Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
31. kvě 2010

no jo holky Aronku a Mabe máte šikovné dětičky, za chvíli je budete nahánět po bytě 🙂

mabe
31. kvě 2010

mari, ahoj, to jsu zvedava jak to bude. je pravda, ze ten cas leti. uz jsou ji pres dva mesice. 😝 😀

mari111
31. kvě 2010

letí to strašně rychle Mabe, jako včéra když si psla že jedeš do porodky a Anička má už dva měsíce 😕

petroska
31. kvě 2010

holky potřebuju poradit.ted sem si volala na vysledky z cukru a ta moje bývalá gyndařka říkala že jsou negativní ale že je mám nepřesné že sem byla na jiných odběrech než chtěla že to chtěla i s močí a oni mi brali jen na lačno krev a pak nápoj ..mezi tím 2 hodiny čekačka a zase krev.je mezi tím nějaký rozdíl když vám s krví brali i moč nebo je to to jine když mi brali jen ttu krev bez moči?hned sem si volala tam kde brali ty odběry a sestřička mi vysvětlila že je to to samé akorád bez vysleku moči ale ta moje pipka bývalá zase říkala že nejsou tak přesné.tak ted přemýšlím jestli si mám rači na to zajít zase znova někde jinde?ale prý je to v pořádku cukrovku nemám .kdo poradí?

mari111
31. kvě 2010

Mabe sem ti shlídla fotky, je kočka tá tvoje princezna 🙂

mari111
31. kvě 2010

jé petroško, to je ale trubka 😠 , tak ti měla říct, jestli je dúležité aby si šla na to znova, jinak moč se taky bere ale jak je v tomto dúležitej, to ja nevím ☹

petroska
31. kvě 2010

no já na tom byla už v 8 týdnu kde mi teda brali moč krev a pak nápoj..mezi tím čekajda a zase moč krev ale ted sem skusila jiné středisko kde mi řekli že to taky dělají ,tak sem tam šla udělala si to tam akorád bez moči a ono toto.ale snad když je to negativní tak je to dobrý a jedná se o test na cukr pro tehotné.snad to musí byt taky to samé jak dělali vám když tam chodí spousta maminek taky.no su ráda že sem od té pipeny odešla.zase mě sjela že sem byla jinde než chtěla trubka jedna 😠

handm
31. kvě 2010

Petrosko, mě teda při cukru taky moč nebrali (tedy nechtěli ji po mě přinést), tak nevím..

mari111
31. kvě 2010

no jo ale to je tvoje věc kam deš, dneska si mužeš naštěstí vybírat dr sama 😉

mari111
31. kvě 2010

no vidíš, tak Handm tak ybez čúranek, 😀 tak to je asi v poodě, třeba to fakt dělaj všude jinak 😉

handm
31. kvě 2010

Mari, asi si řekli, že jsem vyčůraná dost 😀😀😀😀😀😀

handm
31. kvě 2010

jinak, kočárek moc pěknej, až si mě naladila, že jsem začala zkoumat kolegu od Zopa (nevíš, co to je za výrobce?) - typově by se mi líbil ten Pro Rider, ale paní v recenzi psala, že je nějaký pošahaný..

já zvažuju momentálně tohle....
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Cam-...
(tedy ještě mají myslím letošní kolekci, nevím, jestli zrovna tady na těch stránkách)

mari111
31. kvě 2010

handm 😀 😀 😀 ... žebych ja na to nevypadala, ja musela mít ranní a pak sem jim ještě dva krát čurala, no toto 😕 😀 😀

petroska
31. kvě 2010

😀 😀 hehe.supr .handm dík,tak teda mužu byt aspon klidnější 🙂

petroska
31. kvě 2010

jé krásnej kočárek handm.snad ho dělaj i v 3 kombinaci.taky bych do něj šla

mari111
31. kvě 2010

handm kdysi to byli kočárky moon v tom liberci nám ríkala že to je nová firma, žo jsou moc solidní, reklamace vyřizujou hned a bez problému když nějaké sou ale že zatím maj jen spokojené zákazniky, no mohla kecat,že ale to si dneska nevybereš, mne už se líbil kdysi ten moon jen mi vadilo že mnel vepředu jedno kolečko, mne se prostě líbjej ty dn´vě vepředu u sebe 😅 tak uvidíme, snad něco vydrží a fakt naživo vypadá ještě lím než na netu aj ten modrej aj černej, jen kdyby do toho černého dali aspoň zevnitř nějakou jinou svetlou barvičku, jinak je v něm moc tma 🙄 ale sou fakt hezké, dneska je tolik kočárku na trhu že si člověk nemúže vybrat, u mne je to zjednodušené těma kolečkama vepředu, těch zas tolik není 😀

handm
31. kvě 2010

Petros, dělaj trojkombinaci 🙂 Já asi koupím rovnou tu, když už se pro něco rozhodnu... stejně tahle pidi autosedačka je jen na chvilku.. ale jednou budem snad mít i druhý mimi, tak to využijem i tak..🙂

Mari, to je jasný, že každá prodavačka ti vždycky vychváli to, co si vybíráš.. 😀

kopa
autor
31. kvě 2010

Handm krásnej kočárek,ale ten mi doma neprojde 😀 😀 je italskej 😀

handm
31. kvě 2010

Kopi, jojo, to je 🙂 Ale já už jsem trochu "zoufalá" - chci, aby měl pevnou korbičku (plastovou), aby se dal minimálně sporták otáček po-proti směru jízdy, aby byla korbička dostatečně velká na zimu (nechci dítě dávat do sportáku už ve 4 měsících)...
A Italové snad něco ještě zvládnou.. 🙂

kopa
autor
31. kvě 2010

Handm to je jasný 😉 mě se líbil casualplay,ale vzpomněla jsem si na reportáž v černých ovcí,tam s ním pani měla náké problémy.

kopa
autor
31. kvě 2010

a ted jsem našla kočárek Mutsy a má přehazovací rukojet a je po i proti směru.To mám co zkoumat 😀 😀

ee.liska
31. kvě 2010

ahojky 🙂
wladěnce mooooc gratuluju a přeju ať jsou oba brzo v pořádku, Šimonek ať je zdravoučké miminko 😵
handm gratulka ke necukrovce a k překročené 100 😎

handm
31. kvě 2010

Joo?! A je to taky trojkolka?! ma plastovou korbičku, to je taky pro mě 😀 jen jestli je velká korba
😀 by člověk neřekl, co jsou za mutace s tím výběrem...

handm
31. kvě 2010

Ahoj Eeli, jak je?! Držíte se?! Ležíš poctivě?!🙂
A ty už taky budeš mít stovku za pár, ne?!🙂

paajaa
31. kvě 2010

Hlásím se zpět z kontroly a moc dobrého obídku. Vše je v pořádku. Dle PM jsme 9+6, ale dle UTZ 10+1. Mám i první fotečku. Není to nic moc, ale mám ji. 😀 Dostala jsem žádanky na krev a na scrennig. Nakonec pojedu do Prahy do Podolí. Co mě překvapilo, že je to zdarma. Kontrola až 1.7. Až budu do Prahy objednaná, tak písnu datumek.
Jo a už mám průkazku.

Wladěnce gratuluji k Šimonkovi a přeji ať pěkně roste a sílí. 😉

ee.liska
31. kvě 2010

ahoj handm 😀 jj ležím, proto tady nestíhám 🙂 😎 já mám dneska 104 do porodu, ale stejně si myslím, že to bude dřív 😀

ee.liska
31. kvě 2010

paji gratuluju ke kontrole 😵

ee.liska
31. kvě 2010

kopi ty kočíky vypadají dobře 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru