Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. dub 2010

jééé holky vy jste zase tak hodný!!! 😵 😵 😵

ee.liska
20. dub 2010

farmi od toho tu jsme 🙂

kopa
autor
20. dub 2010

Farmíčku to vypadá nadějně 😵 😵 Moc ti to přeji 🙂

natalie77
20. dub 2010

Holky, tak manža sežral k večeři párky a půlku bochníku chleba......no a teď si čte předoperační pokyny...a tam je, že má celý den jíst střídně a k večeři polévku nebo jogurt 😕
Tak to se po narkóze asi poble.....je 😕 .
Fakt nechápu, že si to čte až teď....no jen kdybych to udělala já....to by bylo keců.... 😠 .

natalie77
20. dub 2010

má jíst střídmě....jsem tatar...
Tady nikdoooooooo?

natalie77
20. dub 2010

No nevadí, si tady popovídám klidně sama, už tak si občas myslím, že jsem blázen....

farmarska
20. dub 2010

jéé Natálko tak já ti jdu honem napomoc 😀 😀 😀

natalie77
20. dub 2010

Jééééé ahoj Farmíku můj milovanej 😵 Se mi stýskalo...
Co Tercík?

farmarska
20. dub 2010

aj mě Nátáluško 😉 a děkuju za hezkou zprávičku, ještě jsem ti ani odpovědět nestihla 🙂

farmarska
20. dub 2010

Tercík se pomalu a jistě rozkoukává 😉 trošku jsme stihly poklábosit a pak se šla najíst, páč umírala hlady 🙂 Ale jinak je to šikulinka šikovná, všechno zvládá, i když má malej bolené bříška. V noci kojila myslím jen dvakrát a zítra jde malej k doktorcce na prohlídku, tak jsem zvědavá jak dopadnou, ale já myslím,ž e najedničku 🙂

farmarska
20. dub 2010

Natál a jak ti dopadl pohovor? 😕 sem na tebe myslela 😉 Hele a s tím manžou to určo nebude tak horký, alspon kdybych to brala podle sebe.. Já jsem totiž strašně nedisciplovaná a navíc nenažraná, takže kdykoliv jsem měla zákaz papat, tak jsem to porušila a tajně se cpala, taky podle toho vypadám 😀 😀 😀 Ale jako jsem si říkala, to určitě, budu trpět a ještě se nenajím 😝 no to ani omylem 😎

farmarska
20. dub 2010

jůůů kde jsi??? 😕 😕 😕
že ty nechceš bejt za blázínka sama a chceš abych si tu taky povídala sama sesebou vid 😉 😎 😀 😝

farmarska
20. dub 2010

a já povídat nebudu 😝 😝 😝 se na to můžu.. 😎

natalie77
20. dub 2010

Farmi, manaža tu pořád něco potřebuje...už sem mu řekla, že je jak Marek....
No dopadlo to tak nějak divně, mojí pozici źrušili, takže budď 5 platů a výpověď, nebo po státnicách začnu chodit na pohovory v rámci firmy... uvidíme, teď se nehodlám stresovat....

natalie77
20. dub 2010

Holky, to je děs, prej dobrou noc a pak na mě, že nemá sbalenou tašku....

natalie77
20. dub 2010

No a teď mu mám říkat, co tak bude pořebovat... on není tak zběhlý co se nemocnice týče...

natalie77
20. dub 2010

tak se jdu umýt, protože ráno brzo vstávám... 😝
Dobrou noc, zítra tady budu celý večer 😵

farmarska
20. dub 2010

jasně nenervuj se, to by snažílkování, ani těhulování neprospívalo 😉 🙂

farmarska
20. dub 2010

no je to chlap no, co by jsi po něm chtěla že.. 😅 😝 😝 😀

tak se hezky zlato vyspi a zítra teda pokecáme 😉 dobrou!! 🙂 🙂

farmarska
20. dub 2010

a já půjdu asi teda taky spát.. tu přeci nebudu čarovat sama 😎
dobroooou!!!! 🙂 🙂 🙂

wlladka
20. dub 2010

Ahojky, tak tu nikdo. No, to je jedno, taky jdu spát. Ráno vstávám a jedu do Plzně na kontrolu do rizikové poradny.

MARI - tobě jsem poslala odkaz na jeden kočár, který by se ti mohl líbit. Je za zajímavou cenu a má ty kolečka co chceš. Mrkni a dej vědět.
Tak se tu holky mějte a moc nepište, ať toho zase nemám na dočítání moc. Až se vrátím, tak budu referovat. Doufám, že jen dobré-výborné zprávy. 😕

Dobrou 🙂

mari111
20. dub 2010

tak my máme vymalováno, ale nebojte, ja sem jen dozor a dávam si pozor, aj sme nalepili jeden pruh tapety a uvidíme, jestli ráno nebude na zemi 😀 to by mne asi švihlo, no snad to vydrží , du dát něco malého do tlami a pak do postele, tak pa a dobrou

aronek
21. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😉

nicollka
21. dub 2010

Dobré ráno tak teplota dnes klesla, čípek narostl tak sem zvědavá, za hodku a půl valím 🙂 celkem se i těším
Dnešní grafík....

Farmi a co tvoje teplotky?

mirax
21. dub 2010

Ahooj a pěkné ráno...u nás teda zamračíno a včerejší krásné počasí fuč ☹

natalie..na jakou operaci jde manžel? ty jo 😀 ...před operací se narvat párkama...je potřeba mít prázdný žaludek při narkóze, aby náhodou při intubaci neaspiroval žaludeční obsah...snad to do rána všechno stráví!

wlladko..ať ti dobře dopadne kontrola! 🙂

ahoj farmísku...jak je? který jsi den cyklu?

nicollko...teplota klesla? poslední bod v grafíku je nahoru, ne?....

nicollka
21. dub 2010

no nevim na co sem myslela....jojo teplotka stoupla a čípek se zvětšil ale to bude určo takový to moje "BUM" před mrchou

farmarska
21. dub 2010

Ahoj holky 🙂 tady je můj grafík, kdo chcete okouknout http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd
já se v tom teda vůbec nevyznám, ale už mi to ukazuje tu ovuli!!! 🙂 Stačilo aby mi tam Tercinka včera něco přpsala. Je to holka moje jedna zlatá 😵
Mirax jinak dnes jsem 29DC. můj C je tak 32dní průměrně.
Dnes teda od rána depkuju, páč jsem ráno nevydržela, udělala si testík a na něm bílo 🙄 Takže moje přesvědčení dne je, že nejsem těhotná. No uvidíme zkusím testnou teda zas až v pátek. Ale jako teda fakt nechápu, že se cejtim tak divně, že jsem nafouklá jak balon a že mě bolej ty prsa..asi si ze mě můj mozek, dělá prdel 😝

farmarska
21. dub 2010

no ale třeba se v pátek nějakej dušín objeví 😅 😅 No uvidíme, pro jistotu to jdu posichrovat a jedu do města nakoupit zásobu mamáčů a taky nějakej chlast, at mám pak čím zapíjet případnej žal 😝

nicollka
21. dub 2010

a co ti tam farminka připsala? No a sexík v té době ovulky byl? Podle mě je zatím zvýšení teplot strašně málo poovu, ale nevím

farmarska
21. dub 2010

jo a jiank teda ted toho moc nenakecáme, páč manža onemocněl.., nevím co mu je, ale za chvíli jdem k doktoroj. Já bych to tipla na spálu, páč ho jako už nějakej čas bolí v krku (to asi chytnul před tím odemne, při znásilňování 😅 ) a na mandlích má čepy a po celým těle se mu udělala v noci taková svědivá vyrážka-fleky a to měl malej i já, když jsme měli spálu myslím. Tak jsem mu ještě v noci dala zirtek kapičky proti svědění, tím myslím nic nezkazím a za chvíli jede k mudroj. Kdyby to byla ta spála, nevíte, můžeme to chytit od něj? I když jsme jí už měli??? 😕 😕 Nebo to je jako neštovice-jednou a dost?

Jo a tak jsem chtěla napsat, že bude natuty, alspon ty první dny vyžadovat pozornost, no jak malé děcko 😀 tak moc nekafrejte, at vám stíhám 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru