Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
24. črc 2011

@aronek malý se nejraději hrál se sadou imbusáků🙂 skládal je podle velikosti, vyndával a nandával do krabice 😀

aronek
24. črc 2011

@sarlotta taky montér 😀

farmarska
24. črc 2011

aron tak alspon když budeš něco doma montovat, tak víš kam si pro nějaký to naářadí doma zajít... 😀 k malýmu do pokojíčku 😀
šarlot, tak jen aby ta láska co nejdýl vydržela vid 😀 😀 😀

farmarska
24. črc 2011

no já nevím holky, proč prodávají vůbec nějaké hračky... U nás měl malej taky nejraději na hraní mobil a ovladače od tv a malej Míšutka si taky nejvíc vyhraje třeba se sežmuchlaným letákem 😀 😀 😀

mari111
25. črc 2011

@sarlotta pozdě ale předse, Šarlotke přejí všechno nej k narozeninkám.
@aronek tak zlodějíčka máte doma, jo 😀 😀 😀 😀
@farmarska taky u nás moc hračky nejdou, a letáky taky miluje a co balíček, už dorazil?

mari111
25. črc 2011

jo jinak ahoj všem 😅

farmarska
25. črc 2011

ahoj holky🙂
mari psala jsem ti zprávičku 😉
jinak holky který chodíte na FB, zahlasujte mi tu prosím pro Míšutku 😵 tady : http://zahlasuj.eu/hlas/46139/a

jeho brácha Robča-žárlivec, si chce totiž hladit svoje ego ...tak mu to chci trošku znepříjemnit 😀 Já jinak na FB nechodím, ale todle mne donutilo 😀 😀

majjka24
25. črc 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................35 tt,............ KO ??.............chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 35tt,.............. KO ??. ,............holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 35 tt, ...........KO ??.. ............holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................35 tt,............. KO ,??. ............holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................33 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........27 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................18 tt................KO ??.................................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................12 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................12DC
Ivomal ......................................12 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC

sarlotta
25. črc 2011

díky holčinky🙂)

dneska sme byli na roční prohlídce, máme 8170g a 72cm.. pořád prcoši🙂))) zuby žádné.. ale jinak ok 😀 😀

kopa
autor
25. črc 2011

Ahoj holky 🙂
@sarlotta dodatečně moc gratuluji Šarlotce k jejím prvním narozeninám 😵 😵 Přeji hodně zdravíčka 😉
No máte krásné míry,my měli v 8.měsících 9400g a 74 cm 😀 a zuby máme už dva!!! 😀 😀

kopa
autor
25. črc 2011

Jinak akce FB 😀 😀 😀 😀

Přemýšlela jsem asi zas tak bezpečné to tam nebude, může se tam někdo nabourat...a na FB by to vždy vyplavalo na povrch.Tady o koně se tolik lidí nezajímá.
Kolikrát bych s vámi pokecala, ale jak jsme již psala odhalilo mě tady pár známých takže, už skoro vůbec nepřispívám.Pro mě je ideální soukromá diskuze 😅 😅

tercie
25. črc 2011

Kuk kočky 🙂 Jsem tu navrhla provětrání, ale pak jsem vůbec neměla časík, tož se moc omlouvám 🙂

Kopreti většinou povídáme na icq ale tam se nikdy nesejdeme všechny, tak to padá, na FB se taky nedá probírat všechno, ale
@kopa přece máme založený Buchtičky, tam můžeme povídat, no ne? 😉 Kdo chce kecat uzavřeně, tak šup tam a je to 🙂

tercie
25. črc 2011

A prd, teď koukám, že nám je asi vymazali????? No ale nebrání nám nic si založit jinou, ne? 😵

ikopretinka
26. črc 2011

Ahoj tak jo založme jinou uzavřenou pokud chcete. Jsem pro. 🙂

tercie
26. črc 2011

Dobré ránko 🙂 Tak další hlásky pro? A jak se bude skupina jmenovat?

kopa
autor
26. črc 2011

@tercie Tercinko já jí kdysi dávno nechala asi smazat 😅 už si to nepamatuji 😅

kopa
autor
26. črc 2011

Takže budeme muset založit novou a přístup bych dala jen tomu kdo má zájem a kdo bude přispívat a né jen šmírovat 😀

kixi
26. črc 2011

Ahoooj, jsem tu nova, 5 tt, zatim jen bolesti a nejistota 😅

tercie
26. črc 2011

@kopa no asi tak nějak. Taky jsem pro.

@kixi gratuluju, a přeju ať je všechno jak má, abys nemusela patřit do našeho tématu!!! 🙂 Myslím tématicky 😉

ikopretinka
26. črc 2011

@kopa
@tercie souhlasím holky, ale někdo to prosím založte, jsem totiž počítačové vemeno 😀

ikopretinka
26. črc 2011

@kixi gratulka a držííím palce! 😉

ikopretinka
26. črc 2011

popřemýšlím taky o nějakém názvu

kixi
26. črc 2011

ikopretinka - diky moc 🙂 tyden je najednou tak dlouha doba 🙂 uz bych to chtela mit trosku potvrzene 🙂

farmarska
26. črc 2011

Hoj holkýý! jsem takýý pro 😉 🙂 takže šup, nějakej novej pěknej název a šup všechny starý vrány odsud, do nové skupinky 😉 😀 😀 😀

zlababa07
26. črc 2011

Ahoj holky, já jsem teda taky pro soukromou diskuzi, tedy jestli mě ještě vezmete 😅 Jak píše @kopa, moc nepřispívám do těch veřejných, je to na mě až příliš veřejné 😉, ale do uzavřené bych moc ráda 🙂

kopa
autor
26. črc 2011

@ikopretinka
@farmarska
@zlababa07
@tercie
Holky a co název ? Mě nic nenapadá 😅 jen samé píčovinky 😀 😀
A ono to vlastně ani o názvu není 😅 Hlavní je to založit 😀

ikopretinka
26. črc 2011

@kopa
@zlababa07
@farmarska
@tercie tak jo super, jsem taky pro, jenže mě taky nic nenapadá. Ještě budu přemýšlet

ikopretinka
26. črc 2011

@kopa jasně o názvu to není, hlavní je něco založit

ikopretinka
26. črc 2011

Farmi na to možná kápla.A co název Starý vrány? 😀

zlababa07
26. črc 2011

@kopa A co nějaký název, který by nebyl přímo spojený s tímhle smutným tématem, protože jsme už veselé ne? 😀 Napadá mě třeba "Tak jsme zase o kus dál" nebo "Zamlklinky nezmlknou" 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru