Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
23. bře 2010

jo tercinko je to hrozne, a cim dal castej se stava ze nekde nechavaj miminka asi pred trema dni zas neco bylo ve spravach, je to hruza ☹

mirax
23. bře 2010

ahoooj ženy...

farmíí..gratulace k 1DC 🙂 🙂 🙂 🙂 i k nové práci. 🙂

Taky jsem koukala na Ordinaci..ty scénáristi nám teda dávají zabrat!....role Kristýny je šílená..ta ženská je prostě fakt na facku..a vůbec, někdy mně to už trochu hlava nebere...

terci...koukám, že tělo už se chystá na vypuzení potomka! 🙂, však už to brzy bude 🙂

venusko..Natálka je krásná usměvavá princezna...a jaké má faldíky 😉...můžou si s naší Bětulkou podat ruce 😀

mari111
23. bře 2010

ahoj Miraxicku 🙂 No ja du haji holky, zitra na tu krev, snad to vydrzim bez jidla dojed busem , je to kousek, tak snad to bude v pohode. tak pa zitra

aja.83
24. bře 2010

Dobré ráno holky! Přeji vám hezký slunečný den! 😉 😵 😵 😵

mari111
24. bře 2010

Dobré ránečko 🙂 tak ja se pomalu pripravuju na cestu k dr na tu krev, mam hlad jak vlk 😠 doufam že v buse nekoho nenahodím 😝

mari111
24. bře 2010

tak ja mažu, tak zatím páááá

murynka
24. bře 2010

ahojky

leni tchýně 😠 to je kapitola sama pro sebe co ☹ také s ní pojuji má blbé názory 😀 tedy ne blbé ale jiné než já a já jsme matka že 😎 jak je těhulko?snaž se to přecházet je to těžký ale ted se nenervuj 😉

farmi gratulace k 1 DC 😵 😵 jupí funguješ 🙂

tercí nerodíš 😀 😀 už se to blíží bude další miminko 😵 😵

marti vítej doma brzo se zaběhneš však to víš 😉

ker tak dneska jedem na oční máme zánět v očíčku ☹ beruška moje asi jí někde ofouklo 😒

venusko mirax ty vaše princezny jsou úžasný 🙂 jak se máte maminy??

mari at to s tebou někde nesekne opatrně 😉

tak a já se MUSÍM POCHLUBIT 😵 😵 4 měs. a 3t a malá se otočila už dneksa 5 krát sama na bříško 😵 😵

katyna6
24. bře 2010

Hezké ránko 🙂 včera jsem tu nebyla,rychle jdu dočíst

kopa
autor
24. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Tercie já jsem si říkala včera,že už asi rodíš a ty jsi přišla večer 😀 😀 Díky za zprávy o Martince 🙂

Farmíku gratuluji k 1DC 🙂 a k nové práci!!!Rozhodla jsi se správně 😉

Markét no už mi je od včerejška celkem dobře.Občas je mi špatně,prsa bolí jak blázen v noci nemohu bolestí spát a když už zaberu,tak jdu zase na wc 😠 Jinak mám opar na rtu a bolí 🤐 Příjde mi,že už mi ustupují nevolnosti a začínám se obávat zda je vše o.k. 😅 to jsem já věčný zmakář 😀 dneska jsem 10tt+4 a to jsem tenkrát šla na revizi ☹
Docela se těším na příští týden na kontrolu,že uvidím mímo,ale mám strach 😅
No na tchýni kašlu,to bych se z toho zbláznila 🤐 🤐 🤐

kopa
autor
24. bře 2010

Markét,Sofinka je šikovná!!! 🙂
Dobře pořidte na očním,at se to malé brzy uzdraví!!!

murynka
24. bře 2010

leni 😀 😀 promin ale musím se smát WC 😀 to dobře znám a prsa také ty mě bolely tak do 14tt byli jako kámen ☹ au au ale ono to přejde ted to ovlivnují hormony bude líp 😉 neboj nevolnosti pak ustupují tělu se srovná s tím co má v těle a pak je to o.k bud ráda že je nemáš celé těhu 😅 vše bude o.k jasný!!!!!nic si nepřipouštěj kdy jdeš na kontrolu?uvidíš krásné miminko s ručičkmi a srdíčkem vím to 😵 😵

jo je šikovná až moc 😕 jeví se jako donošená což mám radost 🙂

aja.83
24. bře 2010

Murynko, Sofinka je teda šikulka! 😉 Tak ať se ji očičko brzy uzdraví! 😉

murynka
24. bře 2010

leni fakt si to užívej rychle to uteče já včéra závistivě koukala po těhulkách 😅 a přitom v kočárku svojí berušku ale to těhu mi fakt chybí 🤐

kerrie
24. bře 2010

Krásné ráno 😵
Mury............jééé, vy máte taky zánět? Chudinka Sofinka........snad jí to brzo vyléčí a bude v pořádku. Já se obávám, že nám ten zákrok bude k prdu...........jako lepší to má, ale ne úplně a to ještě kapem antibiotika ☹

Kopinko..............jak je, těhulinko? Na tchýni se vyprdni..............mě z tý mojí taky vstávaj vlasy na hlavě............jsem zvědavá, kdy mi rupnou nervy a dozví se všechno, co mám na srdci.............to pak teprve bude u nás v chaloupce veselo 😀 😀 😀

murynka
24. bře 2010

kerie ahojky dneska už je to lepší včéra slzela hnisala zelený hnis bylo mi jí líto..ale stejně tam dneska zajedu alespon uvidím kolegyně 🙂 jejda u vás to nezabralo ☹ snad to ještě zachrání natibiotika držím pěsti a co jinak jaká je emička??

holky já mám také veselo s tchýní sere se mi do malé je tu nakvartýrovaná denně i několik hod ☹ ale fakt mi vadí ty kecy jak jí bude dávat piškoty s mlíkem jak budu vyvařovat 😅 😅 přitom chchi dávat skleničky je to určitě ze začátku lepší než ta zelenina plná dusičnanů to mi řekla dr...no a nač kupovat jídelní židličku když je to dřevěná po manžovi 😲 no mám dost ☹
a kerie už jí také odsekávám nenechám di to líbit já jsme maminka

kerrie
24. bře 2010

Mury...........to je gól...........dřevěná židlička po manžovi je u nás taky 😀 😀 😀 Měla bych dávat Emičce čajíček, koupat ji v jinou dobu, balit ji do kanýrků, máme španý kočárek, páč se s ním blbě jezdí, ona by si nedovolila dát mimi do lehátka, atd., atd.,.............já už to ani pořádně neposlouchám. Vždycky jí jen zopakuju, že před 30-ti lety byly ty metody trošičku jiný a že všechno děláme tak, aby nám to vyhovovalo a hlavně aby Emička byla spokojená. A to ona je............každý den dělá pokroky a my jsme s ní s manžou úplně paf 😀 😀 😀

katyna6
24. bře 2010

tak,hotovo a už si snad ani nevzpomenu,na co všechno jsem chtěla reagovat 😅
farmi-gratulka k mrše,tělíčko máš v cajku,tak už jen pár týdnů a zas na sebe můžeš navlíknout svůj sexy obleček 😉 😉 .A ohledně té práce,já se takhle rozhodovat,volila bych asi stejně,pže peníze chtě nechtě jsou potřeba,a té malé výplaty by jsi mateřskou měla jako kapesný.Snad tam budeš opravdu jen pár týdnů,max.měsíců 😉

paji-mršice je mi líto,ale nejsi na té dlouhé cestě zdaleka sama,je nás tady ještě hodně bojovnic 😉 😉 ,viď aji? 😀

mury-malá je šikula!musí to být prima pocit,vidět,jak brouček dělá pokroky a každou chvíli umí něco dalšího! 😵

kopi-máš to trápení s tchýní!Věřím,že příjemný to určitě není,ale máš za sebou horší věci,než poslouchat hloupej názor hloupé ženské!Tak to zkus hodit za hlavu a užívat si prďolky v bříšku 🙂 🙂

paajaa
24. bře 2010

Krásné ráno 😎 😎 😎

Farmi: gratuluji k mršce a k nové práci. Ať ti to tam rychle utíká.

Tercie: manža má na to spermio dva termín 29.3 a 1.4., ale říkal, že mu to vyjde spíš toho 1.4., ale já jsem mu včera říkala zda by nemohl ten první, že bych pak třeba stihla dojít ve čt k Dr., když budou výsledky. Zatím neřekl ani ano ani ne. Tak zas na to musím zavést řeč.

Holky jak dlouho by měli mít chlapy před spermiem půst?????

mari111
24. bře 2010

tak už jsem doma holky, to byla rychlovka , ani jsem se nesložila ani jsem nikoho nepoblinkala 😀 😀 že jsem šikovná 😅 no ale sestra na mne koukala jak na blazna(je tam nova mlada holka a je asi trochu jina,taková nesimpatická) no prej proč mi to neberou na gyndě, tak sem ji řekla že to nevím, a ona , no prej snad to dobře popíšu a snad to tam v tý nemocnici nejak pochopej, no to mne jako dostala, jako ja bych se tady u nas už ničemu nedivila ale když už to takle řekne 😠 no tak budu doufat že to bude vše v pořádku ☹

martinkal
24. bře 2010

Ahoj holky 🙂

tak mám chvilku vám napsat. Nejdřív děkuju všem za držení palečků, za vaši podporu a za to, že jste na mě myslely 😉
Takže víte, že už máme Lucinku, že jsme od pondělka doma a že vše je v pořádku 🙂
Ještě něco k porodu: v pondělí jsem nastoupila do nemocnice, ve 20 hod mi dali vyvolávačku, ve 23hod přišly kontrakce, ale ne jako normálně po 15 a pak po 10 minutách, ale rovnou po minutě, takže 2 hodiny šílených bolestí, minutu bolest, minutu klid, minutu bolest....., po 2 hodinach, tedy v 1 hodinu ráno dr. konstatoval, že jsem otevřená pouze na 3 cm a na monitoru začala Lucince klesat frekvence srdíčka, takže okamžitě na sál, najednou bylo kolem mě asi 12 lidí, uspali mě a Lucinka se v 1.32 narodila 🙂 . Okamžitě jí dali tatínkovi do náruče, ona prý plakala, ale jak na ní tatínek promluvil, prý jí řekl: Vítám tě dcerunko na světě, tak ona prý utichla a celou dobu co si jí podepisoval na stehýnko, tak byla potichu. Ještě teď mám slzy v očích 😀
Pak si jí vzali a manžel šel za mnou, když jsem se asi po 30 minutách vzbudila, měla jsem fotku Lucinky na polštáři, a hned jsem viděla jak je krásná a manžel mi říkal, že je v pořádku a že je nádherná. (u nás v nemocnici po císařském řezu hned udělají fotku, aby až se maminka vzbudí, byla v klidu a mohla se pořádně vyspat).
No a pak už mi jí nosili na kojení a po třech dnech už jsem jí měla u sebe nastálo 🙂
Teď jsme doma, je to záhul, malou kojím, ale i trošku dokrmuji, protože je velká a potřebuje víc mlíčka, než já mám.
Fotku z porodnice zkusím dát do albíčka, je to tu nové, tak snad se mi to povede, a až bude víc času, dám jich sem víc.
A teď jdu za malou. Ahoj, brzo zase přijdu 😉

martinkal
24. bře 2010

Tak tu fotku po porodu tam nedokážu nějak vsunout, ale dala jsem tam 2 fotky, které měla dcera ve foťáku, a to se mi podařilo, aspoň něco 😀

murynka
24. bře 2010

marti krásný popis 🙂 😵 jsi mě zase dojala a malá je krásná je taková veliká 😅 ale krásná 😵 😵

murynka
24. bře 2010

a má honě vlásků 🙂 😎

venuska
24. bře 2010

Mirax, faldíky musí být, to pak není pořádný miminko 🙂
Markét, tak to je Sofča šikovná 🙂 Včera mi psala Sandra, že má Tobík první zoubek a to mu budou za 2 dny 3 měsíce...je o den starší než Natálka. A prý se mu druhý klube. Pane bože, je to nějak honem honem.

Jinak Natálka je moc hodná, ale teď marodíme. Máme kašlík a rýmu...takže vysáváme každé 2 h. nudličky...chudinka. Koupila jsem jí ten Libenar na rozmělnění nudliček, a jde to úplně samo. Už, aby to bylo pryč.

Venku už je krásně..jupíííí.

Chystáme se do ateliéru na focení, jen co se vymarodíme.

Holky těhulky, vám ty týdny skáčou snad po měsíci, ne? 🙂 🙂 Zachvilku skoro všichni rodíte. 🙂

venuska
24. bře 2010

Martinko, gratuluji ještě jednou k Lucince...je krááásná. Princezna maličká 🙂 🙂

venuska
24. bře 2010

Koukám, že jste nakonec taky vybraly stejný kočárek-X-lander. JAkou barvičku, růžovou nebo červenou?

katyna6
24. bře 2010

martinko-ještě jednou moc gratuluji!!Lucinka je nádherná holčička!!! 😵 😵 😵 A jak jsi psala o tom přivítání do života....krásně jí to manžel řekl.skoro jsem taky měla slzičky v očích.

aronek
24. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno.
farmi gratuluji k 1DC a rozhodnutí ohledně práce
martinkal a tobě ke krásné holčičce, porod jsme měly podobný. Já za začátku neměla mlíko vůbec, brečel hlady a já nad ním, tak jsme dokrmovali, ale teď už to zvládáme z vlastních zdrojů 😀

aronek
24. bře 2010

Musím jít malého vzbzdit, jdeme poprvé k paní doktorce 😉

aja.83
24. bře 2010

Pajinko, nám řekli dodržet před spermiogramem 2-3 dny půst! Tak jsme dodrželi 2! 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru