Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. pro 2010

ahoj májuš 🙂
no já měřila, takže sem to odhadovala podle toho, ale jinak jsem měla taky ty příznaky, jak píšeš..hleník, a bolest břcha jako na mrchu..vždycky jen jednoho vaječníku 🙂 šlo by to ještě zjistit ovulačním testem 😉 ale pokavad není problém to s manžou pojišŤovat, tak v tom pokračujte, jen tak dál a nemělo by se nic prošvihnout 😉 😎 😎

farmarska
31. pro 2010

jo a eště se to snad dá poznat nějak podle čípku 😨 😕
hele prostě tady máš odkaz a pokud jsi to ještě nečetla, tak si zkus trošku počíst, třeba ti to něco dá 😉
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/trocha...

murynka
31. pro 2010

ahojky holky jdu vám popřát do nového roku 2011 vše nej 😵 😵 😵 😵
Ať je ten nový rok veselý plný zdraví,štěstí a lásky!!!!!!!!!!!hodně úspěchů a hodné chlapi 🙂

snažilkám přeji ať v roce 2011 najdou vytoužené // 😵 😵 😵
těhulkám aby co nejdéle opatrovali bobíšky v bříšku a měli co nejpohodovější porody 🙂 😵
maminkám ať jim dětičky dělají radost 🙂 a jsou zdraví a veselý není nad to mít spokojené dítko 😵 😵

tak si to užijte 😀 😀 😀

handm
31. pro 2010

@lenik_25 Ahojky, no já plánuju ubírat.. šlo jen o to ho na to naučit, že je taky něco jinýho než mlíko 🙂 Už včera jsem mu ubrala, dneska zas a po novym roce to ma zas hořky 🙂

handm
31. pro 2010

@kopa no jsem ráda, že aspon to pije 🙂 dnešní noc takdy dobrý.. vzbudil ho prdak v deset, ale to jsme uhojdali a spinkal dál do pul jedny a pak se vzbudil az v pul paty 🙂 a pak v sedm 🙂 a ted chrni uz dve hodinky, coz jsem uplne v šoku 😀😀😀

@farmarska, jaj, mladej si tedy musí taky všechno vyžrat...snad vám dr něco dá, to je na ATB... tak se hlavně opatruj, at to nechytnes...😀😀😀

a holky všem vám přeju hodný miminka, těhulkám čas bez blinkání a bez problémů a snažilkám brzy //!!! At je ten nový rok "štědrý a plodný"!!!!

lucadav
31. pro 2010

Přeju take všem krany Novy rok...............

ikopretinka
31. pro 2010

Přeju vám všem šťastný nový rok, zdraví, lásku, hodné mimíše a snažilkám co nejdřív // a těm co právě // našly, ať to tentokrát dobře dopadne 😵 😉

lenik_25
31. pro 2010

Ahoj holky moje zlatý,

jdu vám také popřát pěkného Silvestra a ať je ten příští rok plný štěstí, lásky, zdraví, radosti a smíchu. Už žádné trable a starosti, těch už bylo dost. Těhulkám přeji, aby byly v pohodě, dobře se cítily a aby jim porod proběhl bez bolestí a problémů a nám, co si tak strašně přejeme miminko, přeji, aby to už vyšlo a my měly ještě v tom roce 2011 malé uzlíčky v náruči.

markee
31. pro 2010

AHOJKY,
VŠEM PŘEJU AŤ DNEŠNÍ DEN PŘEŽIJETE V POHODĚ A V RÁMCI OSLAVOVACÍCH MOŽNOSTÍ 😀
NO A DO NOVÉHO ROKU JEN A JEN SAMÉ ŠTĚSTÍČKO A ZDRAVÍČKO, to ostatní přijde samo díky těm přechozím věcem 😉
My budeme doma. Malá šla s manžou ven a já si vytřu a udělám malinko pomazánek. Veky jsem si už upekla. Ještě chci udělat bowli a tím to končí.
Takže mějte se nádherně. Já snad zas někdy nakouknu,ale víte sami, já otěhu zatím nechci a miminko taky nemám. Takže snad se někdy ozvu,že žiju a tak. Papa.

cajori17
31. pro 2010

Holky moje zlaty,preju vam vsem do neoveho roku hodne zdravicka a stesticka a at se vam splni vase tajna prani 🙂

lenik_25
31. pro 2010

@markee Děláš domácí veku? Až budeš mít čásek, písneš, jak?

majjka24
31. pro 2010

@farmarska tak jsem to pročetla a takže jestli jsem to pochopila dobře, tak ten hlen je před ovulkou ..... a ovulka by měla dorazit do 7 - 10 dnů??

majjka24
31. pro 2010

Jinak Vám všem přeju v Novém roce jednoznačně jen to NEJLEPŠÍÍÍ !!! Ať se každému splní to co si přeje 🙂 🙂 🙂 A samozřejmě ZDRAVÍ 😀

lenik_25
31. pro 2010

@majjka24 Ahojky, no vidíš, já myslela, že ovu je v den, kdy se objeví ten hlen.

majjka24
31. pro 2010

@lenik_25 já právě taky, tak znasilnju manžu i půlnoci, když jsem piprvé objevila hlen 😀 tak jsem z toho jelen......

majjka24
31. pro 2010

@farmarska jinak to mám úplně jako ty, ten hlen, slabší bolest jako při MS a píchání u vaječníku - jen jednoho

majjka24
31. pro 2010

Ještě jedna věc mi nejde do hlavy.....někde píšou ž spermouši vydrží i několik dní (podle toho hlenu) někde , že jen 48 hodin, a dr mi řekl, že to jsou kraviny, že vydrží jen 24 hodin...

majjka24
31. pro 2010

http://family.cz/scripts/journal/article.ASP?id...
tu jsem taky našla, že vydrží i několik dní, ale opodňovací schopnost je až 48 hodin a tedy ten hlen prý fakt značí, že ovulka příjde, že na začátku je hustší, a ovulka je až když je trošku řidší...

aja.83
31. pro 2010

Ahoj holčinky moje, jdu Vás pozdravit a popřát Vám šťasný vstup do nového roku! 😵
Všem snažilkám, co našly // moc gratuluji a těm ostatním, ať je najdou co nejdříve! 😉

No a taky jsem Vám chtěla něco říct.... 😅 😅 😅

majjka24
31. pro 2010

@aja.83 pochlub se

aja.83
31. pro 2010

...........takže:
Dnes ráno jsem také našla // 😵 . Čárečka zatím byla slabá, ale byla tam 😅 ....Nechci je vyplašit, zatím se mi tomu nechce moc věřit, ale snad to tak bude a chtěla jsem Vám to říct....MS nepřicházela a jelikož je dnes Silvestr, chtěla jsem se ujistit, jestli si můžu dopřát kapku alkoholu 😅 ...No a připiju si tedy radši džusem! 😉
Holčinky moje, jsem z toho celá paf a pořád tomu nevěřím. Koupím si příští týden ještě jiný testík a snad se to potvrdí...No a pak už jen doufat, aby bylo všechno v pořádku! 😉

majjka24
31. pro 2010

@aja.83 jůůůů, moc ti blahopřeju!!! tak to je super !!!!takže tfuj, tfuj, tfuj do nového roku ještě jednou a o to víc !!!

aja.83
31. pro 2010

@majjka24 Děkuju! 😵 A tobě přeji, ať se co nejdříve také zadaří! 😉

aja.83
31. pro 2010

Holky, já jsem z toho jakási celá rozhozená a nervózní.... 😅 Po takový strašný době jsem to už fakt ani nečekala 😅 A taky ve mě samozřejmě začal hlodat trochu strach...znáte to...Ale musíme věřit, že jo! 😉

aronek
31. pro 2010

@aja.83 koukám, že máš radostný vstup do nového roku 😀 potichonku gratuluji a držím palečky aby sílily 😉

kopa
autor
31. pro 2010

Ahoj holky 🙂
všem přeji jen to nejlepší do nového roku 😵 😵 😵
Jak to řešíte s prckami? 😅 Já jsem malému udělala v obýváku z křesla spaní,nechci ho nechávat samotného v pokoji 😒 tady lítají už petardy,moc se bojím jak na to bude reagovat ☹
@aja.83 No neke 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Moc,moc ti kočko gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To máš krásný dáreček 😲
Jo a já jsem taky na džusu 😀 😀

maarrtina
31. pro 2010

Krásný podvečer přeji.
Jdu Vám všem popřát do nového roku. Přeji hodně zdraví, lásky štěstí a splnění všech Vašich přání. Miminka a děti ať Vám dělají jen samo radost, těhulkám hodně zdraví a snažilkám, aby v roce 2011 našli vytoužené //.
😵

cajori17
31. pro 2010

aji,to je bomba, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nemam slov,potichounku gratuluju a drzim palecky,mam z tebe velikanskou radost holka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenik_25
31. pro 2010

@majjka24 Já mívám řidší, pak to zhoustne, že je to pevné a pak to zase řídne. Tak nevim. Vlítli jsme na to v den, kdy to zhoustlo, tak snad spermijky počkaly, potvůrky jedny 😀 😀 😀 Ty vogo, to jsou starosti. Prostě musíme souložit, souložit, souložit a ono se to někdy chytí 😀 😀 😀

@aja.83 No tak to je určitě vončo! Jsi těhotná, moc ti gratuluji. To je nádherný Silvestr a hlavně úžasný vstup do nového roku jako těhulka 🙂 Já to mám dostat v úterý, tak uvidíme.

@kopa Daneček už prožívá třetího Silvestra a je to den jako každý jiný. Dám ho za chvíli po večeři spinkat do jeho pokojíčku. Neboj se. Teda aspoň Dáda absolutně nereaguje a nebudí ho to. Teda tak to bylo dosud. Když se vzbudí, jsme hned u něj a budeme koukat na krásná světýlka.

HOLKY, NEPŘIJDE VÁM, ŽE UŽ SE NA TU NAŠÍ TLUPU ZAČÍNÁ USMÍVAT ŠTĚSTÍ? POSLEDNÍ DOBOU JE TO JEDNA TĚHULKA ZA DRUHOU. TO JE PARÁDA!

lenik_25
31. pro 2010

@kopa Beru zpět, dvě a půl hodiny do půlnoci a už jsme prcka přestěhovali do obýváku a dali mu peřinky na rozložený gauč u nás. Bál se petard, až křičel a volal nás. Chudinka. A loni a předloni nic. Asi víc vnímá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru