Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. říj 2010

májí dobře jsi to rozhodla 😉 😎 naprosto správně 😎 bez dotazů 😉 😎 😀

majjka24
20. říj 2010

Tak to jsem ráda 😀

farmarska
20. říj 2010

holky jdu udělat véču a vy zatím koukejte některá zjistit, jak to je s tou kopi, páč todle je už na mne fakt moc dlouhý čekání 😀 😀 😀

lucierob
20. říj 2010

snad kopi nakonec neskončila na tom císaři, když je Vítek tak velký.

@farmarska jak daleko je to od vás do Hájnice?

wlladka
20. říj 2010

Holky, děkuji vám za gratulky k výročí. 😵 😵
Ale ta Kopča si nechává Vítka jen pro sebe,co? 😅

sarlotta
20. říj 2010

@lucierob taky doufám 😝 ale myslím,že dnešní datum jí doktoři snad neupřou.. pže je super suprovní 😀

@majjka24 to jsi napsala hezky.... bez diskusí 😀 😀 😀 miminka čekají a jejich čas přijde 😎

wlladka
20. říj 2010

@lucierob prosím-nestraš 😲

wlladka
20. říj 2010

Já se jdu věnovat manžovi, ale budu nakukovat. Zatím Pa pa

sarlotta
20. říj 2010

@wlladka no on bude určo naprosto nááádherný a ona nám ho nece ukázat potfůrka 😀 😀

lucierob
20. říj 2010

já nestraším. Jenom že se tak dlouho neozývá.

katyna6
20. říj 2010

tak načuhuju,načuhuju a kopinka pořád nic.a já jdu za chvilku na noční a nemáme tam internet a až do rána budu bez zpráviček,bééé 😀 Hlavně,ať už to má kopi za sebou! 😵
farminko-napsala jsi to moc a moc krásně,díky! 🙂
a já se jdu nachystat,než odfrčím,ještě zase kouknu.

majjka24
20. říj 2010

Víte už někdo něco???

lucierob
20. říj 2010

holky, mi už od 18 hodin obě dítka spí. No to bude zase na noc veselo, až se vzbudí. Na pivčo nakonec nejdu, tak manžel skočil koupit lahvinku ROse a hromadu sýrů. Takže si zachvíli půjdu dát do nosa.Dneska mám nějakou slinu 😅

farmarska
20. říj 2010

nic??? 😕 😕 😕

farmarska
20. říj 2010

katy díky 🙂
luci, já ti nevím, nemám odhad, ale asi kolem deseti kilometrů? 😅 no moc daleko to není 😉 proč?

markee
20. říj 2010

Farmy,snad se mi dort povede. Já právě kupované nerada. Radši si spáchám svůj i kdyby byl ošklivý na pohled,tak určo chuťově bude výborný. Jak jinak, že? 😀
S těma miminkama je to snad pravda. Jen jsem si přála mít mezi dětma 3 letý rozdíl a když to "dobře" půjde,tak mezi nima bude 9 let. Ach jo. To je moc. No neplánuju nic,pže mi nic nevychází.
Ta Kopinka nás teda napíná holky.
Jinak je mi fakt víc a víc zle. K té bolesti svalů se přidal divný pocit jako na zvracení. Chjo,co to je. Doufám,že jen únava.

lucierob
20. říj 2010

@farmarska já jen abych měla přibližnou představu kde bydlíš.

majjka24
20. říj 2010

Tak co???

murynka
20. říj 2010

co kopinka nic 😲 😲 😲

murynka
20. říj 2010

co kopinka nic 😲 😲 😲

lenik_25
20. říj 2010

@markee Ahojky, taky pečeš? Mě to taky moooc baví. Posledně jsem pekla pro sestřenku. Ani nevím, jestli jsem tady dortík ukazovala.... čokoládový.

lenik_25
20. říj 2010

KOPIIII!!!! Kdepak jí máme, mamču určitě už novopečenou. Nebo jí fakt Víteček trápí a chce se narodit 21.10.2010 ve 20.10 hod nedej bože ve 21.20 nebo 22.10!!! Říkám si, jestli Kopinka nemusela na císaře a nespí po narkoze... uf.

sarlotta
20. říj 2010

@lucierob taky bych si dala 🙂 a co kojčo, malá už nesosá ? 😀

@markee markeeskuu... taky jsem chtěla 3letý rozdíl, kdo ne 😅 ☹ a mám 5let a víš, že jsem i ráda, někdy... já fakt obdivuju maminy těch menších , že si nehodí mašli kolikrát... vztekací scény už máme zdárně za sebou, malý se sám nají i obleče i zoubky si vyčistí... a stejně je ho všude plno a někdy mám opravdu ,,radost" když mi malou vzbudí sotva usne a přitom to není schválně 😝

farmarska
20. říj 2010

Jéé Luci a to poznáš podle Hajnice? 😀 😀 Hele to budeš mít asi lepší představu, když ti napíšu, že bydlíme kousek od zdi od zoo safari ve Dvoře Králové ne? 😉
mury nic 🙄 nechceš jí napsat na mobil? 😅 jinač tady asi neusneme 😝 😀
markee no jo, já taky páchám raději ošklivě ozdobenej, ale chuťově dobrej dortík 😉 😀

farmarska
20. říj 2010

Leni, pochlub se, neukazovala 😉

aronek
20. říj 2010

Co Kopinka???? Máme miminko???

lenik_25
20. říj 2010

@sarlotta Tak my jsme právě ve fázi vztekacích scén a schválností 🙂 Že by první puberta?

lenik_25
20. říj 2010

Tady jsou moje hokusy pokusy

farmarska
20. říj 2010

markee a z toho většího věkového rozdílu si nic nedělej, holt člověk míní, osud mění 😔 u nás bude věkovej rozdíl 11let a i tak jsme přešŤastní a myslím, že se těší dost i Robča 😉

lenik_25
20. říj 2010

Ty ovocné dorty měly být původně jahodové, bohužel jak na potvoru zrovna nebyly jahody nikde k dostání. Tak kiwi a mandarinky.

lucierob
20. říj 2010

@sarlotta moje děti nejsou kojené ani jedno. Bohužel. U Robči jsem měla hodně mlíka, ale on nechtěl. A Any by chtěla, ale zase nebylo mlíko. 😒
Už mám v sobě 2 skleničky 😅 a je mi fajněěěě 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru