Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
19. dub 2011

@wlladka Zítra mi domů přijde paní na reiki, tak ať se nelekne, musím to tady dát dokupy 😀

lenik_25
19. dub 2011

@majjka24 Ahojky, kdyžtak mě smázni z tabulky ju? Končíme se snažením 😉

wlladka
19. dub 2011

Tak jdu pokračovat. Ještě musím dodělat francouzské brambory, bo se manža blíží a bude chtít obědvat. 😅 Zatím pa

wlladka
19. dub 2011

@lenik_25 😀 😀

veve.b
19. dub 2011

Ahoj holky 🙂 zase jsem se po dlouhé době dostala k tomu, abych se tu na vás jukla 😉 a samozřejmě potřebuju poradit 😅 jak začít s příkrmama a kdy??? Ondrovi jsou čtyři měsíce, zatím plně kojíme, ale když nás vidí jíst, tak je to pro něj něco naprosto fasjinujícího a po chvíli začne na nás mlaskat 😀 tak nevím jestli mu mám začít už něco dávat a případně co??? a taky jaké kaše jste dávali??? jsem dneska jen tak koukala a mají rýžovou, kukuřičnou, pohankovou a cerální, všechny od 4.měsíce.takže nevím jakou koupit. Poraďte prosím ..... 😅 😅 😅

wlladka
19. dub 2011

@veve.b předně gratuluji k čtyřměsíčninám 😵
Plně kojené děti by měli s příkrmem začínat se šestým měsícem. Pokud o to Ondrášek jeví zájem, klidně bych mu už dala. Začala bych s rýžovou kašičkou a pak jsou brambory a mrkev "První lžička" od Hami. Na ochutnání až až. 😉

ikopretinka
19. dub 2011

Tak jsem zpět. No v poradně pořád stejný, pak mě poslala ještě na monitor. Tam mě nas...., čekali jsme tam dlouho a to tam moje dr. volala ať mě hned vezmou jak přijedu, točili mě ho hodinu, napřed na levém boku, pak právém, pak na zádech, pak zase v sedě, pak ve stoje, do toho mě nalívali sladkým čajem, protože zrovna spala a jim se nelíbila křivka. Pak zase čekat na jakousi dr. aby vyhodnila křivku. Ta jen hm dobry, to vás tam nechali zbytečně dlouho. No humus, myslela jsem, že budu vraždit. Hlad jsem měla a ještě mě takhle točili.

ikopretinka
19. dub 2011

Holky chci se zeptat, kdyby jste mohly mít na porod. sále vanu, zvolily by jste ji? Nemyslím teda na dobu tlačení, to prý neumožňují, ale jestli to má třeba efekt v té 1 době porodní.
A ještě mě zajímá , nechávala jste si některá brát a schovat pupečníkovou krev? Je to k něčemudobré?

ikopretinka
19. dub 2011

@lenik_25 myslím, že jsi udělala moc dobré rozhodnutí. Tělíčko i dušička potřebuje pauzu a nabrat sílu a pak to půjde samo 😉

madormi
19. dub 2011

@lenik_25 tak ti přeju ať se ti vše daří a dušička se zahojí, ale i tak bych absolvovala vyšetření až se pak rozhodnote, že do toho jdete znova, tak ať víte na co si dávat pozor 😉

madormi
19. dub 2011

holky nevíte co cajori? dlouho jsem jí to nezahlédla, tak snad chudina neleží na tom infekčním, nebo tu od pátku byla?

ikopretinka
19. dub 2011

@majjka24 prosím mě napiš do tabulky ve čtvrtek 38tt 😉 , díky

ikopretinka
19. dub 2011

@madormi to je fakt, já si říkala, že tu nebyla, ale to infekční v pátek mě nějak vypadlo z hlavy. Tak snad je v pořádku.

mari111
19. dub 2011

@wlladka běhali jsme na sluníčku dneska celé odpoledne, pak kafíčko na terásce, bylo to fain, už je aj Lauručka zase čertidlo tak už jí je snad dobře, já jí tak miluju když zlobíkuje, to aspoň vím že už je zdravá 😀

mari111
19. dub 2011

@lenik_25 jo jo to je fakt že na druhé máš ještě eventuélně 😉 čas. Hlavně se hoď do pohody 😉

lucadav
19. dub 2011

Ahojíky ....chtěla jsem se s váma rozloučit...těhulkám přeju vše nej nej do budoucna,,,maminkám hodně štěstíčka s dětičkama ,,,nějak to tu nestíhám a přijdu si tak přebitečná a ted toho bude moc moc.=)))))))))))))) Moc hezky jsem si tu popovídala ve špatných časech .....mějte se tu krásně a moc fajn ......jste všici moc fajnový 😀

cajori17
19. dub 2011

@madormi ahojky 🙂jsem v poho 🙂 akorat nejak nestiham reagovat 🙂docitam vzdy jen posl.stranku 🙂ja cekam na vysledky z infekcniho,ktere se dozvim po velikonocich 😠 jinak ve ctvrtek jdu na komntrolni utz tak zas uvididm prcka 🙂)))mam docela dost prace,nic nestiham,porad jen spim,jsem porad unavena,tak to radeji povim ve ctvrtek doktorovi 🙂 dobrou noc vsem 🙂

madormi
19. dub 2011

@cajori17 tak to jsem ráda, že je vše ok. hele ta únava na mě taky padla, fakt je to ted horší než na začátku těhu, nějak nepociťuji, že druhý trimestr je pohoda 🙂

majjka24
20. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................37tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................3DC
nikissek28............................32DC
maendy................ ................5DC
Martasek ................ . ...........7 DC

majjka24
20. dub 2011

@lenik_25 Kočendo, moc Ti ze srdíčka přeju jen samé štěstí, ne že na nás zapomeneš 😀 😀 😀

Já mám dilema zda se snažit (uvažuju o té BT) nebo to nechat po létě, mě právě bude v lednu 28 a dítko nemám ani jedno ☹ Tak moc bych si přála aspoň to jedno, už i v každé reklamě na cokoliv je rodina......nějak to silněji pocituju, že mi to je fakt smutno, ale tak nějak jinak než předtím, že zůstanu sama, že nikdy si neřeknu "..jeho první slovo.....jééé" . No děs, proč je život tak nespravedlivý ?????

lenik_25
20. dub 2011

@majjka24 Já tvoje pocity chápu, i když je nemůžu chápat tak úplně, protože jedno dítě už mám a musím po tom sáhodlouhém snažení, 1 potratu a 3 biochemických těhotenstvích uznat, že dítě je dar. A tak je mi z celého srdce líto těch, které se snaží o první děťátko a nejde to. Kočeno, já nevím, musíš pocitově vycítit sama, jestli je potřeba teď tlačit na pilu nebo si dát oddych. Ono je těžký na to zapomenout, když to miminko strašně chceš. Ale zároveň si můžeš udělat letní relax, kdy dopřeješ sílu a energii sobě, dopřeješ si masážičku, opalování na sluníčku, cvičení, opravdu kvalitní stravu a vitamíny a tak nějak se na to těhotenství dopředu připravíš, abys byla vyladěná a ne vystresovaná, jestli už teď ta mrcha nedorazí... já jsem se v tom jaksi utopila a žila jen pro to, aby byly // na testu. Ale jak se říká... na sebe myslet V PRVÉ ŘADĚ!

lenik_25
20. dub 2011

@majjka24 A neboj, já sem budu dál nakukovat, minimálně dokud jsem ještě dva měsíce na mateřské a mám trochu času. Pak už to bude horší, protože budu v práci do 17 hodin a pak budu chtít rozdělit čas mezi Danečka a cvičení 🙂 Ale jsem tuuuze natěšená na to, až vás tu najdu jako těhulky 🙂

petroska
20. dub 2011

Ahoj holky ,jdu jen pozdravit.Děláme na baráčku tak je fura práce a není čas kukat na vás.Tak vám přejeme Krásné Velikonoce,prcci ať si vyšlehají mnoho dobrutek,holčičky at si pořádně nabalí zadek plínkama ,těhulkám at se krásně těhulí a snažilkám co nejdříve krásné // 🙂 .

mari111
20. dub 2011

ahoj holky,
@petroska zlatunkej je 😵

mari111
20. dub 2011

@majjka24 já vím, je to těžké ale jestli ještě máš sílu a trpělivost tak skoušet, když né, je fakt že se treba hodit do pohody a dát na chvíli relax jak píše Lanička 😉 ale aj tak ti moc přeju // a to brzo taky jsem to tak řešila vzhledem že mi počas snažilkování bylo jak tobě

madormi
20. dub 2011

@majjka24 já bych tomu nechala přes léto volný průběh, užívat sluníčka i domácího sexíků, ale bez bt, ovu testů a všeho možného 🙂

maendy
20. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................37tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................3DC
nikissek28............................32DC
maendy................ ................7 DC
Martasek ................ . ...........7 DC

maendy
20. dub 2011

Nekde se mi stratili 2 DC tak jsem zdovo opravila... 🙂
@majjka24 naprosto ti rozumím,touhle fází jsem si prošla....ted me nejak popadla fáze ze je mi to fuk,a ani nevim jestli mimco chci,unavuje mě to snažení.....uz se snazím být máma 5 let,mám za sebou plno vyšetřaní,laparku,jezdění na genetiku a do CAR,papání bobulí a injekce.....byla jsem před lety na pruchodnosti vajecníku.....mám MTHFR-trombofilii,alergie na co jde,sliznici na prd......tak jsem se rozhodla ze na to prdím,2.května jdu na gyn a nechám si napsat poslední 3 balíčky duphastonu a nebudu se nejak hlídat,žádná bazalka,vím kdy mám ovu,zacnu s odstupem jíst bobule a pokud to nevyjde kaslu na to uplne.....tahle honba mi narusila tehdy manzelství a pak se ukazala jiná dáma a byl rozvod.....tenhle zatím nádherný vztah s přítulkem si nenecham zničit.Ono se to nezdá ale ti chlapi trpí s náma..........

mari111
20. dub 2011

@madormi ahojík, jak se máš? Jak se cítiš?

michele30
20. dub 2011

Ahoj holky,
už několikrát jsem chtěla napsat, ale vždycky jsem si to rozmyslela, připadá mi, že jste tu už
taková parta, tak nevím, jestli vám sem lézt. Ale pokud nebude proti, tak bych mezi vás ráda,
i když už je tu víc těhulek a maminek, než snažilek.Což je ale moc dobře!!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru