Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
6. dub 2010

jééé Farmiku to je fakt blbé, mne až štve že sem byla taky za to, aby si tam šla, ach jo, tak musíte pořádně snažílkovat aby si byla doma. šéf je asi pěknej tyran 😠

aronek
6. dub 2010

farmi, pěknej hnus 😠 , ale mateřskou vypočítávají z toho, co máš na výplatní pásce, takže i včetně těch prémií 😉

farmarska
6. dub 2010

no tak jsem vám tu přichystala nějaký čtivo na půl hoďky 😀 vylila si srdíčko 😅 a zse budu muset mazat 😝 za chvíli se tam budu zase muset chystat a ještě nemám všechno hotový doma, co jsem chtěla. Tak zatím čus bus a já zas načíhnu zejtra dopolko
😉

madormi
6. dub 2010

teda farmy ten zaměstnavatel by zasloužil za uši!

aja.83
6. dub 2010

Farmíku, to jsem si teda početla...No máš to hnus v té práci 😝 (to je hnus velebnosti, jdu blejt 😀 ), co se dá dělat. Koukej se po práci pořád dál a brzy se určitě naskytne něco lepšího! Držím pěstičky! 😉 Ale teda jako si musím rýpnout, že jsem tě tady do těch salátů neposílala a byla jsem pro starou dobrou sámošku, nebo kdes to byla minule 😀 ! No a to jsou teda hnusáci lakomý, ještě takovou almužnu za to nabízej! 😝 Snad teda brzo najdeš něco lepšího...No anebo teda budeš brzo zase těhulinka... 😵 😵 😵

tercie
6. dub 2010

Je to holky hnus jak zaměstnavatelé hřeší na to, že práce není a že z nás můžou dřít kůži zaživa...

tercie
6. dub 2010

Teda já přijdu a přestane se povídat... 😕 si asi budu něco myslet 😉

markee
6. dub 2010

Farminko,to je mi líto,že je zaměstnavatel tak hrozný. Ale bohužel není první ani poslední. Jsou to fakt hajzlové na entou 😠

paajaa
6. dub 2010

Farmi: to je síla. Tak snad bude brzo něco jiného. 😉

Aji: teda ta mrcha tě nápíá. Bylo by to bezva, kdyby už nedorazila. 😅

Katy: snad to půjde i bez doktorů. A depku pošli někam na dlouhý výlet, ať už se nevrací. 😀 😀

wlladka
6. dub 2010

Tak jsem vyzvedla Matyáše ze školy a zašla s ním do jídelny na oběd.

Farmi, je děs, co si ti zaměstnavatelé dovolují a hlavně, že mají tu možnost si to dovolit 🙄 Zkus si s ním ještě promluvit a dohodnout se na vyšším platu a vyplácení přesčasových hodin. Ty se právě platí daleko líp, proto z toho couvá nějakou prémií. Pořádně si smlouvu pročti a když tak ti poradí i na ÚP.
Asi tím nic moc nezmůžeš, ale za pokus nic nedáš. Buď ti kývne a vyjednáš si lepší podmínky, nebo ne a nic se nezmění. 99% zaměstnavatelů jsou novodobí otrokáři ! Každopádně ti moc držím palce.
Mysli pozitivně, určo brzy otěhotníš a vše bude pohoda 😉

aja.83
6. dub 2010

Paaji, no jo, to by bylo bezva! 😉 Ale moc tomu nevěřím... 😎 A co vy s manžou? Kdy jde manža "na to"? 😉 Jinak super, že jste takhle připravení na ovulku! 😉 A jinak-to znám, kolikrát manžu i přemlouvat 😀 ! Někdy se ale nedá, to ani mé svádění ho neoblomí, balvana 😀 😀 😀 Asi se budu muset naučit svádění od Farminky! 😀

aja.83
6. dub 2010

Holky, četly jste tohle? 😉 To u nás doma máme zavedený 😀 ! A jak se nám krásně žije 😀
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/196652-...

paajaa
6. dub 2010

Holky, tak jsem dnes 15DC a udělala jsem si ovutest s tím, že snad se ovulka neprotáhne jako minule- a jsou tak ukázkové tlustice. A břicho mě taky docela bolí, tak snad ovutest nelze. Sexík byl včera, takže dlaší svádění bude zítra. Mám radost, že tělíčko funguje i když jsem nastydlá a cyklus se neprodloužit. Pila jsem první 12dní kontryhel, tak možná i proto.

Aji: do Prahy jedeme 12.4. tedy příští pondělí. Je to za chvilku a už doufám, že opravdu pojedeme. U nás s tím sváděním mám taky někdy smolíka. Prostě nic z něho nevymáčknu. 😉 Zítra bude hon na muže ráno a když nic, tak i večer. Prostě žádné lenošení.

aja.83
6. dub 2010

Paajinko 😀 😀 😀 Tak to držím pěsti, ať už to konečně klapne! Tyyy jo, a tlustice, čoveče 😉 ! To já bych z manži nic nevymáčkla ráno! On prostě po ránu nikdy nechce! 🙄 😀

sarlotta
6. dub 2010

Farminko to je mi teda moc líto 😠 ☹ takový bordel. A co tam přesně děláš ?

paajaa
6. dub 2010

Aji: jo ta testovací čárka je opravdu krásná. Jinak na to ráno taky moc nesázím, ale za zkoušku nic nedám, že? 😀

mari111
6. dub 2010

teda tady sou svádecí plány 🙂 jen tak dál holky, hezky na ně hupněte ať tu máme brzo // , moc vám držím palečky 😉

mari111
6. dub 2010

Šarlotko ten beránek je taky vlastní tvorba? 🙂

handm
6. dub 2010

Ahoj holky, vůbec nestiham, v praci toho mam nad hlavu..
ale teď jsem se zrovinka dověděla, že Triply negativníííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak vám to musím napsat!!!🙂

akorát mi přesunuli velký UTZ na 22/4, o týden.. než já toho našeho bobistu uvidím, to snad nevydržím!!!

petroska
6. dub 2010

ahoj holky.tak se zase koukám na vas po dlouhé době.vidím že si tu užil každý velikonoce jak mel.já sem je začala trochu škaredě ale naštestí je vše už v pořádku.v sobotu mě děsně začalo píchat v podbřišku na pravý straně.byla sem sama doma a neměla se jak dostat do špytáli tak sem až do 18 čekala na mojeho a jeli sme na pohotovost.myslela sem že už mám porodní stahy a něco zlého se stane.co 10 min děsné křeče a 10 min mírnější.děsná bolest a já sama doma v křečích.naštěstí me to těsně před porodnicí přešlo ale i tak sem rači zažádala prohlídku na pohotovosti.ležela sem hodinu na ultr a zkoumali co nám je,z čeho ty bolesti a na nic nepřišli,prý asi slepé střevo které se v těhu objevuje bolestěmi.naštestí ani v moči a krvi nic nenašli tak me pustili za 2 hodky domu.ale sem ráda že sme v pořádku nic nenašli a mohla sem krásně hodinu koukat na toho našeho prcka jak si tam boxuje.taková péče zlínské porodnice mě překvapila.každý vaječník zkontrolovany i děloha z každé strany.takovou péči sem nikde neměla.takže na porod doporučuji Zlín.naštěstí měříme tak jak máme,nic miminku nechybí a tripl testy také negativní.tak sem si konečně mohla oddychnout a užít krásný velikonoce.

kopa
autor
6. dub 2010

Wlladi brzy se uzdrav 😉 mě už naštěstí bolest v krku přestala 🙂 tak jsem ráda!!!

Aji to je fajn,že jste to včéra s manželem zvládli 😀 😀

Mari ty jóo ty už jsi 20tt,nák ti to letí vid 😉

Farmíku už jsem vys... 😲 😝 😀 Večer jsem si dala jablíčko s mrkví 😀 😀 ale furt jsem nafouklá 😅 😅 To mě mrzí s tou tvojí prací,takové směny naprd a ještě tam dlouho tvrdneš 😠 😠 Tak snad si najdeš něco jiného 😉

Katynko to mě mrzí,že mrška dorazila 😔 už taky čekáte dlouho...ach jo. ☹

kopa
autor
6. dub 2010

Paaji tak čára jak hrom na ovu testu ju 😀 😀 Moc držím palečky 😵 😵

Handm moc gratuluji k negativním triplům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

Petrosko teda to jsi si zažila 😢 😔 Hlavně že jste v pořádku s mimíkem!!!!

natalie77
6. dub 2010

Ahoj 😵 😵 ,
tak Vám chci oznámit, že jsem dnes složila poslední dvě zkoušky, diplomka jde zítra na vyvázání.....no a o víkendu, nebudu dělat vůůůůbec niiiiiiic 😵 😵 😵 . Celý víkend jsem pracovala, učila se, moc toho nenaspala...
Marek už je lepší....zítra jdeme na imunologii, tak snad mu dají tu vakcinaci, aby se to zlepšilo.

Tak snad se to začne už konečně lepšit......
Holky, kdy jste po revizi dostali menstruaci? Já jsem dnes 3 týdny od druhé revize a začala jsem špinit, tak nevím, jestli to je normál nebo se třeba chystá mrcha.... 😉 .
Tak se tu držte, nemůžu Vás nikdy dočíst....jste veliké kecalky 🙂
Takže jen co jsem projela....Farmi, tu nelze přehlédnout...zaměstanvatelé by potřebovali přes hubu...mám výčitky, že jsem Ti špatně poradila, jak je vidět, peníze nejsou všechno, omlouvám se.....je pravda, že v tomto režimu se to s rodinou nedá a hlavně přepracovanému tělu se špatně těhulí!! 🙂 Tak držím pěsti, ať je to brzo ok 😉 .

Jinak Katy....2DC...moc mě to mrzí, vím, že útěcha nepomůže...ale bude líp, věř tomu 😔 . Drž se.

nicollka
6. dub 2010

ähoj holky jsme zpět ze slovenska, bylo tam super 🙂 Grafík mě zlobí ale už se tím tak nezabývám, počkám na mrchu a jdu si zažádat horm. profil a sledovat vajucha co se teda děje nebo neděje. A nějaké foto přidám, teď nebudu dočítat...ale od čtvrtka už bude zase čásek se zapojit 🙂

wlladka
6. dub 2010

Handm - gratuluji k triplům 😀 😀 😀

Aji a Paajii budou těhulky,že? 😀 Jaro je k počínání mláďátek stvořené. Tak holky, držím palec ať to konečně vyjde. 😵

Petroska, tak sis asi užila strachu, co? Chuděrko. Hlavně, že v nemocnici vše prošetřili a jste s mimískem v pořádku. 😔

Natali, gratuluji ke zkouškám. 🙂 Teď už se můžeš naplno věnovat klidu a těhulení 😵

Kopi - už mne to taky docela přešlo. Z nejhoršího jsem venku. Pomohl mi jitrocelový sirup a teplá postel 🙂

Nicoll - na Slovensko jezdím každý rok. Manžel pochází z Prievidze, tak jezdíme v létě za rodinou. Je tam fakt krásně! Závidím ti ten tvůj výlet, bo já se tam letos asi nepodívám ☹

wlladka
6. dub 2010

...tak a teď hurá na Ulici 😀 😀

markee
6. dub 2010

ahojky,tak já byla s malou venku. Prošli jsme sad,ale né celý,pže hodně vzadu,kam nechodíme,pže tam věčně jsou srnky-živé,tak tam dnes ležela u plotu chcíplá. Nožkama nahoru,ale fakt. Malá si jí naštěstí nevšimla a náš pes taky ne. Tak jsme šli trošku jinam,ale tam zas blízko sadu močkovali,takže smrad. No otočili jsme se a šli zas k baráku. Chvilku jsme si poseděli pod starým suchým stromem-jsou u něj šutry a sluníčkem vyhřátý. Pak jel kolem můj brácha,tak jsme pokecali. Pak jsme šli zkontrolovat kotel,zda se nám nevaří a chtěla jsem jí s malou na kravičky-asi kilák a půl od baráku. Ale hned za rohem od našeho baráku si malá všimla příbuzných,že jsou venku a maj štěně puštěné(štěně labradora). Jmenuje se Barča a jsou jí dva měsíce. Johanka si s ní vyhrála,pak jsme šli s ní a její paničkou na prochajdu. Z ní vylezlo,že taky nemá práci,sice je vdaná-ale to není na obtíž,děti zatím nemaj a neplánují,pže je ještě mladičká a nechvátá. No,tak kde to jsme,když ani bezdětný nemaj práci. Chjo. Je to děs.

sarlotta
6. dub 2010

Handm blahopřejuuuuuu🙂)))))))))))))))))))) super skvělé🙂)))

sarlotta
6. dub 2010

Mari jj, berábek taky vlastní tvorba 😀 😎

sarlotta
6. dub 2010

Petroska šmarjáááá 😲 chuďátko, no hlavně že jste oba ok🙂 ať už tě bříško nezlobí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru