Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
21. únor 2010

úplně jsem zapoměla, gratuluji k svátku všem Lenkám, speciálně Kopince 😀

m.aa.b
21. únor 2010

Také se dodatečně připojuji s gratulací Lenkám a Leničkám 😀

farmarska
21. únor 2010

aron tý jo už jen 25dní! 😨 😅 😀

Eliško, však ty jsi taky byla statečná! Ji si prošla skoro tentýž 😢

Hani, těhulinko jak je? 😉 tak po třech mrchách..no to je pro mne pozitivní zpráva, asi tak taky začneme, ono se to stejně hned napoprvý nepovede, tak to nebudu moc hrotit, a až po tý čtvrtý nasadím oblíbenej-odskoušenej-zaručenej červenej síťovanej obleček, alá rolka 😀 😀

Ahoj kopi -Leni a vše nejlepší k svátku! 😵 😵

Miraxíčku mám radost, že jsem ti udělala radost a že je ti hned líp!!! 🙂 Máš krásný fotečky 😵 a ty dětičky jedna báseň, jak z reklamy na krásnou rodinu 😵 😵 😵 Takže přestan ty cíťo tak myslet na druhé a mysli na sebe, aťještě neztratíš mlíčko 😉 a díky moc za objasnění , určo to bude jak píšeš, ještě nikdy jsi se nesekla, takže vzhůru do dalšího boje, za dalším dítkem!! 🙂 Za týden mne čeká ten sanus, pak hemoška, tak uvidíme..

kerie děkuju, taky tě tu ráda vidím 🙂 🙂 však je to i tvoje zásluha, díky za tu IP, moc mi to pomohlo 😉

m.a.buš děkuju 😵 četla jsem jaké máš těžké rozhodování, mezi prací a miminkem 😖 tak přeju at se dobře rozhodneš 😉
markee přestan psát nesmyli o čuněti! 😠 jestli chceš vidět prase, přijeď se kouknout ke mě 😉 😀

farmarska
21. únor 2010

holky musím jít balit Robertkoj tažku, zítra ráno odjíždí s tchánovcema na slovensko,někde do nějakých lázní. Má jarní prázdniny. Jede na 5dní a vůbec si teda neumím přestavit, jak to tu bez něj vydržím 😝 tady bude tak hnusný ticho a smutno 🙄 budu se muset asi chytnout nějaké práce 😅
tak zatím a později ještě nakouknu 😉

aronek
21. únor 2010

farmi zase nebudeš mít povinnosti a orazíš si. Co vůbec dělají zvířátka? Co kozy? Budou mít mladý?

kopa
autor
21. únor 2010

holky všem vám moc děkuji za přání k svátku 😵 😵 😵

Farmi a co fretky jak se mají??naše furt spí a když nespí tak blbnou.Minule se mi zdálo,že už freták nahání samici po bytě 😅 😅 sakra ještě není jaro,tak at dá pokoj 😀 😀

aja.83
21. únor 2010

Ahoj holky! Tak jsem vás rychle dočetla...
Moc zdravím Farminku a jsem ráda, že za námi přišla a že má dobrou náladu! 😉 😵
Nicolko, to je mi líto, co se stalo... ☹ Snad to ještě nějak půjde vyřešit, držím pěsti, aby jsi už konečně měla trochu klidu 😉
Kopi-Leni - taky přeju vše nej k svátku! 😉

sarlotta
21. únor 2010

Kuk holčinky🙂 celý víkend čumím na Olympošku nebo cáráme venku. Začíná Jaro🙂) pes už líňá 😎 😀

Kopi krásný sváteček.. jéé už 6tt super 😀

Farminko kuřátko, škoda, že jsem Tě nezastihla... ale zítra dojdi, ju 😉

murynka
21. únor 2010

kopi Leničko vše nej k Tvému dnešnímu svátečku 😵 😵 hodně zdravíčka štěstíčka hlavně pro toho drobínka v bříšku!!!!!!! 😵 😵

murynka
21. únor 2010

farmi jsem ráda že jsi se ukázala a už je ti lépě.....pořád na tebe myslím...já bych to jako MS asi nebrala nevím po porodu se můžeš čistit a vypadá to jako MS ale není no nevím.....

nicol tedy ☹ ☹ to je situace opravdu nepříjemná ty slova si opravdu mohl odpustit ale víme co dělá alkohol a žárlivost že 😔 to co ti napsal je tedy hrozný tohle mi na rozvod opravdu nepřijde!!!snad se uklidní ale chápu že ho ted nechceš vidět ani se ti nedivím jsou to někdy hulváti fakt 😠 😠 zrovna když vám vše klaplo hypoška atd tak se bude chovat jak....hele a nebyla toto jen zaminka?nedělo se ted u vás něco??posílám sílu a pohlazení 😉 😵

sarlotta
21. únor 2010

Nicolko, tak jsem si to taky přečetla.. a i když nerada musím souhlasit s Mury... přijde mi to spíš jako gesto... jakoby manža jen čekal na nějakou příležitost, aby Ti tohle řekl... protože je to přehnané...buď má jinou známost nebo se bojí hypotéky ... nebo je to prostě srab a došla na něj nějaká krize. 😅 ☹

kopa
autor
21. únor 2010

Sarlott a Mury díky za přání 😵 😀

Sarlott taky koukám na olympiádu,fakt mě to baví.Já jsem dneska uklízela a vařila,tak furt spíš odpočívám.Trošku mě dneska bolelo břicho a nebo děloha 😅 😅 Už nepoznám ani co to je,ale nebylo to tak hrozné tak jsem raději ležela.
Páč jsem dneska měla pěkně hnusný sen,zdálo se mi,že jsem byla na wc a na toaletáku hnědá krev a fakt obrovská kola 😅 🙄 🤐 V noci jsem z toho šla na záchod a vše z kontrolovala 😅 fuj to byl hnusnej sen!!

kopa
autor
21. únor 2010

Markét docela se těším až půjdu k doktorce,jestli něco bude vidět 😅 a hlavně už bych taky chtěla těhu průkajdu 😀
U nás dneska bylo moc hezky,ale ven se mi vůbec,ale vůbec nechtělo 😀

sarlotta
21. únor 2010

Kopi akorát že na eurosportu to dávají všechno 3x dokola🙂))) ale dneska večer hokejík 😎

kopa
autor
21. únor 2010

Aha já koukám normálně na Čt 😉 na hokej se moc těším 🙂

murynka
21. únor 2010

leni průkajda pak pohyby,pak porod 😀 ted už pořád budeš na něco čekat 😵 užívej si to mě to těhu tak chybí 😅

já tedy koukat nebudu asi půjdu zase brzo spát 😀

kopa
autor
21. únor 2010

Markét taky ještě jedno mímo někdy budete chtít néé?Tak si to pak zažiješ ještě jednou a kdo ví třeba dvakrát i třikrát 😀 😀 😀

kopa
autor
21. únor 2010

holky mizím,mám strašnej hlad 😀 jdu dojíst tu česnekovou pomazánku,sice mi včera po ní bylo dost těžko...no 😅 😀

murynka
21. únor 2010

leni ale to už nebude tak zajímavé jako to první 😎 😀 to první těhu je zvláštní že nevíš do čeho jdeš 😀

dobrou chut 🙂

tercie
21. únor 2010

Ahoj zlatíčka, měla jsem tu přes víkend rodiče, chystaly jsme s mamkou pro Lukáška oblečky, tak to mám všechno voňavý,nažehlený, urovnaný v komodě a ve skříni a je to paráda protože sama bych se s tím asi nepoprala😀 I když, asi nakonec jo 😀 Akorát mě děsně berou záda, sotva lezu ,přes víkend jsem si moc neodpočinula, tak budu teď dohánět.
A jdu dočíst, co je novýho u vás všech 😉

mari111
21. únor 2010

ahojik holky my sme taky uz po navsteve u tchyne, docela v pohode to probehlo, sama gratulace jk zasnubam a mimi a moc nam drzj palecky a tak,no
. 🙂 Farmiku zlaticko moje to sem rada ze si mezi nama, si aj s dobrou naladou, je jasne ze jeste si aj smutna ale ty prides na kona a hned je tu veselej 😉
Kopiku, Lenicko taky samozrejme preji vse nej nej k svatku a hlavne zdrave miminečko 🙂

murynka
21. únor 2010

tercíku ahojky míšo jak se máš ty co Lukášek?už se ti to moc blíží co 😵 a co manžel je hodný??doufám že ano 😨

mari to je jasný všichni mají radost bude svatba a miminko vždyt to jsou nejkrásnější okamžiky života 😵 kdy budete mít svatbu ještě před narozením drobečka?

mari111
21. únor 2010

ahoj Mury, no to prave jeste nevime ale snad jo, no uvidime ,nespechame na to ale spis kuli prijmeni miminka asi pred narozenim 😉

murynka
21. únor 2010

tak to jsme na vás zvědavá 🙂 hlavně na tebe jako nevěstu 😵 😵

já zrovna dnes koukala na dvd ze svatby a poplakala jsem si 😅 hrozně to uteklo a pořád nevěřím že už máme toho prcka fakt je to neuvěřitelnýýýýýýý 😵 😵

ee.liska
21. únor 2010

ahojky 🙂 kopi všechno nejlepší 🙂
jdu zase dočíst

mari111
21. únor 2010

mury neni na co byt zvedava, my chceme jen se svedkama a nejlip v ryflich a za 3minuty nebo min bejt oddany 😉 ani jeden z nas neni na ty dlouhe keci a tak 😅

murynka
21. únor 2010

ahoj elis 🙂 tobě to také hezky naskakuje 😵

mari však joo jak kdo chce každý necht dle svého je to tvůj den D 😎 😉 😵

martinkal
21. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Farmííí vítám tě tu, jsi šikulka a moc silná. Vím jak ti musí být 😉 Myslím, že MS to není, měla jsem to jako ty, a po týdnu nekrvácení jsem 10 dní silně krvácela, a dr. říkal, že to MS nebyla, jen čištění.

Nikolko, je mi líto co se ti přihodilo, ale přece se nerozvedete kvůli tomuhle???? 😒

Tercííí mě taky bolí záda, hlavně když stojím na jednom místě, třeba u linky něco vařím.

Jinak já mívám občas poslíčky, ale jinak zatím nic 🙂

Kopí vše nejlepší k svátku 🙂. Moje dcera má taky dneska svátek 😉

ee.liska
21. únor 2010

tak a nevím na co jsem chtěla reagovat 😅
mury 🙂 ale už chci mít malé u sebe 😵
mari udělejte to podle sebe,hlavně abyste si to oba užili 😉

murynka
21. únor 2010

eli 😀 😀 chápu já bych jí někdy do toho bříška vrátila 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru