Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
21. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem tu ztoho cukr testu - tedy omlouvám se všem, které to ještě čeká, ale pro mě naprostý očistec.. takový humus jsem snad ještě nepila 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Myslela sjem, že to tam ani nevydrží do dalšího odběru.. Musela jsem se jítr projít na čerstvý vzduch.. Nejdřív jsem zkoušela to pít po doušcích, ale to bych tam byla ještě teď, tak jsem zavřela oči a hltala... ale fakt peklo... blivajs...
výsledky ale budu mít až v pondělí....

Jinak jsem se chtěla zeptat, já trpím v těhu na ten výtok, poslední léčbu jsem měla minulý týden a teď mám zas prostě uplně mokrou skoro celou intimku..☹☹☹☹ a když jsem se ráno utírala, přišlo mi, že mě to "tam dole" trošku pálí... mám z toho špatný pocit, navíc když je před víkendem...
Ještě navíc, když jsem si přečetla o Petrosce ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Snad budou i s malým v pořádku a všechno dobře dopadne a malý tam vydrží co nejdéle....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mari111
21. kvě 2010

veve.b no vydíš, by mohli něco kešnout,že,asi jim tam napíšem 😀
Handm,že to je humus, taky sem málem hodila 😝 O výtoku nějak nic nevím ale určitě je lepší se poradit s gyndařem

nicollka
21. kvě 2010

ahoj holky jen tak prolítám nestíhám vás :D Petrosce moc moc držím palečky, určitě si poleží a bude zase lépe, všechny holčeny se z nemocnice vrátily s dobrýma zprávama 😎

Jinak sem měla včera růžovou kapku na papíře, raní špinění zase odeznělo zase na papíře ale víc toho růžového…ještě se koukám že 24dc je i docela dost brzy na mrchu, když ji mívám nejdřív 30 a nejdýl 45dc .. ne? 8-o 8-o Já si až ted všimla jaký dc jsem…co to tělo zase vyvádí, mě hrábne 😠

handm
21. kvě 2010

Mari, pekelný... na ten prázdný žaludek to bylo fakt dílo... 😝
ke G-Dr zavolam, jen co kolegáč opustí kancl.. radši..

mari111
21. kvě 2010

no to jo na lačno a ještě dve hodky to vydržet než se člověk nají, no ale hlavně že už to máme za sebou a hlavně ať sou vysledky v pořádku

handm
21. kvě 2010

Ty je ještě taky nevíš?!

mari111
21. kvě 2010

ne u nás sou hodně pomalí viš 😠

handm
21. kvě 2010

což to u nas taky.. 😝 myslela jsem, že se to dozvim hned...ale pry až v pondělí u mé dr...

sarlotta
21. kvě 2010

Ahojík holky🙂

Tak Petroska psala že dobré, že je pouští ležet domů.

Kapacky nám pomohli a malý je v pořádku, dali mi hromadu léků a klid na lůžku tak snad se děloha umoudří a nebudeme se muset vracet, fakt jsem měla děsný strach že miminko půjde ven 😒 naštěstí kapačky ulevili, drželi ste moc palečky 😉 všem moc děkuju, bříško ale furt tvrdne, tak věřím , že Filípka aspoň do 30tt nějak udržím 😉 asi se jen tak neukážu, budu ležet.

flair
21. kvě 2010

Ahojky holky moje, jdu vás pozdravit a nahlásit se, že jsem ok a pořád 2v1. A co to vidím??! Petrosko, to neee, to musí dopadnout dobře!!!!! Oni se tam o tebe postarají a určitě to zvládnete!!!! Moc na tebe myslím!!!!!!!!!!
U mě vše ok, žádné porodní příznaky 😝 Cítím se fajn🙂 Moc ted nestíhám, pořád se něco děje a navíc moc nevydržím sedět u PC. Snažím se střídat polohy - chvíli ležet, chvíli chodit, pak sedět a tak pořád dokola 😅
Všechny se opatrujte, já zase nakouknu. Teď se chystáme s MM někam na meníčko, až dorazí z golfu 😉

ee.liska
21. kvě 2010

ahoooooj, jsem doma 😀 😀 😀 😀 jdu zkusit těch 12 dní dočíst ale nevím nevím 😎 vím jen o petrosce, ty budou snad v pořádku 🙂

flair
21. kvě 2010

Ted koukám, že je tu nová informace o Petrosce, tak super, že je pouští domů 😵 ale poctivě musíš ležet!!!!!!! 😉

flair
21. kvě 2010

Eliiii, supeeeeer, že jsi doma 😵

handm
21. kvě 2010

Ee.lisko, vítej doma!!!
A Petroska taky super!!!!!!!!!!!!!!!
tak se pořádně šetřete kočky!!! ať tam ti bobísci jsou co nejdýl...

flair, ty jo, ty to máš fakt za pár 🙂

madormi
21. kvě 2010

@nicollka tak to jsme dvě u kterých tělo blbe, taky mi to nějak zlobí špinění 25 DC je u mě brzy, a 26 DC půl dne slabý menses a konec to je i u mě málo teda 😠

madormi
21. kvě 2010

petroška tak to je super tak na sebe dávej extrémní pozor ani lahev s vodou nezvedej 😀 elli vítej doma 🙂

ee.liska
21. kvě 2010

holky dík 😀 budu nakukovat co petroska a dočtu až průběžně, zatím pa, jdu ležet 🙂

madormi
21. kvě 2010

brouzdám na netu a asi bych to neměla dělat 🙂 "opakovanmě slabá menstruace může znamennat i určitou horm. poruchu" "velmi slabá mensturace může způsobit problémy s početím" atd 😠

mari111
21. kvě 2010

Madormi nepřeháněj to s těma informacema na netu, nedělá to dobrotu, gyndař ti poradí, ať s tebou něco dělá 😉

madormi
21. kvě 2010

mari já vím 😉 ale nedá mi to 🙂 to mě zarazilo takhle slabé a krátké jsemt o nikdy neměla ☹

paajaa
21. kvě 2010

Holky na tu knihu na babywebu jsem taky koukala a uvažovala o ni. Tak pak mi řeknete jak se vám líbí, až dorazí. Jo??? Já nerada kupuji zajíče v pytli a na náš názor dám. 😉
Jinak mě zlobí stále ty střeva- zase mám průjem a ve střevech mi to hrozně škrundá. Ale jedno pozitivum mám- od rána jsem nazašpinila, jen ze mě vytékal ten utroš. Třeba se to ještě změní, ale mám z toho dobrý pocit. 😉 😉

Eli: vítej doma

Petroska: hezky lež a do 30tt to jistě dotáhnete. 😒

mari111
21. kvě 2010

no vidíš Paji, už bude dobře 😉 a ta knížka fakt za to stojí, šak tam máš aj ukázky z tej knihy

martinkal
21. kvě 2010

Ahoj holky 🙂

tak jsme z poradny doma. Malá už váží 4760g a měří 59 cm 😀 . Je to smíšek, pořád se směje od rána do večera. Zlatíčko naše.

A takhle spinká se svým oblíbeným míšou Edou 😀

martinkal
21. kvě 2010

Jinak vám všem držím palce, ať je vše ok. Zase brzo nahlídnu. Zatím pa pa 😉

mari111
21. kvě 2010

Martinko no to je krása, fotka normálně na výstavu 😵 😵 😵

martinkal
21. kvě 2010

Mari viď? To jsou někdy momentky, ale ne vždy mám po ruce foťák 🙂

Tvoje Laurinka je taky krásná, a to je ještě v bříšku 😉

mari111
21. kvě 2010

dík Martinko. Je po mamince 😀 😀 😀 ale fakt, už tři lidi mi řekli že se fakt na mne podobá a aj ja to tak vidím. Lucinečka je zlatíčko,bude z ní princeznička 😵 a co ségry její, ještě ji učí kouřit 😀 😀 😀

kopa
autor
21. kvě 2010

@ee.liska Zdravím Eelisku,ted jsem si všimla,že už je doma 🙂 Jak vám je?

kopa
autor
21. kvě 2010

@martinkal To je nádherná fotka 😵 😵 To mi připomnělo,že jsem měla fotečku kde jsem jako malá seděla s panenkou na sedačce 🙂 A taky jsem tu fotku měla ze všeho nejraději.

sarlotta
21. kvě 2010

ahojky🙂

hele Marti to je tak malé mimíšo nebo tak velký medvěd 😀 😀 to je kouzelná fotečka 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru