Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. bře 2010

čaj ty taky?! 😕 chuděrko, to jsme to dopracovali vid 😝

mari111
12. bře 2010

ahojík holky moje, no teda ta Lucinka ty mamince svoji dáva čočku 😕 ,no to ji určitě nenechaj rodit normalně, a jestli náhodou jo, jako že bych se hodně divila, tak to sou tam tý porodnici tyrani a ne zdravotníc 😠 i. 😔 Ségra moje chudinka ještě pořád čeka, je jich tam moc tak čeka až aspoň jedna porodí a snad už pude na řadu, jinak ji řekli že 100% dnes ale neví v kolik, takže zese je chudák vynervovaná. Ach jo, holky koukejte už porodit ať se tu všichni nenervujeme.

kopa
autor
12. bře 2010

Farmi,no to byl dopis 😅
Jako,že se mi matka rozhodla napsat a že jsem už dospělá,tak bych měla vědět co mám dělat.Napsala mi tam telefonní číslo,že se jí mám ozvat.Hlavně at si to číslo nechám pro sebe a neříkám přítelákovi,že mi psala. 😀

Oni se totiž dost ostře nemají rádi 🤐 🤐
No volat jí nebudu,necítím se na to.maximálně jí napíši. 😅

farmarska
12. bře 2010

kopi tak tlakoměr tchánovců asi ví, kdo je jeho pán 😀 😀 😀
Wladi no já to od příštího těhu budu dělat taky tak, 3x denně si měřit tlak, 5x denně poslouchat přístrojem srdíčko, 10x denně se kontrolovat vespod a ob den s panikou poběžím na gyndu, že chci nutně ultrazvuk že něco není v pořádku 😀 😀 Už jsem na to i připravila dopředu doktora 😎

farmarska
12. bře 2010

kopi a dáš jí vědět že jsi těhu? 😕

mari111
12. bře 2010

Jinak srdíčkomám už dnes dvakraát skontrolované 😉 akorát jsem díl hledala, síce se mimi posunulo jen o 3cm ale než sem ho našla 🙂 no hlavně že našla. 🙂
😎 Farmíku že ty nedělaš řezníka se divím, někde na jatkach,tam by sis to řezáni hlav aj rukou, teda spíš pacek užila, ne. 🙄

kopa
autor
12. bře 2010

Farmi no to jo 😀 😀 tchán je super,srandovní 😀měří se třeba během návštěvy 5krát 😀

mari111
12. bře 2010

farmíku ty se ero 😀 😀 😀

kopa
autor
12. bře 2010

Farmi napsat to matce mohu,že jsem těhotná,ale jí to stejně podle mně nezajímá 🤐

mari111
12. bře 2010

no Kopi a copak si mamča najednou spoměla??? 😕

mari111
12. bře 2010

no příjdu já a všichni zmizí ☹

kopa
autor
12. bře 2010

Mari to právě nevím 😅 😅

mari111
12. bře 2010

a ona bydlí daleko od tebe?

kopa
autor
12. bře 2010

Mari bydlí v Jížních Čechách.
Jinak bydlela se sestrou v Praze ode mně cca 10minut metrem.Jenže sestra v tu dobu dodělávala barak taky v Jížních Čechách a když umřel otec.Tak prodali byt a segra se odstěhovala na barák a matka mi furt povídala,že nemá důvod zůstávat tady v Praze a tak si tam někde koupila byt.

mari111
12. bře 2010

no že nemá dúvod, bydlet v jižních čechách měla dúvod, no jo, rodiče si nevybirame, že.

farmarska
12. bře 2010

hele jsem zmizela, ale průběžně nakukuju 😉 mari tý brďo ublížit žvížátkům?! To nikdy! 😠
hele a co máš proti mojí léčebné metodě? tak já chci pomoct a todle je ten vděk 😀 😀 😀
tý jo ještě že neléčím větší skupinu lidí...to by bylo invalidů 😀 😀

farmarska
12. bře 2010

kopi, tak třeba vás mimčo zblíží? 😕

mari111
12. bře 2010

tak zvižatkum ne a mně už si chtěla třikrát uříznout hlavu, no co si mám o tom myslet ☹

mari111
12. bře 2010

ty mne vúúúúúbec namááááš váááda 😢

sirella
12. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem nahlásit výsledky z NT...takže máme CRL 57mm a NT 1,4 🙂 Takže OK...byla jsem slušně na nervy ale už je líp...ještě se uvidí v pondělí jak vyjde krev,ale snad se žádná pohroma nechystá...oddechnu si když tak až v to pondělí...i když dneska mi spadl fakt šutrák ze srdce
Jo a zatím vypadáme na HOLČIČKU 🙂 p.dr.říkala,že je to zatím jen předběžné,ale že se prcek dobře ukazoval takže to mezi nožkama důkladně okoukla 😀

Jo a holky ptala jsem se i na tu nosní kost(někdo tu před časem psal,že o ní neměl zmínku ve zprávě) a dr.mi říkala,že ji máme ale že se zatím neměří...to prý až pozděj.Kdyby ta kůstka nebyla vidět tak že by mi to prý hned řekla.Takže kdo o tom nic neměl v papírech tak nebojte,dr. by vám řekla kdyby bylo něco zle

Jinak my půjdem v první půlce dubna na triply a 5.5 na velký ultrazvuk

Petrosko...moc děkuju za zprávu ze včera(četla jsem ji ještě večer).Byla jsem aspoň na ty dědoušky připravená.Se sestrou jsem se bavila o tom že mám strach abych stíhala bus domů a ona mě protáhla přes kancl,takže jsem nečekala ani minutu...díky moc za radu,jinak bych tam seděla asi jak telátko mezi cca 40 lidma,protože přednost nepřednost lidi tam byli pěkně hnusní.Strašně nadávali mladé mamince s kočárkem že předbíhá 😠Bylo mi jí fakt líto,ale přece by nečekala s mrňouskem mezi zachrchlancema.
Tu vizualizaci jsem měla taky zhoršenou...fakt to znamená to,že mimís není moc dobře vidět.Já se na to ptala...Já se totiž ptám na všechno 😅 Po minulé zkušenosti už fakt na každou maličkost

Farmi...ten tlakoměr jsem si včera koupila taky 😀 Příští týden ho čekám,že dojde...asi budu taky měřit jak najatá 😀 Mě na min.ko.naměřila sestra na jedné ruce 175/120 a na druhé 95/65 takže jsme z toho byly zmatené obě dvě... chci si to hlídat...pro jistotu

mari111
12. bře 2010

no Sirelko tak gratu¨lka k dobre kontrole, neboj aj v pondeli to bude v pohode 😉

sirella
12. bře 2010

díky mari...z toho pondělka začínám mít hrůzu ☹

A co ségra???ZAtím nic?Jak jsem dočítala tak jsem si všimla,že to má na 100% dneska jisté.Budu držet palůšky.A jak jsem se včera ptala co bude mít a ona to další Sofinka 🙂 Je to pěkné jméno 🙂
A co ty???Ještě jste neuvažovali s přítelem jak se bude vaše baby jmenovat???

mari111
12. bře 2010

Ségra pořád čeka, teď psala že ji říkali že snad odpoledne už ji vemou. My, nebo spíš ja mam vybrané jméno pro holku Laura a pro kluka nevím nevím, mně se nějak žádne nelíbí, ještě jak tak se mi líbi Lukáš ale no nevím, ještě ale čas, ještě si to múžu tisíc krát rozmyslet 😅

mari111
12. bře 2010

jinak přítelak chce jméno na M aby sme měli všichni iniciali M.M. no tak nevím, ještě bych se přiklonila k Markétke ale asi mne neukecá, mne se strašně líbi Laura 🙂

sirella
12. bře 2010

jasnačka...času je ještě hafec.Já jsem jen zvědavá 😀 A strašně nerozhodná tak sleduju kde se rojí jaké jména

chudák ségra....za chvíli jí bude ouzko.Ale zas už má to dlouhé čekání a věčné kontroly za sebou...záááávidím 🙂 Taky bych to už brala.

Jsem hladná jako psisko a zmrzlá jak hoví.o ...jdu si udělat nějaký dlabanec a uvařit kuřátkovou polévku.za chvilku jsem zpátky

mari111
12. bře 2010

a stejne když to bude holka a vdá se tak už nebude M.M. to by bola velká náhoda aby si našla kluka co ma príjmeni na M 😀

sirella
12. bře 2010

Mě se LAura líbí taky...je to takové neobvyklé.Taky se mi líbí 🙂

handm
12. bře 2010

Ahoj holky!!
Sirelko, tak moc gratuluju ke krásným číslům NT a CRL!🙂 Ještě je bobíček malinkej 🙂 A o tý kůstce jsem to byla já, tak snad je všechno ok.. (i když mě neřekl ani, jestli ji mame nebo ne 🙂
Tak jen hezky pokračujte!🙂

Mari, ty si éro, furt poslouchat!🙂 Ti to budu závidět!!🙂

mari111
12. bře 2010

tak se ohřej a napapej. Ja sem ji taky říkala že aj přes to čekání bych si to s ní ráda vyměnila 😅

sirella
12. bře 2010

😀 😀 😀 téééda...přítel to má vyšpekulované 😀

Třeba by se manžel vaší dcerky jmenoval po vaší dceři...můj švagr to tak udělal...a celá dědina se mu směje.Mě to přijde taky trochu divné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru