Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
26. říj 2010

@kopa tak jsem si početla popis porodu a musím říct, že jsi to teda nesla statečně🙂 fakt myslím, že to nebyl zrovna lehký porod a že jsi šikulka 😉 Ty kontrakce po píchnutí vody znám 😅 😔 a to sem lezla po zdi..ale malá byla venku do hodinky, to se snad ani dýl vydržet nedá 😝 určo se sprchuj pořád, klidně po každém záchodě 😉 a jak Ti čas dovolí a zkus si koupit hemagel- ten je na to perfektní...malinká mastička ale super 😉

murynka
26. říj 2010

@kopa ty brdo 😅 😅 jsme rodila s tebou 😀 😀 zvládla jsi to tedy statečně fakt měla jsi to dlouho klobouk dolů šikulka!!a děkuji za krásný popis porodu 😵 😵 😵 já rodím za týden 😀 😀 za týden přesně jsme měla kontra za týden nám bude už rok 😲

sarlotta
26. říj 2010

Hele jakou sme měli super návštěvu🙂 😎 Matýsek nás brzo předroste jak je dlouhý🙂
a dnešní paseníčko🙂 co mi to ta teta přinesla 😀 😉

madormi
26. říj 2010

tak holky dnes na hematologii dobrý, homocystein mám v normě, ale i tak jak otěhu tak hned tam pro prášky na ředění krve,injekce snad nebudou nutné

jitie
26. říj 2010

@kopa Kopi určitě si mazej nástřih dubovou kůrou!!a myj se pokaždé co jdeš na WC, určitě to pomůže 😉
jinak porod teda hustý, hlavně že to máš zasebou 🙂

sarlotta
26. říj 2010

@madormi gratulka, super 😉

majjka24
26. říj 2010

@madormi jůů tak to gratulace, to je super!! A ani si nemusela čekat měsíc 😉 takže kdy máte v plánu snaženíčko??

majjka24
26. říj 2010

@farmarska gratulka ke kontrolea k potvrzení Michala 😀
@kopa teda super popis, úplně jsem to prožívala taky. 🙂 by ses mohla živit psaním 😉

majjka24
26. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 37tt ........................... KO 27.10 .....................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 22tt....................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................18DC
Ivomal.......................9 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................10 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

majjka24
26. říj 2010

@sarlotta moc krásné fotečky 🙂 🙂 😉

handm
26. říj 2010

Ahoj holky!!🙂 tak jsem tu po delší době zas 🙂
Kopa, super popis porodu a jsem moc ráda, že jste s Vítkem v pořádku!!!🙂🙂🙂🙂
S tím oblékáním jsem ráda, že jste to tu probraly, protože s tím mám taky potíž... zatím nedávám fusak, al emám takový chlupatý pytel... tak snad malýmu zima není..

byli jsme dneska na kontrole u Dr, malý byl pochválený jako blázen 🙂 tak jsem moc ráda!!🙂 Už máme 58 cm, a 5, 15 kg, neuvěřitelný!!🙂🙂🙂 hezky zkoušíme pást koníky, vyrážka je pryč, otáčíme se za tzvuky a hračkama 🙂 je to prostě kluk sikovnej!!🙂 akorat tu rymicku mame.. snad to bude co nejdriv lepsi!!!🙂🙂🙂🙂

majjka24
26. říj 2010

@handm tak to jsem ráda, že tak Mareček hezky prospívá 🙂 Gratuluju !!!

handm
26. říj 2010

@majjka24 díky!!🙂 je to kus chlapáka už 🙂 má šest týdnů a je naprosto boží 🙂🙂🙂

majjka24
26. říj 2010

@handm koukala jsem na fotečky, krásňoučký!! poved se Vám 😉

farmarska
27. říj 2010

ahoj holky, hezké ráno
hezké jak pro koho, já mám teda hned po ránu pěknej vztek 😠
Od šeti tu manželoj zvonil telefon 🙄 jeho kolegové z práce, se rozhodli si k nám přijít ještě před šichtou na kafíčko 🙄 v půl 7ráno!! no chápete to?! 😠 😠 Mě by teda nenapadlo v tudle dobu někoho doma otravovat, kor když vědí, že asi spíme, když manža nejde do práce 🙄 Jako přijde vám to normální na někoho v tudle raní dobu zvonit? 😠
Ne jen ž e probudili mě a manžu, ale i Robču a babičku nahoře 😠 A to jsme si mohli zrovna dneska všichni pospat, páč, jako májí ve škole ty prázdniny. Fákt supr! 🙄 🙄
Jako já mám takovej vztek!! 😠 a to i na mnažela, že todle trpí 😠 Já vím, že on z jejich návštěvy taky není nadšenej a štve ho to, ale jako určo jim nic neřekne 😠 Oni si probuděj celej barák a ještě za to od něj dostanou za odměnu kafíčko s ňákou sušenkou 😠 Ach jo, už to vidím, dnes bude pitomej den..páč se hned od rána pohádáme..páč já teda rozhodně nejsem z těch nedměrně tolerantních, co by jim toto nevadilo 🙄

farmarska
27. říj 2010

májí díky za tabulku, hned mám zase přehled 😉
mad gratulka ke kontrole 🙂 nasadí ti pilule a budeš šťastná těhule 😉 😀
šarlotko hezkou návštěvu jsi včera měla 😵 pěkně si ženicha pro šarlotku obskakuj už odmala 😉 😎

farmarska
27. říj 2010

Holkýý raní ptáčata, kde jste kdo?? 😨 😕 Potřebuju uklidnit, dřív než odejdou a já se pustím do manžela 😅
...a tady jak napotvoru nikdo 😅 že by jste všechny ještě spaly? 😕

farmarska
27. říj 2010

No nif, počkám až se zdekujou z naší kuchyně a půjdu si uvařit čajík na uklidněnou a dát si k tomu něco sladkého na nervy 🙄

lucierob
27. říj 2010

ahooooj farmi,
tak to by mě asi taky naštvalo.
Já jsem vzhůru už od 6-ti. Dostala jsem pořádnou rýmu a bolí mě v krku, takže noc nic moc.

lucierob
27. říj 2010

šarlotkám všechno nejlepší k svátku 🙂 🙂

lucierob
27. říj 2010

farmi a co manža, už se smiřuje s Míšou 😵

lenik_25
27. říj 2010

Hezký den,

připojuji se ke gratulaci Šarlotkám k dnešnímu svátečku 🙂

Já jsem dneska odvelela dítě do školky, neobešlo se to bez řevu. Ale dneska tam fakt musí, jdu za chvíli na tu čínskou medicínu. Pak podám info. Taky u nás zahájili farmářské trhy, jsou tady každou sobotu a prodává se tam jen čistě české ovoce a zelenina přímo od farmářů. Tak se těším.

lenik_25
27. říj 2010

@lucierob Jejda, tak přeji brzké uzdravení. Teď je toho hodně. Daneček má taky rýmu a trochu pokašlává. Ale nic vážného. Tak na pár hodin do školky šel. Stejně je tam dneska jenom sedm dětí. Jak jsou školní prázdniny, tak jsou ostatní doma.

lenik_25
27. říj 2010

@farmarska Ehm, no tak to bych vraždila. Asi bych se neudržela na uzdě a něco jim řekla. Tohle se přece nedělá! A manža jako v pohodě jo?

farmarska
27. říj 2010

Luci ty marodíš ☹ tak at je ti brzy líp! 🙂 A s tím Míšou, já ti nevím 😅 Já prostě malýho oslovuju Michálek a na nic se ho neptám a on to taky nijak nekomentuje 😀
Leni, tak vy tam máte moje trhy a já to ani nevím 😀 😀
Jinak já jim nic neřekla, ani jsem nevylezla z postele, taková já jsem hrdinka 😅 troufnu si jen na manžu 😀 ale tentokráde jsem ani na něj neřvala 😀 ani hádka nebyla, jen jsem mu řekla, že mi přijdou ti jeho kolegové nenormální (což on bude asi taky, když jim nic neřekne a ještě jim podává kávu se sušenkama) , ale to jsem si tentokráde nechala prozatím pro sebe, páč jen co odjeli, tak byl moc milej a chtěl mi dělat snídani a čajíček a ták hezky se lísal 😵 tak jsem to přešla... on mi pak běžel očistit a připravit auto (jela jsem si pro seno) a otvíral mi bránu a mladýmu udělal snídani.. 😵 a ted od rána maká venku 🙂 ..takže ve finále, ta raní návštěva nebyla zas tak naškodu 😀 😎

farmarska
27. říj 2010

Leni jako on z nich taky nebyl nijak nadšenej a vadilo mu to.., ale on je prostě taskovej, že jim to neřekne 😒 jako že přeci si je nerozhádá.. 😝 ale je zajímavé, že se mnou takovejhle problém nemá a hádá se o kde co a nevadí mu to 😀 😀 😀

farmarska
27. říj 2010

Tak já holky zase mažu něco dělat.. jsem si tu vylila srdíčko, hned mi je líp 😀 😎

farmarska
27. říj 2010

jo abych nezapoměla :
vše nejlepší k svátku malé šarlotce!!! 😵 😵 😵 😵

madormi
27. říj 2010

@majjka24 od další mrchy tzn začátkem listopadu přestanem dávat bacha, ještě sice nejsou výsledky karyotypu ale doufám že tam nic nebude v chromozonech, mudři se přiklání k tomu, že za to může ta hustá krev jak gyndař tak hematoložka

mari111
27. říj 2010

@madormi ahojky, super že kontrola dopadla dobře 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru