Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
4. čer 2010

Eli nejsi sama.taky se nudím v posteli a v telce prd. nejlepší je to zaspat 🙂 ikdyž taky mi zaspání nejde

ee.liska
4. čer 2010

kor jak je dlouho světlo, co?

farmarska
4. čer 2010

ahoj holky, jdu vás jen rychle pozdravit 🙂 zběžně jsem dočetla, ted se jdu vykoupat a k telce a zítra mne čeká celá 😝 (od rána do večera v práci) tak tu taky nebudu, ale v neděli nakouknu 🙂 Mějte se tu hezky, moc nezlobte, jo a všem kontrolkám a necukrovkářům gratulujuuu! 😉 😉

flair
4. čer 2010

Ahojky🙂
Tak dnešní kontrola ok, KTG sice trochu vyšší, ale prý dobrý. Vyšetřovala mě pak mladičká paní doktorka, byla moc milá. Od minulýho týdne ale žádný pokrok v přípravě porodních cest, pořád jsem otevřená jen na 1 prst 😠 tak se mě ptala, jestli chci, aby tomu trochu pomohla, tak jsem řekla, že určitě jooo 😅 no a udělala mi asi něco na způsob Hamiltona. Bylo to nepříjemný, ale dalo se to určo vydržet. Pak ještě dělala UTZ a kontrolovala průtoky pupečníkem a placentu a prostě všechno. Tak prý, jestli neporodím, tak KO příští pátek 11.4. Trochu jsem po kontrole špinila, ale fakt malinko. Ale bolí mě pipinka a cítím hodně jakoby děložní hrdlo 😝 ale jinak nicm, dělohu to nechává klidnou, žádné kontrakce 😝 😀

Šimonek to zvládne!!!! Je to bojovníček 😵
Cajori, bobku, s bráchou to bude ok, určitě!!!
Všem hezký večer, já teď hodně odpočívám, jsem hrozně pořád unavená. Navíc, jak mám malou nízko, tak mě děsně tlačí a bolí mě tak každý krok a to je nic moc teda. Tak jdu zase odpočívat 😉

mari111
4. čer 2010

ahojík holky, skoro celej den sem byla venku, konečně, sluníčko tak jsem si ho užívala. Flair, no sem zvědavá jak dlouho to ještě vydržíš, už se těším na malinkou 🙂

wlladka
4. čer 2010

KUK 🙂 🙂 🙂

wlladka
4. čer 2010

Chci vám všem moc poděkovat, jak Šimonkovi držíte palečky. Jste úžasné tety 🙂 🙂 🙂
Dnes už máme jen podpůrné dýchání - sice na zkoušku, ale i to je pro nás dobrá zpráva. Takže má Šimonek takovou "malou" maturitu 🙂
Do teď byl plně na ventilaci a byl zaintubovaný pusinkou až do průdušnice ☹ Dnes mu zkusili dát jen trubičku do nosánku, která mu v dýchání pomáhá. Moc se snaží, tak už to snad bude jen a jen lepší.
Bylo to pro mne 10 těžkých dnů, ale teď musíme bojovat. věřím, že to Šimonek zvládne. Je to maličký, ale moc šikovný a silný chlapeček. Doufám, že to nejhorší má za sebou a teď se bude jen lepšit a to i díky vašim umačkaným palečkům. 😵 😵 😵 😵

Dnes jsem si domů přijela vyprat a zabalit nové věci. Byla jsem propuštěna z gynekologie a v neděli ráno jedu zpět. Teď už na oddělení k Šimonkovi. Budu bydlet jen přes chodbu 🙂 🙂 🙂 🙂
Holky moje, to byly dny!!!!! UFFFF

wlladka
4. čer 2010

Pár čerstvých foteček z dnešní 15té hodiny..
Zlatíčko moje sametový 😵 😵 😵 😵

ee.liska
4. čer 2010

jé wladěnko ahoooj 😵 😵 😵

ee.liska
4. čer 2010

to je šikulka malej, už se to bude určitě jen zlepšovat 🙂 🙂

murynka
5. čer 2010

ahojky 🙂
@wlladka krásné zprávy!!!!jsme tak ráda malý je bojovníček 😵 😵 😵 a ty fotečky úžasnýýý takový malinký mimineško jéééé 😵 jen tak dál věřím že to muselo být těžké ale ted bude dobře 😉 😉

@flair držím palečky aby se to rozjelo to muselo být nepříjemný ☹ to něco jako hamilton au au...ale co zvládneme i porod..my jsme ženský 😎

@ee.liska jak je tobě co tvrdnutí???už je lépe?

@aronek to je mi líto že manžel přišel o práci ☹ je to blbá doba 🙄 😔

kopa
autor
5. čer 2010

Ahojky,přeji pěkné ránko 🙂

Wlladi jsem ráda,že jsi přišla s krásnými zprávami,jak to se Šimonkem zvládáte 😵 😵 Je to takový malý bojovníček a a určitě to vybojuje 🙂

wlladka
5. čer 2010

Ahoj 🙂
První dny to se Šimonkem moc dobře nevypadalo. ☹ byl ve velmi kritickém stavu a já psychicky na dně. 😔 😔
Byla jsem nešťastná z toho, že nemůžu nic udělat. Uděláte pro svý dítě cokoli, ale když nemůžete, je to strašný. Obzvlášť, když tomu prcíčkovi jde o život.
Začala jsem alespoň zkoušet odstříkávat mléko a povedlo se. Pan doktor i sestřičky byli nadšení, jak brzy se mi laktace rozběhla a tak byla chuť do odstříkávání větší. Teď už to jde skoro samo a každé 3 hoďky odstříkám 80 - 100 ml. 🙂 🙂 Mlíčko Šimonkovi moc prospívá. Měl i střevní a zažívací potíže. Seděla jsem u něj a hladila bříško. Domluvila jsem mu, ať se rychle uzdraví, aby Šimonka netrápilo, no a povedlo se. Druhý den se bříško umoudřilo a potíže byli ty tam 🙂 🙂 To samé jsme dělali druhý den s plícema. Dala jsem mu na hrudníček ruku a posílala jsem mu tam energii k uzdravení. Včera už ho odintubovali a má podporu dýchání jen do nosánku. Jen mu to v dýchání pomáhá. Jsem moc ráda, ale bojím se jásat. 😒

sarlotta
5. čer 2010

Dobré ránečko🙂

ahojík Vladěnko 😉 jsi úžasná jak to zvládáš, v takové situaci maminka prostě musí 😎 Šimonek je nááádherný chlapeček, počkej jaký bude mít úžasný kukuč až mu odlepí očenka 😉 Zvládnete to, neboj...ta váha je nízká, ale není kritická a tt taky. Vždyť víme jak jsi bojovala s tlakem, abys ho udržela v bříšku co nejdéle. Vladěnko moc na Vás pořád myslím a palečky mačkám 😵

sarlotta
5. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 40tt....................................KO 11.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.........................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... cukr v pořádku 🙂., KO 10.6...........................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO v pořádku 😉 KO 1.7.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Aja 29DC
Natalie 27DC
M_artasek 21DC
Madormi 17DC
Cajori 16DC
Nicollka 15DC
M.aa.b 14DC
Farmarska 7DC
Katyna 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

paajaa
5. čer 2010

Krásné ráno,
jsem moc ráda, že Wladěnka přišla s dobrými zprávami. Šimonku jen tam dál. Stále držíme palečky. 😉

mirax
5. čer 2010

Ahoj a krásné slunečné ráno.
@wlladka Vlaďko, také na vás myslím každý den a nakukuju a hledám zprávy o vás. Šimonek je statečný chlapeček a určitě to všechno zvládne, i-když má ještě kus cesty před sebou.Ale ten nejtěžší začátek už snad překonal, šikulínek 🙂
Ani si nesnažím představit, jaké to pro tebe muselo v posledních dnech být...reálný strach o život dítěte, to je věc, která straší každou mámu...
Nadále držím palce, jak jen můžu 🙂

wlladka
5. čer 2010

holky, zvládám to taky díky vám všem. Vím, jak to tady funguje a jaké jste skvělé tetky 😉 🙂 Sarlott je navíc skvělý prostředník 😀 Těžké to bylo, ale už je líp. věřím, že snad je to nejhorší za námi a teď budeme jen růst, přibírat a postupně se zbavovat přístrojů 🙂

wlladka
5. čer 2010

Ještě info: Šimonek měl 990g a 36 cm. Pak se váha hýbala: 1010g, 960g, 940g a včera zase 960g
Když vše půjde dobře, tak bychom mohli brzy dosáhnout na 1kg! To bude macíček 😀 Koblížek můj milovaný. On je tak krásný, semišový 🙂 Hrozně moc ho miluju

wlladka
5. čer 2010

Dnes mám lítání po městě. Musím nakoupit co potřebuju s sebou. Taky nějaké nové pyžamo pro Jendu. jede za 14 dnů do ozdravovny, tak aby nám nedělal ostudu 😀 😀 . Pak jedeme k našim. Máme tam Matyáše a ten ani neví, že jsem dorazila domů, tak ho tam pojedu pomačkat a oslavíme Jendovi narozeniny. Dnes je mu 12let.
večer zpět domů, vyžehlím si vyprané věci, zabalím a v neděli ráno zase razím zpět za Šimonkem do Plzně. Beru si s sebou notebook, ale zatím jsme nevymysleli žádný internet. Tak mi snad během týdne manža něco zařídí, abych byla ve spojení se světem. Dr. říkal, že bychom tam měli být zhruba do termínu porodu. Ten jsme měli 12. srpna.

wlladka
5. čer 2010

Jsem ráda, že je tady u vás všech vše v pořádku. Hezky si užívejte těhotenství a hlavně snažilkám hodně štěstí při testování 😉
Miminka v bříšku ať nezlobí a pěkně rostou. Já jsem hold hamty hamty, tak jsem vás pár předběhla, abych si Šimonka víc "užila". Vám to ale neradím, bo to nějaký supr užívání není. 😒
Já teď letím do toho města. Zatím pa pa. Možná se stihnu před odjezdem ještě ukázat.
Průběžně budu podávat info sarlotce.

wlladka
5. čer 2010

....a za vaše umačkaný palečky móóóóóóóóóc děkujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
5. čer 2010

Vladěnko ta váha ani tolik nekolísá, je to bojovníček šikovný 😉 A to mlíčko mu moc pomáhá 😎 Pomčkej ostatní kluky i tátu🙂 ať mu to není líto 😉 a pak pusinku Šimonkovi 😎

aronek
5. čer 2010

Ahoj, koukám, že jsem propásla Wlladku, moc mně to mrzí a držím palečky, aby vše postupovalo správným směrem 😉

tercie
5. čer 2010

Ahoj holky, včera jsem napsala, a vypadl mi net a ještě se mi ho nepodařilo zprovoznit, mám nový připojení a už nejde, tak mě joudu napadlo použít to původní mobilní 😅 .
Dneska asi budete užívat dětský dny? My se jdeme taky podívat, je krásně tak co sedět doma. Tátu máme opět pryč, tak nás doma nic nedrží.
Jdu dočíst novinky 😉

kopa
autor
5. čer 2010

@wlladka Vladi uží si oslavičku,aspon se na chvíli odreaguješ 🙂 A já jsem tedko četla takový krásný citát,nebo jak to nazvat,tak ti to napíši 🙂 :Vaše miminko pospíchalo na svět,ne aby vás trápilo,ale proto,že se tolik těšilo 🙂 😵

tercie
5. čer 2010

Vlaďko úžasný jak to Šimonek zvládá,dál držím palce a posílám energii, ať to zvládnete,musí to bejt šílený,ani představit si to nedokážu.Aleprďolkabude určitě v pořádku, vždyť mu to tak krásně jde 😵 😵 😵

Aronku s tou prací to je děsný...tak ať brzo něco najde, abys nemusela pracovat ty a mohla sis užívat Honzíčka.

Holky ono je to s tou prací blbý všude... já jsem chtěla zařídit ten nástup manži na rodičák,aby mi mohl zvolit tu 3letou variantu a akorát jsem mu asi zavařila... Mělajsem kontakt na jejich mzdovou, tak jsem jí to poslala, ale ta že to musí dát personalistkám, a ty as, že to musí vědět velitel a oblastní,tak to manža oznámil že na jeden den potřebuje volno aby mohl nastoupit na rodičák, no pozval si ho ředitel, že obešel služební postup, a bla bla,a že i když nastoupí na ten jeden den, že ho nemusí vrátit na tu samou pracovní pozici... no šílený,a mě všude tvrdili jak je to jenom formalitka a jenom o papírování. Holt u PČR to mají jinak. No jestli by měl kvůli jednomu dnu přijít o místo, tak radši budu brát 3800, i když teda si to vůbec nedokážu představit ☹

tercie
5. čer 2010

Kopi to je pěknej citát 🙂

wlladka
5. čer 2010

Jsem tu. Přišli jsme z města jen na otočku. Za chvíli pojedeme k našim. Už se na Matyáše těšim. Všechny je tu pomačkam a ráno zase pádim za mrňouskem Šimonkem 😵

Kopi, to na nás sedí. Krásný citát, ten si půjčím 😉

cajori17
5. čer 2010

ahoj holky,jsem tu jen na skok.....ani jsem nedocitala,jen zdravim Wladenku a male bojovnika Simonka 🙂 je tu klucina sikovny 🙂

holky s brachou to vypada spatne,zatim porad nic nevime,je v nemocnici a delali mu nektera vysetreni,ale vetsina vysetreni ho ceka az v pondeli....ma pry malo krvinek,pry se divi ,ze je vubec na nahou,ze takove nizke hodnoty jeste nevideli,pry ma asi jen ctvrtku hodnot ,ktere by mel clovek miz ☹ hruza....padala tam i takova slova,jako rakovina tlusteho ,streva,leukemi a nejlepsi moznost by byla "jen"zaludecni vred.....nechci ani myslet na to nejhorsi,za chcilku za nim jedeme,holky je to hruza-je mu ktrasnych 20 let 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru