Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. kvě 2010

jo ale jinak holubí trus je super hnojivo 🙂 ale fakt

mari111
3. kvě 2010

pejuš taky stavíte aq budujete,co. My už ložnici skoro hotovou, už jenom lišty a skříň postavit a je hotovo, ani nevím jestli jsem si vám holky postěžovala že nám místo levy a pravy bočnice poslali dve levy, no ale ve čtvrtek přivezou spravnou tak už bude snad hotovo

wlladka
3. kvě 2010

No, Mari, hnojivo možná, ale jak teď prší, tak se tam v tom dešti ty hovna zvedají a plácají se mi na okno 😠 😠 Nejraději bych tu kozu ruskou přitáhla, ať mi ty okna myje. Už to snad budu muset drbat denně. Navíc se bojím nějakých infektů, co ty holuby roznášejí. No fakt hnus!!

mari111
3. kvě 2010

no to jo, to musí bejt hnus , tak toskus, třeba ti je bude chodit pravidelně mýt

wlladka
3. kvě 2010

Paaji, já měla přesně takové nevolnosti.. Z ničeho nic mi přišlo na zvracení, ale nezvracela jsem. Měla jsem žaludek na vodě a když jsem jedla málo a často, tak se to dalo dobře zvládnout.

Teď je mi pro změnu na blití z těch holubích tentononc 😀

wlladka
3. kvě 2010

Jo Mari, ta asi vyrostla někde v Potěmkinově vesnici, či co! Aby vůbec věděla, že voda není jen na pití a hadrem že se neovazují nohy 😀 😀 😀

mari111
3. kvě 2010

Wladi 😀 😀 😀

sarlotta
3. kvě 2010

Aja to víš, že jo všechno co má plody potřebuje samce a samice🙂))) akorát, že třeba jablka, hrušky jsou všude, tak to se nemusí řešit, se opýlí i přes plot 😀 😀 😀 😀
Málo rostlin má obojí květy🙂

Wlladi Ty si taky na paneláku🙂 no ale zase v Zimě pěkně teploučko 😀 😀

sarlotta
3. kvě 2010

Paajaa super, drahý se činil coooo🙂))) no vidíš, sis stěžovala, že je furt v čudu.. ale už máte podlahy 😉 😉 to bude bydleníčko🙂)) Stíháte to do Vánoc ?

wlladka
3. kvě 2010

Jo Sarlott, v zimě nemusím nejprv zatopit, když přijdu domů. Taky to má něco do sebe... Ještě, že máme ten balkon. Tam mám v létě malou zahrádečku, posezeníčko a gril. Za teplých večerů tam posedáváme a tlacháme 🙂

wlladka
3. kvě 2010

Na babywebu.cz procházím mužská jména. Je jich tam 2113 ! U některých jsem se pobavila. 😀 Třeba si tam ještě nějaké vybereme......
Teď ze sebe jdu udělat trochu člověka a vyrazím do mokrých ulic (brrr). Musím na poštu s balíčkem, co jsem prodala na Aukru a pak pro Matyáše do školy. Odpolko jsem tu zas, bo je venku mizerně. ☹

Jo, a náš Matyáš má ve třídě spolužáka, který se jmenuje Barabáš - pro inspiraci 😀

mari111
3. kvě 2010

Barabáš, to na něho udělali rodiče docela pomstu,ne. Se mu určitě ve škole smějou, chudáčkovi. Ja sem včéra zas něco vyaukrovala a dneska mi to paní posíla, nejsi to náhodou ty 😀 ja musím taky na poštu pro povlečení co jsem si objednala, a do bejvalí práce, psala mi že tam má těhu ryfle ,lacláče za 350,- tak je du skouknou, no moc se mi do toho počasí taky nechce 😠

wlladka
3. kvě 2010

Ne Mari, to nejsem já. Posílám to chlapovi. Já taky dnes, nebo zítra čekám balíček z aukra. Narazila jsem na prodejce dupaček z Anglie. Jsou po dětech, ale pěkné, tak jsem si jich pár objednala. Víš, když bude dítko blicí a kakací, ať mám do čeho převlíkat a není mi to líto. 🙂

wlladka
3. kvě 2010

Já mám z Aukra tyto za 379,- kč. Jsou nové a super.
Od té samé paní jsem si kupovala i letní 3/4 a taky jedny pláťáky. Jsem moc spokojená.

mari111
3. kvě 2010

no pěkné, aj ceny dobré, už jsem si tam aj něco vybrala 😀 ja sem si koupila o výkendu takovou huňatou kombinézku pro Laurinku 🙂

mari111
3. kvě 2010

taky pěkné 😉

martinkal
3. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
přeju vám krásný květnový den 🙂 Má někdo termín v květnu???

Koukám, že Tercinka je plně zaneprázdněná Lukáškem 😝 Já to znám, ale mě pomáhá manžel a o víkendu dcery, takže občas mám čas sem nahlídnout a trošku něco přečíst, alespoň tabulky sleduji. Všem moc blahopřeju, jste šikulky a už se vám to všem blíží 😉

Lucinka je teď s tatínkem, tak mám chvilku na sebe 😉

Takhle se u nás spí 😀 😀 😀 😀

wlladka
3. kvě 2010

Jé Lucinečka !!! Mimineško krásný !!! 😵

wlladka
3. kvě 2010

Holky! Já už musím běžet! Tak ahoj odpoledne 😉

sarlotta
3. kvě 2010

To je dobrý Marti🙂))) krásná fotečka... jo tak Vy ani nepotřebujete postýlku 😀 😀 😀 😀

martinkal
3. kvě 2010

No Šarlotko, má tak krásnou postýlku s nebesy a stejně nejraději spí buď takhle na nás, nebo mezi námi na letišti, ale začíná to být lepší a aspoň v noci v postýlce spí 🙂

Šarlotko, tak to to vyšlo budeš mít holčičku Šarlotku, to je krásný 🙂

martinkal
3. kvě 2010

Holky takhle s Lucinkou blbnou moje dcery 😕

Ještě, že jí tu cigaretu nezapálily, fuuuj 🙂

Doufám, že to neuvidí někdo ze sociálky a nevezmou nám jí 😀 😀 😀 😀

handm
3. kvě 2010

Ahoj holčinky!!
Tak jsem zpět u strojů!🙂 Už jsem snad skoro zdravá, každopádně jsem v práci. rýma ještě trochu, kašel minimálně a je mi hlavně líp po těle.. 🙂 Takže jsem zpět v procesu...

O víkendu jsem dokonce zprostředkovaně přes švagrovou nakoupila nějaké první hadříčky pro mimi od jedné její kamarádky, je toho hafo, univerzální barvy, tak máme základ 😀 nafotím až bude čas a klid a vložím 🙂
a byli jsme na nákupech a měli výprodej bodyček za 30 Kč, tak jsem jich taky asi 8 koupila různých velikostí.. no nekup to za tu cenu 🙂 🙂🙂🙂

Všem držím palce na kontroly!!!

flair
3. kvě 2010

Ahojky🙂 nějak ted nestíhám, ale vy taky moc ne, jak tak koukám 😅
Šarlotko, KO jsem si dnes domluvila, takže 11.5. jdu už tady v Přerově k novému gyn. A budou mi už natáčet i KTG 😉
Jinak u mě nic nového, cítím se dobře, rodit se ještě nechystám 😀
Průběžně dočtu 😉

mari111
3. kvě 2010

no teda Lucinka už hulí jo 😀 😀 😀 no jo, starší ségry 😅 aspoň se pobaví až bude s ní velká holka a bude koukat co s ní ségry vyváděli, šak on ajim to vráti na jejích dětech 😀 😀 😀 ale je zlatučká Lucinečka
Handm tak to hlavně nepřeháněj v tý rachotě,ju

mari111
3. kvě 2010

Ahoj Flair, že nechystám 😀 o tom stejně rozhodne vaše princezna kdy pude ven 😉

sarlotta
3. kvě 2010

Ahojík Handm🙂 my už se máme tak lépe 😉 😉 malý je ve školce ale jdu pro nějho po O... ve 12 😀 mám to 200m, tak mám čas 😉

Flair no ještě máš čas🙂)))

Holky hele no není to kráááásnééé 😀 😀 😀 mám modrý sporťák, takže tohle rozhodně pořídím 😀 😀 😀

sarlotta
3. kvě 2010

se mi dala 2x stejná, tak ještě🙂

mari111
3. kvě 2010

to černý s ružovejma motýlkama je nááááádhernéééé

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru