Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
11. čer 2010

Tak se mi konečně podařilo zprovoznit v nemocni internet. Teď ale musím za prďolkou. Musím ho zase pochovat. Budu tam do pěti, tak se pak večer ozvu. posílám čerstvou fotečku.

handm
11. čer 2010

Wladi, ten je krásnounkej!!!!!!!!! Uplnej uzlíček štěstí...!!!!!!!!Hlavně, ať je mu dobře a brzy můžete domů!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

sarlotta
11. čer 2010

Vladěnko to je drobešek 😵 😵 😵 😵 je nááádherný 😉

petroska
11. čer 2010

jejda ten je malinkej podle fotky když ho máš na sobě.ale krásnej chlapeček 🙂 ,tak do ruky a pořád ho tulinkat 🙂

petroska
11. čer 2010

handm na neru mají drašší.levné jsou jen ty malé tvrdé kojo polštáře a to já neé.já chci ten měký s kuličkama uvnitř a barevný 😉

mari111
11. čer 2010

Wladi baf a nic víc, sme zvědavé 😕 ale určo je vše v pořádku 🙂
Veve gratulka ke kontrole
Holky ja sem si ten kojíci koupila ten takovej věčší a delší a teď s ním hají, je to dobré na kyčle, už tolik nebolej, no a prostě se mi spí líp, no jak pak s maloinkou nevím, to zistím až bude 😉
Ajuš to bude romantické 😅

mari111
11. čer 2010

jéé princátko ale už pomalu roste, je kráááásňoučkej Šimonek 😵 😵 😵 😵 😵 drobeček 😵 😵 😵

sarlotta
11. čer 2010

jéé já jsem to blbě přečetla🙂)) jo spát na levém 😎

petroska
11. čer 2010

šarlot děkuji za článečky.du počíst teda 🙂

sarlotta
11. čer 2010

ad kojící polštář určitě využiješ i kdyby jsi nekojila a je 100% lepší než normal polštář 😉 jak si ho obtočíš kolem sebe, tak si děláš podporu pro záda... jinak super pod krční páteř, pod nožku na spaní a dá se dát kolem mimíska když Ti usne na velké posteli, aby měl takové hnízdečko.. a určo kuličkový 😉

handm
11. čer 2010

petros, jojo, koukam na to.. tak ho kup, za tu cenu u vas..ja nasla jen tohle..

http://4life.cz/detsky-svet/totalni-vyprodej-sk...

sarlotta
11. čer 2010

@veve.b blahopřeju ke kontrolce🙂)) už ses překulila do 4měsíce🙂))

sarlotta
11. čer 2010

@aja83 dej fotečky jak pokračuje, ať se můžem pokochat krásnou zahradou zas🙂 už máš plamének ? 😉

sarlotta
11. čer 2010

holky hele co je lepší ?

petroska
11. čer 2010

handm jj takový nějaký chci jak si tu dala.holky určo si ho teda koupím.jak sem kukala na články od šarlotky tak to musí být supr pod nohy a obtočit si ho kolem sebe takže hned příští týden si pro něj zajedu jak bude cesta do zl.jen teda nevím jak budu spávat na tom boku když sem si ted z boku odvykla protože sem měla strach že mimiško utlačím když budu spávat na boku jak sem dřív spávala a naučila se spát na zádech a zvykla si.takže zase přenaučování,ach jo..

petroska
11. čer 2010

jé ty berušky 🙂 .já taky sháním něco k postýlce.vidím mimibazar zase?já tam nikdy nic takového nenajdu jen mi to tam vždycky hodí staré věci od někoho na prodej ale nové ne

handm
11. čer 2010

šarlotko: mě se líbí nejvíc to prostřední 🙂
já holky občas se probudím i na pupíku.. nemohu za to, prostě jsem tak leta zvykla.. na zádech skoro nikdy a většinou břicho a levý bok.. takže si jen odvyknout to břicho a jsem v pohode 😀😀😀.-D😀

sarlotta
11. čer 2010

petři nahoře si musíš vybrat nové zboží🙂

sarlotta
11. čer 2010

mě se taky líbí ti broučci nejvíc... chci to na zeď do ložnice, kolem postýlky 😉

petroska
11. čer 2010

handm ja bych na břichu neusla nikdy a ani se nestane že se v noci na něj překulím.já už to mám tak zafixované že bych zalehla mimiško tak se mi to prostě ani nestane tak ležet

veve.b
11. čer 2010

@sarlotta já bych byla taky pro broučky 😀

handm
11. čer 2010

tak jsem vám chtěla ještě hodit odkaz na spací pytel, co jsem si vybrala 🙂 ale nejde mi to sem vlozit, jako fotka .. tak tedy odkazem..http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0016...

já asi do ložnice nic dávat nebudu... ještě ani nevím, jak to porřádně v ložnici vymyslíme.. 🙂

sarlotta
11. čer 2010

jééé holky já už mám 8 měsíc asi týden... sem to nějak přehlédla 😲 😉 po tom 30tt mi to šííleně letí 😅

sarlotta
11. čer 2010

veveb jsou nejlepší že🙂 a je tam i moje oblíbená zelená 😉

sarlotta
11. čer 2010

handm tento 🙂

handm
11. čer 2010

přesně ten šarlotko... nevím proč mi nejdou ty fotečky vkládat sem do diskuse.. 😠 je fakt, že mi nefunguje ani to "odpověz"...

sarlotta
11. čer 2010

holky se budu muset jít osprchovat 😝 se potím jak dveře od chléva 😀 manža má dneska pedikůru, jsem ho objednala- poprvéééé🙂)))))) tož mosíme s ním jít 😀 ale je to an náměstí tak si dáme s malým zmrzku aspoň než ho oškrabká 😉 a pak třeba zajdem na pivčo..... jééé miluju léto... ještě ten kočárek a spokojenost... kdo se s tím má tahat 😠 😎 😀

sarlotta
11. čer 2010

handm ten je úplně slaďounký, krásný moc🙂
čoveče to nevím jaký máš prohlížeč ? já mozilu. možná máš něco zakázaného u sebe v počálu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru