Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. únor 2011

@sarlotta ty vago dlouhý a krátký sloupek to je co? 😀

kopa
autor
2. únor 2011

@sarlotta Sarlott díky za odkaz mrknu na to,ale zdá se mi strašně složité 😅

nicollka
2. únor 2011

cajori super že to nic nebylo.

Holky tak my sex měli jeden kdyz me pustili z nemocnice, a ja mam takove chute, no jeste ze je manza pryc, ale v nedeli dojede, tak uvidime, treba to zase zkusime, tak opatrne. 😝

lenik_25
2. únor 2011

@nicollka Pamatuju si, že mi doktorka říkala, že sex ano, jen nedivočet 😀 Tak se toho neboj. A říká se, že těhotné jsou víc při chuti. Já teda nebyla 😀

nicollka
2. únor 2011

no ja teda jsem, jinak tak jednou za dva, tři dny :D ja na to moc nejsu

nicollka
2. únor 2011

10tt tam bude vzduchu :D

lenik_25
2. únor 2011

@nicollka Hele, nemáš tam dvojčata???

nicollka
2. únor 2011

nene jen jeden mimisek

lenik_25
2. únor 2011

Tak to máš na 10tt veliké bříško. Ale u druhého dítěte to tak prý bývá. Já když jsem minulý rok byla těhotná, tak jsem šla v 9tt na revizi a taky už to bylo vidět.

lucierob
2. únor 2011

@nicollka pěkné bříško, já vypadala podobně. Když jsem se vdávala ve 3 měsící těhu, musela jsem mít o 2 čísla větší korzet než původně 😀

aja.83
2. únor 2011

@nicollka Ty jo, to máš už pěkné bříško! 😉 Já teda zatím nic, když nepočítám ten špíček, který už tam byl předtím 😀

wlladka
2. únor 2011

Ahoj děvčata 🙂
@mirax velikánská gratulace k prvnímu ročku Bětulince. Ták strašně rychle to letííííí 😲 (Šíma už jede devátý měsíc 😕 )

sluune
2. únor 2011

ahoj holky,

mam na vas prosbu. Jsem tehotna, podle MS 7+2, podle UTZ 6+6, gestacni vacek 1,5 cm, ale bohuzel je uplne prazdny, zadny plod... myslite, ze je jeste nejaka sance, ze se objevi nebo uz mi opravdu zbyva nez cekat na krvaceni?

Ptam se, jestli nahodou nektera nemate zkusenost...

Jinak to byl v tomto tehotenstvi prvni utz, takze jsem vlastne zadne mimco nikdy nevidela...

Těhotensky test pozitivni... na dalsi krev jdu zitra, takze HCG nevim, ale pred 14-ti dny roslo ukazkove ☹

madormi
2. únor 2011

@nicollka nebo tři? já mám taky teda břuch vtší než myslím že by bylo záhodno ale na tebe nemám ani zdaleka 🙂

madormi
2. únor 2011

@sluune to těžko říct, šance je, mohla si otěhu později tak tam pldo ještě není vidět. co ti řekl doktor?

wlladka
2. únor 2011

@farmarska máš super tchýni! Asi bych jí pořídila zájezd do Egypta a pak bych doma doufala že ..... 😝
a že nevíš co je to sex? Ty? Stará znásilňovačka? 😀 😀
@cajori17 supr, že jste v pořádku. Tak matko odpočívej 😉
@lenik_25 držím palce, ať už sakra ten dušík sílí

sluune
2. únor 2011

@madormi no muj dr neni zrovna extra optimista, rekl mi, ze spis si mysli, ze ne, ale ze i zazraky se deji, ale ze vacek je dost velky na to, ze tam nic neni... zitra mam kontrolni krev a pristi tyden dalsi utz. Ja jsem z toho na palici, chytam se kazdeho stebla... na mimco jsme cekali dva roky, byla jsem i na laparoskopii a hysteroskopii a kdyz se podari, tak je zase pryc ☹

misi.21
2. únor 2011

@sluune sorry,že vám sem lezu,ale já zjistila těhu od dr 6tt podle utz,měsíčky mám nepravidelně. Nic nebylo vidět,jen váček,obědnala mě za týden,že už bude srdíčko a na utz zase jenom váček a podle utz zase 6tt. Byla jsem z toho nervozní,ale dr mi řekla že život plodu se pozná i podle jiných věcí než je srdíčko a hned mě objednala na první poradnu. Takj sem tam šla za měsíc a vše bylo v pořádku a bylo krásně vidět. Tak vydrž. Já na tom druhém utz myslela,že je to ztracené a nebylo. Držím pěsti.

sluune
2. únor 2011

@misi.21 Misi moc dekuju 🙂 ja vim, ze v tomhle mi nikdo neporadi, ale proste cas se tahne hrozne a to cekani je strasny, tak se chytam kde muzu...

wlladka
2. únor 2011

@sluune na to je opravdu těžká odpověď. 😒 Nezbývá než čekat a doufat, že se příště něco ukáže. Jak píše misi.21, povést se to ještě může. Moc ti držím palce, aby tomu tak bylo a ty se mohla příště těšit z UTZ. Vím, že je to těžké, takže nemá smysl ti radit, abys na to moc nemyslela. Jen mysli pozitivně a dej případnému miminku najevo, že mu věříš. Je až neuvěřitelné, co vše je v psychice schované. Moc ti držím palce, aby ses vytouženého těhu dočkala. 😵

sluune
2. únor 2011

holky moc dekuju. Asi jen proste potrebuju slyset nejakou utechu 🙂

mejte se a drzte se.

misi.21
2. únor 2011

@sluune já to znám,taky jsem otěhotněla po dvou letech snažení a taky jsem měla hroný strach. Dr mi pořát říkala´´Je to tak malé,že vám to nikdo nezaručí.´´ Tak to mi moc nepomohlo. Brala jsem do konce třetího měsíce léky na udržení,ze začátku jsem měsíc špinila a mám bolesti břicha,ale i přes to všechno jsme v pořádku. Musíš tomu věřit. Já se bojím i teď na každou poradnu,ale to ktomu prostě patří. Jo a u mě to zázrak byl,podle doktorů jsem neměla šanci otěhotnět přirozeně a hele jak jsme jim vytřeli zrak.

lenik_25
2. únor 2011

@wlladka Děkuju 🙂

lenik_25
2. únor 2011

@sluune Svoji zkušenost ti radši podrobně psát nebudu. Každopádně ten rozdíl mezi MS a utz není zas tak radikální. Já měla podle utz pořád 6tt a podle MS přitom už 8tt, 9tt a pak revize. Taky prázdný gestační váček. Holky tady ale mají i zkušenosti, že se mimčo prostě ukázalo později. Moc bych ti to přála. Jinak na hcg nekoukej. Ono roste i s rostoucím prázdným gestačním váčkem. Taky mi rostlo.

lenik_25
2. únor 2011

@sluune Myslím si ale, že je brzo na to, abys něco zatracovala. Počkej na další utz, i když to jsou fakt nervy a každej den se neskutečně vleče...

mari111
2. únor 2011

bože Bětulce jsem zapoměla popřát, takže všechno nej nej, hlavně zdravíčko a hodné rodiče a sourozence 😉 no uteklo to Miraxíčku, rok je fuč jako voda 😅

madormi
2. únor 2011

@sluune držím palce aby to vyšlo, ale popravdě já byla na revizi byla jsem 6tt plus něco a taky tam byl jen váček něco přes cm a embryo nikde, ale každé těhotenství je jiné. Věřím, že se chytáš každého stébla moc dobře to znám, ale ono uvidíte i dle hcg i když ani to není stoprro, mě v tomto těhu( 3.pokus) strašně málo stouplo během 3 dnů a přesto bobek dál roste, takže ono fakt je to různé. někdo krvácí a mimi je zdravé, někdo jen zašpiní akonec, někdo má plod se srdíčkem už 5tt plus 5 třeba někdo až 7 tt apodobně, takže nezbývá jen doufat 😒

lucierob
2. únor 2011

@mirax Alžbětce všechno nejlepší k 1. narozeninkám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majjka24
2. únor 2011

@lenik_25 teda, nádherný grafík, moc ti to přeju 🙂 abych řekla pravdu, mimíska moc chcu, ale nemám ráda, když mě někdo do něčeho nutí, já vím, že na to oba máme nejvýší čas, ale ......u nás to je spíš, jo, plodné dny, jdeme na to.....a to já právě nechcu, ten tlak a vím, že tak se to nepodaří a pak jsou zase stresy, když příjde mrcha....., jsem si říkala, že to nebu už počítatat , ani hlídat, až to příjde, tak to příjde (už tohoto měsíce) jenže mi to stejně nedalo a kukla jsem na počítadlo - ovulka by měla být dneska nebo zítra, t ak rychovka proběhla 😀 , ale stejně tomu nevěřím 😒 ........

aronek
2. únor 2011

Ahoj, moc nedočítám, jen chci nahlásit, že malý už chodí kolem nábytku a ještě nezastonal. Za to na mně leze nějaká choroba, tak se jen ploužím 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru