Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kammka
16. kvě 2011

@farmarska ahoooj, teda to letí.. když si vzpomenu, že jsem taky mohla mít... no nic, my to teď odložili, mám novou super práci, klídek, bez nočních a svátků, volné víkendy, za slušné peníze.. takže si dáváme pauzu od množení, zamakáme na baráku, časem skáknem na tu genetiku, co jsme na ní stále nebyli, jen já mám potvrzenou geneticky podmíněnou poruchu asrážlivosti.. měla bych brát listovku, tak zobu po dvou tabletkách a věřím, že to k něčemu je

zdravím i všechny ostatní, které mně tu loni v červenci postřehly, než se to totálně pos..... 😢

madormi
16. kvě 2011

@mari111 dnes v krámě tento kočík, byl tam ten baby smile co jsem chtěla a tento a tento to vyhrál asik 🙂 je to matrix lux : http://www.tivababy.cz/index.php?option=com_con...

lenik_25
16. kvě 2011

@mari111 No vidíš a to jsem si chtěla sjet do Tesca pro rejži 😀

lenik_25
16. kvě 2011

@madormi Krásnej!

mari111
16. kvě 2011

@madormi hezkej kočárek aj sporťák vypadá dobře
@lenik_25 no koukala jsem tam po všech tobě podobných tipech jak úchylačka 😀 😀 😀

lenik_25
16. kvě 2011

@mari111 😀 😀 😀

peta79
16. kvě 2011

@farmarska ja mám doma to samé 😠 Manža dokonce řekl, že na malého žárlí. A trvá to pořád,- malému už bude 17 měsíců. Už nastavujeme určité hranice ( alespoň se o to snažíme), ale pořád hodně mazlíme a chováme 🙂 . Teď už Šimonek přijde sám, že chce "tuli, tuli" a tomu ani manžel neodolá 🙂 Možná je to tím, co máme za sebou. Nebereme těhotenství a zdravé mimi jako samozřejmost. 😔

majjka24
16. kvě 2011

@lenik_25 Dělaám pečovatelku, ale to už jsem byla v kanclu a sama, takže si toho nikdo nevšim 😉 Štěstí, že jsem nezačla hlasitě chrápat , toho by si asi vyšimli 😀 😀 😀 holky od vedle za kanclu, tam jsou šíleně tenké zdi.

Dneska mě zase pobolívá břuško a jak jsem šla na wc utřela se, tak hlen a růžová kapka, takže ms asik dorazí, nu což......Jsem dělala na večeři lasagne a málem jsem se poblila jak mě natáhlo, fůůůj a to jsem tajm dala kupu sýra který jinak miluju. tak nevím, uvidíme 😕 😵

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................26 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 25tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 25 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................25 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................23 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........17 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................9 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................29DC
maendy................ ................33 DC
Martasek ................ . ...........33 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

lenik_25
16. kvě 2011

@majjka24 Tak jako ta kapička nemusí nic znamenat, já jí měla loni v srpnu taky, to si pamatuju. A bylo tam!

ikopretinka
17. kvě 2011

Dobré ráno,
přišla jsem nakouknout a oznámit že žijeme 😀 . Malá je hodná, pěkně papká, spinká. V noci se budí tak po 3 hodinách, takže to jde. Jen musím já zalehnout už v 9 jinak pokud jdu spát později, tak jsem nepoužitelná 😀 😀 . JInak dobrý. MInulý víkend jsem byla na chvilku u kamošky, manža hlídal a včera jsem si byla nakoupit nějaké hadříky v orsay,takže hlídal taky 😀 . Jako super den. Jsem jak na novém světě, že mě to břicho neomezuje, fakt skvělý pocit 😵 Taky jsem byla zase u mé dr. a revize zatím nebude, další ko po šestinedělí, tak snad tam už nic nezůstane. JInak mě potěšila, že se pěkně hojím . Ten nástřih asi nebude ani poznat. Už ted tam skoro nic nemám. Od včera dávám zase tvaroh na prsa a masíruju pod teplou sprchou, to kojení je teda taky dílo.
Holky maminy kolik vám tak vypili dítka v tom 3 týdnu? Malá dává min. 80ml každé 3 hodiny. Ještěže jsem a doufám že ještě nějakou dobu budu jak mlíkárna, jinak teda nevím.
@majjka24 to by mohlo být i k těhu, taky jsem to měla, buď do růžova nebo dohněda a dva dny po sobě v dny očekávané MS. Tak držím palce 😉
@madormi dobrá volba, vypadá moc hezky 😉

maendy
17. kvě 2011

prosím o opravu v tabulce...3 DC.Teda bolesti mám šílené,lezu po 4........ ☹

mari111
17. kvě 2011

@maendy

mari111
17. kvě 2011

@ikopretinka to je super že manža takle pohlída. A super že se tak dobře hojíš. A malá papá hezky, nevidím v tom problém, ona sama ví kolich potřebuje a kolik chce, tolik si aj vypije 😉

farmarska
17. kvě 2011

mají moooc držím paluchy, aby to znamenalo to co holky píšou 😉 😵
kopretinko, s tím spaním to máme stejně 😀 jak večer brzy nezalezu, jsem druhej den zombie 😅 S tím mlíčkem je to myslím ok., můj malej obřík vypil 70tku už v porodnici, když dostával od sester příkrm. Ale on byl velkej, takže sestry říkaly, že prostě musí tolik dostat, aby netrpěl hlady 😎 No a kolik vypil doma ve 3týdnech nevím, páč to už jsme kojili a já doma váhu neměla, abych si ho převažovala.
A s tím manžou supr! 🙂 Já teda manžoj hlídat nedávám, páč se bojím, že by to nezvládl a že by malej mohl třeba zaplakat, no prostě že by to nezvládl, tak jako já 😀 což teda samozřejmě nikdo 😀 😀 takže než bych měla nervy, co ten můj broučínek doma zrovna dělá, dřepím radši doma s ním 😀 😀
Teda holky jak já to budu dělat, až se mi ten můj klučina naučí běhat a uteče mi 😅 😀 ho prostě k sobě přivážu na řetěz a bude to 😎 😀 😀

suzamen
17. kvě 2011

Ahoj holky jak se máte?

madormi
17. kvě 2011

@farmarska ty si blázen farmí 🙂 chudák tvůj manža 🙂

farmarska
17. kvě 2011

mad, prd chudák manža! ten je rád! že po něm nic neci 😀 spíš chudák já!! 😀 ale mě to zas až tolik neva 😉 a třeba až malej povyroste, tak už nebude tak k sežrání a trošku mne to pustí 😉 😎

madormi
17. kvě 2011

@farmarska no snad jo, takové nasazení se přeci nedá vydržet x let 🙂

madormi
17. kvě 2011

@majjka24 prosím prosím, až budeš dělat tabulku tak KO mi napiš 26.5. jdu na utz do Prenatalu, děkuji 😉

mari111
17. kvě 2011

@farmarska ahojík farmísku, teda to je láska k malému 😀 ale chápem, chápem 😉 že je k sežrání

majjka24
17. kvě 2011

@lenik_25 , @ikopretinka @farmarska Tak ms pro dnešek zatím nikde, včera jsem trošku jednou "zarůžověla" a dneska taky jen jednou, tak uvidíme, břuško pobolívá občas , spíš večer je mi na nic, zase jsem pojedla - dušené kedlubny a zase to málem letělo. Ale možná to je i střevní chřipka, hlad jak blázen, tak pojím, a pak letím, průjem 🙄 A to se snažím jíst pomalu. A děkuju holky. testík jsem si nedělala, mám v plánu v pátek pokud ms nedorazí a možná mi střelí zítra v hlavě 😉 šmankote , mě se motá v kebuli 😝

majjka24
17. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................26 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 25tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 25 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................25 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................23 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........17 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................9 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................30DC
maendy................ ................3 DC
Martasek ................ . ...........34 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

mari111
18. kvě 2011

@majjka24 ty kokso příznaky jak ďas, kéž by si našla // moc držím palečky 🙂

nicollka
19. kvě 2011

ahoj holky,
moc nechodím, spíš sme celé dny venku, nebo jsem ráda že se natáhnu, bříško mi vyskočilo nahoru ale jak mě tlačí a táhne au au.
držím palce na // 🙂
a jen nejaka foto břiška aktualně. 24+2

mari111
19. kvě 2011

ahojík holky

ivomal
19. kvě 2011

ahojky, hlásím se po delší době...vůbec nemám vůli cokoli tu napsat. Včera jsem se vrátila z Hysteroskopie - diagnostikován Ashermanův syndrom - našli mi srůsty na děloze -následek prodělané revize. Srůsty rozrušili a teď se uvidí, zda vůbec ještě někdy budu moci mít dítě....

sarlotta
19. kvě 2011

Ahooooooj holčinky🙂))
nestíhám, nemám čas, furt někde cáráme.
Zkusím se polepšit ale nevííím no🙂
Slečna krásně chodí kolem stolu, kolem zdi, prostě kolem všeho, když se může přidržet. Jinak si sedne a doleze si kam potřebuje, na samostatné chodzení je lenoška :mrgreen: za ručky ju netahám, stejně ju to moc neba… ven berem velkou deku na trávu na hřiště a to je spokojenost, čučíme na děcka a svačíme a tááák.. no houpačka jasnééé 🙂
dneska sem koupila super botičky látkové s pevnou patou s atestem vel.18:-)) malá má nožku 10cm.. tak je to boj něco sehnat.. tak sem šťastnééé. Budeme mít 10měs 7600g a 68cm. 😎

Malý má v pondělí vystoupení na flétničku – svoje první..tak jsem zvědavá… zítra jedou do Zoo do Hodonína..tak zas ho pochystat… no furt něco 🙂 😎

sarlotta
19. kvě 2011

@ivomal to je líto 😔 😔 😔 ... přemýšlela jsi zatím o adopci, to čekání je šíleně dlouhé, a s takovou vyhlídkou... já myslím, že by se tělíčko mohlo dát do pořádku, ale asi by to chtělo otěhotnět co nejdřív ne ? aby se srůsty neudělaly znova..asi máš vysokou hojivost..tělo se moc snaží hojit poškozenou tkáň...ale tak zas máš jasný důvod a nějaké řešení se najde, neboj.. držím palušky 🙂

mari111
19. kvě 2011

@ivomal jé to je mi líto ☹ , ale doufam že s tím ještě pude něco dělat a mimi se brzo povede 😉

@sarlotta no krásně si užívte letní počasíčko, Šarlotka ma malinkatou nožku 🙂 no hlavně že jste něco sehnali. A jinak šikulka, jak hezky chodí 😵

sarlotta
19. kvě 2011

@mari111 díky 🙂 už je to fajn, nemusím tolik hlídat doma... venku zakopává, to je jasné🙂)) ale máme čas, dopilujem 😎
Tohle je moje oblíbené období květen, červen... úžasné počásko kolem 25st... nejlepší na výletky 😀 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru