Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. bře 2010

Mari já radši taky bez epiduralu, když to půjde. Ten bych chtěla jenom v krajním případě, kdyby byly nějaký hodně brutální křížový bolesti nebo tak. Já se toho bojím, píchání do páteře,a vůbec, když prej není úplně zmáknutý to dávkování... Potom minulým vyvolávaným porodu bych chtěla tenhle co nejvíc přirozenej...pokud to půjde, no.
A přesně, řvou u porodu jenom ve filmech, při tlačení moc řvát nemá smysl, protože ta energie musí jít úplně na opačnou stranu než do hlasivek 😀

markee
9. bře 2010

Mari epidural jen na odpočinek v prvn době porodní. Třeba u nás v porodnicích,teda v mém okolí porod s epi nedělaj. Jen v první době ti ho daj,podle toho jak porod postupuje. Ale musím říct,že bych s ním rodit nechtěla,pže bych necíltila kontrakce a prý se taky člověk může potrhat a tak no. Já ho měla v první době-dvakrát mi ho doplňovali a když už se mi chtělo tlačit,tak ho přebily oxitocinem,abych kontra cítila. Líp se podle mě spolupracuje.
Holky já brečim-z toho porodu do vody. Jako štěstím,to bylo tak nádherný. Hlavně vždy když to mimi vyklouzne tak fakt cítím tu úlevu a krásný pocit 😅

cajori17
9. bře 2010

Markee,mruceni je v pohode 🙂

Mari, muj pritel by to u porodu nevydrzel ,je to poseroutek...... chtela bych ho tam mit,ale urcite ho nebudu nutit

cajori17
9. bře 2010

holky kde mate ten porod do vody?chci to taky skouknout....

aronek
9. bře 2010

cajori, však tam nemusí jít manžel, se sestřenicí tam byla její sestra a úplně v pohodě 😉

mari111
9. bře 2010

aha, no ale ja s tema mima zadama, když jsem minule nemohla ani zlíst z kozy na gyndě ,no nevím, stejně mi vyhrožovala doktorka obvodní kdysi davněj, že asi si užiju těhu a asi budu muset na císařák, ale na ten teda nechci už vúbec ☹

markee
9. bře 2010

Cajori to poznáš,klikni na ten odkaz http://www.babycenter.com/2_live-birth-epidural... a pak asi vejpůl těch videí. Je holka ve vodě-je to vidět,tak na to klikni.

tercie
9. bře 2010

Markee přesně,ulevit jo, ale podlemě na tlačení je to kontraproduktivní, místo,aby ti kontrakce to tlačení podpořila,tak vlastně tlačíš sama a o to víc se pak nadřeš, ne?

mari111
9. bře 2010

ja bych taky šla s nekým k porodu,kámoška chtěla ale její přítelak si to nakonec rozmyslel a šel on 😅 jinak s těma porodama je to fakt individuální, jak císak má někdo v poho a někdo trpí ,tak aj normal porod a aj ten ve vode, spolužáčka byla do vody a teda moc si to nechvalila, podruhý už to nechtěla

m.aa.b
9. bře 2010

Ahojky holky,
nestíhám dočitat, měla jsem tu neteřinku dva dny tak na net nebyl moc čas, alel pokusím se dočíst abych o nic nepřišla 😀

Jinak hlásím, že do konce týdne bych měla mít v CAR schválené léky (volala jsem si na pojištovnu a jedna strašně milá a ochotná paní mi to prověřila a i zavolala zpět 😵 ), takže dneska jsem si nechala dobnout agolutin a už jen netrpělivě očekávám mršku (kdo by to byl řekl, že 😀 ) a pak HURÁ na stimulku už aby to bylo (opět kdo by to byl řekl, že budu takhle moc chtít injekce a ještě do pupíku 😀 ) ale opravdu už se moc těším.

KOukám že jste tu rozebíraly porody, tak tedy doufám že se mi to bude brzy hodit 😅

markee
9. bře 2010

Tercinko nejspíš jo. Já fakt s ním nerodila. Ty kontra tě fakt nutí tlačit. Neboj, teď si porod užiješ, fakt to stojí za to miminko 😉

cajori17
9. bře 2010

Holky kdyby pritel nechtel,tak u me pripada v uvahu jen moje mamka..............

markee
9. bře 2010

No já taky před Johankou přemýšlela kdo se mnou půjde a šla by nejspíš mamka. Ale Míša šel, je hodnej,že šel.

tercie
9. bře 2010

Mari právě, každá máme práh bolesti někde jinde a jinak všechno snášíme ...je to individuální.
Já měla jít k porodu se švagrovou před dvěma lety, protože tam manžu nechtěla, že by ji tam vadil 😀 ale nakonec šel... no a rok po narození malý se rozvedli, a nedávno jí řekl,že se mu zhnusila při porodu...on viděl komplet všechno... Ale myslím,že to je jenom srab chlap a zastírá tim jiný důvody...nevim no. KAždopádně bych tak dopadnout nechtěla. Tuhle jsem četla na webu článek nějakýho chlapa, co apeloval na ženský,že jestli si chtěj zadělat na nevěru a z role milenky se degradovat jen na roli matky, tak ať si vezmou muže k porodu...normálně mě to tak rozhodilo, že jsem pak šla za manžou, jestli si to nechce rozmyslet a nejít tam 😀 Tak mi akorát řek,že jsem praštěná a ať nečtu kraviny...čímž teda si u mě šplhnul,ale stejně, co já vím,co pocítí tam, na vlastní kůži...

cajori17
9. bře 2010

holku ,jdu do skouknout(porod do vody),pak vam reknu

mari111
9. bře 2010

no ja ho taky nikdy nenutila , vždy říkal že by u toho chtěl byt, a taky nemusí bejt u nohou,že 😀 mně úúúúúplně postačí když mne bude držet za ruku 😉

markee
9. bře 2010

Tercinko, Míša byl vyřízenej. Prostě z toho jak jsem to zvládla a prostě ze všeho. Byl dojatej a prostě vykulenej a nevím jak to popsat. Ale byl u hlavy,viděl jak malá se dere,ale když se to začlo dole boulit,tak koukal na mě.

mari111
9. bře 2010

máš statečného muže marke 🙂

kopa
autor
9. bře 2010

Ahoj holky 🙂
my přijeli před chvilkou z výletu,jsem Ko 😨 😨 jen jsem dohledala jak dopadla Markee 🙂 Markee moc gratuluji ke kontrole,určo je vše v pořádku a gratuluji k těhu průkajdě 😵 😵 😵
Holky já mám z toho zítřka takovej strach 😒 ☹ 😔
Tak mi prosím kolem 9hod.držte vše co se dá 😀 😀 😀 díky moc.Já jdu už spát.

cajori17
9. bře 2010

Holky,tak porod do vody se mi libi,ale mela bych strach z nejaky infekce,nekde jsem to cetla,ze je tam vetsi riziko infekce,tak nevim....

K tem chlapum u porodu....To co pise Tercie,ze se zena muze chlapovi u porodu zhnusit,jsem taky od nekoho slysela......rozhodne pritele do toho nebudu nutit a pokud by tam sel a u porodu si to nahodou rozmyslel,nebudu mu mit za zle......

ee.liska
9. bře 2010

ahoj maab, super zpráviča 🙂

kopa
autor
9. bře 2010

Eeli tobě taky gratuluji 😵 😵

cajori17
9. bře 2010

Kopi,zitra kolem 9 hod drzim pesticky......neboj,vse bude o.k. a zitra sem mozna uz das i fotecku,ne?

murynka
9. bře 2010

holky muže u porodu doporučuji obrovská podpora a miluji ho snad ještě víc 😵 😵

můj viděl vše nenutila jsme ho to se rozhodně nevyplácí musí chtít sám...

mému docela vadí krev tak jsem myslela že bude u hlavy a koukat z okna 😀 ale omyl koukal jak malá šla na svět 😵 viděl vše byl z toho dojatý..pak odešel s ní kde jí myli vážili atd...pka se vracel a mě zrovna vyndavali placentu on zůstal stát a fascinovaně na to koukal a pak mi řekl že ta placenta jsou jako játra 😀 šikulka moje statečná ale nesměrně si toho vážím že tmy byl nikoho jinýho bych nechtěla...... 😉

mosquito
9. bře 2010

Holky, já manžu nemám - pustí i přítele? 😀 Já měla po tý revizi takový křeče, že jsem až brečela tak nevím, jak zvládnu něco horšího 😀

tercie
9. bře 2010

Kopi bude to OK, neboj 😉

murynka
9. bře 2010

leničko zítra držím moc pěsti a klidně písni SMS budu ráda 😵 😵 😵

mari111
9. bře 2010

Kopinečko zítra budu držet tak palečky, až s toho budu mít určitě křeč,ale pro tebe klidně to vydržím 😉 Mosquito ja taky manžele nemám,teda zatím 😉 třeba se dovtedy vemem 🙂 a neboj, zvládneš to

tercie
9. bře 2010

Mosq pustí i přítele, neboj .-D Nebo kamarádku, kohokoliv 😉 S vidinou miminka v náruči zvládne ženská všechno 🙂 Žejo holky 🙂

mari111
9. bře 2010

přesně tak Tercinko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru