Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
29. bře 2010

farmi vím vím už jsem se tady ale děkuji 🙂

markee
29. bře 2010

NO teď jsem koukala do NASTAVENÍ a tam jsou ukázky fotek,které jo a které ne.Tak asi,že jsme nebyli zvětšený a přiblížený-tak proto asi nejspíš. Hlavně že na dalším nicku jsem,ale nikdo by mě nepoznal z jaké dálky je to foceno. nebo by spíš nikdo nepoznal,že na té fotce někdo je 😀
Jdu dělat véču.

ee.liska
29. bře 2010

ahoj, tak kurz byl super, už se těším na další 🙂
šarlot gratulka ke kontrole 🙂
terci to je pěkné 😉

ee.liska
29. bře 2010

martinkal to ty kola teda šly hopem dolů 😎

tercie
29. bře 2010

Eli a co se dělo na kurzíku? 😉

Markee tak si tam dáš holt pak jinou 😉

tercie
29. bře 2010

Marti já bych chtěla kila pak taky takhle rychle pryč,až to bude aktuální,tak mi dáš návod jo?😀

ee.liska
29. bře 2010

terci normální těhu kurz, dneska to bylo o první půlce těhu, ještě mě čeká druhá půlka těhu, dvě lekce porodu pak šstinedělí a poslední o kojení a miminku, bylo to tam fajn

aronek
29. bře 2010

farmi, malý jí kolem 18, 23, 2 a 6. Jen mezi tou jedenáctou a druhou už dvě noci nespal. Má to pomotaný, asi si myslí, že je den 😀

sarlotta
29. bře 2010

Farminko super blahopřeju k výsledkům🙂)

Martinkal Ty jsi taky šikulka... no já jsem 22tt a mám už 8kg nahoře 😲 to bude mazec to druhé těhu teda 😠 😉

Kopi echinaceu ne, zkus propolisové pastilky třeba

sarlotta
29. bře 2010

jsem si byla zaorientit.... super jsem se protáhla a te´d se zas nadlábnu🙂))

sarlotta
29. bře 2010

flair ve 30tt se chodí na velký utz... ale pokud Ti dělá pokaždé v ordinaci a má dobrý, tak to asi není tolik nutné 😉 posuzuje se poloha k porodu, velikost miminka, kontrolují se orgány, množství plod. vody.

ee.liska
29. bře 2010

ahoj šarlot 🙂 tak dobrou chuť

mari111
29. bře 2010

no tady se všichni kurzujou a regenerujou, ja bych chtěla taky, no ja se dneska budu věnovat tchánovi 😅 a zítr ataky, ach jo, no nevím co jako tady s ním budu děla když bude přítelak v rachotě.
Marke na ty fotce nebylo nic špatného, holt se asi nuděj no, ale tady nic nové,že 😒

tercie
29. bře 2010

Jojo, dělá se ve 30tt nebo 32, na kterej mě objednal dr až ve 33tt 😀 odhaduje se váha, která by se měla do termínu porodu zdvojnásoit,a celkově růst, orgny a tak, prostě jestli všechno funguje 😉

Eli tak to je podobnej kurz na jakej jsem chodila taky, bez cvíča i plavča...i když plavčo mě docela mrzelo, těšila jsem se jak budu chodit a nakonec jsem za celý těhu nebyla ani jednou...
No teď už si bazén nelajznu když mi jde zátka pryč, to už asi ani vanu, holky, co?

Taky se jdu nadlábnout, mám tu od tchánovců zabijačku 😀

ee.liska
29. bře 2010

terci tento je i se cvičením, ale to mi ještě dr nedovolil, cvičí se 2x v týdnu

tercie
29. bře 2010

Jéééé ten mýválek ve zprávách...bobánek malej...měl štígro že ho našli.

Eli tak to jo, já bych na ten cvičící a plavací musela jezdit až do Varů a to jsem nemohla, páč mám napjatý finance...

ee.liska
29. bře 2010

tak to je naprd, když je totak daleko 😒

markee
29. bře 2010

Tak já teda nevim co budu dělat. V TV novinách tvrdí,že krachují další firmy,takže to jako fakt práci neseženu. Se půjdu oběsit nebo co?! No,je to děs.
Flair,já na osobná návštěvu potencionálního zaměstnavatele nemám a ani nevolám. Prostě jsem srábotka. Ten mail s životopisem je to nejjednodušší co jde a jsem za to ráda. Jsem fakt poseroutka. Sice vím,že něco umím,ale to umí kde kdo ☹ mi tak přijde.

tercie
29. bře 2010

Eli ono to úplně až tak daleko není, ale na rozpočtu by to bylo sakra znát. MAnža teď táhne skoro všechno sám,hypošku, nákupy a tak, já si sotva poplatím telefon a pojistky. Jak mi zpozdili tu výplatu nemocenský tak mi zadělali na pěknej srab, teď se z toho hrabu. Mám dvě půjčky který musím splácet a už si z nich ale nemůžu brát, což jsem předtm dělala. Takže jak jsem si plánovala, jak si v těhu užiju výlety za kámoškama a nakupování, tak prd a vořech, sedím doma a jsem ráda že se dostanu k doktoru a na nákup, zbytečně nikam nevyjíždím. Ještě že mám net, jinak bych to nevydržela.

Markee akorát že kolikrát oni na ty maily nereagujou, ten osobní kontakt je o něčem jiným... nebo aspoň ten telefon. Fakt to riskni, mail je neosobní...

markee
29. bře 2010

Tak jsem zkoukla mail a oni mi odpověděli,ale daj mě do databáze uchazečů. Což se dalo čekat,ale aspoň odpověděli.
Tercinko já vím,že je neosobní,ale já nemám zatím kuráž na osobní. Klepe se mi hlas a chce se mi hned brečet ☹

mari111
29. bře 2010

farmiku asi sem ti ani nepogratulovala, že máte výsledky v pořádku, takže gratulka a kdy se chcete začít snažilkovat? Nebo ještě máte před sebou nějaké vyšetření

murynka
29. bře 2010

leni nejlépe na bolest v krku 😀 😉 😀

murynka
29. bře 2010

farminko super moc gratuluji k super výsledkům 😉

farmarska
29. bře 2010

ahoj baby, jsem tu už jen na skok. Díky všem za gratulace k výsledkům 🙂 no jsem ráda, ulevilo se mi, ale zase nevím ten důvod, proč sem mi to děje. 😔 Dnes jsem se stavovala taky na gyndě jestli už jsou výsledky tý pitvy a sestra říkala že ještě ne 😠 přitom už to je bez pár dní dva měsíce. No mám prej ještě dva tejdny počkat, tak já teda ještě vydržím, ale běda jim, jestli to ani pak nebude 😝 😎
mari no čekám ještě taky na výsledky z hematologie. Jinak snažit se vyloženě ještě nebudeme, ale budeme to dělat bez ochrany a uvidíme, jak to dopadne.. Ono se stejně hned napoprvé nezadaří. Ale jestli se nazadaří ani tu další mrchu, tak pak už teda hodám zase přitlačit a vrhnu se na to zase hlava nehlava 😀 😀
kopi a kde jsi ty s těma fotkama?? 😉 jsem zvědavá jako kůň! 🙂
mury malinká je krásňulka šikovná 😵 a jak vám jdou ty příkrmi? a nabejvá ted po tom sunaru?

farmarska
29. bře 2010

markee taky mi bylo příjemější psát mailíky 😅 a to nebulím při hovoru.. Ale je fakt že třeba z třiceti mailů mi odepsalo tak jen10 lidí. No a taky jsem volila metodu telefonu a na tom mi přišlo teda blbý ty provolaný kačky, ale zase zároven bylo fajn, že člověk hned věděl na čem je a nemusel čekat, jestli se mu někdo ozve nebo ne. Hele prostě dělej to co ti vyhovuje a uvidíš, třeba ti časem půjde líp i ta kominikace..holt všechno chce svůj čas 😉 Nicméně držím palce 🙂

aron tak to zkus Honzíčkoj nějak vysvětlit, že když je venku tma, že je noc a to se spí 😉 🙂 🙂

aronek
29. bře 2010

Tak Honzíček nakrmený a jdem hajat 😉 Přeji dobrou noc

aronek
29. bře 2010

farmi dnes ho zkusím ukecat 😀

kopa
autor
30. bře 2010

Dobré ránko,
přítelák vyrazil na tůru a já už nemohu spát 😠 celou noc jsem prosmrkala a střídala návštěvu wc 😠
Farmíčku nák jsem to včera přehlídla,gratuluji k dobrým výsledkům z genetiky 😵 😵 😵
Jinak dneska jsem se vám chtěla nafotit,ale hodím jen to oblečení.Jak jsem nastydla vypadám dost otřesně 😅 😒

kopa
autor
30. bře 2010

jo a ještě mi tu před chvilkou lezl pavouk pro štěstí,tak jsem ho ani nezabila kvůli té čtvrteční ko 🙂

murynka
30. bře 2010

ahojky

farmi nevím zda nabývá víc do poradny jdeme 7.4 sunar má od 23.3 ale baští o hodně víc takové mega dávky 😀 jinak příkrmy ještě nedávám dávám zatím je n tu kašičku na noc....včéra jsme objednala jíd.židličku až přijde začneme s příkrmy bude už jí 5 měs.jsem ráda že jsme to vydržela takto dlouho ted vidím že už je připravená 😎
k těm výsledkům je to prostě zvláštní nic se nezjistí ale stejně pak myslíš na to proč?? 😔 je mi to moc líto ale věřím že ted už to vyjde!!!!musí!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru