Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. říj 2010

Šarlotce přejí všechno nej k svátečku 😵 😵 😵
Farmísku tak to by mne asi švihlo, takové ranní návštěva, fakt nejsou normální 😠

tercie
27. říj 2010

Ahojky, taky se přidáváme a přejeme Šarlotce vše nej k jejímu prvnímu svátku!!!! 🙂

Holky já teprve snídám a to jsme vstávali v osm😀 Venku je megahnusně tak se mi tam ani nechce, ale malej bude potřebovat spát a ložnici kde bych ho uspala v posteli okupuje manža, má po noční, tak asi budu muset ven. Ale mě se táááááááák nece...

Jo a měli jsme bejt v Domažlicích, že manža předělá ten krb, ale předvčírem přišla CN od topenáře a ten blázen chce za materiál a práci 94.500 !!! a to v tom není započítaná ta nová vložka s výměníkem, která bychází na 30tis. tak jsme to prozatím stopli😀 Síla co?
No a jdu dočíst co je tu novýho.

A ještě se pochlubím, Luky se mi včera asi tak na dvě vteřiny postavil na všechny čtyři!!!😀😀😀

tercie
27. říj 2010

@kopa no pěkně sis to užila🙂 Ale když to vezmeš zpětně...není to tak hrozný co? Hlavně za to štěstíčko to stojí, klidně bych trpěla i víc. A jak vám jde to krmení, všechno dobrý?

@farmarska gratuluju ke kontrolce, Míšánek se má jak v bavlnce😉 to je dobře. A ten tlak je dobrej, čéče žiješ ty vůbec? 😀

tercie
27. říj 2010

@mari111 ahojky, a jak vy se máte s Laurinkou 😉 Nebudeš mít nějaký nový fotky, ať víme jak ti slečinka roste? 🙂

mari111
27. říj 2010

@tercie ajoj, no Luky je šikulííííínek, síce to bylo na vteřiny ale za chvíli ti uteče 😀 jo jo, už fotím a třídim jen jí chci ještě vyfotit v nových šatičkách ( holky já jsem se zbláznila, ja už jí koupila asi 8 šatiček 😀 😀 😀 😀 ) no a pak sem hodím foto 😉

farmarska
27. říj 2010

tercí gratuluju Lukýskoj, je to šikula 😎 ted už ho vážně neuhlídáš, jak bude každou chvilku jinde 😀
ten krb, to je teda síla 😝 fuj takovejch peněz 😝 My jsme dneska právě zjistili, že bychom potřebovali novej komín 😝 jako letos už to snad nějak doklepeme, ale kde vememe ty prachy , aby byl aspon příští rok..to teda fakt taky netuším 😒

farmarska
27. říj 2010

Tercí no já ti nevím, jestli právě jako nejsem už neboštík! 😨

farmarska
27. říj 2010

Jináč u nás byla teda kosa jako kráva 😖 všechno zamrzlé 😝 ale ted už se cpe ven sluníško 😵 😵

farmarska
27. říj 2010

holky musím zase odběhnout..tak zatím!

tercie
27. říj 2010

@madormi to je super tak teď vzhůru do těhulení 😉

tercie
27. říj 2010

@farmarska hele já než dočtu tak ty jsi fuč to je dílo, přes den se nedožendem , večer taky ne... 😀

tercie
27. říj 2010

@mari111 tolika šateček ty jo to bude kočka 😉

mari111
27. říj 2010

no ale kam to bude v zimě nosit nevím 😀 😀 tak na focení leda. Ale vybíram věčšinou takové co by pak šli nosit jako tunička 😅 😝

mari111
27. říj 2010

tak vypráno, pověšeno a za chvíli zas žehlit 🙄

handm
27. říj 2010

@majjka24 díky Maji 🙂 🙂🙂

holky dneska v noci/ráno se manželovi povedla uzasna vec ☹ mame pujcenou sterilizovacku do MW od brachy na lahvicky a manzel zapomnel dat vodu, se znicila...☹ cely se ten plast upekl.. no mam radost az na kost...☹ 🙄 🙄 on taky.. je uplne zkrousenej.. jako jsou tisickrat horsi veci, uz jsme koupili novou, sice jinou - vetsi, ale je to k posr.. ☹ jako bychom ty penize nemeli kam davat, ze 😀

handm
27. říj 2010

jo a k tomu vlastne 4 lahvicky co v tom byly cele znicene, smradlave, des... ☹

lucierob
27. říj 2010

@mari111 kolik malá měří?

majjka24
27. říj 2010

@tercie šikulka malý, gratulka 🙂
Šarlotce všechno nejlepší k dnešnímu svátku 😀
@madormi aha, já v těch tvojich testech mám trošku guláš 😅 . Mx budem taky tak snažilkovat 🙂 , jupíí hoja hou
Takže mi dneska přišli výsledky z genetiky trombofilie - na těch 22 testovaných - negativní !!!!!
Takže na jednu stranu - super a na drhou stranu - proč ty infarkty placenty ??? takže hledání na novo. Jinak mám všechno ok - máme min riziko VVV. Akorát mi doporučil AC. Folicum 2 měsíce před otěhu.
Svítí sluníčko a ještě hřeje, večer oslavička od švagrové ( má ty narozky), takže super den 🙂 Doufám, že se něco nepos...
@farmarska Já si na takové buzení zvykla, sice ne od kolegů od manži, ale kolikrát mamka cinkne i v 7 hod, že mi něco dovezla. Pracuje totiž kousek od nás 🙂 Jen ne a ne zapamatovat si, že mi má dovézt i čerstvé rohlíky na snídani, když už mě budí 😀 😀

lucierob
27. říj 2010

@mari111 tak už to vím. Kdybych se koukla do pasu, nemusím se ptát 😅 Jakou dáváš velikost,62?

handm
27. říj 2010

@farmarska, tak prece kluk, ale to je bezva 🙂🙂🙂 hlavne ze jste zdravý a máte se k světu!!!! moc gratuluju!! a kolegové no comment 😠

@tercie, super, Lukyno je sikulka!!!🙂 za chvíli ti bude utíkat za ženskýma!🙂
a ceny za veci do domecku taky nekomentuju 😝

@mari, ahojky

@sarlota - vsechno nejlepsi malinke, i tobe napul 😀

lucierob
27. říj 2010

@handm mi se to taky jednou stalo. Naštěstí jsem si to uvědomila, než jsem tu mikrovlnku zapla 😅

lucierob
27. říj 2010

@majjka24 a madormi, gratulace k dobrým výsledkům. No tak to už se můžete naplno vrhnout do toho snaženíčka,ne?
Maji, a nemohlo to teda být fakt způsobeno tím stresem? Člověk si ho kolikrát ani neuvědomí

majjka24
27. říj 2010

@lucierob děkuji 🙂 Já ten týden co umřel měla stresu nad hlavu. Měli jsme tu naši svatbu, shánění právníka, pak lítání po soudě, pak přepisování příjmení - další lítání.....Nevím, četla jsem o tom. |Ještě se poptám jeslti mě může někam poslat a budu vědět, že jsem udělala maximum 😵

handm
27. říj 2010

@lucierob no, to ti zavidim.. ja vetram ten smrad jeste ted....
ale rikala jsem, ze hlavne ze mu to treba nebouchlo do obliceje, atd..jen je to k nasr...

uz je lip?! na me taky neco seda.. nevim, jestli to chytil malej ode me, nebo ja od nej, tu rymicku 🙂

mari111
27. říj 2010

@lucierob lucinko jak co, od 62 po 68 , hlacvne když neco kupuju tak rozbaluju a koukam, minule jsem koupila punčocháčky stejnej velikosti, stejnej krám aj značka a doma jsem zistila že ty jedny jsou o 10cm delší 😅

mari111
27. říj 2010

@handm když se daří tak se daří. Jinak vám ten klučík pěkně roste, to bude pořádnej kus chlapa 😉

maarrtina
27. říj 2010

krásné slunečné odpoledne.
Tak jsem doma z KO, a mám dotaz doktor mi napsat do průkazky CS 3, vždy jsem tam měla 0, nevíte co to znamená. A mám vysoký tlak, tak jsem dostala léky a ž se to do příště nezlepší tak mě vezmou do nemocnice. No hrůza ☹
. Jdu Vás zatím dočíst.

handm
27. říj 2010

@mari111 však má být po kom 🙂 manžel 193, já 173 🙂 doufám, že přes zimu vydržím v korbě 😝
ale Laurinka bude taky modelka dlouhá🙂

handm
27. říj 2010

tedy on vydrzi v korbe, ne ja 😀😀😀

handm
27. říj 2010

@maarrtina ty jo, s tímhle já neporadím, mě tam nidky nic takovýho nepsali 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru