Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
25. bře 2010

no ja se du pomalu chystat, jdu si pro poslední vyplatu jak sem dělala v sekáčku a pak jedeme koupit nějaké věci na zadělání dír co nám tady oknaři určitě nechaj, v sobotu budeme mít už nové okna, ja se tak těším 😵 😵 😵

petroska
25. bře 2010

ahoj holky.ELIS taky všechno nej nej ,pořádně to oslavte s prckem 🙂 .taky se připojuji ke krásným mimiškum Lucince a Honzíkovi.máte někdo zkušenosti s přístrojem na posloucháni srdíčka miminka v bříšku?zrovna sem na něj narazila za 900kč tak přemýšlím zda si ho koupit at vím že je vše ok

mari111
25. bře 2010

petroško zrovna jsem srdíčko doposlouchala, vždy když nekam jedu tak si ho ještě poslechnu kromě každého rána 😉 takže skušenosti zatím dobré, někdy síce trvá než srdíčko najdu ale plašila jsem zatím jen jednou, třeba těď jsem ho našla napoprvé 😵 je to krásnej pocit

mari111
25. bře 2010

tak ja holky mažu, zatím pa

petroska
25. bře 2010

mari tak jdu asi taky do toho a objednám ho.už sem totiž nervní že sem mimčo neviděla od 12+5 naposledy na screeningu.jinak mi má doktorka nedělá ultr takže sem ho dloujo neviděla a už nervíkuju

m.aa.b
25. bře 2010

Eli k narozeninkám Ti taktéž přeji vše nej nej nej nej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Aronku a Martinkal - máte krásná miminka 😵 😵 😵 😵 😵 tak kještě jednou hodně štěstíčka a zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

natalie77
25. bře 2010

AHoj Babulky,
večer jsem bez rozloučení odešla, tak se omlouvám...ale malej brečel, pak jsem poklidila, no a koukám pc se vypnul, tak jsem se šla umýt.....a spát, jenže jsem nemohla usnout, začalo mi být blbě, normální viroza, ale jak si člověk nemůže v klidu poležet, tak to je na prd, když je i malý nemocný.....
Začala jsem brát Wobenzym, protože za 1,5 měsíce jsem nemocná už potřetí, to moje tělo je asi fakt zhuntované, proto to mimčo vzdalo, v takové trosce se mu asi nechtělo být
😉 .

Eli, také přeji vše nej k narozeninám....tak další beránek 😉 .
Wladi, máš moc hezké chlapečky 🙂 .

hanana
25. bře 2010

Elisce vsechno nejlepsi k narozeninam, pekne to oslav 😵 😵 😵
sarlotko jdu ve tri uz mam bobky tak mi drzte palce 😀

sarlotta
25. bře 2010

Hani no držíme držíme🙂))

hanana
25. bře 2010

dekuji, vy chcete prekvapko tak jste se neptali na pohlavi ze?

markee
25. bře 2010

Jsem úplně zapomněla,že Míšův bratranec má dnes taky narozky. Došlo mi to až když mi volal Míša,že se jeho sestřenici dnes narodil druhý kluk-pak jsem si to ukládala do mobilu a tam byli ty narozky. Dnes je vás teda dost co slavíte 😉
Míši sestřenice s matkou byla taky na genetice-pro jistotu, a prý naštěstí nemaj ani ty chromozomy ani tu leidenskou mutaci. Se maj. No a klučím prý měl 3170g a 50cm. Jméno nevim, ale vim,že byl císařem,pže byl jako první kluk neotočenej dobře.
Jinak od rána topim,kvůli teplé vodě a už to nechám dohořet,pže by tu bylo jak v sauně. Vody je snad dost. Za hoďku půjdu s Johankou k mojí mamce-už se na prochajdu těším,je venku náááádherně.

sarlotta
25. bře 2010

hani IP 😉

aronek
25. bře 2010

tak naše zlatíčko po dvou kojeních spalo na balkóně celkem 7hodin. Tak se mu tam líbí, že ho musím budit, je fakt zlatý 😀

wlladka
25. bře 2010

Tak jsem pěkně vyvenčená z venku - je tam nádherně! 😵 😵
Ještě jsem stihla upéct řezy, u nás totiž také slavíme. Manžel můj drahý má dnes svátek. Tak si dáme mňamku večer ke kávičce. 😉

Natal děkuji za pochvalu 😅

Aronku - jé, spinkání na balkóně 😵 😵 😵 😵 Moji kluci tam taky vždycky prospali věčnost. Až jsem chodila sledovat, jestli vůbec dýchají 😀 No, čerstvý vzdoušek jim svědčí, bobečkům maličkým 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
25. bře 2010

Ahoj holky!!! 😵 😵 😵 Tak já jsem se sem zase stihla utrhnout až ted. Dočítala jsem, ale už si nic nepamatuju, takže moc reagovat nebudu 😅 jenom snad musím pogratulovat ještě jednou Martince a Aronkovi 😵 😵 😵 máte ty miminka tááááák krásná 😵 😵 😵 a fakt véééliká 😉 😵 😵
jinak všem gratuju k dobrým kontrolám a Haničce držím moc palce na dnešní, aby bylo vše jak má a doufám, že nám brzy přijde říct, co a jak! 😉
Tercince už palce nedržím, bo už od jedný vím, že kontrola vlastně dopadla dobře 😵 ale taky jí moooooc gratuluju!!! 😵 😵
Podrobnosti vám asi pak napíše sama, jen ve stručnosti zátku má fuč, je otevřená na prst a byla tam jiná sestra, tak jim moc nešel natočit monitor, tak jde zítra do nemocnice, na natočení novýho 😉

farmarska
25. bře 2010

Markee s tou prací to je fakt hrůza děs! 😝 U nás to je taky šílený, moc lidí kolem mě mě říká, že prostě práce není a maj pravdu 😢 Chce to holt vytrvyt a hledat a čekat, ono se určo něco objeví 😉 Já každej den prohlížela hned ráno, kolem deváte (dřív to nemá cenu, to ještě nebyly ty inzeráty čerstvé) spoustu servrů kde nabízejí práci, ale nejvíc se mi osvědčil tento : http://www.profesia.cz/ ty inzeráty tam fakt dávají každej den ráno nové a čerstvé a pak annonce byla taky fajn 🙂 Holka vydrž, je to o nervy, ale vydrž a štěstí s prací se na tebe taky usměje 🙂
Jinak já jim dneska v práci oznámila, že teda tam budu končit, tak se teda moc netvářili, ale na druhou stranu byli rádi, že ne ze dne na den, ale hned jsem jim řekla, že počkám, až si někoho najdou (což nebude problém, na jedo místo je tu tak deset zájemců a oni ještě mají nějaké jejich telefony) a že jim ho ještě zaučím 😉
Tak snad se neženu někam do sraček 😅
Jako tadle práce se mi docela líbila, ale ty prachy za to 😝 a pak ty hodiny, který jim tam člověk dělá vlastěn zadara.. 😝

farmarska
25. bře 2010

Natálko, ségra Terci ti to už vysvětlila, jen zapoměla ještě dodat, že u nís funguje taky ještě trošku telepatie a navíc máme i skoro totožné matky 😀 😀 😀
A co tobě kočko, jak je ti? A co malému, je líp??

kopa
autor
25. bře 2010

Hurá jsem sama doma 😀 😀 😀 přítelák šel dneska na náky koncert 🙂 🙂

Farmíku díky za zprávy o Tercie 😉
a stou prací jsi to taky zvládla,jsi holka šikovná.

Tak ted už jen dobré zprávičky od Hanana

tercie
25. bře 2010

Ahoj holky, teď jsem půl hodiny poctivě dočítala, abych byla v obraze a mohla vám napsat všechno pokupě, a koukám, že už tamtamy zafungovaly a Farmi vám všechno napsala 😀 Holka jedna šikovná, mi chtěla ušetřit práci 😀

Takže prvně moc gratuluju Eišce k narozeninám, Eli, ať se ti splní co si přeješ a ať je mimísek v pořádku 🙂

Markee ten telefon musel bejt smutnej, to je mi líto, já zažila něco podobnýho, měla jsem jít na přerušení do Varů, jenžýe tam měli zrovna nějak přes velikonoce zavřeno a dělali nějaký úpravy, a já nechtěla přes týden čekat, tak manža volal do FN do Plzně jestli by mě tam nevzali dřív, tak to klaplo, jenže měli dát do těch Varů vědět, že tam nenastoupím,a nedali, tak mě pak taky volali,že kde jsem, a já jim musela vysvětlovat, že už mám zákrok za sebou ☹
Ale Johanka je šikovná telefonistka 🙂

Jéje a co jste to ještě psaly? Asi příště budu muset odepisovat v průběhu čtení,protože jak to je takhle najednoiu, tak pak v tom mám na konci takovej guláš, že vím prd komu co odpovídat 😀 A to čtu poctivě, žádný flákání 😀

farmarska
25. bře 2010

no Haníí, kde jsi, kuli tobě furt nakukuju, už se těším na hezký zprávičky!!! 😉 😉 😉 😉

kopi díky 🙂 tý jo, tak ty budeš mít doma klídeček a večer sama pro sebe 🙂 to jednou za čas není vůbec špatné 😉

sarlotta
25. bře 2010

Terci tak další krůček k porodu🙂 no Lukáškovi se u maminky líbí, já to vidím až na ten duben... 😎

hanana
25. bře 2010

holky dik ze jste na me myslely, takze mimis je ok ma co by mel mit, ale byl celou dobu do klubicka takze pohlavi nevime, a musim za dva tydny zpet, protoze je tvrdohlavej a nechtel se pohnout, takze nemame zkontrolovany rtiky, a poradne srdce ale doufam ze budou taky v pohode 🙂
jdu vas docist

tercie
25. bře 2010

No a já, jen upřesním, co psalauž Farmi...

Byla tam na záskok nějaká jiná sestřička, a ozvy byly slyšet hrozně slabě, měla sondu někde bůhvíkde, tak se to i chvílema ztrácelo, ale malej kopal, takže je určitě v pořádku, i dr říkal, že se nemám bát, ale že si mám dojít zejtra na CTG a s ranní močí na poradnu do špitálu, prej ať na víkend máme klid, a taky abysme věděli případně jak naplánovat porod...to jsem teda moc nepochopila vzhledem k nálezu, CS už 5, minulou kontrolu prý jsem byla na špičku prstu ale ještě to bylo pevný,dnes už prostupná na prst a bylo to volnější, zátka odchází po kouskách. Dneska mě vyšetření docela bolelo, až jsem se bála hamiltona, ale zase proč by to chtěl dr takhle moc hnát, když mám ještě dost času... no nevim co si z toho mám vzít,prostě jsem doktora dneska moc nechápala. Jen teda to, že se něco děje a že se to připravuje, to je asi tak celý 😀
Jinak jsem přibrala celkem už 11kg, tak to celkem jde. Ale i přes mazání mi celkem dost praská břicho, zatím jen v podbřišku, tak to mi tak nevadí, to bude skovaný v gatích 🙂 Jo a kultivace negativní, tak nemusím mít při porodu ATB... Tak,snad jsem na nic nezapomněla 😀

kopa
autor
25. bře 2010

Farmíku už na vaše fretky přišlo jaro??? 😀 😀 u nás freťák pigluje o 106 😀 😀 😀 😀

Hani tak to je super 😵 tak vás bude napínat a neukáže co je 😀 😀 tak to bude stát určitě za to 😀

tercie
25. bře 2010

Hani tak super, určitě to ostatní bude taky OK, a kdyby se neukázal, tak budete mít překvápko 😉

farmarska
25. bře 2010

jéé to já taky gratulíkuju Elišce!!!! 😵 😵 😵

tercí tak třeba na něco odpověz mě, ať nejsi uplně za blbku a máš na co reagovat 😀 😀 😀 😀
(ale já teda nevím na co) 😅

Jééé tak konečně Hanička! Haní tak gratuluju!!! 🙂 🙂 🙂 a neboj, to malý pořád v klubíčku nebude a za dva týdny už bude určo jasno 😉 😉

tercie
25. bře 2010

Farmi třeba na to, že teda nejsem žádá blbka, to já teď jen tak vypadám :-d

sarlotta
25. bře 2010

Hani gratulka paráda... já taky musím za 3týdny znovu nebyl naplněný žaludek... ale prý je to časté, tak se těším že prďolku azs uvidím🙂

farmarska
25. bře 2010

Tercíku , to víš, že nejsi!!! 😉 a ani tak nevypadáš!! 🙂 🙂 🙂 Naopak jsi naše šikulka, hezounká, chytrounká 🙂 🙂
(ták a ted jsem ti zalichotila a oplaŤ mi to) 😀 😀 😀 😎

tercie
25. bře 2010

Cccc...náááhodou, já tě chválím furt,abys věděla, to je vidět, jak dočítáš 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru