Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
20. dub 2011

@michele30 ahojky a vítej mezi nás 😉 😉

suzamen
20. dub 2011

@michele30 ahojky 😉

suzamen
20. dub 2011

hojky holky mám otázku... Od 1. do 7.4. byla ms a 15.4. jsem začala špinit a potom slabě krvácet a dnes to skončilo, to mám asi počítat jako že proběhla další ms že? Mám asi nějakou poruchu nebo co 🙄

michele30
20. dub 2011

@ikopretinka
@suzamen
děkuji holky 🙂 a na co se ptala suzamen, to je divné ms takhle brzy 😒

michele30
20. dub 2011

asi bych měla napsat něco o sobě, když už jsem se sem takhle vetřela 😉 mám za sebou dvě zamlklé těhu,
v 10.tt a 13.tt, podruhé to bylo v srpnu minulý rok, čekali jsme na výsledky z genetiky, pustili jsme se do rekonstrukce
bytu, změnila jsem práci a na jaře jsme se chtěli začít snažit znovu, ale já mám pořád nějaký strach, tak to oddaluju.
Ale na co čekat, bude mi 31 a děti žádné nemáme ☹

ikopretinka
20. dub 2011

@suzamen těžko říct, jestli to byla MS. Mě se kdysi tohle stalo 4x po sobě (jako krvácení po 14 dnech 4x po sobě) a pak jsem to zase neměla 2 měsíce a potom už zase normál. To mi bylo ale nějak 15let . Asi nějaké hormony. Opravdu nevím.
@michele30 to je mi líto. Chápu, že se teď toho bojíš, ale do třetice všeho dobrého ne? 😉

majjka24
21. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................37tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................4DC
nikissek28............................33DC
maendy................ ................8 DC
Martasek ................ . ...........8 DC

majjka24
21. dub 2011

@michele30 Ahojki, vítej mezi náma 🙂 Mrzí mě co Vás potkalo, musiíme všechny věřit - bude líp uvidíš, 😵 Já se nedivím, že máš strach, já ho mám taky, když se ms spozdí jsem na jednu stranu moc ráda a na druhou se šíleně bojím, že se jednou zase vzbudím a začnu krvácet a pak jen samí HNUSNÍ doktoři..... Ale když to nebudeme zkoušet , tak to nikdy nevýjde, třeba na to nebyl správný čas....., jednou to vyjít musí 😀 😀 😀

Jinak holčičky moje, moc Vám děkuji za slova, ale asik máte pravdu, vykašlem se na to úplně a začnem se snažit po létě ,v práci makáme oba jak voli (sprominutím) tak si to léto chcu užít , a pak bude mimi a hotovo, beru to jako danou věc , tak to někdo nějak udělajte 😉 😀 😀

michele30
21. dub 2011

@majjka24
Dobré ráno a děkuji za přivítání.
Mám úplně stejné pocity, když jsem byla těhotná poprvé, vůbec nic špatného jsem si nepřipouštěla, podruhé už to bylo horší, na každou kontrolu jsem se bála, ale pořád jsem si říkala, že většinou se to podruhé neopakuje, ale asi to chce
víc pozitivní přístup, na genetice na nic vážného nepřišli, mám pouze mutaci MTHFR,ale to je asi poměrně časté a léčím se s ulcerozni kolitidou, ale tu mám už pár let v remisi a léky neberu,tak to by taky problém být neměl, takže do třetice.. 😉
Když jsem našla vaší diskuzi, viděla jsem, že nejsem sama, kdo bohužel tímhle prošel a některé i vícekrát a většina z vás už jsou maminky nebo těhule, tak to je pozitivní,ne 🙂a dočkáme se doufám všichni

maendy
21. dub 2011

@majjka24 jj pravda pravdoucí.
Já se ted silene tesim na tolik věcí... 🙂 Pojedeme na velkej moto výlet ......pojede nás 6 motorek...to bude bomba.... 🙂
A uz okukujeme jeden domecek,jen cekame az prijde pravý čas...... a začínáme vyřizovat hypoteku... 🙂
Ted jsem nejak toho mimíska z hlavy vytesnila....

madormi
21. dub 2011

@michele30 ahoj vítej, tu ta mutace mthfr nemusí být taková banalita jak si někteří doktoři myslí. Názory doktroů se dosti různí. máš heterozygot nebo homyzygot? Já mám homozygot, dvakrát jsem potratila. te´d si od 4. týdne pícham injekce na ředění krve a zatím musím zaťukat, že těhu prospívá. Předchozí dvě skončila vždy brzo- 6 a 7 týden.

cajori17
21. dub 2011

ahoj holcicnky 🙂jsem tu jen na skok,mam dneska fofr 🙂 od rano uklizim,ale jen pomalinku,pritelak mi vcera hodne pomahal s uklidem a sneska uz jen poutiram prach a povytiram a hotovo 🙂

vsem tehulkam gratuluji ke kontrolam 🙂
jinak jsem myslim myslim zahlidla,ze Lenik si dava pauzu 😒 ale myslim,ze je to dobry napad a vy ostatni snazilky, k tomu mate taky fajny pristup,to uzivani si leta,masaze atd nezni spatne 😉

ja mam dneska zase nervicky ve 13.30 jdu na ten kontrolni utz,na to srdicko,tak snad to dobre dopadne,mam docela strach 😒tak na me prosim myslete

@michele30 vitam te mezi nami 🙂

madormi
21. dub 2011

@cajori17 myslím a ty mysli taky, já jdu ve 13h40 na screening 🙂

ikopretinka
21. dub 2011

Dobré ráno vám přeji 😉 Dnes jsem se konečně trochu vyspala po třech téměř probdělých nocích.
@madormi
@cajori17 držím palce

cajori17
21. dub 2011

@madormi drzim palecky 🙂

nicollka
21. dub 2011

Ahoj holky, včera jsme byli na velkm UTZ a máme krásnou zdravou holčičku 🙂 Jsem štastná, dnes uklízíme, a za dvě hodky jedu na pohřeb. Tak tu zase mrknu až někdy později, možná přes víkend, ale budeme mít návštěvu ze slovenska 🙂

suzamen
21. dub 2011

Ahoj tak jsem byla u doktora vzal mi krev na Progesteron a za týden uvidíme...snad budou výsledky dobré a byla to jen nějaká porucha.

suzamen
21. dub 2011

Ahoj tak jsem byla u doktora vzal mi krev na Progesteron a za týden uvidíme...snad budou výsledky dobré a byla to jen nějaká porucha.

michele30
21. dub 2011

@cajori17
@madormi
držím palce na kontroly, ať je všechno ok 😉 Tu mutaci mám ve formě homozygot a máš pravdu, hledala jsem různé
info na netu a názory jsou různé, moje doktorka mi tvrdí, že stačí víc listovky, tu teda jím pravidelně a femibion, tak hlavně aby to stačilo 😖 a nemáte někdo zkušenost, že jste po listovce nebo femibionu přibrali?nebo prostě tak žeru 🤐

ikopretinka
21. dub 2011

@michele30 tak snad to bude už dobré. Prostě musí ne? 😉 jj po femibionu se nabírá přímo nehorázně, já teda jo. Jíst ho denně tak mám metrák za chvíli. Já nevím, jsem spíš na přírodní preparáty, spíš upřednostňuju zdravou, pestru a vyváženou stravu. Když jsem si stejně přečetla složení femibionu , tak je to samá chemie- samo éčko a přídavné látky, takže nevím, každého holt názor. Moje dr. mi dokonce říkala jíst nějaký těhu vitamín maximálně 2 týdně, víc ne, tak pak si vyber.
@nicollka super, gratulka ke zdravé holčičce 😵 😵
@suzamen držím palce, to bude určo o.k. tělo není stroj, třeba mělo jenom nějaký úlet. Víš tak mě napadlo, že mohlo zablbnout třeba z toho sluníčka. Mě to udělalo taky tehdy , když se změnilo počasí a bylo krásně.

madormi
21. dub 2011

@michele30 já přibrala tak tři kila. a na tu listovku se radši zeptej i jinde, mě i v prenatalu v brně řekli, že bez injekci by se bez toho nepouštěli takže si píchám

madormi
21. dub 2011

jinak holky, jssem zpět ze screeningu a miminko je zcela zdravé, paní doktorka zkontrolovala všechyn orgány, hlavčiku, nosánek pusinku prostě vše a miminko je zdravé a roste jak má. Odpovídá 21+0. plodové vody přiměřeně, hrdlo drží, placenta na zadní straně, průtoky v pořádku. A zpráva nakonec u které jsem samým štěstím malém uletěla, je že to je holčičkaaa 🙂 Byla jsem tak nadšená, že o foto jsme si zapoměli říct, ale nádherné no co Vám budu povídat 🙂 a vypadá to, že u nás taky vyhraje sofinka tak uvidíme

madormi
21. dub 2011

tak jsme hned koupili přebalovák s vaničkou cam, růžový overálek, ponožtičky růžové, prostěradla růžová 🙂 teď to začně lítat ty prachy 🙂

mari111
21. dub 2011

@madormi jééé tak to gratuluju k holčičce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ikopretinka
21. dub 2011

@madormi gratulka ke zdravé holčičce 😉 😵

sarlotta
21. dub 2011

Ahojík holky, nestííhám, malá zas soplí pro změnu, tak furt odsáváme, aj do očiček kapem kanamycin.. nooo furt neco. Jdu kuknout co nového. 😎

@madormi gratulkááááááááááááá, já to věděla🙂))) 😎

sarlotta
21. dub 2011

@ikopretinka na tebe jdu taky juknout a vidím , že se držíš 😀

sarlotta
21. dub 2011

@michele30 já mám stejnou mutaci, jen teda heterozygot a femibion stačil 😎 aby mi tu cupkala slečna 😀 nijak extra sem po něm nenabírala.. a ono je to stejně jedno, když ho potřebuješ, tak co... zhubneš po těhu 😉

sarlotta
21. dub 2011

@nicollka taky holčičkáááá, super blahopřeju 😎

@maendy jééé domeček jooo, to bude perfektní 😉 a dovolená... no přeju krásné počásko na tu ,,jízdu" 😵

maarrtina
21. dub 2011

Krásný podvečer,
jdu Vás jen pozdravit jsme pořád někde venku, když je tak hezky. jinak dnes jsme byli v poradně v .měsících a měříme 74cm a vážíme 7540g.
Jinak slečna nechce ležet v kočárku, chce se chovat, aby vše viděla. Je to pěkná čertice.

Přeji Vám krásné Velikonoce. Těhulkám držím pěsti, aby vše bylo dobré (jinak jak jsem tak letmo mrkla, tak bude hodně holek) a snažilkámm brzo //.

Nedočítám, nestíhám, jsme pořád venku když je tak krásně. No a příkrmy už zvládáme super, Adélka je krásný jedlík.

michele30
21. dub 2011

@madormi velká gratulace ke zdravé holčičce, to je štěstíčko 🙂
a děkuju za vaše názory, já si neumím představit, že by se to mělo opakovat potřetí ☹
no každopádně teď v květnu jdu na kontrolu s kolitidou a pokud to bude ok, tak jdeme na to 😎 při obou těhu
se zadařilo hned první měsíc, tak snad to půjde i tentokrát.

@ikopretinka koukala jsem, že budete mít taky holčičku a Jasmínka, to se mi moc líbí, četla jsem knížku Panenky z ráje a tam byla Jasmína, to jméno mě zaujalo.A máš to už za chvíli, viď 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru