Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
6. únor 2011

kopretinko mě ti pohltila panika 😀 já bojím bojím 😀 😀 prostě ještě neci a hotovo 😎 dávám nohy křížem 😎 😀 😀

katyna6
6. únor 2011

Ahoj holky,přeji všem pěknou neděli 🙂 a hlásím se zpět po dovolené.Wifina tam sice byla,ale jen kolem recepce,tak jsem na net skoro nechodila.Tímto se i omlouvám,že jsem tu nebyla tak dlouho.
Teď jsme si všimla,žemi v tabulce nějak nesedí dny,jak budete někdo opravovat,jsem prosím 16DC,děkuji.
Co jsem tak zběžně prolítla,koukám nejnapínavější je to s Leníkem 😀 Moc ti přeju,aby se mimísek už potvrdil a přestal si hrát na schovávanou 😉 😉
Jinak těhulinky jsou snad všechny v pořádku a naše farmi pořád dře a dře,takže nic nového 😨Šetři se holka,nebo Mišáčka to v bříšku přestane bavit a vykulí se předčasně 😉 .Stejně ti to úžasně rychle utíká,to snad neni ani možný,že po těch starostech a bolístkách,co tě potkaly,budeš mít za chvilku mrňouska v náručí! 😵 😵 😵

farmarska
6. únor 2011

a taky jsem si dneska plánovala pořádně vydrbat ty naše psí tři obludy 🙄 mají nově ušité povlečení v pelechách, tak jsem chtěla, aby i oni byli jak ze škatulky 😅

farmarska
6. únor 2011

holky břicho bolí, jdu si zkusit dát teplou vanu
zatím mějte se a pak se ozvu
doufám, že to povolí a budu ok.

majjka24
6. únor 2011

@farmarska ležet, ležet, ležet mamčo, třeba se Míša pomalu připravuje 😵 , ale uvidíš, že tam ještě nějaký den zůstane 🙂

majjka24
6. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .65DC
majjka24 ...................21 DC
Ivomal......................... 46 DC
Katyna ........................ 16 DC
Natalie77 ......................11 DC
Martasek ................ . 7DC
nikissek28.................10DC
lenik_25................... ..32DC
maendy................ ......9DC

@katyna6 máš to tam, ty jsi byla na dovči?? A kde?? 🙂 Já bych tež hned jela, byla bych jak střela

ikopretinka
6. únor 2011

@farmarska jako jestli jsi jako já, tak bát se budeš i ve 40tt. To zvládneš levou zadní 😉 kdyby něco. Tak odpočívej.

katyna6
6. únor 2011

@majjka24 Byli jsme jen tady kousek,v Luhačovicích,ale i tak to bylo super.Masáže,bazen,snažilkování v klídku,super penzionek,procházky..i těch pár dní nám pomohlo,pač ty starosti tady,to už bylo na budku.

majjka24
6. únor 2011

@katyna6 jééé, tak to muselo být krásné tež bych, Luhačovice jsou krásné, jsem nebyla na dovolené ani nepamatuju, máme to v plánu letos tež někde ku nám, ale zatím nevíme kde

katyna6
6. únor 2011

@majjka24 u vás je krásně třeba v Čeladné,ne?I o tom jsme původně uvažovali.Ale podíváme se tam i tak,mamča tam jede za pár dní do lázní 🙂

kitty33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikopretinka
6. únor 2011

@katyna6 to zní romanticky a Luhačovice miluju. Párkrát jsem tam byla s kamoškou. Je to taková tradice, vždy v létě Kroměříž a okolí Luhačovic. Nádhera.

majjka24
6. únor 2011

@katyna6 na Čeládné je to super, i když ten střed je už jaksi jiná cenová relace,. My se snažíme kukat i kde můžou psy, tak toho zas tolik není (a kde za to nechtějí majlant 😉 )

katyna6
6. únor 2011

@ikopretinka -jj,je tam krásně a v létě,pokud to půjde,se tam chystáme znovu. 😵
musím se rozloučit,frčíme k mamči,zatím pa

wlladka
6. únor 2011

Krásnou neděli, děvenky 🙂 🙂
Jdu vás jen v rychlosti pozdravit, než naložím na talíře oběd. Pak frčíme odvézt větší kluky k babičce na prázdniny. No, a pouštíme se pomalu do stěhování 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@farmarska snad se nechystáš k porůdku? 😵 Míšánek straší,jo? Tak ho přemluv, ať vydrží na lepší počasí 😉
@lenik_25 - to je mi líto, že je na testíku bílo, ale ještě neztrácej naději. Pořád je to dost brzy a mrcha nikde, tak se ta dálnice třeba ukáže trochu později. 😉
tak já zase letím. Užijte si neděli 😉 Pa

mari111
6. únor 2011

ahojda holky. Jééé Farmísku žeby už, bože ja jsem na Mišulináčka tááák zvědavá, už se ho nemúžu dočkat 😵 😵 😵 u nás je docela hezky tak jsme venku postříhali chroští, teda manža, já jsem jen koukala 😅 ,Lauruška hají v kočárku na terásce, no to byla zas noc 😔 😔 😔 😔 😔 ve dvanáct se vzbudila, tak dostala napapat a zas ne a ne usnout, takže byla vzhútu a húkala do púl páty jako, holky já nevím co to s ní je, jako ona nepotřebuje spinkat, nebo co ??? 😒 😒 😒

mari111
6. únor 2011

@katyna6 jé tak dovča byla super,co, ste si aspoň krásně odpočinuli, kéž by to snaženíčko v klídku dopadlo na // 😵

lenik_25
6. únor 2011

@madormi Ono pro mě ani to měření BT není nějak ideální, protože já na sobě ovulku poznám. Chtěla jsem to zkusit podle toho závěru cyklu, jestli jsem těhotná nebo ne. Vypadá to podle BT, že ano, ale nejspíš nejsem, takže čas ukáže 🙂 A příští cyklus bych si rozmyslela, jestli má smysl měřit nebo ne 🙂

@majjka24 Ahojky, 8.-9. den od uhnízdění nebo od oplodnění???

@ikopretinka Tak ono se nám chce, to je to nejmenší 😀 To měření jsem chtěla jen zkusit. No ten poslední grafík je nááádhernej 🙂

@farmarska Zlato, vůbec se ničeho neboj, od 36tt se už může v pohodě rodit, miminko už je "hotové" a může přijít na svět. Takže v nějakém 37tt už je to pohoda. A proč ještě nechceš? Ono pak kolem termínu nebo po termínu je to už zabíračka a námaha 🙂 Jinak to můžou být poslíčci, ke konci jsou už dost silný, já měla nejsilnější právě od 37tt a rodila jsem týden po TP. Držím ti palečky. A jinak zarazilo mě, jak chodíš pořád na velkou na wc, to někdy znamená, že se to blíží, tak uvidíš... zkus si dát horkou vanu nebo sprchu aspoň na 15 minut v kuse a buď bolesti ustanou nebo se zpravidelní. Je to zlatá rada, funguje to.
... a k tomu testění... on když je ten "čůrací papírek" doma, tak prostě nejde odolat, mě to baví 😀 Jsem se vždycky smála těm holkám, co testujou, ale jsem stejná. Když se člověk na to mímo těší, tak prostě nelze odolat. Pořád si říkám, že na 100% není ještě nic ztraceno, ale přestávám tomu věřit s tím negativním testíkem víš.

lucierob
6. únor 2011

@farmarska holky, kdo se má ve vás vyznat? Celou dobu se těšíte, až budete rodit a když už můžete tak prý ještě né,ještě né. Farmi ničeho se neboj a hrdě do toho. Jednou jsi to už zvládla tak aspoň víš jak na to. Únor je taky krásný měsíc 😉

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 mělo by to být po oplodnění 😉 pro jistotu jsem se poptala i jinde a je to tak. Ale může to trvat i o pár dní dýl, podle citlivosti testu

lenik_25
6. únor 2011

@katyna6 Jsi zlatá, děkuju. Buď ta mrcha přijde, jako že si myslím, že ano, nebo mám v sobě totálního tajnůstkáře a naplácám mu hned, jak by se narodil 😀 😀 😀

@farmarska Ty vogo, ty šiješ hafanům povlečení? 😀 Teda náš pes má taky povlíklej polštář, ale dostává staré povlečení, co my už nepovlíkáme 😀

@wlladka Díky za povzbuzení, jsem tak 13 DPO, měla jsem ovulku později, ale v tuhle dobu už by něco na testíku bylo víš ☹

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 No tak od oplodnění jsem 13 dní, takže už by to vidět bylo.

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 A jak ty poznáváš tu ovulku???

lenik_25
6. únor 2011

MÁ FARMI NA NĚKOHO TELEFON???

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Pobolívání podbřišku a hlen na toaletním papíře

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 někomu to může trvat i dýl, nevěš hlavu, vyjde to, uvidíš, moc bych ti to přála 😉 🙂

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Ty jsi moje sluníčko, ty by sis miminko taky moc moc zasloužila 🙂

mari111
6. únor 2011

@lenik_25 Terculík by nám určo dala vědět kdyby něco 🙂 je to napínavé jak se tu dlouho neukázala, co
😀

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Je fakt, že mi trochu optimismu dodala lucadav, psala mi, že měla pozitivní test poprvé až 14 dní od vynechání MS, do té doby negativní. A jakou má krásnou holčičku! Naší nevěstu 🙂

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 já tež podle toho a uvažuju, že od příštího cyklu zkusím tu bazalku, už jsem si koupila krásný digi teploměr 😀 . A jeslti se můžu zeptat, jak dlouho máš ten hlen?? (dní) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru