Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
11. bře 2010

ahojky holky moje, sem vás dočetla a pak kecala s maminkou na skypu a už jsem zapomnela co jsem vám chtela, no ale jednu vec jsem nezapomnela, už mi přišel ten přístrojek od segry a ja jsem SLIŠELA SRDÍČKO, síce mi to teda trvalo ho najít,šak už jsem aj nadávala jak dlaždič, ale našli našli radcove srdíčko, našli 😀

cajori17
11. bře 2010

Ahoj Markee,teda pizzu bych si dala mnam 🙂

mari111
11. bře 2010

cajori na foliky myslim byla Aja a jak dopravit spermouše do 20 minut ti poradi Farminka 😉 že farminko 😀

mari111
11. bře 2010

Markétko moja, nesmutni, to se hold nedá nic dělat ,jen než to vydržet, musíš je asi prostě odpalkovat, pro svoje dobro i kdyby s tebou nemluvili,k ale ja si myslim že je lepší třeba s nima nemluvit, než se takle pořád trápit, musíš myslet především na sebe a mímo a prostě na svoji rodinu ☹

cajori17
11. bře 2010

Holky mela jsem napsany prispevek a zmizel!!! 😒

Jinak dekuji holky....ja si predstavolala jak z filmu,ze pritel bude muset odevzdat spermouse primo tam.... 😅

Mam strasnou radost,ze se to konecne nekam pohne......ani nevite jakou

Mari to he super ,ze jsi slysela srdicko.....kolik ten pristroj stoji?

mari111
11. bře 2010

Cajori ja ani přesně nevím, ale asi dost tak kolem 2000 ??? no nevím, ale ja to mám pučené od segry 😅 zadáča

markee
11. bře 2010

Mari,jůůů to je super,žes slyšela srdíčko. To musí být nádhera 😵

mari111
11. bře 2010

jo marke to byla, aj slzičku jsem uronila 😅

markee
11. bře 2010

Hm,jak ti to moc přeju. Ani nevíš jak 😵

mari111
11. bře 2010

ja tobě taky, hlavně se nenervuj, bo tam na tebe vlítnu a dostaneš na zadek 😠 nervovat se kuli "cizím" lidem,hm, to teda ne 😠

mari111
11. bře 2010

jen budu holky potřebovat koupit aspoň ještě deset litrů lubrikačního gelu 😀 musí se ho tam dat hodně aby to šlo najít 😀 😀 😀 to budou asi v lékarně čumět,když tam budu chodit každej tejden kupovat lubrikační 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
11. bře 2010

Mari,jasně. Musím přestat blbnout. ☹
Jinak s tím lubrikantem je to fakt 😀 Budou ti akorát závidět,víš 😀

farmarska
11. bře 2010

mari 😀 😀 😀 určo tam dumají nad tím co to doma vyvádíte za praktiky 😀 😀 😀 si řeknou těhule s pupkem, ta se nezdá 😀 😀
a co hlava už neboĺí? 😉 jinak že slyšíš buch buch je moc prííííma 😵 😵 😵
jo a s těma spermoníkama, no to mi snad ani nepřipomínejte 😀 ted vždycky když jedeme s manžou do Hradce, tak si vzpomeneme, jak jsme v tom září hledali ..ten plácek 😀 😀 no pro cizí jsme museli bejt uchyláci největší! 😀 😀 😀 😀
tý cajor, já nevím teda jestli jsi hubeňour nebo buřtík jako já..já měla výhodu v tom, že jsem si pak tu zkumavčičku šoupla pod pneumošku do kalhotek a ona si tam hezky udržovala tu tělesnou teplotu 😉 😀 😀
no a jak nám vyšel hezky ten spermiogram 😀 určitě i tou mojí zásluhou 😀 😀 😀 😀

mari111
11. bře 2010

no zavídět 😒 hlavně sme malé městečko, takže to budou mít drbny ráj , ale mně je to jedno, at si kecaj 😅

mirax
11. bře 2010

Ahoj holky...teda vy toho tolik napovídáte..já vůbec nemám šanci vás při svém režimu dočíst..tak dvě stránky nazpátek maximálně! 😉

Farmííí..když tady strašímk v půl osmý ráno, co se divíš, že nikdo nepíše? 😀 To jemi líto s tou tetou.., ale neboj smutné věci musí být vyvážené těmi šťastnými...a na tebe teda musí už čekat velký kopec štěstí.. 😉

JInak ..vzkaz pro bezprdelníka a se mi moc líbí 😀 ...sem si říkala při čtení toho příspěvku něco podobného..aneb flair ty umíš pěkně namíchnout 😀 😀 😀

mazánci 😀 mi spinkají, jsem i po obědě..dopoledne jsem uklízela jak šílená, takže teď si zasloužím aspoň chvilku leháro..bucání mi už přes den nějak nejde 😒

farmarska
11. bře 2010

terculdo no jasně, ted jsi na to kápla! aron si zašpuntuje nos a ty dolejšek 😉 😎 a nebo se zkus vžít do kůže slona 😉 ti taky nosej dva roky 😀 no a nebo se alspon vžij do role martinky 😉 ta taky asi ještě letos neporodí 😀 😀
markee a ty zkus meditovat, nebo co já vím, ale hlavně se nenervuj!!! nic nestojí za tvoje zničený zdraví, nebo zdraví miminka! 😔 zkus nějak vypnout, nemyslet na nic hnusnýho! a hezky si užij pizzerku! 😉

mari111
11. bře 2010

ať dumají, ja se na tom budu bavit 😀 hlava už nebolí, ťuk ťuk ťuk, zato rýma ještě u mně řádí,sviňa jedna, ne a ne se ji zbavit 😠 tak zrovna teď mi teče z nosu a pravého oka, ach jo 😠........ A co úchyláci neuchyláci, hlavně že mise byla splněna 😉

mari111
11. bře 2010

tím jsem myslela tu tvoji spermo misi Farmíku 😉

farmarska
11. bře 2010

patoložko to když já straším v půl 8, co ája?! ta tu minulou noc očumovala už snad ve tři 😀 a ve 4 se rozčilovala, že tu není nikdo na pokec 😀 😀 ¨
jinak to s tetou je v pohodě, teda pro mne 😅 , tohle je jen taková hodně vzdálená a moc jsme se nevídaly. Jen mi jako přijde, že ten novej rok furt pokračuje v něčem ošklivém..no už aby přišel ten kopec 😉 a doufám že to nebude žádná hora Říp ale alspon přinejmenším Everest 😎 😀 😀
a co u vás miraxíku novýho?jak to zvládáš se dvěma mrňouskama? co prdíky, je to lepčí? co malej Tobík, nezlobí? a manža? ještě je tak moc v práci? ach jo, ty prostě někdy v létě musíš přijet i s malejma a nabrat i kerie a ty všechny okolo co jsou tvým směrem! Dáme kafíčko, zanadáváme si na osud a pokud bůch dá, i posbíráme ty čerstvě vyrostlý houby 😀 😀 😀

farmarska
11. bře 2010

mari však já vím 😉
hele mari tak se štouchni do toho levého a poteče ti z obou 😀 bude to takový hezký symetrický 😵 ale že já umím vždycky po tý zdravotní stránce ták hezky poradit 😀 😀 za mne by byl užasnej doktor 😀 😀 😀 asi začnu uvažovat o rekvalifikaci 😀 😎 😀

farmarska
11. bře 2010

mimochodem kdyby jsi si už tuhle uřízla tu hlavu jak jsem ti tehdy radilla, teď už jsi nemusela mít s očima žádný potíže 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
11. bře 2010

Mari to je krásný s tím srdíčkem 😵 😵 😵
Koukám,že tu zase řádí Farminka 😀 😎

kopa
autor
11. bře 2010

jdu se na obědvat a pak razím k obvodní a budu volat do práce,že nejspíš se už teda nevrátím.

cajori17
11. bře 2010

Holky,ja ted mela zazitek......jen tak si prohlizim stranky asistovane reprodukce,a v tom mi zcernal celej komp,proste obrazovka cela cerna 😲

tak jsem ho musela dvakrat restartovat a je to uz o.k.ale myslela jsem ze mame po pocitaci.....

jinak Farmi,ta tvoje akce teply spermiogram me moc pobavila,ja jsem zcela urcite vetsi burtik nez vy vsechny tady dohromady....... 😅

Jo a jeste me Farmi zajima,kolik jste za ten spermiogram platili?

mari111
11. bře 2010

Farmíku ty fakt vždy tak dobře poradíš, a hlavně teda mně, že ty mne máš ráda nejvíc ze všech tady 🙂 no 🙄

mari111
11. bře 2010

Kopi to víš že řádi ta koza naše, zas si na mne zasedla, ona prostě za každou cenu chce abych si tu hlavu uřízla 😠 jinak dobrou chuť a co máš dobrého? ja dělam těstovinovej salatek s krevetkama ,mňam, už se naň teším

mari111
11. bře 2010

Romský chlapec se ptá otce: "Tati, co je to DEMOKRACIE?"
Demokracie je, synu, že dostáváme od státu podporu, ... prostě peníze!"
Aha, rozumím! ...Ale když je potom za dva dny utratíme, tak potom co?"
No, pak si od bílých vezmeme, co chceme."
A nezlobí se za to na nás?"
Ale jo, to víš, že jo. Ale tomu už se říká RASISMUS!"

mari111
11. bře 2010

my zas přišel vtípek na email,

mari111
11. bře 2010

těch pracujícich se to netíka, kdyby se chtěl na mne někdo zlobikovat 😉

cajori17
11. bře 2010

Juj Mari,já jsem polo romka a nezlobim se 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru