Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
1. lis 2010

@sarlotta já si zas říkám, že jestli nepřibíráme moc... na KO jsme byli v úterý, to měl těch 5,15 a ted jsem ho vazila rano nahatyho a měl 5,45....a k tomu těch 58 cm...

petroska
1. lis 2010

@sarlotta já jdu ve čt s malým na kontrolu a chci se domluvit taky na očkování.co budeš dávat.synflorix nebo prevenar nebo jak se to nazývá 😀 a budeš i proti rotavirum?taky už budeme mít za 2 dny 3 měsíce 😝 😵

lenik_25
1. lis 2010

@kopa Jojo, na excipial se určitě zeptej.

lenik_25
1. lis 2010

@majjka24 Aha, tak to jsem ti hodila blbej odkaz. Poštovné 110 Kč a 360 ks, to je masakr.

lenik_25
1. lis 2010

Jinak všechny vás moc zdravím, ale nedočítám. Manža má zítra narozeniny, takže mu dělám dortíky. Jeden sladký nepečený s želatinou a ovocem, hezky zdobený. Pak ještě dva malinké aspikové dorty... no jo, pro chlapy to chce masový dort. Pak hodím foto.

mari111
1. lis 2010

@lenik_25 no to budou zas kousky, se teším na foto 😵

sarlotta
1. lis 2010

@petroska no já dám synflorix, malému sem dávala na Jaře a dobré, bez reakce... ale nevím jestli nedám jen hexavakcínu a ten synflorix pak zvlášť... bojím se té první reakce, jaká bude a víc očkování-větší reakce
a čekají nás naušničky, se těším

sarlotta
1. lis 2010

@handm málo- moc..... na to se vyprdni.. každý roste jinak 😉 😎 těš se z úsměvů malého 😉

handm
1. lis 2010

@sarlotta jo, to jo...
kamoska ma maleho 5,5 kg v pul roce, jsem koukala jak puk prave....☹🙂
a usmiva se krasne 🙂
dííík 🙂
a tesime se na sarlotky nova usiska 🙂🙂🙂🙂

lenik_25
1. lis 2010

@mari111 Uvidíme, snad to bude pěkné.Mám to všechno ještě ve formách, oslavička je zítra. Musí to tuhnout v lednici. Tak to cvaknu a pak ukážu.

majjka24
1. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 38tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 38tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 23tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 13tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ........................... 1DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................18DC
Ivomal.......................15 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................16 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

lenik_25
1. lis 2010

Tak porevizní mrcha furt nic ☹ Dneska je to přesně měsíc.

lenik_25
1. lis 2010

A ukázka. Jedna rychlovka... zatím ve formě, vyndavat budu až zítra, až zatuhne. Je to dort zastudena - piškoty, zakys. smetana, šlehačka, jahody, na středu broskve, zdobeno tvarohem a bílou čokoládou.

majjka24
1. lis 2010

Zdravím treperendy 🙂
Takže mám za sebou kontrolu po 6 nedělí, vůbec se na mě nekouk, takže usuzuji, že je jak má. Když jsem mu řekal, že mě nic nebolí MS proběhla.... Na imunologii mě nechtěl poslat, že je to zbytečné, že výsledky z předešlých různých vyšetření jsou OK, takže to budeme brát - u prvních potratů bývá příčina cca 90% nezjistitelná. 😖 mě teda potěšil....
tak se mě ptal zda chcu HA - je normální??? 😀 takže bysme měli teda počkat ty 3 MS až se tělo pořádně pročistí.....od čeho??? 😕Tu první třeba beru, už mi říkal že půl roku - jako první variantu , tak jsem mu připoměla, že jsme se posledně bavili o 2-3 MS. Tak teda rychle dodal, že bysme měli počkat ty 3 MS, že je prý staticky prokázáno, že když je to s to stihne před 3 MS, tak jsou častější potraty. tak vám zase nevím, čekat 3 ms, nebo jen 2 ??? 😖
Jinak můj první den v práci - jsem K O 😔, vůbec nejsem zvykla tolika chodit , moje nožky dneska asik nesjou moje. Jinak kolegyňky v pohodě a kupodivu i šefová. A babrlinky mě vítali, jak bych tam nebyla bůhví jak dlouho 😀 takže jsem dostala úplatky, mňami 🙂 takže jako tak v pohodě, ale i tak doufám, že se nám to pak podaří po prvním snažilkování. Ale to bych chtěla asik moc 😅

majjka24
1. lis 2010

@lenik_25 teda Leni to je mistrovské dílo a né dort, nehí to škoda sníst? 😀 😀 😀

lenik_25
1. lis 2010

@majjka24 Prosím tě, taková rychlovka. Ale moc děkuju, jsem ráda, že se líbí.

sarlotta
1. lis 2010

@handm hele jak sem tak koukala, tak ste měli už v porodce skoro o 300g víc jakooo🙂))

@lenik_25 mňam, tiše koukám... mámo mámo já bych jed 😀 😀

@majjka24 doktor je kecka nééé🙂)) statistik už se nadělalo... to nefunguje... spíš abys věděla jak dlouhou máš periodu a jestli je MS pravidelná... tím pádem kdy je ovulka... my teda snažilkovali od 8DC do 25DC obden... a byla sem těhu vždycky hned... ale stejně sem si musela na miláška počkat 😅 😔 ok to bylo až po kontryhelu a femibionu + kys.listová 10mg na předpis. Přeju aby Tě brzo potkala ranní nevolnost 😉 😀

majjka24
1. lis 2010

@lenik_25 takže nepojedeš koncem prosince nějak přes Bohumín?? 😀 Manža má kulaté 😉

majjka24
1. lis 2010

@sarlotta že?? kecka jeden, akorát mě zas znervoznil - blbec! My to máme v plánu taky tak praktikovat . šechny potřebné vytamínky už papkám, takže to bude asik ještě jedna a hupajdááá 😵 Já jsem nevěděla ani předtím co je to ranní nevolnost, takže podle toho bych to asik nepoznala 😅 mě akorát smrdělo pivo a nesnesla jsem kořeněné 😝

tercie
1. lis 2010

Hezkej večer holky, bude tu večer někdo? Jdu si jen skáknout pro něco na zub a hned jsem tu, tak mi případně neutečte 🙂

veve.b
1. lis 2010

@tercie Ahojky
tak jsem po delší době nakoukla a mám štěstí 🙂 někdo tu je 🙂

veve.b
1. lis 2010

Holky jdu taky pro radu - jak upravit lněné semínko a od kdy pít ten maliník ???? se mi to nějak vyčoudilo z hlavy a na netu je více verzí 😕

sarlotta
1. lis 2010

@veve.b a hele kulička🙂 těhulka... sem si říkal, že nám tu někdo chybí do tabulky🙂))) jak se daří ?

semínko sem křupala lžičku denně a zapíjela vodou... má se z toho dělat výluh, ale to je teda na Tobě... jo a projímá to lehce🙂
maliník normal celý hrnec-džbánek uvařit a popíjet klidně celý den🙂
oboje od 34tt pokud máš normál nález, žádné otvírání předčasné.

tercie
1. lis 2010

nakukuju jestli tu někdo je...Verčo počkej tu na mě vařím si jenom těstoviny a jsem tu jak na koni jo? 🙂

veve.b
1. lis 2010

@sarlotta Ahojky, děkuji za radu 🙂 no nález mám před čtrnácti dny CS3 - s tím, že se mi zkrátil čípek o necelých 50%, tak to asi bych řekla, že je v poho ...
Jo jo kulička je ze mě už kvalitní, už dokonce v noci budím sama sebe jak se snažím převal z jednoho boku na druhej 😀 a to nemluvím o tom, jak malej s mým převracením občas pěkně nesouhlasí 😀 😀 no ale už se nám to blíží mílovými kroky 😅 se na prcka mooooc těším 😵 😵

Jo a mám ještě dotázek - pomohla vám někomu, kdo ji dělal, masáž hráze, že by jako vás pak nenastřihávali????? uvažuju jestli se do toho pustit. No máme asi jinak nevyšší čas ....

veve.b
1. lis 2010

@tercie počkám, počkám 😀

majjka24
1. lis 2010

Šmankote, zse jsem někoho omylem vymazala?? Omlouvám se 😅 😅 jsem mamlas

sarlotta
1. lis 2010

@veve.b já rodila v 38tt takže sme toho moc nestihli 😅 😝 nástřih byl, malá se drala ven hooodně rychle 😔 ale jako není to nic hrozného... jizva po císaři bolí víc. 😉

sarlotta
1. lis 2010

@majjka24 houby, sem myslela, že se tu moc často neukazuje, sem to blbě písla... já su mamlas 😀

majjka24
1. lis 2010

ufff, už jsem se zlekla, jsem veve.b přehlídla 😲 😅 😅 blbá a ještě slepá, to je kombinace...jako já

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru