Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. čer 2010

no vidíš Handm, takovej pokrok 🙂 ja už si to taky nemúžu rozmyslet už jsme ho objednali 😀

kopa
autor
7. čer 2010

Jé holky vám ty mimča řádí 😀
Jako já ho cítím ale tak dvakrát- třikrát denně 😅 ale je to furt takové slabé 😅 Třeba v noci jsem se probudila a sedla si a normálně se mi třáslo celé břicho 😅 😀 tak nevím co to bylo.Na ty kopance si budu muset počkat,páč moje pneumoška je fakt velká 😅

mari111
7. čer 2010

a ten jestli dobře vidím, modro bílej?

mari111
7. čer 2010

to příde Kopi, jen vydrž 😉

kopa
autor
7. čer 2010

Handm gratuluji ke kočárku 😀 😀 já už zůstanu u toho x landera,a kočík koupíme taky tak za 4 týdny,přítel věří na pověry...no nechce furt nic kupovat,že se bojí aby to nepřineslo smůlu 😅

mari111
7. čer 2010

no já si pravě říkam jestli si ho nechat doma nebo k někomu, jen nechci k tchyni, tam to je samej chlup od kočky aj od psa, no u nás se od kocourka taky občas najde chloupek ale tam kde mám v pokojíčku věci pro malinkou nemá přístup 😅

handm
7. čer 2010

Mari, byl to fkat pokrok.. o vikendu u nas byli znamy, co ho maji, tak jsme to vyzkouseli nazivo, slozit do auta atd.. a rekli jsme, ze se nebudem fakt dal trapit ...
ja myslela puvodne z netu, ze je cerno-bily, ale je takovy tmave modry/antracitovy a bily/bezovy nebo jaky to je.. hezky, i pripadne pro holcicku, kdybychom jednou meli princeznu..🙂
Kopi, neboj, ono to prijde .-) pohyby budou jako blazen...😀
my objedname ted asi po vyplate a dam ho nejspis k nasim, nebo kolegovi z prace... pro jistotu, povery nepovery, aby se neco nepo... 😀

mari111
7. čer 2010

na pověri síce nejsem ale nevím, no. Ségra měla kočárek doma už od 6 měsíce a neřešila to, no ale nevím stejně

handm
7. čer 2010

Mě tedy pohyby v noci jeste nevzbudi, ale tuhle jsem se probudila nekdy v pet rano a musela na Wc a kdyz jsem se vratila a zalehla, tak mel chudak skytku.. tak rytmicky a dlouho se mi bricho hejbalo, ze jsem se zacala tak smat, ze jsem vzbudila manzela 😀

mari111
7. čer 2010

no tak to je pěkná kombinace barev Handm, mne se taky nejvíc líbi modra ale ať ma naše první princezna hezky červenej kočárek 😉

mari111
7. čer 2010

no ja taky vzbudila manžu když hodně kopala teď o víkendu, ten měl takovou radost jak hodně to cejtil 😅 že mu ani nevadilo že musel vstávat

handm
7. čer 2010

Mari, dík! si říkám, že stejně to kdyztak doladíme nějakou barvou vevnitř 🙂 a já sama mám nejvíc asi modrých věcí na sebe, nebo tmavších, tak budeme ladit 😀😀😀😀😀

mari111
7. čer 2010

no tojo, ja taky věčšinou kupuju i sobě modrou, no jo modrá je dobrá 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

Holkyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. čer 2010

Já se budu vdávat 😅 😅 😅 😅

mari111
7. čer 2010

nekecej, kopi on tě požádal o ruku ??? 😕 😕 😕

m_artasek
7. čer 2010

Ahoj holky, všechny Vás po víkendu zdravím, tu je zas novinek. Kopa gratuluji k svatbě.ˇ
Šimonek je šikulka, tak mu posílám pohlazení, ať hezky roste a dělá rodičům tím radost.
Já dnes děsně trpím, o víkendu jsme byli v sobotu celej den na slunko a jsem rudá jak rak. Přijdu domů z práce a vyzkouším se napatlat bílým jogurtem, prý to nasákne horkost, jak mi poradily kolegyně v práci.

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 Nekecám 🙂 Tedko mi volal a myslel to fakt vážně 😅 Já řikala haha,že má dobré vtipy atd...Že to prý bude lepší když se vemem jak kvůli mně tak i mimíkovi 🙂 Tak to hnedka volal bráchovi.
a já jdu ted vymýšlet co na sebe 😅

mari111
7. čer 2010

jé martasek, no teda ☹ , no ten jogurt fakt pomáha, to udělej, určo pomúže

mari111
7. čer 2010

no vidíš kopísku, to je dobře, tak si něco hezké vymysli co na sebe. 🙂 gratulujem 😉

m_artasek
7. čer 2010

no jen doufám, že mě zítra obvodní neseřve, jak jsem rudá, jdu k ní ohledně lázní

mari111
7. čer 2010

martasku tak schválně si se nespálila,že tak snad to dr pochopí

mari111
7. čer 2010

a kdy to spáchate Kopi 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 Mari mi to taky vyřešíme na radnici 🙂 jen my dva a dva svědci.Tak spíš koupím třeba šaty a nebo sukni a halenku.

kopa
autor
7. čer 2010

Maríku zítra si asi skočíme pro ty papíry a až budou mít volný termín 😅 no chci mít aspon týden na přípravu 😀

kopa
autor
7. čer 2010

@m_artasek díky 😉 Já mám spálený jen dekolt,ale i tak to pálí 😅

handm
7. čer 2010

kopi🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Gratuluju!!!!!!! Téda holky, vy to berete hopem 🙂 🙂 takových mladých paní tady najednou .-)
Martasek a co panthenol - ten je na spaleniny, beru ho vzdycky k mooři.. 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 nebo co ty jsi měla na sobě? 😕

ee.liska
7. čer 2010

jé kopi gratulujuuuu 😀 😀 😵

kopa
autor
7. čer 2010

@ee.liska,
@handm
děkuji 😉 No ted zas budu mít akorát nervíky co na sebe 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru