Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
8. bře 2010

Jóóó a všem vám děkuju, jak na mě a Lucinku myslíte. Jste moje kamarádky a Lucinky tety 😀

kvetinka7
8. bře 2010

Ahoj vsichni,
s potesenim pozoruju,jak tehulim pekne naskakuji tydny 😵 delate mi radost 🙂

Kopi, budu na tebe ve stredu mysleta urcite si prijdu pocist,jak jsi dopadla 🙂 pokud ti plati ta ko-UZV u sve gyn.dr.

mari111
8. bře 2010

martinko tak špulí pusu ,jo? a říka si " a nepudu ven a nepudu " 😀 😀 😀 a jak smutno když nebudeš tehulka, šak k nam,za náma mužeš pořád,ne

martinkal
8. bře 2010

Mari to jo, ale když vidím, že sem maminky moc nechodí, tak je mi z toho nějak smutno 😔 bAsi není tolik času.

martinkal
8. bře 2010

Joooooo a Wladi ty budeš mít doma 3 kluky a my 3 holky, hlavně že jsou zdraví ne 😀 😀 😀

ee.liska
8. bře 2010

martimko 😵 to musela být krása

petroska
8. bře 2010

sirella já to cítím i přes den ten tlukot mojeho srdíčka ale jen občas .večer pokaždý,je fakt že je v ložnici klid a víc se soustredím na to abych usla tak cítím všechno.ale přes den jen malokdy,spíš když se najím tak to cítím a nebo když je námaha.já sem hubenour takže asi bříško jen tak neuvidím brzo ale večer je to teda už balon,ale ráno už zase jen malinkatý špíček.taky občas cítím jakoby bublání nebo něco jako by tam bylo ale na pohyby je ještě brzo tak nevím jestli to nejsou treba streva.je to takové divné.jé s tím balonkem 🙂 ,tak to taky zkusím jestli něco nahmátnu 🙂 spíš když si držím břísko tak cítím že ve me jako něco zabublá i to cítím na dlani apak je zase klid 🙂 ale sou to stopro ty střeva.myslím že na miminko abysme ho cítili je ještě čas.eli kuknu nato a kdyžtak si to domluvím,asi by to bylo lepší ty kurzy absolvovat at sme připravené ne?

ee.liska
8. bře 2010

jám jsem chodila i loni a bylo to fajn 🙂 teď chci taky protože o dětech fakt nic nevím 😀

flair
8. bře 2010

Martinko, Lucinka je neskutečný držák 😀 Ale určo to pak přijde ráz na ráz 😉 a na ty její vlásky jsem fakt zvědavá 😀

petroska
8. bře 2010

jo a Eli bereš nějaké vitamíny na 2 trimestr?já přestala brát kysl.listovou a utrogestan tak nevím co si ted koupit.doktr říkala brát to jen do 12 týdne tak bych chtěla něco zase brát at má mimišek vše potřebne

ee.liska
8. bře 2010

ještě ne ale sćhci si´koupit mamavit, s listovkou jsem taky přestala

petroska
8. bře 2010

mě holky doporučili femibion 400 ale jak koukám na net tak stojí 450 na měsíc tak nevím no.a mamavit je taky na druhý trimestr?to sem ani nevěděla.

zuz141
8. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Vyrobila jsem si album a jsem na to hrdá🙂))
Jinak hlásím vše OK. Další "příznaky" - borcení klenby na nohách:(( Kromě zdravotních papučí nemůžu v ničem chodit, bosky neudělám krok a stejně šmajdám jak Ozzák, jak mi říká manža🙂)
Ve středu jdu se svištěm na vrozené vývojové vady, tak musíte držet palce!!! Osobně už nepočítám, že by něco bylo špatně, protože mi je tak zle, že všechno musí být dobré🙂) Už taky neberu ten utrogestan, ale pořád ještě Femibion 800 do konce 3.měsíce (ještě 3 týdny) a pak najedu na Femibion 400. Je to to nejlepší. Je to drahý, ale říkám si Někdo prohulí a prochlastá tisíce měsíčně, tak co, navíc je to pro mimino!!!

Baví mě, jak tady v těch vizitkách máme skoro stejný data porodu🙂)) Mně to spočítali na 25.9., ale to je kravina, protože mimino vzniklo na Nový rok přesně😉, takže se narodí kolem 8.října, ale doktoři mě neposlouchají, oni mají svoje tabulky a nazdar. No, hádka bude, až mi to budou chtít vyhánět, to je poženu já🙂)

kopa
autor
8. bře 2010

Zuz hezké fotečky 😵 😵 doufám,že ve středu dostanu taky fotečku 😅 🙂

Květinko díky,že na mě budeš myslet 😵 ta středa platí mám tam být na 9,15hod.Myslím,že když mi budete všichni držet palečky,jako minule bude to určitě v pořádku 😵

Martinkal až do 20.3?to je ještě cca 14dní,tak snad ti příjde Lůca na svět dřív.Nebo čeká až začne rodit Aronek 😝

zuz141
8. bře 2010

Kopi, žádný dostala🙂! Ty první dvě byly zadara, ty druhý dvě pěkně za 150 kus🙂 To víš, vydělávat se musí! Pronatal dává fotky zdarma, ani se neptá, jestli chceš, kdežto můj doktor Eda jen na požádání a za 150🙂 Ale ve středu jdu na další UTZ na to šíjové prosáknutí, tak jestli bude možnost, nechám si vytisknout zas, booože 150 korun, co to je😉
Kopi, já ti strašně to míímo přeju, vím, jak ses natrápila...tak budu moc držet palce! Já jdu ve středu na ten UTZ na 9.50hod, to ty už budeš mít po akci😉

kopa
autor
8. bře 2010

Zuz u mé doktorky se taky platí 150,- to je asi dneska normální 😅 😀
Tak jo budeme si držet na středu palečky 😵 😵
Jdu dovařit omáčku 🙂

aronek
8. bře 2010

já byla na NT v nemocnici a za 100kč jsem dostala 5ks foteček 😉
Lucinka je hodná, že čeká na Honzíčka, jen nám zapoměli říct kdy to tedy bude 😀

markee
8. bře 2010

Tak já jsem si naplánovala ten zítře. Ráno odvezu malou do školky-až po osmý,aby byla do půl devátý ve školce a pak pojedu za doktorem. Ale nejdřív se podívám do jednoho obchodu,kam bych šla tak i tak. Nejdřív nakoupím a pak teprva půjdu k doktoru. Vezmou mi krev a nemusím jí nikam nosit(pže do 9 hodin bych to musela odnést na středisko, po 9 hodině už si to dokotor odveze sám).
Dala jsem si k véče bram.kaši a párky. Sice mám na něco ještě chuť,ale dám si nejspíš mrkev,abych nežrala blbosti 😅

sarlotta
8. bře 2010

martinko tak ještě celá celičká.... nezoufej.. já rodila přesně na termín a den předtím tomu nic nenasvědčovalo🙂))

zuz super blahopřeju🙂 jen se pěkně kulať dál, nebolnosti za chvilku přejdou... já blila do 16tt denně a najednou je mi dobře🙂

já teda holky platím za 1 fotku 50,- 😅

petroska já beru femibion 400... je to mastné, ale je tam i DHA.

sarlotta
8. bře 2010

jinak mamavit mi moc nesedl- má takové divné tobole ale calibrum mami je fajn🙂 ty jsem brala u malého.

sarlotta
8. bře 2010

Byla jsem v orientu trochu se zavlnit a teď jdu jest, pže mám fakt hlad 😀 😎

kytiii
8. bře 2010

Ahojky,

jdu vás všechny po dlouhé době pozdravit. Vždy vás za dva dny dočítám, jenže jsem pak tak unavená, že už nejsem schopná něco napsat. Ale před 3dny nastal zlom a velká únava odezněla, takže chodím do hajan ve 22h místo ve 20h 🙂
Jinak u mě vše ok, mimís pěkně roste, v pátek nám ukázal, jaké dělá kotouly, viděli jssme i prstíčky, manžel i já jsme z toho byli na měkko...17.3. mě čeká screening. Pokud dopadne dobře, trochu si oddychnu a zařekla jsem se, že si dám dohromady albíčko, mám fotečky testíků, mimíse a také už mám pár věciček za kontroly 🙂

Zlaby-velká gratulace k //, tedˇuž to dopadne určitě dobře
Martinko- Lucince se u Tebe opravdu moc líbí, aby z rybičky nebyla nakonec beránek 😀
Také vítám nové dušinky a přeji všem, aby mohly zase co nejdříve těhulkovat.
Chtěla jsem určitě zareagovat na víc věcí, ale nějak se mi to vykouřilo z hlavy, zkusím se vrátit pár stránek, abych si vzpomněla 🙂

Jinak jak jste tady rozebíraly ten NTscreening, já jdu na něj do Podolí a budu už 14+0, mimčo je totiž o týden později, takže bude 13+0, sestra, která mě objednávala to se mnou hodně dlouho diskutovala a pak jí doktor řekl, že mě chce vidět raději takto, aby se vše dalo dobře proměřit, tak snad vědí, co dělají. Četla jsem na tohle téma pár diskuzí a snad to není dlouho, když je mimís o týden později 😒

markee
8. bře 2010

Téda,tu to nějak vázne. Určo teď vypnu PC a vy se rozkecáte 😀 Neva. Já se pak ozvu po kontrole,jak jsem dopadla. 😉

kytiii
8. bře 2010

Markee, držím pěstičky na kontrolu!

tercie
8. bře 2010

Ahoj holky, co novýho, prošvihla jsem něco?
Ráno mi umřel děda, tak mi nebylo moc do povídání, tak jsem si vás přišla teď aspoň přečíst, ať přijdu na jiný myšlenky. On děda byl už hodně starej, 86 let, měl Parkinsona, už byl víceméně nepohyblivej, dlouho se o něj starala mamka, ale chodila přitom do práce,a poslední týden už to nešlo, potřeboval celodenní péči, tak byl v nemocnici a dnes konec... Je mi smutno, ale na druhou stranu jsem ráda, že to netrvalo a dlouho se tam netrápil...no život je takovej, a jde dál.
Tak já jdu číst 🙂

aronek
8. bře 2010

terci, je mi to líto, ale i to je život 😢 měl hezký věk 😉

aronek
8. bře 2010

tady nikdo, tak jdu zalézt 😉 přeji dobrou noc 😀

martinkal
8. bře 2010

Tercinko je mi to líto, ale jestli byl nemocný, jak píšeš, je to asi lepší, než aby trpěl on i celá rodina 😔

Jdu taky do hajan, jdu se vyspat na ty moje narozky a přemlouvat Lucinku, aby byla můj nejkrásnější dáreček k narozkám. Znáte to:

🙂 🙂 🙂 NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH DÁRKŮ DÁVÁ ŽIVOT DO KOČÁRKU 🙂 🙂 🙂

tercie
8. bře 2010

Teda toooolik povídání 😀

Žlababko obrovská gratulace a moc přeju ať je tentokrát všechno v pořádku 🙂

MArti držím palce na zítra, ať se chce Lucince ven 🙂

Holky děkuju,dneska už nemám sílu reagovat víc, jdu chrápat, ale zítra přijdu 🙂 Tak papa

mari111
8. bře 2010

to je mi líto Tercinko 😔
Martinko tak ať Lucinka příjde zítra na svět ti přeju k zítřejším narozeninám 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru