Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
10. únor 2010

já už jsem přes metráček ☹ 😀

aronek
10. únor 2010

doufám, že dolů to půjde stejně rychle jako nahoru 😉

markee
10. únor 2010

Holky,tím jsem nechtěla říct,že jste metráčci.To vůbec ne.
Já sama měla při prvním těhu 8Okg a při výšce 161cm to je hodně. NO teď mě to čeká znovu,pže teď začínám s ohodně víc kilama než při Johance,takže by mi i ten metrák třeba hrozil. A mě už ty kila fakt nedělali dobře od nějakých 70kg.
Aronek já v porodce tenkrát nechala 11kg a dalších 11 na mě čekalo shodit. Za půl roku jsem měla dole 5kg a pak za dalších 5měsíců už jen 4kg,ale i tak 61kg bylo dobrých,už to tolik netížilo. Já nekojila,tak mi to dolů nešlo tááák rychle.

aronek
10. únor 2010

markee, neboj, já to neberu osobně 😉 mám přes metrák, ale věřím, že pomalu ale jistě to poporodu půjde dolů 😉

kopa
autor
10. únor 2010

Ahojky,
tady se bavíte o váze,tak já raději mlčím 😀 😀 😀
Vařím gulášek s kolínky 🙂 a dneska jsem přítelákovi dělala zmrzlinový pohár s jahodami 😵

markee
10. únor 2010

Kopy, zmrzlinový pohár, mňááám. No já snědla zmrzlinu předminulý týden-takový kelíme na 3x. Prostě byla chuť,tak se jedlo 😀

kopa
autor
10. únor 2010

a v páte budu péct ty moravské koláčky 😀 jdeme v sobotu na tu párty ke tchýni 😅 moc se mi tam nechce,ale co mám dělat že? 😀

kopa
autor
10. únor 2010

Markee však jsem si taky trošku dala 😀 ale spíš jen ty jahody 😀

markee
10. únor 2010

Kopy to zvládneš,neboj. Musíš být nad věcí. Lehko se to řekne,vím. Ale třeba se povede.

kopa
autor
10. únor 2010

Markee dík,snad to zvládnu.Mizím syčí mi papinák. 😅

mari111
10. únor 2010

marke ja vim ze si to tak nemyslela, ale ja to na metracek stopro dotahnu 😀
😕 kopiku ty jedes k tchyni jo, na jakou party,smirovaci nebo co, ja myslela ze se moc nebavite ? 😕

mari111
10. únor 2010

jinak mne uz tri dni otravuje prtelak at udelam gulasek s knedlikem ale museli sme nejdriv dopapat co uz bylo a od zitra delam celej den az do soboty takze gulasek az v sobotu, snad to vydrzi,nebo mu nabalim knedlik a poslu ho ke kopince 😀

kopa
autor
10. únor 2010

Mari přítelák má v sobotu narozky a tchán další týden,tak proto bude párty 😀 😀

kopa
autor
10. únor 2010

Mari pošli,nakrmím a pošlu ti ho zpět 😀 😎

mari111
10. únor 2010

no Kopiku nerikej dva krat, on prej uz jede, mas dat adresu 😀 😀

mari111
10. únor 2010

du holky do hajan, tak pa a dobrou noc

tercie
10. únor 2010

Kuku,je tu ještě někdo? 😕

markee
11. únor 2010

Dobré ráno

kopa
autor
11. únor 2010

Dobré ránko 🙂
Jsem tu jen na skok 😀 musím moc pracovat 🤐 jen jsem vám chtěla říct,že jsem dneska ráno testila a // tam jsou pořád 😵 😵
tak jsem zvědavá jak to dopadne,zatím se nechci radovat,pak bych byla zklamaná,ale musela jsem to někomu říct 😅 😅 Jinak testíky vždycky posílám Ivče na mobil aby to shlédla 😅 😀 😀

markee
11. únor 2010

Téda Kopy,tak jen tak dál. Zatím nebudu nic jiného říkat,aby jsme to nezakřikli. Ale vypadá to nadějně 😉

kopa
autor
11. únor 2010

😵 Markee taky si říkám,že to třeba výjde,ale nic víc 😅 Narozdíl od minulého měsíce jsou čárky jasně viditelné.

kerrie
11. únor 2010

Dobré ráno 🙂
Kopi, moc držím palečky, aby čárečka vydržela!!! 😵 😵 😵

tercie
11. únor 2010

Kopi my chcem taky zhodnotit testíky!!!!! 🙂 Já zatím taky nic to, netento, pšt, pšt, jo? 😉

Ahoj kočky, já jsem včera už nějak neměla sílu psát. Byla jsem dopoledne na úřadech, vyzvednout podklady na daně a prodloužit si tu podpůrčí dobu, pa žádosti pro zápis na katastr a tak všelijak podobně. Po Varech je všude na chodnících spousta ledu, měla jsem co dělat abych sebou nesekla, lidi tam padali jak hrušky, to je teda dílo, takový město a nejsou schopný uklidit chodníky... je to o strach.
Pak jsem se stavěla u švagrový, a nakonec jsem tam zkejsla do desíti do večera, vymyslela si že chce ostříhat, ona jako kadeřnice, je jak kovářojc kobyla, co chodí bosa, všem se postará o hlavu a sama chodí pořád stejně, tak jsem jí z dlouhých vlasů střihla mikádo do podkovy 😀 Já ale vůbec stříhat neumím, takže mi celou dobu vysvětlovala jak to mám dělat...výsledek celkem ucházející, až jsem se divila. Já mám ostříhaný taky konečky a nechala jsem si dát přeliv, červenofialovej, tak mám taky změnu 🙂

Jinak já mám už taky metráček, Aronku nejsi sama, neboj 😉

A Farmi vás moc pozdravuje!!!

nicollka
11. únor 2010

no já chci vidět testíčky ;) a držím opět palce ale tentokráte fakt moc moc.

Já přestala špinit, ale uplně, takže ještě čekám na mrchu než začnu odpočítávat pro utroš, tak uvidim. už se chci hodit do normálu konečně, mám nakázáno i měřit teplotu, takže jsem v tom chaosu a nervech zpátky :(

Jinak se chci přihlásit na angličtinu a ruštinu, líbila by se mi španělština a italština, ale nevim estli to nezapomenu jak to nebudu používat, němčinu sem zapoměla uplně a to sem z ní maturovala. od května učetnictví, nějak mi doma krachuje mozek z té nudy, musím něco dělat a práce nikde není, páč se nedomluvím anglicky uff

kopa
autor
11. únor 2010

Tercíku tak já ti to pošlu na mobil ju?Já jsem v práci a nemám ted možnost to vložit do albíčka,za prvé nemám ten kabel a za druhé,nechci to tady ukádat v pc.

kopa
autor
11. únor 2010

Teríku už jsem ti to poslala 😉

kopa
autor
11. únor 2010

Došlo ti to?? 😕 😅

tercie
11. únor 2010

Pošli,pošli 😉 Jestli chceš můžu si je stáhnout pak přes BT a poslat holkám mailem...?

murynka
11. únor 2010

leni cože 😕 😕 😵 😵 😵 ty máš dvě 😵 😵 šup na mobil hned 😎

murynka
11. únor 2010

terci nebo do alba to dát 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru