Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
17. čer 2010

28tt tady

petroska
17. čer 2010

mury náhodou si myslím že bylo velký 🙂 .já sem pak fotnu to mé z 28 týdne a žádná sláva.už i doktoři se na mě byli dívat když sem ted byla v poradně že se jim zdá strašně malé a že sem málo přibrala.zatím mam jen 3kg nahoře ☹ .ale miminko měřili a vše dobré tak snad se pupek zvedne jeste 😉

mari111
17. čer 2010

nmo máš pidi koupelnu, to my máme věčší v patře a dolu máme doslova jak pokojík, tam múžeme aj tančit, jo ale barák je barák, předtím jsem bydlela v garzonce ale to se mi do ty koupelny nevešla ani pračka, tu jsem měla v kuchyni, takže vím o čem mluvíš a nezávidím, ale máte to tam mooooc hezké

mari111
17. čer 2010

petroš ja mám taky nahoře jen tři kyla, měla jsem 4 ale pak jsem jedno kg schodila, no ale ja mám zásoby a dr říkal že malinká roste tak to je v pořádku

murynka
17. čer 2010

@petroska bylo malé 😀 😀 potkávala mě denně jedna paní z vesnice pak jsme po porodu vozila malou a ona komu hlídám 😀 😀 já říkám že je to naše a ona kde jste to proboha nosila 😲 😲 nic na mě nepoznala 🤐 opravdu jsem měla pidi za celé těhu jsem přibrala ani ne 8kg 😎

murynka
17. čer 2010

holky u mlj fotoblok se mi ukazují čísla jako třeba u zmínka o mě co to je?????? 😖 😖 😖

petroska
17. čer 2010

taky sem právě zhodila jak byla ta migréna před týdnem.ale nějak to nejde furt nahoru a to sním na véču třeba i 4 rohlíky.já se fakt cpu ale kila nikde 😠 .prý se má přibrat aspon 7kg tak to su zvědavá kdy přijdou když je tu září za chvíli.ale prcek mi taky roste je jen o jeden den menší a to prý neva

petroska
17. čer 2010

mury uff tak to sem si oddychla že si taky neměla kila a bříško 🙂 .na mě to taky nejde moc poznat.jen podle toho jaké si dám tričko 😀

mari111
17. čer 2010

mury to je když ti někdo píše jako když ty si teď napsla odpovědět Petrošce

mari111
17. čer 2010

Mury a co děla Sofinka?

murynka
17. čer 2010

@mari111 já vím ale mě se to ukazuje u fotobloku??? 😲 😲 😲
sofí je venku s tchýní jdu za nima 🙂 za chvilku bude spinkat jinak co dělá už se plazí popředu máme 2 zoubky je moc hodná 🙂 máte se nač těšit holky je to kouzelné období 😵 už po mě opakuje nějaké hlásky jako jééé a prská no je to egrace 😀

mari111
17. čer 2010

jo tak to nevím proč u fotoblogu, asi ti někdo okomentoval nějakou fotku, ne? Joj no Sofinka je šikulka, ségrina Sofinka děla ga ga a směja se už nahlas a jak 🙂 pipinka malinka

tercie
17. čer 2010

Jůů holky vy jste dddrrrrrbnyyyyy .-D Já vůbec nestíhám 😀 Než bych jednou rukou něco naťukala, tak jsem zas mimo mísu 😀
My jsme byli venku, je tam nádherně, jen docela fouká, teď jsme přišli domů, nakojili a já si půjdu taky něco nachystat k obědu. Snídala jsem cestou tatranku a zapila topak u pramene Korunní kyselkou, která tu teče v lese 😉
A vařit stíhám pouze takový rychlovky jako jsou těstoviny, rizoto a pod. 😀 Chudák manža , ten totiž těstoviny nesnáší 😀
Jinak já taky byla z práce propuštěná už když jsem byla na PN, těsně předtím, než by mi vzniknul nárok na PPM, takže od data porodu mám nárok taky jen na rodičák, a na 4 roky. Zjišťovala jsem jak to je, kdyby chtěl nastoupit manža a zvolit mi tu 3letou, tak mi radila přímo paní na tý sociálce a není to vůbec žádnej problém...manžel nastoupí na celej měsíc, ale z toho fyzicky stačí aby byl doma jeden den a vyřízeno,ale bohužel ne u nás... Ředitel manžovi řekl, že jo, ať si nastoupí,ale na celej měsíc,ať to u policie nevypadá blbě, že jakopouze účelově, no ale pak ztratí tím pádem nárok na stejný pracovní místo, psy by musel někdo převzít a taky výživný na ně, odevzdal by pistoli...no a on má se svým šéfem trošku nesváry, no a to mu řekli, ať počítá s tím,že by ho v době jeho nepřítomnosti zkusil vyšoupnout...tak jestli to chce riskovat. Což samozřejmě nechce, takže mě zůstane 4 letá, a zkusím pak najít nějakej přivýdělek, ale teda jako úplně absolutně nevím jakej.....

Mari mojí sestřenky Leontinka taky říká gaga tak jí doma říkají Lady Gaga 😀

tercie
17. čer 2010

Holky k tomu koupání, zrovna dneska jsem viděla u článku nápad, jak vyřešit přebalování v malý koupelně... tady odkaz
http://www.tvujdum.cz/koupelny/koupelnova-vybav...
já mám taky malou koupelnu tak mám jen vedle pračky šouplej malej pultík z ikea a vaničku před každým koupáním instaluju na stojan 😉

mari111
17. čer 2010

no vodíš Tercinko, taky máme lejdynku teda 😀 😀 😀 u nás je taky hezky ale fouka hodně.No manža mi psal že mu umyvadlo spapalo prstínek ale naštěstí ho ze sifónu vylovil, ja bych ho asi zabila kdyby mu uplaval 😠 budeme muset ho dát zmenšit

tercie
17. čer 2010

A už bych chtěla začít koupat v kyblíčku, jenže nevím, kam ho mám dát, na podlahu? Pračka je vysoká, nebo na židli? Do sprcháče...ale tam se k němu zase špatně dostanu...taky nevím vůbec jak to vyřešit.

mari111
17. čer 2010

no to nevím Terci, jak s tím kyblikem

tercie
17. čer 2010

Mari manža ho pro jistotu, aby si ho neošoupal, nebo neztratil, hned druhej den po svatbě šoupnuldokrabičky, a už je v ní 7 tet... Taková škoda.
To mi ráno po svatbě povídal, jak se vzbudil...prej...Ty vole mě se zdál ale blbej sen... a na mojí otázku, jakej, mi odpověděl...že jsem se oženil!!! No na ránu fakt, a myslel si, jak není vtipnej 😝 😀 😀 😀

petroska
17. čer 2010

ahoj terci.supr odkaz.hm u nas by neslo vyřešit v koupelně ani to že by se dal přebalovak zasvěsit na stenu.máme tam expansku ☹ a na druhé stěně zase žebřík.ale asi si dám přebalovak do ložnice a budu koupat v ložnici a z vany budu dávat malého přímo na postel kde si to vše před koupáním nachystám ,když budu teda sama doma a nikdo mi nepomuže.sakra takže to taky fakt budu muset mít mateřskou na 4 roky jak tady každá co má skoro stejný případ jako ja řeší.

madormi
17. čer 2010

no s tou mateřskou jsem to měla holky krásně naplánované vyšla by akorát že bych šla za manžou na slovač ( max měsíc bych se hodila marod) no ale nevyšlo a od srpna budu nezaměstnaná takže když otěhulím tak bud umít velké hovno 🙂

mari111
17. čer 2010

tak vítej v klubu Madormi kde budeme a máme velké hvínko taky 😀 😀 😀
No terci tak to si frajerka, mne to manža říct tak mu jednu natáhnu a du anulovat svatbu 😠 😠 😠

mari111
17. čer 2010

patroš ja budu asi taky koupat v ložnici, tam budu mít přebalovák, dole v koupelně by místo bylo ale ja chci dávat malinkou už po koupaní hají do ložnice, tak ji nebudu tahat po koupaní po celém baráku a po achodech 😉

tercie
17. čer 2010

@petroska aha, tak to jsem myslela, že ti trochu poradím, a ono nic 😀 Ale já taky p§ůvodně měla v úmyslu koupat v pokojíčku, kde mám krásnou velkou komodu na přebalování a skříň narvanou věcma...takhle když se mi malej počůrá, pozvrací, tak ho musím vzít na ruku a pro věci si tam dojít. Nechtělo se mi pořád přenášet věci na koupání a na přebalování jak kočka koťata, ale teď už mi v koupelně u toho přebalováku bolí záda protože je nízkej, a malej jak vyrostl tak se na něj sotva vejde... Tak asi si to zase přendám do pokojíčku a v koupelně ho jen vykoupu a v osušce přenesu do pokojíčku na přebalovák, nebo nevím...

Tady ještě jeden odkaz na diskusi tady, ohledně rodičovský...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nemam-na...

madormi
17. čer 2010

ale tak hlavně mít to mimi je mi jedno jestli budu mít prachy nebo ne ( tak není jedno, ale není to podstatné tak) holt se trochu uskrmoníme no 🙂

mari111
17. čer 2010

jo kdyby ste nevěděli tak mi nemáme schody ale achody , 😕 jak jsem si to pěkně přejmenovala 😅 😀 😀 😀 😀 píšu jak tatar

mari111
17. čer 2010

jo pro mimi se aj uskromníme, a máme chlapi,že 😅

tercie
17. čer 2010

Jé holky malej se pokadil a usnul 😀 chuděrka, tak já si jdu honem uděla tněco k jídlu a pak přijdu jo? 😉 a pak budou mcLeodovky 😀

mari111
17. čer 2010

to je dobrej když usnul. Tak se utíkej napapat ať nezajdeš hlady 😉

petroska
17. čer 2010

já jen přemýšlím když budu koupat v ložnici ,tak večer když budu koupat tak musí byt v ložnici teplo takže nehrozí větrání a musí byt teplo.a miminka by měla spát ve větraných místnostech tak nevím jak to budu jako řešit.při koupání zavřu okno a vetrákem vytopit a po koupání zas vyvětrat at tam nemá horko nebo jako jak?

madormi
17. čer 2010

@mari111 jj chlapi se budou muset otáčet 🙂 no tak snad do té doby než otěhu splatíme dlůžek co máme a taky teda ještě chceme koupit auto ale to teda nevim nevim 🙂aby sme pak až bude mimi měli vše / krom hypotéky to nezvládnem 🙂 poplacené

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru