Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
7. črc 2010

@kopa taky myl okna 😀 musí chudák ted makat za mě.ale de mu to naštestí.nastestí budu vegetit i po porodu protože on snad zvládne i kojení jak je natěšenej 😀

kopa
autor
7. črc 2010

@handm aha tak to je obdivuji,že to nikomu neřekli 😀 to já to pak budu asi troubit do světa 😀 😝

handm
7. črc 2010

@kopa nejsi blázen?!😀😀😀 do října čekat?! to bych byla jak slonice skoro 😀 rodila bych v 11.měsíci... 😀

kopa
autor
7. črc 2010

@handm zatím mi Ip nepřišlo 😅
Jak do října,dle Utz jen do 15.října 😀 😀

petroska
7. črc 2010

@kopa jako že by sme všichni měsíc přenášeli aby sme rodili s tebou? 😀 fuj teda 🙂 .náhodou tě tu pak budeme všecky sledovat kdy to vypukne u tebe ten porod a budeme čekat co se na vas usmálo za mimíka 😀

kopa
autor
7. črc 2010

@handm aspon bych nebyla jediná slonice 😎 😎

petroska
7. črc 2010

@kopa u nas to taky nikdo neví co to bude krom babiček.jinak je to tajemství.u nas tady by se to vytelilo hned a vykládalo by se že to bude to a to tak rači mlčíme

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska Já jsem tak zvědavá jak ten mimík vypadá 😵 😵 no těším se na prdolu 😀 to bude mimík koukat,až trošku vyroste a přivítá ho tlupa fretek 😀

handm
7. črc 2010

@kopa navíc jsem ti říkala, že by bylo super, kdybys vydržela do 22/10 😀😀😀😀😀

holky, pokusím se vám sem dostat ty dvéře, abyste viděly, nad čím se celý den rozplývám... 😀

mari111
7. črc 2010

kopi já a čekat, víš jak já sem nedočkavej člověk 😕 😕 😕 😨 😨 😨 , holky sedačka už taky stojí na místě, ješte než dojde stolek a kobereček a lampičky a stěna, júúú ja mám takovou radost , bych tam zítra nejrači už měla aj tu cest.postýlku ale už aj s Laurinkou 😅

mari111
7. črc 2010

handm chápu, ja se tady od včera rozplývam nad plovoučkou a teď nad sedačkou 😅 bože se radujeme jak malé děti, co 😀 😀 😀 😀

petroska
7. črc 2010

@kopa kopi mi právě skrz toho že máme psíka tak asi bude muset jít pryč.nemá rád děti takže jestli si na prcka nezvykne asi bude nová rodina pro něj jinde ☹ .

handm
7. črc 2010

tak prosím jedna ochutnávka 😀

petroska
7. črc 2010

@handm to jsou vnitřní dveře?krásné 😵 .takovou skoro barvičku máme na nové vestavěné skříni.taky nas to čeká vymenovat ve vnitř všechny.super inspirace.bys mohla takové novinky dávat častej jak to tam máte 😀

kopa
autor
7. črc 2010

Holky kecám tady s vámi a úplně jsem si zapomněla vzít prášek na tlak,ale já si tu s vámi píši a přitom chrupkám papů 😅 a prášek se musí brát na lačno hodinu a nebo po jídle až za 3hodky 😅 tak jsem 😅 rychle dojedla a rychle zapila prášek 😅 jako do 23 hod.se mi čekat teda nechce a ještě do toho hladovět 😝

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 Mari bych ti za to koupila něco s žirafkou 😀 😀
@handm no jo já musím přesně toho 22.10. 😀

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska tak třeba si zvykne a vašeho mimíka bude mít rád 🙂
@handm to jsou opravdu krásné dveře 😵 a hezky vám to ladí s podlahou 😉

sarlotta
7. črc 2010

@handm obtůláš = objímáš 😉 tož bude to asi Slovácké nářečí 😎

mari111
7. črc 2010

nooo Handm krááásne dveře, to teda jóó 😵

mari111
7. črc 2010

kopi za co?

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 Mari když by si taky kvůli mně přenášela 😀

mari111
7. črc 2010

aha 😅 no to by nešlo ani za žirafku, a to jako že za žirafky udělám hodně 😀 šak ja už se chci s Lauroškou ňuňat 😅

mari111
7. črc 2010

jó holky a co Marťásek, se tu neukázala ☹

handm
7. črc 2010

holky, díky moc za pochvaly, já musela najednou vypadnouot, zavolal nám kamarád, že je tu poblíž, tak jsme za nim chvátali na pívo 😀 tedy manžel, já na juice🙂

@mari111 vid, je to super, když je každou chvilku něco nového a vidět zas kus změny... plovoučku jsme dávali minulý týden...🙂

@petroska já myslela, žes tu dávala fotečku, že máte krásně předěláno.. jestli si to vybavuju 🙂 ale jinak je to design ořech..🙂 takže to může klidně být tvoje vestavěnka 🙂

jinak teď dobrou noc!! jdu se sprchnout a do pelíšku!🙂 pa zítra, snad se ukáže i martasek!🙂

tercie
7. črc 2010

Čau baby, my šli potom ven, tak už jsem nestihla napsat. Jen jsem se chtěla pochlubit, že Lukášek v noci spinkal 7,5 hod v kuse, to je šípková růženka co? 😀 Akorát já jsem se furt budila, jestli mu něco není 😀
@petroska poslíčky neřeš, já je neměla celou dobu,a když mě ve 40tt začalo pobolívat břicho, tak jsem si říkala, no, to je dost, a on už to byl porod 😀 Ale jako porodní kontrakce jak píše Šarlotka,musíš pořádně zhluboka prodejchávat, bolí to tak, že tě to samo nutí dejchat. A když si nejsi jistá, tak vlez do sprchy,a když to po ní přejde, tak jsou to poslíky, a neřeš. KDyž ne,tak jeď do porodky. Ale ještě máš čas,a někdo posly má a někdo ne. Nestresuj holka, užívej, dokud můžeš 😉
@handm kráááááásný dveře, to jsou posuvný, jestli dobře koukám? Jsou super,taky by se mi líbily, ale pak bych neměla doma čím práskat 😀 A slonice nejsi, jen kobyla, ta nosí hříbě 11 měsíců 😀😀😀
@sarlota nález z kontroly perfektní, krásně se chystáš 😉,však už taky za pááááár, viď? 😉
@mari111 krásný šatečky 🙂 a taky nám nafoť ten váš novej obýváček, ať se pokocháme 🙂
@kopa ti tchánovci jsou asi trochu na hlavu ne? 😀 ale co, myslím, že se bez nic docela dobře obejdete ne? A prcka jim taky necpi, ať si trhnou nohou, je samotný to jednou bude mrzet, že se víc nezajímali. Sice to zamrzí, ale co naděláš.Lepší když na veselce nebudou, než aby se tam pak začali hádat, nebo tak. Hele a ubydou vám dva hladový krky 😀 Ber to z tý lepší stránky 😀 😀😀

No a nevíte, na co jsem vám ještě chtěla odepsat? Už se mi to vykouřilo...
Holky víte jak mě to mrzí že tu s váma nemůžu bejt častějš... jako jasný, že když je malej vzhůru jsem s ním, nebo jsme venku když to jde, ale pak když spí musím jít místo kecání uklízet, nebo vařit 😀 a nebo mi nejde připojení, to by mě trefil šlak, když už se šteluju, jak si s váma krásně pokrafu, a ono prd,páč se nepřipojím. Budu muset zavolat,aby mi s tím něco udělali.
Tak opatrujte pupíčky,berušky,ajá zase zavítám, snad to zas nebude v noci 😀
Dobrou noc, pytel blech na pomoc 😉 😀 😀 😀 Už mi hrabe 😉

PS: joooooooooooo a @mari111 já jsem třeba župan v porodce vůbec nevyužila, bylo tam teplo, a přeběhnout do sprchy nebo pro jídlo se dalo v pohodě jen v košili,některý mamky nosily třeba normoš i tričko a tepláky 😉 ale to nevím jak u vás, návštěvy chodily na pokoj.

A už fakt jdu 😀

tercie
7. črc 2010

Týjo, to je sloh 😀 No, je vidět,jakej mám absťák co? 😀

sarlotta
8. črc 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
8. črc 2010

@tercie no pěkný sloh🙂)))))))) díkx|🙂 a s tím připojením jako něco uděleeeej 😀 v Zimě to bude lepší 😉

sarlotta
8. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 36tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 33tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?........................... ......čeká holčičku........Laurinka
Handm 32tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 9.6. .............................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok......................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 9tt.............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7.
Farmarska 6tt............................našla // 28.6. KO 7.7. v pořádku 😉 KO 21.7.
Natalie 32DC
Aja 31DC
Madormi 25DC
Nicollka 11DC
M.aa.b 7DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 6DC
Katyna 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

paajaa
8. črc 2010

Krásné ráno,
tak přidávám foto bříška. První je před snídaní a druhá po. Jinak mě přijde, že večer je jestě větší. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru