Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. bře 2010

Kde zas všechny jste? Ulice, co? 😉
Ani Farmi tu nejni,achjo, jenom aby se mě neupracovala ta ségra moje 😀

farmarska
24. bře 2010

ahoj holky, dnes byl zase den frmolník 😝 V práci jsem byla dýl, pak jsem dorazila domů a sotva jsem se najedla volal manža, že si zapoměl někde klíčky od auta a jestli pro něj přijedu do práce, tak jsem jela, pak jsme museli ještě nakoupit a napoštu, pak mámě vrátit auto a teprve před hodkou jsem se dostala domů... , pak nakrmit a už jsom tu! 😎 😎
jdu vás dočíst, co nového 😉
Jinak vám ještě povím, že jsem ráda, že odsud odcházím, páč mě teda s tím neplacením hodin pěkně štvou 😠 Dmlouvu mi zatím předělanou nepřinesli žádnou a já tam pořád místo 5hodin co mám ve smlouvě tvrdnu třeba sedm, jako dnes a ještě abych je prosila, aby mě tam někdo přišel vystřídat a když jim řeknu dvakrát, že už bych chtěla jít, tak na mě ještě koukaj, jako přes prsty 😠 a já se pak ještě cejtím, jako bych prováděla něco špatnýho 😠 😖
Zítra jim normálně řeknu, že končím, at vemou někoho dalšího, já ho zaučím a jdu 😎

tercie
24. bře 2010

Jééé já o vlku 😀

ee.liska
24. bře 2010

farmi to jsi měla perný den 🙂 to jsou teda poměry v té tvé práci 😒
já jsem si sama smontovala tu zahradní houpačku, sice mi to trvalo dvě hodiny ale mám to 😀 😀 😀 je kráááásná, mám strašnou radost 😵

tercie
24. bře 2010

Farmouši zdarec 🙂 Hele ale to je gut, že si tu reputaci u tebe zkazili, aspoň tě nebude mrzet je poslat do háje a v nový práci začít s čistým štítem. Rozhodně lepší,než tam jít s tím, že v krámu se ti líbilo víc. Aspoň to máš teď jednodušší 😉

aja.83
24. bře 2010

Farmí, terci má recht! 😉 V krámě jsou to blbouni a ty nemusíš mít výčitky je poslat do prčič a jít do salátů! 😉

aja.83
24. bře 2010

Ee.li, to jsi šikula! Teď se můžeš houpat do aleluja! 😀 Já dnes oprášila zahradní nábytek a dali jsme si s manžou véču na naší zahrádce! To byla paráda, navíc vařil manža, takže super! 😵

tercie
24. bře 2010

Jééé Eli, šikula 🙂 Já mám z věcí taky pak větší radost,když si s tím poradím sama 😉

tercie
24. bře 2010

Hele, skončil seriál a už se to tu schází...jak švábi na pívo 😀

aronek
24. bře 2010

Koukám, že si všechny užíváme prvních teplých dnů 😀

ee.liska
24. bře 2010

aji to miluju, večeře venku, to muselo být super 🙂 jen jsem zvědavá jak dojde manža a vynadá mi, říkal mi ať počkám s tím montováním, než dojde z tréninku 😅 😀
jdu koukat na zprávy a navečeřet se
terci, prosím tě, v kolikátém měsíci jsi objednávala postýlku?

mari111
24. bře 2010

no jo už všichni vylejzame pěkně ven. Ja to taky miluju, posedavat venku 🙂
No farmiku tak aspoň tě ta vypověď nebude mrzet 😉

mari111
24. bře 2010

copak Eli, už by si chtěla kupovat postýlku 😵 😵 😵

natalie77
24. bře 2010

Ahoooooj,
Farmi, tak vidíš, včera jsme o tom mluvily....ze začátku paráda a už se začínají vybarvovat, Terci má pravdu, alespoň nebudeš litovat... 😉 .
Farmi, Terci, vy jste fakt ségry? Nebo je to sranda? 😉

Eli, no já to montovat, tak mě manža sežere...v těhu jsem mohla tak oloupat brambory....jinak jsem byla jako princezna...nic jsem nesměla dělat a když jsem něco udělala, tak to byla scénka a přednáška o tom, jak jsem nezodpovědná....no ale neměl mi říkat, když dorazil z práce:"ahoj gaučový psíku 😀" 😝 .

Holky, já se těším ven....velou zimu jsem v závějích s malým...a teď, když by to bylo fajn a i bych mohla venku pokecat, tak tvrdneme doma....a mám pocit, že na mě něco leze, bolí mě v krku a pšikám.... 😠 .

aronek
24. bře 2010

těhulky, tak zatím vybírejte, to je na nakupování přece to nejlepší 😉

tercie
24. bře 2010

Eli...tuším začátkem sedmýho... nebo možná i dřív,ono jim docela trvalo než to poslali... Ale kočárek jsme kupovali už v 18tt 😀

My se taky kochaly sešvagrovkou na sluníčku,vypustily jsme neteř na dětským hřišti, a my se tam flákly na lavičku a vyhřívaly se 😀 Posezení na terase zatím nehrozí, protože zatím žádnou nemáme, a teď by se mi tam židle zabořila akorát tak do bahna 😀 Ale když se usadíme v jídelně a otevřem si vrata tak to bude skoro jako venku 😉 A buřty opejkáme stejně vzadu na zahradě a u toho se sedí na špalku,tak to by už celkem šlo 😉

tercie
24. bře 2010

Natali, pokrevně ségry nejsme,ale narodily jsme se stejnej den, měsíc i rok, a vůbec, máme toho v životě hodně moc společnýho, vyučení ve sgtejným oboru, stejný koníčky a zájmy a tak 🙂

tercie
24. bře 2010

Aronku, co ty tu, mamčo? Honzík už spinká? Jestli jo, tak nahoď nějaký to photo tetkám 😉 Už se nemůžem dočkat 🙂

ee.liska
24. bře 2010

mari ještě nee, jen mám nabídky od kamarádek na pljčení, tak abych jí neměla doma moc brzo 😀
natalie,tak odpočívej, ať nemáš nějakou chřipajznu 😲 to máme stejně, nechce mě vidět ani u počítače, tak tu přednášku čekám jak dojde dom 😎
terci dík 🙂
aronku ahoj 🙂

mari111
24. bře 2010

jo jo aronku, taky bych už nejraděj měla všechno nakoupeno a kochala se pohledem na to, no už toho mám síce dost ale ještě něco dokupovat budeme muset, ja mám hodně hadříku od kámošky a něco už jsem aj pokoupila, aj přítelak už asi nemúže vydržet, v pondělí neodolal a koupil kolotopč na postýlku 🙂 tak sem měla radost aAronku co to tvoje princátko už hajinká? my chceme fotky !!!!

mari111
24. bře 2010

no Eli tak to se ptáš ty praví, Tercinka byla na všechno hrrr 😀 ale zas mne všichni říkaj jen ať kupuju ať mímo ví,že s ním počítame 😉

mari111
24. bře 2010

ja si du pobrečet k televizi, dávaj modré z neba, to u toho vždy bulím jak želva, vždy říkam že už na to nebudu koukat ale nedá mi to 😎

tercie
24. bře 2010

jéé mě se to neposlalo, to je blbý...

Eli ale když jí budeš mít někde rozloženou tak proč ne... já njí ty tři měsíce mám sestavenou v ložnici 😀 Akorát povlečení jsem sundala, to jsem se kochala jenom chvíli. Teď už čeká vypraný a navoněný ve skříni 😉
A naši už mi přivezli i kolíbku,aby toho pak neměli moc najednou a pobrali to do auta 😀

tercie
24. bře 2010

Mari jaký modrý z nebe, co to je, to neznám?

tercie
24. bře 2010

Já koukám na comeback, ale moc to teda nevnímám protože u toho koukám sem 🙂
A asi půjdu do vany, shodit chlup 😀 protože nevím, jestli mě dr bude prohlížet nebo ne, tak pro jistotku 😉

aronek
24. bře 2010

Tak jsem si natahala fotky do PC a zkusím něco přidat 😉

jitie
24. bře 2010

Míšo, tak to je super, už jsem to oznámila doma, že pojedu za tebou..a pojedu přes Klášterec, těma šouskama si to už nerisknu 😀

Kopi, máme se dobře, Filda je hodný mimčo, pěkně nám roste, už má přes 6 kilo a to je jen kojený 😀

holky, užívejte si těhu, pak už se nezastavíte 😎

aronek
24. bře 2010

Přidala jsem fotečky 😉

jitie
24. bře 2010

Aronku moc gratuluju k Honzíčkovi, já si toho vůbec nevšimla, že už jsi porodila 😅
tak hlavně ať jste zdraví 😵

aronek
24. bře 2010

jitie, jo taky už si užívám radosti mateřství 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru