Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
10. kvě 2010

V Karlových Varech 1000Kč i se třema fotkama

murynka
10. kvě 2010

no jo praha je drahá 😀 😝 😠

wlladka
10. kvě 2010

Ne ne, kecam. 1000,- Kč včetně dvou fotografií a DVD

murynka
10. kvě 2010

my v tom měli jednu fotečku a DVD 🙂

wlladka
10. kvě 2010

To v tom zas takový rozdíl není. Fotečka se dá určitě dokoupit (ve Varech asi za 100,-) No, Praha má holt jiné ceny 🤐

paajaa
10. kvě 2010

Ahoj holky moje,
konečně jsem provoznili net a můžu vám napsat. U Dr. vše v pořádku jsem 6+6 tt a máme srdíčko. Jen jsem odpoledne začala špinit- myslím, že je to po tom vnitřním utrazvuku. Bolelo mě po tom trošku břicho. Jen to jen málo, ale stejně mě to vyděsilo. Teď už byl papír při utírání čistý, ale stejně nervy pracují. Holky co na to říkáte???

handm
10. kvě 2010

Bezva, mě právě dala kontakt DR, že za 1000, tak uvidíme 🙂
díky moc holky!🙂

farmarska
10. kvě 2010

ahoj holčičky, jsem tu! Jdu vás dočíst 😉 ale dnes jen na skok, mám ješě nějaký domácí práce a nestíhám 😝

wlladka
10. kvě 2010

Tak já jdu připravit véču a do spršky. Nějak mne pobolívá v podbřišku. Když si lehnu, tak je to OK, ale jak vstanu, tak mi tam zase píchá. Nebudu to pokoušet a zalehnu k TV. Mám vítr z toho předčasnýho porodu. 😲 Teď je ještě mooooc brzy 😲

handm
10. kvě 2010

Paaja, super, gratulda k srdíčku!!!! Tak se hlavně šetři ať to špinění rychle odezní!!🙂🙂🙂🙂 Mě taky Dr vždycky varovala, že to po vnitřním UTZ bývá!!🙂

handm
10. kvě 2010

wladi, hup do pelechu! Ať se ti tvý tři chlapi starají o tebe zase!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

wlladka
10. kvě 2010

Paaji, moc moc moc gratuluji k srdíčku. Krvička je blbá, to je mi líto, že tě hned musí takhle vyděsit. Ale pokud už nic, tak je to OK
To je krása 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

paajaa
10. kvě 2010

Hamd: já si to právě taky myslím, že tam může prasknout nějaká žilka nebo něco. No snat to opravdu bude ok.

Wladko: krev naštěstí nebyla, to bych na nic asi nečekala a šupala do nemocnice.

Je to opravdu záběr na nervy, ale jsem mooo ráda že vám mám. Manže je na baráčku, takže mě nemá kdo utešit.

Sarlott: kontrola za tř týdny- tedy 31.5.

kopa
autor
10. kvě 2010

Paaji moc gratuluji ke srdíčku 😵 😵
To špinění je asi normální já to při prvním těhu taky měla z Utz 😉 tedko už ne.

handm
10. kvě 2010

Holky, tak já jdu konečně z práce dneska!
Tak moc nekeckujte, ať to ráno zvládnu dočíst 🙂😀😀😀😀
pááá

kopa
autor
10. kvě 2010

Handm a co ty vlastně děláš?? 😅

farmarska
10. kvě 2010

tak jsem vás prolítla, ale fakt jenom v rychlosti.., hlavně jsem se soustředila na to najít hadm a pájínku, abych věděla, jak dopadly kontroly........... a koukám, že moooooc dobřeee!!!!!!!! 😵 😵 😵
Hadm gratulujuuu!!! a Pájííí tobě taky ke srdíčku!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 A špinění se neboj, určo to je z toho ultrazvuku a nic to není a brzy to odezní a bude vše ok. 😉 🙂

farmarska
10. kvě 2010

A já to holky dneska balím a jdu si dodělat resty doma a pak dohajan, ráno zase vstávám 😝

farmarska
10. kvě 2010

Mějte se krásně a zítra čusík, dobrou 🙂

mari111
10. kvě 2010

no v práci říkali přítelakovi že je to někde za 490,- tak tam skusí právě zítra zavolat a zjistit jek to je, jestli je to bez dvd a fotek, no nevím, zítra se dzvím, jinak v německu myslím chtěj 900,- a jinde 1200,- je je to tu tak rúzně, tak zítra se uvidí
Paji gratulka, a špinění, no už není tak snad dobrý, hlavně hodně odpočívej a dávej na sebe a mímo pozor 😉

mari111
10. kvě 2010

dobrou s kobrou Farmi 😉

tercie
10. kvě 2010

Tak jsem propásla ségru...o fous, co? ☹
My byli venku,a nevím čím to, jestli počasím,nebo co, ale bolí mě pěkně ty sotva trochu zahojený rány po porodu, au, sotva jsem dolezla domů. 😝

kopa
autor
10. kvě 2010

Farmi ty pracantko,taky si pořádně odpočiň 😠

Tercíku to musí bolet vid 😢 😅

tercie
10. kvě 2010

Kopi jako sviň 😉
Koukala jsem, že jsi psala, že ještě líháš na břiše...asi už bych se bála brouku, jestli to tlačí a je to nepříjemný, tak na něj nelehej, zkus to jen tak jakoby nakřivo, na boku s pokrčenou nohou, aby sis břicho neutlačovala 😉

Handm a Paaji moc gratuluju ke kontrolkám 😉

Já jdu přebalit prcka,má škytavku chudinka, tak je zas mokrej.Ty pleny jen lítají 😀

mari111
10. kvě 2010

jejda Tercinka má bebí, no snad to brzo přejde, au au ☹ 😔

kopa
autor
10. kvě 2010

Tercie to je třeba v noci když se převalím...Jinak ležím na boku a nebo na zádech,občas ještě bok s pokrčenou nohou 😅 Je to nepříjemné,né že by to bolelo,ale je to takové divné.
Tak já mizím,zítra jdeme zase na výlet,tak musím vše připravit.
papa

paajaa
10. kvě 2010

Tak holky špinění je zpět. Bylo to předčasné. Jsem z toho na nerva ☹ . Hned si vybavím jak to bylo minule a předtím. No snad to přes noc přestane. Vždyť já si to zdravé miminko už zasloužím.

mari111
10. kvě 2010

ach jo Pájinko, to ti teda nezávidím, to musej bejt nervi, sakra. Budu na tebe moc myslet, ale hlavně si lehni a odpočívej aŤ se to lepší. Snad je to jen málinko a je to z toho ultrazvuku

kopa
autor
10. kvě 2010

Paaji 😔 a ty nemáš doma utroš? 😕
A nechceš raději někam zajít?Já bych se bála a nevydržela to.

paajaa
10. kvě 2010

Kopi: utroš nemám, ale když se to zhorší, tak jedu do nemocnice. Nebudu nic riskovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru