Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. kvě 2010

Tak Lukášek usnul, tak jsem ho dala do postýlky na tu chvíli než ho zas probudí hlad 😀
Holky potřebovala bych vytřít, ale vůbec nevím, kdy to udělám, když je pořád vzhůru, a nebo spí jen chvilku... potřebovala bych na to tak dvě hodiny 😀
Nějak nic nestíhám, ještě jsem nesníddala, teď jsem si konečně nandala aspoň oběd,a to jsem zvládla jen uvařit těstoviny a rozdělat na ně boloňckou omáčku ze skleničky a nastrouhat sýr. Snad mu to neudělá zle v bříšku,ale já tu nic jinýho nemám,a na složitější vaření není čas...

Kopi udělám, zabíju ho a zaleju do betonu 😀

tercie
19. kvě 2010

já se picnu, už zase nespí... ale mě už dřevěněla ruka 😀

sarlotta
19. kvě 2010

Tercii vak by to chtělo na mazlíka🙂))

sarlotta
19. kvě 2010

budete mít novou terásku jooooooooooo

tercie
19. kvě 2010

Šarlotko podlahu ve sklepě 😀
Já uvažovala o šátku, ale musím počkat na porodný, abych mohla investovat 😉 Akorát se trochu bojím abych to dobře vázala, i když jsem na kurzu byla... Ten babyvak jsem taky viděla, ale ten není na tak dlouho, na jak dlouho se dá vyuít ten šátek, žejo?

tercie
19. kvě 2010

Malej furt spí a tady nikdo... já snad pudu uklízet či co... ale asi ne, docela ráda si chvíli dáchnu.
Budu číhat, kdybyste některá přišla podrbat 😉

wergina
19. kvě 2010

Tetky tak jsem přihodilá pár foteček 🙂

Holky však vám to taky letí, týdny skákají jak blázen a za chvíli ty drobečky budete držet v náručí 😵

tercie: naprosto ti rozumím. My jsme si pořídili manducu, bylo to pro případ nouze, pže jsem se Sofi opravdu nic neudělala. Když bylo nejhůř, tak jsem ji tam dala a ona si hezky chrupkala. Jenže jak bylo hezky, dávala jsem ji spíše do kočárku a teď se ji v manduce moc nelíbí, musíme si zase zvyknout.

tercie
19. kvě 2010

wergi to taky nevím, jak pak v létě, kdy bude horko, to asi šátek taky není pak to pravý ořechový... asi budu muset někde načíst nějaký zkušenosti jiných...

wergina
19. kvě 2010

čučni a uvidíš. a jak to jinak jde s Lukym? 🙂

mirax
19. kvě 2010

Ahoj holky, trošku nakukuju..zdá se, že všechno a všechny v pořádku 🙂

U nás se slaví nočníkové úspěchy, Tobík už nepotřebuje přes den plínu! Na ven mu ji teda radši ještě dávám a v noci určitě, ale před týdnem najednou začal chodit na nočník a jde to🙂
Dokonce zkouším bezplenkovku s Bětuškou a docela se nám daří...ale dnes mi pokakala koberec 😀 ...

Šmankote, dnes je taáák hnusně, že ani nejdeme ven a já jsem z toho sezení doma úplně jak zbitý pes ☹

tercie
19. kvě 2010

wergi jo jde to, akorát jsem s ním pořád sam,tak je to náročný, když nespí, nemůžu ani na záchod pomalu,a furt chodím podávat vypadlej dudlík,když se zrovna nechová... ale neměnila bych 🙂

Mirax gratuluju k nočníčku, to je paráda 😉 no a pokakanej koberec bude ještě hodněkrát,to víš, musíte komunikovat nad plenkou nebo nočníkem, a ne na koberci 😀

U nás je taky hnusácky a mě to nebaví, mám z toho počasí depky a bolí mě hlava a nic se mi nechce.

wergina
19. kvě 2010

ahoj mirax, tak to gratuluji k úspěchu 🙂 Tobík je šikulka. Jéé, a jak to s Bětuškou děláš, to si nedokážu představit?

sarlotta
19. kvě 2010

wergi super fotky🙂))) v té manduce je zlatečko ten dort... perfektní 😎 😀

sarlotta
19. kvě 2010

Mirax blahopřeju🙂))) ale Bětule Ti to sabotuje čovečéééééééé 😀 😀 😀 ale tak ušetříš nějakou plenku, to se hodí a kam teda kaká ?

maarrtina
19. kvě 2010

Krásný den, tak jsme doma ze screeningu a vše je v phodě. TP se nám o 2 dny posunul. a čekáme asi holčičku 😀

tercie
19. kvě 2010

marti to je krásnýýý, moc gratuluju 😉

já už mám to moje klíšťátko zase na ruce 😀

mirax
19. kvě 2010

wergi..mám pro ni malý nočníček🙂 a přidržuju ji nad ním. Spíš to tak časuju, vím, že čůrá těsně po probuzení, tak ji vždycky až s evyspí hned vezmu a držím nad nočníkem a říkám čuručuru 😀 , aby si to spojila i se slovem a pak časem začala čurat jen na povel🙂 Pak čůrá tak ve 30 až 45 min. intervalech, tak ji vždycky podržím a docela často s e počůrá do nočníku a někdy i pokaká, al ednes jsem to nestihla a pač ležela jen na dečce a neměla plínu, tak ty doletělo až na koberec.
Dopoledne čůrá víc..většinou máme za den tak 4 počůrané plíny. V noci jí normálně dávám plenu, to na nočník fakt kašlu 😀

tercie
19. kvě 2010

mirax stíháš i něco jinýho kromě hlídání čůrání? 😅

tercie
19. kvě 2010

Já si to nějak nedovedu představit, když nestíhám běžný úkony, tak ještě sledovat tohle, než jsi to vysledovala tak to asi zabralo dost času, nebo ne?

kopa
autor
19. kvě 2010

Takuž jsem tu s Echa.Srdíčko mám v pořádku!!To je zas úleva 🙂 🙂 Zítra mě čeká ten Holter,to bude horší 😠

tercie
19. kvě 2010

To je nějakej naschvál, že když mám čas, tak tady se to vylidní 😀 Vědět to,tak tu nechytám lelky a už mám hotovou nějakou práci 😀

A mám vyřídit pozdravy od Farmi, mluvily jsme spolu a povídala že nestíhá, že zkusila nový místo, hlavní pokladní v penny, a u Nováka řekla, že má vyvrknutej kotník, a chtěla to vyzkoušet, jaký to bude a rozhodnout se, kde to je lepší, ale u pokladny se jí zjevil vedoucí z masny, tak mu musela říct, že bohužel přijala jiný místo než u nich... 😀 no takže možnost volby je v háji... Takže má směny a večer prý padne jako podťatá. Ale jak bude čas, tak se tu objeví 😉

tercie
19. kvě 2010

Kopi to je paráda 😉 A neboj,Holter bude taky OK. Jsem si chtě nechtě vzpomněla na vratný lahve 😀 Si musím zapsat, že sis ke mě přilehla... 😀 Budeš taky dělat zápisky? 🙂

kopa
autor
19. kvě 2010

Tercíku hihi 😀 vratný láhve mám ráda 😀 Jojo zápisky taky budu dělat.prý budu muset vyjít 4 patra po schodech,no to nevydýchám 😅 😅
Farminka má teda smůlu 😅 😀 Tak jí pozdravuj.
Jdu dělat lečo 😵

handm
19. kvě 2010

Ahoj holky! tak se hlásím po dni blití a sr... 😝 už je snad dobře, včera to bylo pekelný.. prospala jsem skoro celý den, snědla půl rohlíku, jeden banán a vypila jeden hrnek čaje a k tomu asi 5 lžiček coly..
dneska už jsem si troufla dokonce na tři rohlíky.. a tři čaje..
🙂
Každopádně už je snad fajn, doufám, že bobistovi to nějak neublížilo. ale ozývá se, tak je zlatíčko!🙂
jinak jsem z mých 4 pracně nabraných kilo o dvě přišla, tak snad se to zas spraví 🙂

farmarska
19. kvě 2010

ahoj holky, jen se opět hlásím, že žiju 🙂 vůůbec ted nestíhám a když mám chvíli volna, tak se věnuju rodince, manželoj a nebo sobě-spím 😀 Nedočítám, takže nevím co nového, ale kdyby bylo něco zásadního, tak to určitě dohledám v šarlotčině tabulce a nebo by mi to Tercinka řekla, dnes jsme si volaly 😉
tak se tu mějte holky moje a slibuju, že o víkendu se tu ohřeju o něco více 🙂 😎 😵

murynka
19. kvě 2010

ahojky
máme zuby 😀 😀 😀 2 dolní 😵 😵 😵 klubou s enajednou zvládá to krásně šikulka moje 😎 jen byla takové 3 dny protivnější 🙂 máme 5920g 66cm dostala poslední synflorix bez reakce zatím 🙂

jupííí máme zuby já jsem z toho hotová 😀 😀 😀

tak jsem se s vámi podělila ted koupeme pak dočtu

mari111
19. kvě 2010

ahojík holky, tak sme se včéra pozdě vrátili a já byla KO tak píšu až dnes, cukr teda šel přežít ale fuj tajbl, třikrát se mi zvedl kufr,jen sem to držela v sobě abych nemusela pít znova no a na 4D super, tak sme se pokochali, paráda, princezna se podobá prej na mne, aj ja si to myslím 😀 😀 😀 a prstíky má po tatínkovi, jo a na dvd co máme z toho 4D si napíšeme jak se budí princezny, to má totiž taky p tatínkovi, no my sme ji nemohli vzbudit,to je spachtoška 😀 😀 😀 později hodím fotečku
Jinak ke kntrolám gratulka a Petroš hezká fotečka 😵

mari111
19. kvě 2010

jé Mury, tak to je krásne, první zoubky 😅

mirax
19. kvě 2010

treci..jeden den jsem ji trochu pozorovala...nemám právě moc času ji nějak sledovat, jinak bych asi byla úspěšnější, ale potřebuje mě i Tobík a pořád lítám kolem eshopu.
Když jsem o tom poprvé slyšela, tak jsem is říkala, ž eje to nemožné.., že kojenec čůrá nějak furt a kadí taky, že je to krávovina, že nejsem schopná pořád to mimčo hlídat a pořád uklízet po nějakých nehodách.
Al eje to naopak, je to jednoduché...vylučování kojence má svůj jednoduchý řád, který vypozoruješ po pouchých pár dnech a to nemusíš sledovat nějak moc intenzivně. Stačí jen mrně rozbalit a prostě vidět, kdy to z něj jde..plína je dost neprůhledná clona dělá z toho složitější věc, než to je🙂)
Co j edobrý pocit je, že má přes den prdelku pořád v suchu..já už vím, kdy bude čůrat apokud to nestihnu, hned jí malou plínečku vyměním..asi ji teď častěji kontroluju, to je celé 🙂

murynko..gratuluji k zoubkům...našla jsi je ty? To dostaneš na šaty, co? 😀

mirax
19. kvě 2010

terci..promiň , že ti komolím přezdívku 😀

murynko..Sofinka je teda drobounká 🙂..asi po mamince 🙂 ..Bětuška má už skoro 6,5kg 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru