Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. kvě 2010

jéé Martinko, ta tvoje Lucinka vždy tak krásně vegetí, je evidentné, že jí nic neschází 😉

mari111
27. kvě 2010

Mury, ja budu mít přebalovák na cestovní postýlce tak budu přebalovat tam a pak na ty jednorázovce, ségra to tak praktikovala, a aj tam krmila a ani čmouhu mi tady holky nenechali a ja chci sedačku koženou, tam to de jednoduše otřít 😅 no s těma řupkama pak nevím, no, ale šak už si snad nějak poradíme 😉

mari111
27. kvě 2010

Farmí taky budu moc držet palečky na příští měsíc, a čajíčkuješ ? 😉

murynka
27. kvě 2010

@mari111 také přebaluji na podložkách 😉 to je asi normální ale někdy se hot stane nečurají na povel ale to sama poznáš 😉 a také mám přebalovák ale to tě potom neba a přebalíš kde zrovna to miminko je 😉 navíc já ted musím už na zemi je živá leze takže výšky nehrozí ani náhodou 😒

leni děkuju byl to boj vybrat ale vybráno 🙂 neboj bude to v pořádku už se těším a dávám tip myslím že holčička 😉 😎

natalie77
27. kvě 2010

Holčičky, díky moc za gratulace 🙂 .
Jsem teď v takovém stavu...únava, štěstí, dojetí, vyčerpání, nasrání....
Teď balím, zítra večer jedeme....nemám nic koupeného...takže to bude veselé...
Manža doma, bych ho kopla kamsi...je dotčený, že fakt odjíždím...tak je nepříjemnej, ale já jsem v klidu.....
Terci, nestihla jsem Ti odpovědět....ale prostě je to u nás stejné.....

Marek je opět nemocný, tak hrozilo, že nikam nepojedeme...byla jsem s ním dneska u mudry, tak nám dala další spray na astma...chuďátko moje zlatý....a vybavila nás léky, prý mu moře určitě pomůže, jen nezapínat klimatizaci, což je jasný, to astmatici nemůžou....

Budu mít zítra asi honičku, tak Vám držím pěsti, ať je tu všechno v pořádku než se vrátím, budete mi chybět...budu na Vás myslet....
Farmi, co krk? Zařiď si nějaké výtěry, jestli nemáš streptokoka...nebo nějakou srajdu v krku....je divné, že Tě to pořád trápí...
Taky jsem s tím měla problémy, měla jsem chronickou angínu, mandle mi vzali i s kořenem jazyka...a od té doby klid v krku...ale mazec na průduškách, vše mi jde hned dolů...

Mějte se hezky, držte se a jakmile přijedu, tak se ozvu. Ahoooooooj 😀 😵

mari111
27. kvě 2010

no šak jo, když se stane, tak se to utře a hotovo, že 😉
Du hají, tak zatím pááá holky

mari111
27. kvě 2010

tak štastnou cestu Natálko a užite si to se synkem 😉

farmarska
28. kvě 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
já mám dnes od rána spoustu lítání, musím k doktorce, před tím ještě něco zapomenutého podepstat na uřad práce, pak do bejvalé práce, pro zápočťák, na poštu, nakoupit, .. 😝 pak se stavit u mamky... a k večeru má mlaďas ze školy, nějakou stopovanou- ukončenou opejkáním buřtů a má to bejt i s rodičem, no tak nás ukecal a půjdeme s ním s manželem oba 😉
Tak nevím kdy se tu vokážu, ale určitě budu během dne načumovat 😉
tak ahoj a nezlobte tu zatím 😉 😀
Jo Natálce přeju šťastnou cestu, manžu ignoruj, nic jinýho si nezaslouží, ignorant 😎
Mari, ted jsem pila spíše ča s medem a citronem, ale před tím jo a ted už zase začnu lemsat 😵 hele a příští měsíc to prostě jistí 😉 😎 🙂 dík 🙂

sarlotta
28. kvě 2010

dobré ránečko🙂 tak já už si byla pro lístek na prašulky a s malým v knihovně🙂
dneska sluníčko nááádhera 😎 doufám, že to vvydrží , zítra jdem na pohádkový les s malým, se těším.

sarlotta
28. kvě 2010

@natalie blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu, šikulkáááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎

@markee já bych na to taky neměla žaludek.. to chce nejen velké srdce ale i sebezapření....obdivuju ty sestry. co zkusit něco s dětma ?

sarlotta
28. kvě 2010

@mari111 klidně si kup novou sedačku a přehoz na ni... miminko Ti nic neopatlá a pozdějc budeš chvilku zakrývat, aby ses nezbláznila z drobků a čokolády🙂)))) děti kolem 2-3let jsou vynalézavé... ale když pořídíš sedačku z dobrého materiálu, tak v poho. to by ses načekala s novým vybavením... až budou děti tak už neušetříš 😉

sarlotta
28. kvě 2010

@kopi gratulka ke kontrolce... čoveče půlka těhu za Tebou 😎 😎 😎

@martinkal ... nááádhera🙂)) uf se těším na tu naši 😉

@farmarska nekecej že si ještě nic nepočůrala 😠 😀

sarlotta
28. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 28.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 30tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku 😉 ......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... Ko v pořádku 😉 ,cukr 4.6.,KO 10.6..........čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... 27.5 KO v pořádku 😉 ., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6. KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku
Paajaa 10tt.................................KO 31.5.
Farmarska 31DC
Katyna 26DC
Aja 21DC
Natalie 19DC
Madormi 9DC
Cajori 8DC
Nicollka 7DC
M.aa.b 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aja.83
28. kvě 2010

Ahoj holky! 🙂
Natálko, gratulace největší! Ty naše inženýrko!!! 😎 😵
Kopi, gratulace ke kontrole!!! 😵 😵 😵

mari111
28. kvě 2010

ahojík, Šarlotko, že jo, se z nějakého drobku nezbláznim 😉 a pak bych stejně ještě ráda aspoň jedno dítko, tak to bych bydlela, jak socka ještě 8 let 😕 obývaček vypadá hezky, nakonec je pulka bíla a púlka tmavě hnědá. Jen ještě ten zbytek dokoupit a je fakt, že když to nekoupim teď tak pak mi to bude líto dát peníze za nábitek když tady budu mít princeznu, to raděj koupim něco jí 😅

mari111
28. kvě 2010

příští měsíc chceme koupit kočárek, a ten další skusím našetřit na stěnu do obývaku, jen s tou sedačkou to bude horší, ta stojí dost , no budeme muset s Farmí někam na lup 😀

paajaa
28. kvě 2010

Krásný den,

Nati: velká gratulace inženýrko. Užij si dovolenou. 😉

Mari: já tedy plánuji do baráčku vše nové, pokud na to budou korunky. Na sedačku hodím přehoz a asi víc to řešit nebudu.

Farmi: v pondělí se tedy chystáš už do práce???

Kopi: gratuluji k úspěšné kontrole.

Jinak mě dnes žaludek zlobí trošku víc. Večer jdeme ke známým co je nastěhovali do nového domečku, takže tam bude spousta dobrot a já asi ostrouhám. ☹

mari111
28. kvě 2010

neboj páji, třeba ti dobrútky zrovna sednou a večer by ti už nemělo bejt zle, ne, nebo tě to drží celej den, mne to věčšinou odpoledne přešlo 😉 jo taky to vyřeším přehozem, jen jestlijá na ní našetřím 😠

paajaa
28. kvě 2010

@mari111 ´mě je špatně celý den, takže dnes si asi žaludek pauzu nedá. To nevadí. Já se těším na ty lidičky. 😉

petroska
28. kvě 2010

ahoj holky.tak zrovna jdu z kontroli z nové rizikové poradny kde sem přešla a super.vysledky taky dobrý ,nic se mi nezhoršuje děloha už lepší ale furt budu papat kotel prášku až do konce těhu.navíc mi dali i antibiotika,protože ze všech stěru co mi v nemocnici dělali zjstili jeden test pozitivní na bakterie tak proto mi to dráždí tu dělohu a vyvolává porodní stahy.takže snad antibiotika pomužou.navíc mě tam vzali přes protekci známe porodní takže snad budeme oba s filípkem ted více pod dohledem a postarají se o nas lépe jak ta moje gyndařka na kterou už prdím.jen to bude asi až do konce u nas furt ležení v posteli a sem tam nejaká prochajda venku ale žádné cárání po obchodech a tak nemužu ☹ ach jo.hlavně že mi prdoška udrží co nejdýl v bříšku.ale zatím to vypadá nadějně jen mě strašila at fakt rači velké šetření v posteli je pořád 😠 .šarlotko další KO mam 11.6.a co wladěnka?pročítala sem tu něco ale o ní nic tady.

mari111
28. kvě 2010

ach jo, u nás zase bouřka, ani prádlo mi nestihlo vyschnout 😠

mari111
28. kvě 2010

no Petroš, hlavne že se to aspon trosku zlepšilo 😉 dávej na sebe pozor

kopa
autor
28. kvě 2010

@sarlotta Sarlott díky 😉 no jóo půlka za sebou 😀 😀
@paajaa Pájo tak at je ti trošku lépe 🙂
@petroska to jsem ráda,že je to už lepší.Já byla včera na gyndě a tak se bála aby byl čípek o.k.
Sarlott tobě se Wlladenka neozvala?? 😕 😕

farmarska
28. kvě 2010

ahoj frajerky, japak se tu máte? 😉 Já jsem totálně kaput 😝 celý dopolko jsem měla lítání po doktorech a městě, zařizování a nákupy a když jsem se těšila, že si pojedu odfrknout domů, stavila jsem se po cestě s ukončenou neschopností (schopna od pondělka) , tak mne tam uprosily jestli bych tam mohla alspon na pár hodin vypomoci..no bylo mi blbé odmítnout, takže jsem metošila domů s nákupem, převlíkla se do pracovního a od jedný do půl 6 jsem vypomáhala na pokladně 😝 😝
Chtěli do 6, ale to jsem nemohla, páč v 6 už zase měl mít Robča se školou a rodiči stopovanou spojenou s opejkáním buřtů. Ale i tak byli moc rádi, že jsem jim vypomohla 🙂 ale lilo ze mne, jak dobírám ještě (dnes poslední den) antibiotika, tak mi to dalo zabrat 😅 Jo a když jsem před půlou dorrazila domů, tak se spustil děsnej liják a bouřka a prší doted, takže se žádnej školní pochod nekoná 😅 a jsem i docela ráda, páč toho mám za dnešek fakt plný brejle.., tak ted už si hezky popíjím zase čajdu a dadám 🙂 😎

farmarska
28. kvě 2010

No dočtu vás zejtra, jestli jste tu nezlobily 😉 zítra do práce nemusím, až v pondělí na šestou 😉
mějte se tu krásně, hezkej večer a dobrou noc 🙂 🙂

sarlotta
29. kvě 2010

dobré ránečko🙂 hezké sobotní🙂)))

V noci dobře sprchlo 😠 ale snad už bude hezky🙂

Včera mi došlo překvápko od pojišťovny... že prý od 1.2. neplatím zdravotní pojištění a abych jako nahlásila kdo ho má za mě platit... se picnu... no nic v pondělí tam sjedu... zaměstnavatel mi to měl nahlásil a vys.. se na to... hajzlík... jsem onemocněla ještě v době trvání prac. poměru, tak doufám, že to nebudu muset doplácet 😲 😝 No ještě že se ozvali tak brzy.

tea1909
29. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je zamlklý potrat běžný jen v prvním trimestru ? Nebo jestli tohle riziko pokračuje přes celé těhotenství. Jsem 17. týden, před 3 týdny bylo vše ok, ale mám hrozně divný pocit a ani nevím proč ☹ . Ale zdá se mi, že mi vůbec neroste bříško ☹ ... a pořád si říkám, že by se v 17 tt ještě nedostalo nad ten špíček co mám na břiše? ( 😀 😨 )

farmarska
29. kvě 2010

sarlot no teda to jsou šoky 😨 😝 Tak snad se vše prokáže nebudou něco vynucovat na tobě 😉

Jinak holky, musím říct, že jste mne zvyklaly a tak jsem si ráno testla..no a nic no 😢 bílo 😝 co se dá dělat, takže za chvíli můžu čekat bumbác dolů v tabulce a hurá do dalšího kola! 😉 😎 Tentokráde už to bude bez antibiotik, budu zdravá, to se to bude krásně uchycovat 🙂 ..alspon doufám 😅 😠 Jako vzhledem k tomu, že jsem v měsíci červen měla původně rodit (na svoje narozky) tak doufám, že alspon v měsíci červen otěhotním..jako takové zadostiučinění 😉 🙂

jo a všem hezké ráno 🙂 hezký den 🙂 pokud možno bez deště 😵

sarlotta
29. kvě 2010

tea ahojík, potratit můžeš celé těhu do 24tt je to potrat od toho týdne je to pak předčasný porod.. ale klasické zamlklé těhotenství, kdy se plod nevyvíjí kvůli nějaké vadě neslučitelné se životem je do konce 12tt, prostě první 3 měsíce.
děloha by měla být velká tolik kolik jsi tt.. takže od kosti dole 17cm 😉 , miminko je maličké, může být různě otočené.. těžko poznáš zatím podle bříška jestli se něco neděje 🙂 Dokud nebudeš mít pravidelné pohyby tak budeš mít obavy... to je normální a má to tak každá těhulka 😉 Kdy máš kontrolku ?

sarlotta
29. kvě 2010

farminko to je škoda 😒 já jsem doufala 😎 tak držím palušky na červen... snad bude krásný a teplý 😀 😀 chtělo by to nějakou romantiku v přírodě 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru