Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
24. kvě 2010

supéééér Paji 😵 😵 😵 jen tak dál, ja taky sem zapomínala ze začátku na fotky aj se zeptat, bo jek sem byla šťastná že je vše v pořádku, už jsem nanic jiného nemyslela 🙂

wlladka
24. kvě 2010

Paaji gratuluju !!! To je super. 🙂 🙂 Tak zase má dušička na čas klid. 😵 😉

wlladka
24. kvě 2010

Mari, tuhle jsem kápla na ten motýlkový kolotoč, co máš, za slušnou cenu. Váhala jsem zda koupit, či ne. Zkoušela jsi ten svůj? Já na to četla děsný recenze. 😒 Ale moc se mi líbí.

katyna6
24. kvě 2010

Ahoj holky,tak jsem doma z práce,honem vás dočtu a jdu chvilku lehnout.Včera po tom hokeji jsem šla chrnět až po půlnoci a dnes se teda do práce vstávalo hooodně špatně.Tak jdu na to...

mari111
24. kvě 2010

Wladi skoušela a na nic špatného jsem ještě nenaraztila, má ho aj Tercinka, tak jestli ho používa taky nevím žeby si stěžovala 😕

wlladka
24. kvě 2010

Já ho chtěla koupit a narazila jsem na diskusi, kde ho maminy "pomlouvaly". Prý baterie vydrží max. 3 dny. Blbne ovládání, zapíná se sám, přestane se točit, nebo hrát. A uchycení na postýlku je prý slabé na to jak je kolotoč masivní.
Mě se moc líbí a chtěla jsem ho objednat. Tak teď ale nevím.

Tak Terci, až se ukážeš, tak se prosím poděl o zkušenost 😉

sarlotta
24. kvě 2010

Paajaa super, sem to říkala🙂)))) šikulky🙂

Wlladi mi psala z Amalky v pátek že posílá a dneska to došlo 😅 brnkn na poštu k Vám 😉

sarlotta
24. kvě 2010

Holky nějaký divný čas na koníku neee ???

mari111
24. kvě 2010

no uchycenej ho nemám, bo ještě namáme postýlůku ale jinak sme ho pouštěli už asi pět krát a nic jsem si nevšimla, baterky jsme koupili nabíjecí, takže když vydrží krátce tak je dobiju a jedeme dál, no ale jinak nevím, no šak když je z krámu tak ho lze vrátit a koupit jinej,že 😉 ale natahovací bych asi nechtela, bo jak tu byla ségra tak jsme nedělali nicjiného jen natahovali kolotoč, hrálo to asi jen 2minuty, a to je podle mne málo, jedině že by už dělali nějaké batahovací ale aby hráli o dost déle

mari111
24. kvě 2010

no ta jedna tam píše že s nabíjecimi baterkami ji vydrží 3 týdny, to není tak hrozné,né ? 😅

mari111
24. kvě 2010

jo Šarlotko, koníkovy se poklazili hodinky 😀 😀 😀

sarlotta
24. kvě 2010

Mari na to kukám🙂))))

wlladka
24. kvě 2010

No, mě se právě líbí, že je na dálkové ovládání, má výběr melodií a ještě ta světýlka. Moc ráda bych ho koupila a ta diskuse mne v tom zarazila. A jak se ti zdá to uchycení? Myslíš, že to bude na postýlce dobře držet, aby to na mimčo nespadlo?

wlladka
24. kvě 2010

Jé holky, no fakt. Nějak rychle stárneme, ne? Člověk se ani nenaděje a je tu večer 😀 😀 😀

sarlotta
24. kvě 2010

já mám natahovací a je to naprd🙂)) než sem došla do kuchyně tak většinou dohrál🙂)))))))))))))))))))) ale zase tak dlouho sme ho nepoužívali... malého to moc nebavilo.... je to dost peněz 1000,- za kolotoč není ?

wlladka
24. kvě 2010

Sarlot, ty pošťáci mne fakt se..ou ! Jestli dnes nepřijedou, tak už si půjdu stěžovat. Ještě napíšu paní mailíka, jestli by mi poslala podací číslo zásilky a zkusím sledovat

mari111
24. kvě 2010

no ja pravě nevím ja si myslím že to tam bude držet, ale dokuť to tam nemám, nemúžu říct jistě, počkáme na Tercinku, co nám na to řekne ale tá tu bude asi až zítra, dneska má návštěvi

wlladka
24. kvě 2010

No právě. Natahovací za chvíli dohraje a to je na prd. A když dám tolik peněz, tak bych chtěla aby sloužil. Problém je taky v tom, že když ho koupím na netu, je pak zase složitější reklamace. Sic se mi ještě nestalo, že bych něco reklamovala.
Taky tam píše nějaký pán, že to předělal na kablík a do zásuvky. To by manža taky zvládl. nebo ty nabíjecí baterie. Jsem v koncích,no. Fakt nevim. Peněz je to dost, tak bych nerada, aby pak ležel ve skříni a já na rychlo kupovala obyč. natahovací. ☹ To jsou starosti, co? 😀 😀 😀

sarlotta
24. kvě 2010

Wlladi no a co, pěkné starosti🙂)) mě se to zdá dost těžké na fotce... ale tak to se dá taky pojistit, aby to nepřepadlo, kutil to zmákne🙂))

ten natahovací stál myslím 450,- 😉

mari111
24. kvě 2010

no taky jsem koukala že to předělal do zasuvky, taky dobrej nápad 😉 takže to s tím kolotočem asi nebude tak hrozné

wlladka
24. kvě 2010

Natahovací mám taky vybraný, teď jen váhám. Tak bych možná přikoupila takovou tu želvičku, co promítá na strop světelnou oblohu. Vyšlo by to obojí na stejnou cenu, jako ti motýlci, ale motýlci jsou prostě lepší, jelikož se nemusí natahovat a mají víc těch melodií. No dilema strašný! 😀 😀

Napsala jsem té Renátě, tak uvidím, jestli mi pošle podací číslo. Jak zase pošta zanedbá povinnosti, tak na ně vlítnu. 😉 Na ten balíček se těším. Už jsem ho čekala v pátek a dnes taky nic. Se z toho picnu.

wlladka
24. kvě 2010

Jasně. Počkáme co Tercinka 😉

mari111
24. kvě 2010

tak jsem byla kouknout na to uchycení a nepříde mi to nejak špatné, no ale až budu to mít na postylce tak řeknu, uvidíme.

mari111
24. kvě 2010

už by sme příšti měsíc měli mít postýlku, tak uvidím

wlladka
24. kvě 2010

On je ten vršek, co svítí, dost mohutný. Tak jestli není těžký víš? Terci nám určo poradí

mari111
24. kvě 2010

jééé u nás se to bouří, to bude lomenice, aj v noci sme tady měli bouřku 😠 v noci mi to teda nevadí ale cez den by mohlo bejt hezky 😠

wlladka
24. kvě 2010

U nás se zvedá vítr a pěkně duje. asi něco přijde. Od zítřka má zase pršet ☹ To jsou dny ☹ Jen aby mi to nezvedalo tlak 😲 Ten mi ale pro jistotu zvednou pošťáci 😀

wlladka
24. kvě 2010

Jé, tak já si napsala o číslo zásilky a za 10 minut zazvonil pošťák. Hlavně že dorazil - buclík upocená 😀

farmarska
24. kvě 2010

ahoj holky, u nás je momentálně hezky, ale v poledne tu byla taky pěkná bouře a dopolko slejvák každou chvilku. 😝
koukám, že probíráte kolotoče nad postýlky.. to máte namysly ty broučky od fischr price?
Ten si plánuju pořídit taky. Má ho kamarádka a moc se mi líbil. Manža elektrikář mi ho předělá taky do zásuvky 🙂 Předělá mi takhle od nich i tu houpačku , kterou si od nich plánuju taky pořídit, ale zase z jiný kolekce, aby mímo nemělo stejný plyšáčky nad sebou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru