Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
1. čer 2010

ahoj mari,ja jsem opravdu slon ☹ ..........na tech fotkach to tak nevypada,ale mam skoro 100 kg 😔
stydim se a chci s tim neco delat,ale je plno tlustych zenskych a deti maji...jsem z toho uplne k.o.

mari111
1. čer 2010

no vidíš, kámoška měla 105 nebo 108 to už si přesně nepamatuju a otěhu jak nic,ani nevěděla jak 😉 takže žádne nervíky, teprve by to nešlo, dělej něco pro sebe a třeba aj zhubneš ani nebudeš vědět jak ale že máš 100 neznamená že by to kuli tomu nešlo sou i silnější a otěhu bez problému

mari111
1. čer 2010

jo a neříka se tlustá ale prostorově výraznější 😉 😀 😀 😀

cajori17
1. čer 2010

máš pravdu......uz jsem s mamkou domluvena,ze budem jezdit na bruslich....a budu jist vic ovoce a zeleniny....snad neco zhubnu,nepotrebuju moc...staci 7-8 kg-pro zacatek.......
dik za podporu Mari. 🙂

mari111
1. čer 2010

ale není zač, hele jsou aj holky co maj třeba 60 nebo 80 kg a taky to nejde, takže neházet to hned na váhu. Jednou se určo povede, jen aby už to bylo, že. Někdy je to čekání nekonečné 😠

aronek
1. čer 2010

cajori, já měla 93 když jsem otěhu a kámoška 109 a obě máme kolem 166cm, takže vejška taky nic moc, takže tloušťkou to nebude 😉

cajori17
1. čer 2010

aronku...ja mam 170 cm a skoro metrák.....ja vim,ze to nemusi byt vahou.....ale "kamaredka me takto uplne shodila"vi,cim jsem si musela projit,ze to nesu tezce a ona me jeste takhle kopne do zad ...je to smutne

mari111
1. čer 2010

ahoj Aronku, copak dělá princ Honzíček 🙂

farmarska
1. čer 2010

Ahoj holky, jsem tu jen na skok, jen nakouknout co nového s Kopi a hlavně Šimonkem 😕 😕 😕 pak musím jít vydrbat sporák a troubu a trošku to tu dát dokupy, páč zítra nebo pozítří má přojet opravář, jelikož mi přestala fungovat jedna zdvojená plotýnka 🙄 a to je sporák starý asi jen rok 🙄

flair
1. čer 2010

Kopi, supeeeeer UTZ, gratulujuuu 😵
Wladěnko, na Šimonka moc moc myslím!!!!!!
Novou dušičku vítám, nerada samozřejmě, ale určo to brzy klapne. Kontryhleový čajík schvalujuuuuuuu 😉

farmarska
1. čer 2010

jejda koukám, že jdu teda v pravej čas 😅 tady se řeší váha 😅 😝 😝
tako koukám kopinka dobrý, moc jí gratuluju k asi klukoj 😉 🙂 a Wladěnka taky lepší, tak jen tak dál!!! 😵 😵 😵

farmarska
1. čer 2010

hele čajdo a ty pošli "kamarádku" do prdele 😠 To je mi podpora 😠 to je mi nabídnuté rámě 😠
hele já jsem meloun na nožičkách, má váha po těch všech těhotenstvích a potratech a hormonální léčbě a nervech, atd.. se vyšplhala taky na skoro neuvěřitelnej metrák 😝 😝 a podívej s otěhotněním sem nikdy problémy neměla 😉 otěhotním většinou raz dva tři, do půl roku nejdýl..no horší je to u mne-udržet to 😔 Hele a taky jsem ti chtěla říct, že moje dobrá kamarádka má skoro ročního klučíka a když otěhulila měla 105 kg. Otěhulily jsme tehdy stejně, obě tlusté..ona donosila, já ne. A zase druhá kamarádka ta je jak modelka a taky potratila. O té váze to zase tak uplně není 😉 Dyť je spousta tyček, co nemůžou mít dítka, nebo i normálních bab 😉 Tobě to jednou šlo..půjde i podruhé 😉
pokud chceš se svojí váhou něco dělat, dělej,..ale jen pro to, že sama chceš-kuli sobě a ne kuli takovejmle blbejm žvástům co vypouští z pusy tvoje "kámoška".

kopa
autor
1. čer 2010

@mari111 Mari,no chudák můj mimík chtěl si lebedit a já místo toho běhala po schodech.Asi chtěla taky spinkat páč já měla toho holtera a moc jsem se nevyspala 🤐 🤐 a výsledky budu vědět až příští týden,tak mám zas na co čekat.
@m_artasek Ahoj vítám tě mezi námi 🙂 a držím palečky aby se brzy zadařilo 😉

farmarska
1. čer 2010

flair skororodičko, jak je? jak se cítíš? už nějaké změny? 😉 😎

cajori17
1. čer 2010

Farmíku,děkuji-napsala jsi to krasne a hned mam lepsi naladu....................

Šimonkovi drzim pesticky..urcite to zvladne, je to malý bojovník

farmarska
1. čer 2010

martásku taky tě tu vítám 🙂 doufám, že ti mezi náma bude dobře 🙂 máme se tu všechny rády 🙂 konťák taky vřele doporučuju 😉 a věřím, že otěhulíš natošup a tentokráde zdárně 🙂 budeme ti tu všechny držet palečky 🙂

kopa
autor
1. čer 2010

@cajori17 Cajori kámošku pošli někam 🤐 🤐 To jsou teda blbý kecy 😠 😠 Hele podívej se na mě,já jsem taky jak buřt a otěhotněla jsem.O váze to fakt není!!!!A ješztě se mi nestalo,že by mi někdo ted u doktorů řekl,že jsem obéza 😝 😝 Akorát dneska pani doktorka se smála,že mám dobrou břišní stěnu 😀 😀

Četla jsem zprávy o Wlladence,tak doufám,že maličký bude dál bojovat a prospívat.Moc na ně myslím!!!

farmarska
1. čer 2010

to je dobře sluníčko a klídek, my tě tu budeme mít rády, i klíďo když budeš mít ještě o páďo víc 🙂 🙂 🙂

aronek
1. čer 2010

mari, Honzíček je zlatíčko, trochu lenoch, pasení koníčků ho neba, ale to dožene 😉

kopa
autor
1. čer 2010

@farmarska Farmíku,taky jsem přišla včas 😀 😀

cajori17
1. čer 2010

holky,to mi nedelejte.jsem nejaka citliva ,protoze z vas bulim jak zelva,mam vas rada

kopa
autor
1. čer 2010

@murynka Markét došli ti ty smsky??Psala jsem ti kolem 11,30hod. 😕 😕

kopa
autor
1. čer 2010

@cajori17 já jsem ted citlivá furt 😅 😅

farmarska
1. čer 2010

kopi no jo, jak je řeč o váze, nebo žrádle, tak mi hned začne hučet v uších 😀 koukám, taky si to umíš načasovat 😉 😀 hele ale ty to ted můžeš zdárně maskovat těhubřuchem 😉 😎

cajori17
1. čer 2010

@kopa ,ale u tebe jsou to tehu hormony 🙂

farmarska
1. čer 2010

jéé čajda má novou fotku 😵 moc ti to na ní sluší 😵 dyť si kočka! 😉 🙂 a co že s pár kilčama navíc, alspon je za co chytnout 😉 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
1. čer 2010

@farmarska farmí no to je taky pravda 😀 ale příjdu si furt jak špek 😅

kopa
autor
1. čer 2010

@cajori17 hezká fotečka 😵

cajori17
1. čer 2010

ooooooooooo dekuji Farmi

farmarska
1. čer 2010

kopi jo ty máš nárok 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru