Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
1. čer 2010

jé kopi,tak honem povídej,co prďolka!

kopa
autor
1. čer 2010

Takže byli jsme tam od 10hod. a odcházeli v 11,30hod.Mimík totiž ležel k zády k nám a nechtěl vůbec spolupracovat 😅 mě absolutní pohodičku 😀 Normálně ležel stočený v klubíčku a ručiku měl nák ohlou a nohy měl do tureckého sedu 😅 no fakt sranda.Tak doktorka prozkoumala hlavičku,nosní dírky,rtíky.A pak tam jezdila a klepala mi do břicha 😨 no nechtěl se otočit,tak jsem ležela na boku.Nakonec jsem musela 20minut běhat po schodech sem tam 😀 😀 Jsem sotva udržela dech 😅 🙄 A pak jsme se teda vrátily a mohlo se zkoumat dále,počítali jsme prstíky na rukou a na nohou,koukala na ledviny a močový měchýř,páteř,žaludek,končetiny a srdíčko( u srdíčka nám dělal stín packou,tak to byl boj 😅 )Doktorka říkala,že máme zlobivý dítě 😀 😀 A normálně nám tam mával pacičkou 😵 😵to byla nádhera 😵 Vše dle Utz v pořádku!!!!!!!!!!!!Placenta na zadní stěně a mám normální množství plodové vody 🙂Dle utz jsme 20+4,jsme napřed dle MS o 10dní 😉 😉
ČEKÁME ZDRAVÉ MIMINKO!!!!!!!!!!!!!

A pohlaví:NEVÍME 😅 😅 Doktorka to zkoumala,ale mimís byl fakt blbě natočený,tak jsme s ním cloumala a nic.Říkala,že možná chlapeček,ale ruku do ohně za to nedá.Prý to budeme mít jako překvapení.Takže se přidávám k Pájince a budu nakupovat neutrální barvy 😀 😝 Hlavně že je mimík zdravý a krásný.
No byl to krásný zážitek a hlavně krásně dlouhý utz 😀

aronek
1. čer 2010

kopi, moc a moc gratuluji 😀

kopa
autor
1. čer 2010

Holky děkuji,že jste na mě všichni mysleli 😵 😵 😵 Je to obrovská úleva.Trošku mě mrzí to pohlaví,ale nedá se nic dělat 😕 Tak si počkám do 30tt 😎

kopa
autor
1. čer 2010

@aronek Aronku děkuji 😵

kopa
autor
1. čer 2010

Paajinko moc hezká fotečka 🙂 🙂
pak vás dočtu ženy 😀

handm
1. čer 2010

KOpiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!Moc gratuluju ke zdravému a zlobivému mimiskovi!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
1. čer 2010

MAxim, Max, Maxmilián se mi taky moc líbí 🙂 Ale manželovi ne 😀 překvapivě.. to je prý zase moc ruské... vždyť říkám, že je s ním kříž 😝 😝 😝 😀 😀 😀
Katy, jsem zvědavá... čas máme, tak uvidíme 🙂
šarlotko, určitě 🙂 je to hodné miminko!!🙂

kopa
autor
1. čer 2010

@handm děkuji 🙂 🙂 🙂 Hele kde ty jsi byla na tom 3D?Mě řekli v Gennetu,že mají volný termín až koncem července a pohlaví mi stejně neřeknou 🤐

handm
1. čer 2010

KOpi, ip

katyna6
1. čer 2010

@kopa velikánská gratulka ke zdravému mimískovi!!!Moc moc blahopřejuuuuu 😵 😵 😵

katyna6
1. čer 2010

musím končit holky,čeká mně teď zubař a pak honem do práce,večer na vás ještě přijdu mrknout.pa

madormi
1. čer 2010

kopy tak supeeer!!! gratulka, tak ještě ten šimonek aby bojoval pořádně, chudík bobánek malinkej, ale on to zvládne

kopa
autor
1. čer 2010

Handm díky za ip 😉 ještě to doma probereme 😉
Jinak ještě jsem si vzpomněla,že mimík váží přes 300g,ale přesně si fakt nepamatuji 😅 a délku tu už vůbec 😅

mari111
1. čer 2010

Kopísku gratulka k zdravemu zlobískovi 😀 ta naše princezna zas furt jen chrápala, když se nám ji povedlo probudit, tak si jen zívla a zas hají, no celej táta 😀 😀 😀 mne na 4D řekl že to je asi holka, no říkal jestli už víme, tak sem řekla že gyndař si myslí že holka a on to vlastně na 99% potvrdil, tak třeba ti řeknou 😉
Šarlotko ja myslela že si fakt Šarlotka 😅
Handm Max není ruské, ruské je Sergej , Ilja , atd, teda manža asi fakt má na všechny jména něco koukam 😀

mari111
1. čer 2010

Wladěnka psla, jo.No to sem ráda že to už je lepší, jen tak dál Šimonku, myslíme na tebe a držíme palečky

sarlotta
1. čer 2010

@kopa blahopřeju ke krásnému utz🙂)))))))))))))))))))))))))))))) miminko je šikulka... 😎

petroska
1. čer 2010

kopi taky blahopřeju k mimikovi 🙂 .aspon budete mít překvápko co se na vas pak usměje až bude venku 😀

m_artasek
1. čer 2010

Ahojky holky, mohu se k Vám přidat? Už nějaký ten den k Vám nakukuji. Jsem vdaná 2 roky, loni v červnu jsem vysadila HA a v prosinci otěhotněla, ale bohužel se fazolka nevyvíjela, tak jsem 29.1.podstoupila revizi dělohy, teď už jsem měla třetí porevizní menstruaci a zas tomu necháváme volný průběh, tak snad se nám co nejdříve zadaří, ale asi ten strach už budu mít vždycky, pokud otěhotním.

handm
1. čer 2010

KOpi, jasný, proberte!🙂
Mari, jo, mě to povídej.. já si to taky myslím, ale co s ním naděláím😀😀😀😀
Martasek, ahoj, je mi líto, co se stalo!☹ ale všechny to tu máme za sebou a je tu fajn, uleví se... Moc držím palce, ať se zadaří brzy... koukni na naší tabulku, tam je optimismu!!!🙂 😵 😵 😵

m_artasek
1. čer 2010

handm: jo jo, tabulka je dobrá věc a klidně mě tam můžete přidat, jsem teď 17 DC a zobu kyselinu listovou a snažím se pít i kontryhelový čaj, když si teda vzpomenu 🙂

madormi
1. čer 2010

@m_artasek ahoj, tak teda vítej mezi námi i kdž je mi jasné, že bys tu radši nebyla :-/ si mi připoměla ten kontryhelový čaj jsem úplně zapoměla že ho mám doma, jsem ho pila jeden cyklus a teď už dva zase ne, to jsem ale flákač 🙂

kopa
autor
1. čer 2010

a tady malé foto:

m_artasek
1. čer 2010

no piji doma sypanej kontryhelový čaj a do práce si chci koupit normálně v sáčcích. O víkendu doma si vzpomenu, ale v práci je to horší, co tu měla kolegyně jsem dopila a zatím jsem si do práce nekoupila ☹

petroska
1. čer 2010

kopi ta se teda krásně povedla.krásně vyfocený mimišek 😉 .vítám martaska

mari111
1. čer 2010

Vítam martaska, je mi moc líto že se ti stalo co nám, ale věřím že každá se dočka, chce to jen trpělivos i když někdy to je těžké, to čekání. Moc držím palečky ať se brzo zadaří a doporučuji pít čajíček 😉
Kopísku kezká fotečka 😵

cajori17
1. čer 2010

holky jsem moooooooooooooc smutna...ted jsem si psala s nejl.kamoskou o snazenicku a tak....a ona na me vyrikuje ,ze se nam nedari otehotnet,ptze jsem tlusta....rekla to sice citlive ale me to hrozne mrzi.....mam z toho depku.. 😔 😔

cajori17
1. čer 2010

nevedela jsem komu to mam rict 😔

cajori17
1. čer 2010

Kopi,mimisek je krasny

mari111
1. čer 2010

čajori kolik vážiš prosím tě, ja si nemyslím že si tlustá, kdyby si byla hubená tak ti řekne že to nejde proto,ne. To já bych ji teda nenazívala kamarátkou. Podle fotky co máš mi příjdeš hubenější než já a jsem těhu, tak ať mne ta tvoje tzv. kamarátka neštve 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru