mizim,jdu se chystat do prace,tento tyden mam ranni 🙂

cajori17
3. říj 2010

@lenik_25 drzim palce,at ti ta dobra nalada vydrzi................ 🙂

sarlotta
3. říj 2010

@aja.83 to je mi líto, kua co k V8m mrcha jedna furt leze kakra 😠 😠 😠 😠

@farmarska jen mu dej, dacanovi 🙂)))))))))) ale nezapomeň, že je to otec Tvých dětí 😀 😉

sarlotta
3. říj 2010

tak u nás řev, tak mizím děvčátka, snad zítra dopolko 😉

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 je to tak, mě berou mory když něco takového čtu, nebo když je to ve zprávách. Já mít ty "matky" po ruce.... 😠 😠 😠 Je to fakt nefér, ty s "tmavší" pletí se na trenky jenom kouknou a jsou těhotné a my ostatní......My se můžem jenom modlit a doufát, že námm bude taky dopřán ten ZÁZRAK....

lenik_25
3. říj 2010

@cajori17 Třeba vydrží, třeba to bude jako na houpačce, to bohužel teď nevím.

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 Přesně. Mám stejný názor. A ještě bydlíme na sídlišti, kde je těch "tmavších" víc. Maj dítě v kočárku, dvě jdou vedle nich a maj těhotnej pupek. Tak to mě pos..r, to je fakt nefér. A já chci "JEN" dvě děti, z toho jedno mám. Co je na tom tak těžkýho?

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 Bohumín - tady je to to stejné, a když ještě vidím jak jsou ty děcka zanedbané....a jezdíme kolem jedné té jejich osady a vidím ty podmínky - pro ty mimča....děs. My chceme taky dvě dětičky a doufám, že nám bude dopřáno ASPOŇ to jedno, roky letí a nemáme na co čekat,....než jsem otěhu,tak jsme se ani nesnažili, jen si užívali, říkali si až to příjde tak to příjde, mimi jsme samozřejmě chtěli oba. Tak jsem zvědavá jak dlouho nám to bude trvat....

lenik_25
3. říj 2010

Moc bych ti miminko přála. Opravdu moc. Tak od nového roku začnete a určitě se zadaří a bude už vše v pořádku. Vždyť si to zasloužíš.

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 Děkuji moc Leni, úplně si mě dojala....normálně brečím 😅

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 úplně jsem zapoměla dodat : To samé přeju i Tobě 🙂

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 Nebul, usmívej se 🙂

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 úplně jsem zapomněla dodat... děkuji 🙂

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 😀 🙂 nemáš vůbec zač Leni

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 Jsem ráda, že je Ti líp, jsem ti jěště zapoměla napsat 😅 Kdy vy se zase začnete snažit??

lenik_25
3. říj 2010

@majjka24 Mnoo, ptala jsem se dotorky, která mi dělala revizi a prý teoreticky by to už šlo po šestinedělí a první menstruaci...

lenik_25
3. říj 2010

A já manžovi řekla, že to bude poslední pokus a pokud by to dopadlo špatně, tak bych dítě už jedině adoptovala. Jako 2x revizi a riskovat další... na to nemám. A obdivuju vás, které jste to dál zkoušely.

majjka24
3. říj 2010

@lenik_25 Já se tež na to ptala, a řekla mi to samé a že i podle toho jeslti bude čípek dostatečně tvrdý. Tak v listopadu ms a pak to necháme na přírodě a od ledna nebo února už začnem měřit 🙂 Já jsem taky pro adopci pokud to nevyjde ( na 3 pokus, nevím jestli bych víc zvládla(třeba to bude jinak,,,)....už jsme si i tak s manžou zažily víc než dost, ale to by bylo na hoooodně dlouho.), Jenže manža o adopci nehce slyšet -teda zatím ne, doufám. Chce mít vlastní , na jednu stranu ho chápu, já taky moc doufám, že se nám to podaří, ale na druhou stranu co když ne....., já chcu mít dítě i když bude adoptované. Alespoň pomůžu jednomu neštastnému a budu se snažit udělat ho max. štastným.

mari111
3. říj 2010

jé Terculko moje zas depka, ach jó, přitul se k Lukáškovi a mysli na něho a na sebe. Ten tvuj manža furt zlobíkuje 😉 Šarlotko ja to taky nemúžu vydržet když brečánkuje ale nechce se mi u ní stát dve nebo tři hoďky než usne. když ona na nic nereaguje ano na dudu anio na ruce no na nic ☹

mari111
3. říj 2010

@majjka24 kamarádka čekala na adopci asi 5 nebo 6 let, taky její manža nejdřív nechtěl, pak jim nabídli dvojčátka a už je maj doma, kluka a holku a jak jsou štastný. Ale přejí Vám holky všem aby se vám povedlo mít vlastní mimísky

mari111
3. říj 2010

du hají tak dobrou holky

majjka24
3. říj 2010

@mari111 jaj, tak dlouho.....to je šílený, místo aby byli rádi, že má někdo o ty děti zájem, že se o ně někdo chce starat.....že se ušetří peníze.....No škoda mluvit, bych se zas musela rotčílit ..... 😠 Chápu, že je nemůžou dát kde komu, ale 6 let?? to je hnus....
Doufáme, že to nebude třeba, teda jedině, že by jsme si akorát přibrali, to bych tež klidně brala 🙂 Ale to je píseň budoucnosti,....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru