Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. čer 2010

paaji no teda za 160,- tak to byl moc dobrej kauf 😉

sarlotta
18. čer 2010

@paajaa co by jsi jako zakřikávala, jen ať má mimís pohodlíčko🙂
@ handm na meloun se kukni ke mě do albíčka joooo a neštvi 😉

sarlotta
18. čer 2010

holky masáž hráze až od 36tt stačí 😉 jak se vám bude chtít, pak maliník a lněné semínko.

handm
18. čer 2010

Mari, já právě taky nikam nechodím. ani na ty věci kolem porodu - jak dýchat atd.. abych vůbec věděla, co pak dělat 😀😀😀 😎 😎

handm
18. čer 2010

@sarlotta právě jjsou koukala 😀😀 a přijde mi, že máme skoro stejný, akorát ty si o 4 týdny napřed 😀

sarlotta
18. čer 2010

tak to nemáš 😲 😉 hele změř obvod jo🙂)) 112 přes pupek jakooo 😅

handm
18. čer 2010

normálně s sebou metr nosím, v kabelce, krejčovský, protože jsem furt měřila ty korbičky kočárků zevnitř, ale musel zůstat v druhé tašce 🙂 ale schválne večer doma změřím.. to mě zajímá... 🙂

sarlotta
18. čer 2010

no je toto možné, jako bez metru jdeš do práce 😀 😀 😀 tak pak písni 😉

handm
18. čer 2010

@sarlotta já vím, tragéd 😀 😀 😀 😀 😀

handm
18. čer 2010

Ale tak nejak si myslim, ze to klidně můžu mít.. 112, mam široky boky🙂

aronek
18. čer 2010

Ahoj, přeji hezký den. Přítel dnes jel na pohřeb, tak jsme zase po čese sami doma 😉

mari111
18. čer 2010

Šarlotko múžu do klubu ? Ja mám cez pupek 113 cm 😀

mari111
18. čer 2010

ahoj Aronku, copak dělá Honzíček?

sarlotta
18. čer 2010

handm to neměř přes boky - ale přes záda a pupek jo 😉

mari no nekééé🙂))) tak Tě vítám 😀

handm
18. čer 2010

holky, já jedu odpo na stavbu, tak to tam vezmu stavebnim metrem a pripojim se 😀 do klubu 😀
šarlotko, no nevím, jak se těm svým bokům vyhnu, ale pokusím se 😀😀😀😀

aronek
18. čer 2010

mari, teď jsem ho na chvilku šoupla do postýlky a vypadá to, že zabral 😀 zkusím zvládnout proběhnout vanou, s ním to moc plánovat nejde 😉

sarlotta
18. čer 2010

Aronek , malý je šikula, třeba stihneš i kafíčko s nama 😀

mari111
18. čer 2010

Handm tak to jsem na tebe zvědavá ty bočnice jedna 😀

mari111
18. čer 2010

Aronku ten je ale hodnej,. vidí že maminka je na koňovi tak hezky hajá 😉

aronek
18. čer 2010

mari, to bude výchovou 😀

handm
18. čer 2010

@mari111 ja taky.. doufám, že najdu na stavbě i něco jiného, než skládací metr 😀😀😀😀😀
holky, mizím, mějte se krásně, moje spotřebice do kuchyně jsou na ceste, tak tam musím vyrazit... 🙂

mari111
18. čer 2010

skládacím toho moc nenaměříš

aja.83
18. čer 2010

Ahoj holčinky! Chci vám popřát krásný víkend! 🙂 Zasejc nestíhám a navíc mám problémy v práci, byla jsem na koberečku a dostala písemnou důtku, nebo jak se tomu nadává! No už abych začla rozjíždět ten svůj podnik, začíná to tu být hustý! Pádž těhotenství mě asi nezachrání, řítím se do průšvihu moc rychle! 😀 To by se musel začít manža otáčet, anebo by mu musel někdo vypomoct! 😀 Něco s tím musím přes víkend udělat! 😀

mari111
18. čer 2010

jé jé Ajuš co si provedla, že až písemnou 😕

aja.83
18. čer 2010

Mari, já ani nevím 😅 ! Prostě vedoucí po mě jde 😠 ! Už delší dobu, to se nasčítává! Já nejsem tichá pipka, co si nechá všechno líbit, takže si to dovedeš představit! Do čtvrtka příštího týdne se mám k tomu vyjádřit! 😒 A pak uvidím...Buď budu sekat latinu a dělat ze sebe "rohožku", nebo se vzbouřím a bude boj! A ten bohužel nemůžu vyhrát! Takže bych si musela hledat nové místo, nebo teda otěhotnět! 😅 Ale beru to sportovně! To bude mač! 😀

mari111
18. čer 2010

no jo, a že by se // hodili co? Jak to s tebou vypadá? Snažilkování naplno nebo jen tak ležérně 😉

aja.83
18. čer 2010

Mari, snažílkování naplno, akorát že jakoby bez depek, bez měření, bez stresů a tak. Prostě s manžou to nějak snažíme neřešit a užíváme si, jako zamlada! 🙂 Ale výsledek nepřichází! ☹

mari111
18. čer 2010

výsledek bude brzo, neboj 😉 když to děláte tak bez plašení tak se určo brzo zadaří 😉

handm
18. čer 2010

ahooj, hlásím se ze stavby..
metr jsem našla, neskládací dokonce 😀😀😀 tak když v pase, tak 100 a kdyz níž, přes boky a nejvíc vyboulenou část pupíku, tak 110 😀😀😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru