Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
10. kvě 2010

ahojky holky nakukuji mám čas malá spinká tedy usíná 🙂

koukám žehlíte 😝 😝 já žehlila v sobotu 3 pračky to byl mazec 😠 stála jsme u toho skoro 2 hod. 😝 😝
ale zvykejte si prckům se pere a žehlí pořád 🙄 😀

nicol jejda chudák kotátka ☹ ☹

jinak my plánujeme letos chorvatsko s kámoškou která má holčinu o 3t.starší a přidali se k nám ještě 3 rodinky z koníka 😀 takže koníkovské chorvatsko a jela by i jitie s fildou 😵 😵 😵 tak s ezačínám těšit 😵

murynka
10. kvě 2010

wladi koláčky vypadají super 😎 ňam..dala bych si 😀

terci ona je to někdy nuda na mateřský co 😀 😀 já se ted také nudím vše hotovo malá spinká manžel v práci na skypu nikdo 😝

murynka
10. kvě 2010

terci to mě mrzí ten řetízek ☹ proč to manžel nemohl vzít domů chjoo 😔 chápu že to zamrzí....tak manžel koupí nový ne 😎

holky KIK je také výborný nakupuji tak i malé třeba krásné kalhoty na léto za 70kč a ty spací pytliky vanikající věc 😉 naše v tom spí od začátku 🙂

murynka
10. kvě 2010

holky ty chlapi jsou asi všude stejný 🙄 😠

náš o malou také zájem nic moc až od té doby co se s ní dají dělat kraviny je jako vyměněný 🙂 😵 ted je zlatý ale dřív se jí skoro všimnul 🙄 jako vaničku vylívá pomáhá při koupání atd..ale aby jí přebalil když je posraná to ani omylem 😅 😝 to asi mají nastavené jinak či co 😠

murynka
10. kvě 2010

tedy ted dočítám..

sarlot tomě mrzí že má malý angínu at je líp ..chudátko malý ☹

handm držím pěsti na kontrolu at je tam jiný dr..jinak my celé těhu také nesexovali klasika 😀 🙄

holky co pájinka???????neozvala se někomu???

elis to je mrzuté ale snad tam nebudeš dlouho.... 😒 myslím na tebe!!

murynka
10. kvě 2010

tak jsme si pokecala a tady nikdo ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝

mari111
10. kvě 2010

mury koukam že sis pokecala, co 😀 ja sem jen odskakuji od žehlení. Sofinka je hodňoučka když se s ní nudíš. Ale utíka to teda, už je to slečna 😉

ee.liska
10. kvě 2010

tak já snad nikdy nedočtu 😒 😀 jen se vzdálím, tady už tři stránky
já mám uklizenou kuchyň, koupelnu, pozbírané prádlo, myčka myje pračka pere, uklidila jsem v lednici a ještě ožehlím manžovi věci. ještě jsem chtěla vyprat záclony a vytřít ale na to už prdím a jdu si lehnout 😝
jo holky taky plánuju koupit pytel, ale asi až ten 3-6m do 3m zkusím jestli bude spát v zavince, přeci je už nebude horko, jestli teda nebudu rodit dřív 😒
mury ty máš doma andílka 😵

ee.liska
10. kvě 2010

jejda nookolko ty máš trápení ☹
šarlotko to je dobře že je kraštůfkovi líp 🙂

ee.liska
10. kvě 2010

já zase píšu jako prasátko 😝
wladi ty koláčky..... 😵 to je na prd, že tabletky nepomohly

murynka
10. kvě 2010

mari jo pokecala 😀 😀 co ty jak je??už 25tt páni 😵 😵

eli 😲 😲 nemáš ležet aodpočívat panebože 😠 koukej si jít lehnout!!!!!

kopa
autor
10. kvě 2010

kuk já měla ještě skoro všechno mokré 😲 😲 😲 tak to do žehlím zítra 😀

ee.liska
10. kvě 2010

mury, musím to tu dát do pořádku, bůchví kdy se vrátím, tak ať má manža čisté a vyžehlené prádlo a doma pořádek

wlladka
10. kvě 2010

EEli, koukej odpočívat. Manžel se o sebe postará. Mimčo by na tom bylo daleko hůř.
Jen ať nejsi v nemocnici moc dlouho 😔

petroska
10. kvě 2010

ahoj holky dlouho sem tu nebyla.furt je co dělat doma-mooc práce s domečkem.jinak sem si ted volala do predika a jdeme příští utery na 3D fotečku 🙂 tak se těším a pátek zase KO na gyndě,tak snad se ta moje děloha už zlepšila 😒 .jinak sem nachcípaná jako prasátko tak je to strašně fajn 😝 .včera sem dostala 2 mega krabice iblečku na mimi od kámošky tak mám tak na měsíc praní a žehlení,pak dám fota a asi doženu i Mary 😀 .ELi jejda co to čtu!sakra tobě ten špytál někdo přeje!snad budeš brzo doma ale hlavní je ted miminko,tak se koukej držet ja nechci rodit pak na začátku zářá sama 😀 pěkně se mnou ju?jinak Farmi ty žampiony.koupíš celou kostku v obi nebo baumax a tam je napsané co a jak,je to jednoduché a stopro ti vyrostou!

wlladka
10. kvě 2010

Já mám taky plno žehlení, ale nechám si to na dýl, nebo až na zítra - to nikam nejdu.

wlladka
10. kvě 2010

Já jedu na nákup Vůbec netuším, co mám pořád vařit. 😖 😖 Oběd já a manža a večeře. To vymýšlení mě zabije ☹ Tak se tu zatím mějte.

handm
10. kvě 2010

Ahooj, holky, jsem tu z kontroly!🙂

tak paní Dr jsme se líbili🙂 všechno v pořádku!🙂 krom tedy mého tradičního výtoku, co jsme zaléčily, ale jak jsem byla nemocná, tak se mi zas vrátil. takže jsem dostala globulky na zavádění a mastičku..
Jinak jsem říkala paní DR, že její kolega na UTZ mě tedy neuspokojuje, co nám provedl posledně, tak mi dala tip na jiného, že dělá jednak i 3D (má to nově) a že když se mi tam bude líbit, tak že se tam můžu objednat na UTZ ve 30TT anebo rovnou do Motola, kde hodlám rodit...
A poslouchaly jsme srdíčko, buší jako blázen a jak měla na břichu ten přístroj (telefon), tak jí do toho bobiček dvakrát kopnul 😀😀😀😀 on řádil už než jsme šli na řadu..
JInak Kopi dnes to bylo bez UTZ, mě ho na těhle KO nedělá.
Wladi, děláš mi chutě.. já nestihla oběd, tak tu teď jím chlebíček a sušenky 😝
Tak to je snad všechno.. 🙂
jo a příští pátek jdu na cukrovku.. mám počítat od 7-11 zhruba že to bude trvat a další kontrola 7/6

petroska
10. kvě 2010

uff vás dočíst teda ☹ .holky jaký prášek si mám koupit na praní ted všech věciček?četla sem recenze a prý lovela je na ho.. že nepere fleky a prý je dobrý prášek batole.ale ted sem oěvila prášek persil pro mimča tak si nevím rady ☹

ee.liska
10. kvě 2010

petros tak jýá na tebe teda počkám 😀 já už dlouho peru v dětském persili, manža měl nějakou vyrážku a už jsem u toho zůstala. D si užij 🙂
handm, to je super že jste v pořádku 🙂

mari111
10. kvě 2010

petroš, ještě nemám vyfoceno všechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale jen mne klidně dožen 😵 Ja mám lovelu ale ještě jsem neprala, takže nevím
Eli koukej odpočívat bo dostaneš na zadek 😠

mari111
10. kvě 2010

Handm, gratulka, to je fain, no a co teda, je to klučík?

handm
10. kvě 2010

Mari, ty ještě nemáš nafocené všecko?!😀😀😀😀 boha holka, kolik toho ty máš?!😀
Ještě nevíme, dneska mi UTZ nedělali...

petroska
10. kvě 2010

Mari neboj už končím,už žádné hadříky nechci tak asi budeš na prvním místě v hadříkování 😀 .ted mám tak body ,košilky atd po 10 kusech a ani to neobnosíme.tak teda asi do toho persilu pujde.každý doporučuje i ELi.Handm taky gratuluju že je vše v pořádku 🙂

mari111
10. kvě 2010

no to jsem fotila jen co sem ja nasislila, ješte mám něco z minula a od kámšky ale tam už jsou aj věčší hadříky 😅

mari111
10. kvě 2010

bože sysel s měkým i, no je jedu 😅

petroska
10. kvě 2010

😀 měké tvrdé

mari111
10. kvě 2010

jo a hlavně ještě nemám ani jedny šatičky pro princeznu, budu muset na nákup 😀 😀 😀

sarlotta
10. kvě 2010

Handm gratulka ke kontrole🙂))

Mari krásné věcičky🙂)))

Petři ten srazík tento týden teda padá... škoda noooo ☹

na to praní nových věcí určo Lovelu.. pro prďolku🙂) tam fleky nebudou 😉 a pozdějc persil, ariel sensitive 😉

petroska
10. kvě 2010

ahoj šarlot.já četla že prý lovelu děti nesnáší skrz toho že olízají.nevím co je na tom pravdy ale seděli sme celý večer u pc a hledali diskuze a všude to odvrhovali tak nevím no.asi koupím ted te persil a aloe pro nejjemnejší pokožku jak tam píšou.jé škoda srazíku ☹ .aspon se teda taky vyležím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru