Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. led 2010

už aby přišlo jaro! snad to bude lepčí 😉
a ty hezky papej 😀 hlavně když furt nebliješ a můžeš 😉 🙂

farmarska
19. led 2010

jinak rybí salát v majonéze s rohlíkama já měla asi před třema hodinama 😀 😀

farmarska
19. led 2010

tý jo že vy jste všechny utekly na tu Ordinaci 😕 😕 😕

farmarska
19. led 2010

já tu jsem sama! 😕 😕 😕

to je teda pracovní morálka!!! 😠 😝 😀

farmarska
19. led 2010

tak když vy takhle 😝 tak já jdu taky pryč 😝 😎 😎

aronek
19. led 2010

farmi, zrovna nedávno jsem vzpomínala. Jsem vlastně už třináct měsíců těhotná, tedy s jednou přestávkou a za celou tu dobu mi bylo dobře jen jednu neděli ☹ Tedy tak, že mně nic nebolelo, nebyla jsem utahaná, nezvracela jsem a tak. Doufám, že letošek bude lepší 😉

mari111
19. led 2010

ne ne ja na to nekoukam, byla sem si udelat čajdu

farmarska
19. led 2010

aaa aronek 😵 chudinko, celej den v práci a ještě to tu i zachraňuješ 😀 😀 😀

hele tak to je přesný, já mám snad to samý co ty 😝 dny kdy jsem ok. bych snad na prstech spočítala 😅 bud šílená unava, ale ještě líp, unava kombinovaná s nevolností 😅 😝 sice už tak často nezvracím, ale když se co chvíli nenajím, tak mi je na zvracení a když se najím, tak jsem vždycky děsnou dobu nafouklá, je mi těžko a mám pocit, že mám v břiše kamení 😝
no snad to u mne nebude trvat taky tak dlouho..jako u tebe 😅 😅 🙄

farmarska
19. led 2010

mari, doufám, že bez rumu 😉 😀 😀

mari111
19. led 2010

teda aronku ☹ no mozna by ti pomahlo kdyby si byla doma a odpocivala a valela se chvilku ty pracante 😀

mari111
19. led 2010

jo jo bez rumu alee aj s rumem by nebyl spatnej, no by sem si dala to uz jsem nemela sto let 🙂

farmarska
19. led 2010

mari to asi nepomůže 😅 já mám tydle stavy a to se flákám hned od začátku doma 😀 😀
ale je fakt, že ty máš aron na unavu nárok! s tou tvou pracovní morálkou 😕 to bych fakt nedala 😝 😅

mari111
19. led 2010

ze jo ona furt maka jak kdyby ji za to platili 😀 😀 😀 😀

farmarska
19. led 2010

já mám zase pořád chutě na svařáka 😅 ale ani pivečko není k zahození 😉 a to si ted dopřávám skoro obden 😅 alspon skleničku 😉

farmarska
19. led 2010

tý jo, ale to mě by museli platit sakramensky dobře, abych se jim na to, kor v tomdle pokročilým stavu, nevybodla 😀 😀 😀
mari, ale dyt ty jsi vlastně taky pracovně nasazená 😨 😅 😅 do kdy to tak ty vidíš? snad nepůjdeš ve šlépějích naší bachařky a nebudeš rodit přímo za pultem 😀 😀 😀

mari111
19. led 2010

ja sem minule taky milemu upila pivičko, to muzu a hlavne kdyz mi je tezko na zaludku, to se krasne" vygrgam" 😀 jak prasatko ale pak mi je lip 😀

mari111
19. led 2010

to ne ja jen tak do cervence nejdil, no ale nevim ,uvidim jak mi bude, ale hlavne ja tam chodim na 4,5 hodky 😅

aronek
19. led 2010

No však já práci už počítám na dny 😉 4.2. nastupuji mateřskou 😀

mari111
19. led 2010

no uz aby to bylo aronku,ze. ja du haji holky, nejak to na mne najednou spadlo, tak dobrou a pa zitra

aronek
19. led 2010

mari dobrou, já ještě dokoukám kriminálku 😉

nicollka
19. led 2010

Já zase jen hnědě špiním, zítra už ale ten duphaston brát nebudu a zkusím zavolat tomu doktorovi od kamošky, prý primář a super. Třeba příští týden už budu čistá a mohla bych tam i zajít, ten HP se dělá někdy na začátku cyklu že? Jen pořád nevím jestli je tohle mrcha nebo ne. Dnes sem měla na papíru i krev ale jen jednou a pak zase už nic.

Holky ještě jedna hnus otázka, jdou ze mě i kousky čehosi...co to může být? pardon

aja.83
20. led 2010

Dobré ráno holky!
Nicollko, přesně takovou ms, jako popisuješ jsem teď měla. První dva dny spíš jenom takové hnědé špinění, kousky čehosi a krev jen když jsem byla na záchodě...Už jsem to počítala za ms...A ty kousky čehosi si myslím jsou zbytky neoplodněného vajíčka a děložní sliznice...

aronek
20. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 Dnes mám odpolední, tak se ještě flákám doma 😀

aja.83
20. led 2010

Nikde nikdo 😲 , kde dnes všechny jste?

aronek
20. led 2010

Já se vypravuji do práce, ozvu se až tam budu 😉

mari111
20. led 2010

ajoj holky, no teda fakt tady nikdo neni,
aronku tak at ti to v rachote utece.
nicolko to je sem mivala takovou mrchu kdyz byla az po delsi dobe, treba kdyz jsem mela cyklus 50 dni a tak, bud to je to co pise ajuska nebo proste krevni srazeniny 😨

handm
20. led 2010

Ahoj kecalky, přelítla jsem to jen zběžně 🙂 Nemám zatím sílu dočítat 🙂

Je mi blivno už od pátku, ale mísu ještě neobjímám. jen mě hrozně tlačí žaludek ráno a večer a krkám s prominutím.. a ráno nemůžu skoro snídat, a pak když snim něco malýho později, je to v pohodě, i přes den.. tak snad je v bříšku všechno v pořádku!🙂

Hani, tak to jsem zvědavá, na ten tvůj UTZ, já jdu v pondělí na další kontrolu.
Myslím Ee.liska taky, že?!
Mari, kdy jdeš ty zase?!

mari111
20. led 2010

ahoj handm, taky v pondeli, budeme si drzet palecky,ju 😉 joj no to ti nezavidim jak ti je zle, mne uz to ustupuje ale porad to je nekolikrat za den ale ne uz tak hrozne jak pred par dnema 😝

aja.83
20. led 2010

Holky, tak pondělí bude ve znamení kontrol! Moc vám všem budu držet pěsti! 😉

mari111
20. led 2010

dik ajusko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru