Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. led 2010

Eli jsi šikula 😉 a vyšpekulovala jsi i tu velikost písma, no vidíííš 🙂
Já už se taky těším na ordinaci, mě žraloky a jiná havěť co teď vysílaj taky nebaví.

Holky manža přijel, tak já dneska balím, a zejtra uvidím, jak se mi sem povede dostat, manža pozval bandu kolegů na večer a o víkendu přijedou naši, takže asi budu mít co dělat. Uvidím, přijdu jak to půjde.
Tak se opatrujte, zatím papa!!!!!

ee.liska
7. led 2010

ahoj markee, je to dobré jednou za čas se takto uvolnit 😉

ee.liska
7. led 2010

jj terci všechno podle toho odkazu co jsi mi poslala, je toho tam strašně moooc 🙂
tak pa terci a užij si víkend 😎

mari111
7. led 2010

tak pa tercinko. No Eli hezky sis to udelala v albicku, sikovna holka 😉

mari111
7. led 2010

no nic holky, ja du koukat na bednu z postylky, ja uz od sedmy mam co delat abych se udrzela v bdelem stavu,ta unava to je teda neco,fuj a jeste k tomu my je furt zle 😒 tak pa zitra holky moje

kopa
autor
7. led 2010

Mám novinky od Kerrie 😉

mirax
7. led 2010

jééé markee se nám picla 😀 ..taky obdivuju, že neděláš překlepy, to já to mastím i normálně

kopa
autor
7. led 2010

V 18 hod mi psala IP,že je manža pěkně nervozní 😀

A tedko mi psala toto: Zdravím vás holky moje 🙂 Tak už jsem v porodnici po příjmu.Otevřená na 3,tak na mě myslete,at to dlouho netrvá.Pa a mám vás ráda.

ee.liska
7. led 2010

taktakz jdu le6et tak dobrou holky 🙂

kopa
autor
7. led 2010

a já doted od spala,jsem šíleně unavenáááá,tak se jdu napít a zase spát.
Tak dobrou všem.
Zdravím Markee, 😀

ee.liska
7. led 2010

jejda tak to bude za chvilku s miminkem v náručí 😵

mirax
7. led 2010

Teda, tak Kerrie už bude mít brzy miminko u sebe 🙂
krása.
Držím všechny palečky, ať to má brzy a bezbolestně za sebou. 🙂 🙂 🙂

aronek
7. led 2010

kerie, doufám, že to bude mír rychle za sebou s dobrým koncem. Má skoro termín, tak by to mělo být OK 😉

Nějak se mi to taky blíží a začínám být dost nervózní, no přežili jiné, přežiji taky 😉

aja.83
7. led 2010

Super, tak jsme se dočkaly zprávy o kerrie. Držím taky moc palečky! Za chvíli bude Emička na světě! Hurá, další přírustek v zamlklinkách!

aronek
7. led 2010

nemá tam být mír, mít 😉

martinkal
7. led 2010

Jééé kerrie moc držím palečky 🙂

Kopi díky za zprávu.

Jdu spát, už sotva koukám. Dobrou noc holčiny 😵

aronek
7. led 2010

dobrou , já dokouknu film a jdu taky 😉

aronek
7. led 2010

Tak film skončil a jdu do pelechu 😉 Ráno zase do práce, tak abych vstala 😖

cajori17
7. led 2010

ahoj holciny,je tu nekdo??Ja jen,ze jdu zitra k doktorovi na tu vyvolavacku ☹

sirella
7. led 2010

Ahojky holky...přišla jsem jen kuk jestli je něco nového s kerri...ráno jsem jen nasýsla a viděla co se asi chystá...tak držím palce 🙂 Hlavně ať je to rychlé a co nejmíň bolestivé a ať už má kerrie Emičku u sebe 😵

cajori...ahojky 🙂
Zítra vyvolávačka????A jsi si jistá že těhu nejsi????Nech si udělat ultrazvuk...mě ho dr.taky před vyvolávačkou dělala

sirella
7. led 2010

ahojky murynko...to je strašné neštěstí 😔 teď jsem byla dočítat a četla jsem to o té holčině resp.o jejím příteli a tatínkovi jejího miminka...to je děs...ta baba by fakt zasloužila nakopat pr..l...😠 Já jak to četla(nakoukla jsem i do jejího albíčka)tak jsem si i pobrečela...je to děs co se dneska na silnicích děje 😠
Já předloni málem přišla o mamku,kterou na přejezdu pro cyklisty(nevím jak se to správně jmenuje) prostě jakoby přechod ale pro kola srazilo autem hovado co abolutně nerespektovalo semafory...její kolegyně na tom byla hůř...ta má doživotní následky..je to hnusné ale jsem ráda ,že tak nedopadla mamka
a víš co? už bylo třetí jednání a ten haj.zl k němu nedošel...je po něm vyhlášeno celostátní pátrání,ale on ví,co mu hrozí tak se tam už neukáže...fakt ho nemůžou najít...koncem ledna je další jednání tak jsem zvědavá jak to dopadne...
je mi jasné,že ta baba už ví že udělala šílenou blbost,ale dva životy už nikdy nijak těm klukům nevrátí...potřebuje trest,aby příště takové hovadiny nedělala...nejsem řidička,ale mozek mi nebere jak mohla vyjet se zamrzlým sklem 😠

chtěla jsem jen jednu věc...nemohla bys zjistit to číslo účtu???Myslím,že hodně holek by přispělo...nemyslím žádné horentní částky,ale podle možností...já teda ihned...jak jsi psala,že máme poslat IP nějaké holce,tak je mi to hloupé...já ji neznám víš...

aja.83
8. led 2010

Dobré ráno, holky! Tak netrpělivě čekám na zprávy o kerrie! Až budete mít někdo info, honem sem s tím! Jsem zvědavá, snad už to má holka úspěšně a rychle za sebou! 😉

aronek
8. led 2010

Ahoj, taky přeji dobré ráno 😀 Taky čekám co kerrie 😉

kopa
autor
8. led 2010

Dobré ránko,rychle jsem zapla PC abych vám mohla napsat 😉 tak vydržte 😀

kopa
autor
8. led 2010

Zdravim ve spolek 😉
Mé jméno je Ema Grossmannová a tatka s mamkou mě přivítali na světě 8.1.2010 v 1,10hod.Mám 3170g a 49cm a pro naše jsem ta nejkrásnější princezna pod sluncem. 🙂

Kerrie obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵
Přeji vám oboum hodně zdravíčka 😵 😵 a aby vám Emička dělala jen radost 😵

kopa
autor
8. led 2010

tak zatim papa vyrážím do práce 😉

aronek
8. led 2010

Mooocccc gratuluji 😀 😀 😀
kopi, díky za zprávy 😉 Takových není nikdy dost 🙂

kopa
autor
8. led 2010

Aronku Kerrie měla štěstí měla to rychle za sebou 😀 ve 21,10 mi psala,že je po příjmu a v 1,10 byla malá Ema na světě.

aronek
8. led 2010

kopi, nějak jak se to blíží, začínám mít obavy, tak doufám, že přijde a poví, že to šllo 😉 Pravda je, že čtyři hodiny jdou 😀

aja.83
8. led 2010

Kerrie, moc a moc gratuluju!!! Přeji hodně zdravíčka!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru