Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
21. říj 2010

@farmarska gratuluji k dalšímu synáčkovy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
To je přece super 🙂 🙂 🙂 🙂 nesmutni, že nemáš holčičku, třeba vyjde do třetice. A když ne, beru tě do party 😉 😀 😀

wlladka
21. říj 2010

Farmi!!! a slovo ZKLAMÁNÍ rychle zapomeň!!

aronek
22. říj 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. U nás svítí sluníčko 😀

farmarska
22. říj 2010

ahoj, hezké ráno 🙂
No u nás je teda zima jako kráva, bylo pod nulou a všude je vše namrzlé 😝 Jééé já už se zase ták těším na jaro-léto 😵 já ty zimy moc nemusím 😝
jinak holky díky, vím, že jsem pitomá, takhle řešit pohlaví, po tom všem co jsme si tu všechny prošly 😔
wladi no upřimě zklamání trošičku bylo, ale chlapečka samo budu milovat a už miluju jak nejvíc můžu 😵 😵 Jen mne z těch mejch třech chlapů v chalupě asi jednou švihne 😀 😀 😀 Jak to zvládáš ty? 😅 😀

farmarska
22. říj 2010

Hele a já prostě chci, (když už je to malej bimbásek), aby to byl malej Míša 😎 Jako prostě ted najíždím tvrdě na tu metodu, jak mi tu někdo radil a jinak už mu ani neřeknu 😎 Michal a basta 😎
Snad manža změkne a podvolí se 😅

farmarska
22. říj 2010

Jo májínko až budeš dělat tabulku, dopln mi tam prosím i to jméno 😉 děkuju 😵
a mimochodem, jsi zlatíčko hodné, že se o nás tak pěkně staráš! 😵 hezky ti to jde, šikulo! 🙂

farmarska
22. říj 2010

Jo a ještě musím vyřídit pozdravení od Tercíka! 😵 Moc na vás všechny myslí, ale furt je bez připojení, tak sem nemůže 😢 ale snad už dnes večer ... 😉 Tak já jí budu od vás všech pozdravovat, ju 😉

farmarska
22. říj 2010

týý jooo!!! a tady jako nikdo jooo??? 😕 😕 😕 Zrovna když nic nemusím a mám čas si povídat 😝
no nic no, tak sem si alspon pokecala a nikdo mne nerušil.. 😀 neskákal mi do řeči.. 😀 😀
ale všeho moc škodí, takže já jdu! 😝
😀 😀 😀

aronek
22. říj 2010

@farmarska hezká samomluva 😀

aja.83
22. říj 2010

Ahoj holčiny! Přeji pěkný pátek! Víkend-doufám slunečný-před námi, tak si ho všechny hezky užijte! 😉
@farmarska Farmi, gratuluji k chlapečkovi! 😵 A nemám o tebe strach, že bys ty svý chlapáky nedokázala zkrotit, byť budou v převaze! 😀

aja.83
22. říj 2010

U nás taky byla ráno pěkná zima,brrr. Taky zimu nemusím, nejradši bych se přehoupla rovnou tak do dubna. Teď to bude takový pochmurný, neveselý, ještě se příští týden změní čas...Hrůůza! 😖

aja.83
22. říj 2010

@majjka24 Maji, prosím, až budeš zas aktualizovat tabulku-jsem dnes už 21DC, nějak se u mě to počítání zastavilo 😅 . Děkuji za opravu!

lenik_25
22. říj 2010

Ahoj holky, včera jsem si zase hrála s foťákem 🙂

lenik_25
22. říj 2010

@cajori17 Jé, ty jsi z Děčína jo? A kde jsi bydlela?

lenik_25
22. říj 2010

@mari111 A odkud jsi ty, že to nemáš daleko? Děkuju za pochvalu ikonky s Danečkem 🙂 Hihi, jeho baví focení a mě ještě víc.

murynka
22. říj 2010

@lenik_25 krásnéé 😵 😵 😵 já už mám doma stojan a pozadí tak už se nemůžu dočkat až to vyzkouším 😅 😎 😎 a ta fotka v pase je bomba 😀 😀

aja.83
22. říj 2010

@lenik_25 Krásné podzimní fotečky! 😵

lenik_25
22. říj 2010

@farmarska Gratuluju k chlapečkovi. Budeš mít tři chlapy v chalupě. Kamarádka si přála po klukovi holčičku a narodil se jí taky kluk a dneska říká, že je to mnohem lepší.

lenik_25
22. říj 2010

@murynka Jaká fotka v pase? Myslíš ikonku, jak vyplazujeme jazyky? Teď nevím. Jinak moc děkuju.

lenik_25
22. říj 2010

@aja.83 Kuju 🙂

majjka24
22. říj 2010

Ahojki, tak konečně mám všechno hotové a můžu si tady k Vám sednout 🙂 Už mi skončila MS, já nevím jak vydržíme čekat ještě další 2😀 . Já už chcu snažilkovat, nás hlavně nebaví dávat si pozor☹Nenechala jsem si nepsat HA. Doufám, že výsledky budou co nejdřív a hlavně že to bude OK.
Farmi, Michal, jo? Tak se jmenuje můj manža , krásné jméno jsi vybrala 😀 Schvaluju!
@lenik_25 Mooc krásné fotečky, jak z nějakého modního časopisu 🙂

majjka24
22. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ........................... KO 27.10 .....................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 33tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt....................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................4 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................6 DC
lenik_25.....................

paajaa
22. říj 2010

Krásný den,
hlásím, že to včera odpadlo v Gennetu na 1*. Jsme úplně zdravé miminko. Na ledvinách žádné rozšíření a už máme 1458g. Jinak kontrolu máme 25.10.2010.
Farmi: moc gratuluji k chlapečkovi. I když vím, že jsi v hlouby duše spíš chtěla holčičku, ale hlavě, že jste oba zdraví. 😉

majjka24
22. říj 2010

@paajaa Tak to je moc dobře, že je na jedničku s hvězdičkou 🙂 Pak to zase opravím v tabulce🙂

farmarska
22. říj 2010

Pájuš gratuluju, že jste tak dobře pořídili v tom genetu! 😵 😵 No jo chtěli.., ale tak hlavně, že je zdravý 🙂 Tý jo a jací jste už velcí!! 😵 😵
My ale taky jedeme 😎 už máme skoro půl kila! 😵 Pan doktor nás pěkně prohlídnul, žaludek a tak a říkal, že je vše v pořádku, jen že příště až půjdu do poradny, že zkusíme znovu ten ultrazvuk, páč, malej má prý blbou polohu-příčnou a ještě je trochu pootočen, takže tam prý na něj takhle pořádně nevidí 🤐 na srdíčko a tak.
Ale prej mám bejt v klidu, že prej se ještě může jako přetáčet, že to zatím nic neznamená 😕 No a ten můj dobrák manža, když jsme od něj jeli, tak mi ještě v autě povídá, že při naší smůle, se tutově nepřekulí a zůstane tak jak je až do porodu 🙄 No ten umí povzbudit! 😀
Májuš díky za tabulku i pochvalu jména ! 🙂

farmarska
22. říj 2010

Májí jinak já nevím, neci ti do toho kecat, ale já bych HA nebrala, když stejně plánuješ brzy otěhotnět 😕 Zvolila bych radši jinčí ochranu. A potom, nevím ted přesně, jak dlouho musíš čekat a jak na tom jsi, ale já jsem se ted naposledy začla snažit hned po první mrše, páč jsem věděla, že stejně hned napoprvé neotěhotním. 😉 Jako nijak jsem ty první mrchy nehrotila, neznásilnovala jsem, ale prostě jsme se milovali, když jsme měli zrovna chut a ochranu jsme neřešili. ..to až po té třetí mi zase totál hráblo a jako, že ted už musíme jít do toho fakt natvrdo 😀 a to se pak chudák manžel předemnou i schovával 😀 😀 😀

farmarska
22. říj 2010

No nif holky, nebudu tu opakovat ráno a prohlubovat svojí už nacvičenou samomluvu a jdu nachvíli ven 🙂 Vylezlo sluníčko, tak si dosesbírám zbytek jablek ze stromů, at mají kozy v zimě co křoupat 😉
Mějte se tu! 🙂

majjka24
22. říj 2010

jsem tu🙂

majjka24
22. říj 2010

Farmi, já jsem taky radší nechtěla, peněz to stojí 😀, ale hlavně kvůli toho, že jsem odhodlaná v lednu hlásit // 🙂 No já právě ani nevím jak snadno otěhu, prášky neberu 3 roky, ale to jen kvůli toho aby se tělo očistilo a my se do toho mohli pustit. Jsem se dočetla právě(kdo bete HA dlouho), že to může trvat až rok než se to všechno dostame pryč a pak bývá několik cyklů anovulačních.(samozřejmě je to individuální),Předtím jsme se vůbec nesnažili, prostě jen milovali a když jsme si řekli, že už aji jo (Dr. jsem nakecala, že se snažíme roka a nic) tak jsem byli na spermio - bylo OK , už jsem si chtěla koupit teploměr a se na to vrhnem a já už byla v té době těhu. Tak jsem celkem zvědav, Dokonce , jak jsem to měla dostat, tak se mi zdálo, že jsem těhu a za 14 dni se to potvrdilo🙂

majjka24
22. říj 2010

@farmarska Já mám ještě celkem strach jít na to bez ochrany, ne kvůli sobě, ale co kdybych náhodou otěhu(bylo by to super), ale kdyby jsme neměli ještě všechny výsledky a zjistili by něco a byh měla asi výčitky , že jen kvůli pohodlí jsem ohrozila mimi. Jinak máme povoleno otěhu, ale říkal, že se obecně doporučuje 2-3 MS počkat .Jinak já jsem v poho.Cítím se na to🙂. Mám takový pocit, že když to nepůjde tak lehce, tak manža se bude taky schovávat, ale naštěstí nemá kde utéct 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru