Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
8. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 7.6.v pořádku🙂 KO 28.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... cukr v pořádku ., KO 10.6.............................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 24DC
Madormi 20DC
Cajori 19DC
Nicollka 18DC
M.aa.b 17DC
Farmarska 10DC
Katyna 6DC
Natalie 3DC
Aja 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

paajaa
8. čer 2010

Krásné ráno,
tak koukám, že taky se debatilo do rána. Tercie kdyby se tak ten tvůj chlap chtěl umoudřit.

Marti: teda malá je tak kouzelná a už kus ženské 😉

petroska
8. čer 2010

krásné ránečko.Včera sem se z tadyma musela vytratit.hlava bolela.ELi čoveče nevím čím to ale jestli mi břicho malinko tvrdne tak je to asi jen 2x denně a je klid.klepu klepu že dobré 🙂 ,tak snad v pátek bude taky nadále vše dobré.jen máme asi divné miminko.nechce moc kopkat.max dva kopanečky za den a hotovo jinak se tam teda furt kroutí a vrtí že tancuje břicho.má to tak byt že ted z kopanečku přejdou jen bouličky a vlnící se břicho?a já se tak těšila na větší kopanečky a ono jen fakt treba za den dva 😒

ee.liska
8. čer 2010

ahoj 🙂
teda tady se ponocovalo 😎 terci třeba se opravdu manža zlepší až bude Lukynek větší. Ale stejně je na přesdržku 😠 pardon za ten výraz

ee.liska
8. čer 2010

@petroska nášse teď taky spíš vrtí 😎 přes den nic moc, ale v noci? kolikrát mě i vzbudí a tak kolem sedmé ráno jde spát 😀

ee.liska
8. čer 2010

tak si představte, že od včerejška mám na terase bazének. tak jsem se těšila že už dneska se tam budu rochnit a celé dny proležím na terase. Ale dneska je zataženo takže prd 😠

madormi
8. čer 2010

tercie já do toho nechci kecat,ale asi to že si takhle fixovaná na prďolku malého ho třeba taky štve ( i když teda chápu že jsi ) ale třeba s tím chováním, že nikdo nesmí mi to přijde přehnané 🙂To bych tě jako příbuznou fakt neměla ráda 🙂 🙂

handm
8. čer 2010

Dobré ranko!🙂

m_artasek
8. čer 2010

Ahoj holky, vy jste toho teda v noci naprndaly. 🙂 @tercie: Toho Tvýho manžela fakt nechápu, než by byl rád, že má krásný zdravý dítě, manželku, tak se chová jak buran. Snad se mu brzy rozsvítí, přeji ať je brzy líp.

handm
8. čer 2010

Ee.li a Petros, já mám tedy kopance, že někdy až vyjeknu.. hlavně když to nečekám 😀 Kolega v práci má vždycky výtlem... 😀 Asi to bude boxer nebo fotbalista 😀

aronek
8. čer 2010

Ahoj, přeji hezký den, u nás tedy hrozné vedro. Přítel se šel ptát na práci, tak uvidíme co vymyslí 😉

handm
8. čer 2010

Ahoj, Aronku, tak moc držím palce!!!🙂 Snad něco klapne, i třeba zatím brigádně!!!!!
A tady je taky hic.. a to mám zatím malý pupík docela.. nechci vidět to léto, jestli budou přes 30 teploty.... 😝

cajori17
8. čer 2010

ahoj holky.....tak jsem dnes volala do prace a zrusila si dovolenou v cervenci ,abych tento tyden mohla byt s bratrem.....tak alespon za nim budu kazdy den jezdit.....za chvilku budu vyjizdet............

mari111
8. čer 2010

ty si hodna sestra čajori, to mu udělá určitě dobře když s ním budeš, vše dobře dopadne

cajori17
8. čer 2010

vkladam fotku nasi cele rodinky .....Z leva :pritel,bratr,mamka,bratr,tatka-a ja fotila .......

cajori17
8. čer 2010

@mari111 -mari,nejsem hodna,neni nic co bych pro brasku rodinu neudelala...dala bych za ne zivot....ted si to vsechno uvedomuju... 😔

mari111
8. čer 2010

ale čajori, netrap se tolik, uvidíš že to bude vše v pořádku

kopa
autor
8. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit 🙂
Za hodku jdu na kardiologii,tak jsem zvědavá jak dopadnu 😅

mari111
8. čer 2010

ahoj Kopi, určitě dobře dopadneš 😉

natalie77
8. čer 2010

Ahoj koníkovky,
moooooooc blahopřeji Flair k narození Melisky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Cajori, drž se, vše bude dobré, chce to víru, že se to zlepší, optimismus udělá hodně moc. Držím moc pěsti.
Jinak nevím, co se děje....nestačila jsem dočíst...snad jedině co jsem tak rychle okoukla...ty smajlíky nešlo přehlédnout
@mari111 nevěsto, mooooooc Ti blahopřeji mladá paní 😵 , mám za Tebe velikou radost. Přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti, porozumění a tolerance na společné cestě životem....

@aja drž se
😔.
Terci, nedočetla jsem, co se u Vás děje, ale co se domluvit, sejít se a pak je společně nakopat do prdele? Terculáka i toho mého? Že by se jim trošku rozsvítilo a pak by si museli léčit jiné partie...než jen svoje ego!
Upřímně, po narození dítětě se to doma trošku zhorší, dítko to nikdy nezlepší.....ale časem se to spraví....uvidíš, drž se.

Jinak já jsem jako znovuzrozená, psychicky i fyzicky...jak nemám tu školu, mám doma uklizeno, s malým jsme pořád venku, jsem taková šťastná, že už je to za mnou...nejsem nervózní, malý je také spokojenější, mazlivější....moc hodný.... no a co se doma děje, na to peču.....zatím si vystačím sama....vlastně jsem byla vždycky soběstačná a tentokrát to nebudu já, kdo přileze, bude si o všem co se stalo za poslední tři měsíce popovídat....jsem spokojená, hledám si práci, teď jsem obvolala kamarádky, tak budeme chodit na návštěvy nebo oni k kám.....taky chci začít cvičit...prostě konečně si užívat 😉 .
Snad jsme všechny v pohodě....ty dva týdny nelze dočíst....
Co Wladi? Snad jsou oba v pořádku.

mari111
8. čer 2010

dík Natalko, si přece holka šikovná a vystačíš si saba a to je nejlepší byč na chlapi 😉 Drž se a užívaj si 😉- Wladi je statečná mamina a Šimúnek je kluk šikovnej, zvládaj to. pěkně papa mličko od maminky, Wadce de dobře kojení, jako mlíčko a malinkej už aj sám dejcha, myslím že psala že už má jen trubičky do nosánku ale všechno oba zvládaj 🙂

aronek
8. čer 2010

Tak přítel zatím není, tak nic nevím. Tak mi venku plápolá prádlo co prcrk ráno posrandil, vaří se oběd a já jsem jak na trní 😖

natalie77
8. čer 2010

Wladi, je moc šikovná, asi při odstířkávání pomohlo to, že už má doma dva klučíky...Držím pěsti....Jsi moc statečná.
Mari a kde máš nějaké svatební fotky?
Aronku? Co se děje?

mari111
8. čer 2010

Natalko nemáme, si pak uděláme dodatečne falešné, ja si uberu 30 kilo a přidám 10cm, to budu krasavice 😀 😀 😀
Aronku já už bych volala ostošest, ja jsem netrpělivá 😒

mari111
8. čer 2010

holky kdy se má začít pít ten čaj z maliníku??? 😕

handm
8. čer 2010

Holky, tak jsem zpět z oběda, měla jsem tortilu s mexickou "náplní" mňam to jsem se nabaštila 😀

Naty, to je super přístup, moc pochvaluju!!!! Jednou mu to dojde, anebo at si trhne nohou, fakt jsou některý chlapi jak šáhlí...☹ 😠
Caj, drž se a určitě jed za brachou!! snad to bude dobry!!!!
Aron, ten nas tedy napina vsechny 😀

natalie77
8. čer 2010

CO je s přítelem Aronka?
Mari, myslím, že až po 35.tt...dříve bych to nepila....
Hadm, už tady můžu kecat o 106, že jo? Už mě nebudeš hnát k učení, tak se Tě nemusím bát 😀 😀 😀 😀

mari111
8. čer 2010

Aronkovho mangela propustili z práce a tak hledá novou, víš Nati

mari111
8. čer 2010

já mažu za přítelakem, musím hodně nakoupit, všechno mi už došlo 😠 to bude zas peněz kakra 😠 😠 tak zatím páá

handm
8. čer 2010

Naty, to víš 🙂🙂🙂🙂 Teď už budu hodná 😀😀😀😀 Jsem hrozně ráda a fakt obdivuju, že jsi to zvládla - dítě, manžel a ještě psycho doma 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru